Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Półmaraton Warszawski

Wyniki - 25 marca 2012, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
-
-
#1 1653976Nocoń MarekWARSZAWA1971M451300:20:1700:39:3700:59:2701:23:1501:23:39-151
#2 1642820Nagórski KamilWARSZAWAWKRĘCENIRACINGTEAM/POL1975M403200:19:1200:38:4700:58:5901:23:2301:23:38-150
#3 1634592Goczyński WaldemarSIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC1977M353100:20:0100:39:3600:59:4301:23:2201:23:35-149
#4 1623573Radziejowski JakubWARSZAWAUKA WARSZAWA1976M402800:19:5800:39:0600:59:0801:23:1401:23:33-148
#5 1613160Kozłowski Daniel WaldeKWIDZYNIP-KWIDZYN TEAM1976M402900:19:5000:39:4200:59:3601:23:1901:23:28-147
#6 1605286Kącki PawełWARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZA1975M402700:20:1400:39:2800:59:2301:22:5901:23:27-146
#7 1591656Hoffman GrzegorzWARSZAWA1985M303000:19:4900:39:0600:59:0301:22:5301:23:26-145
#8 1586236Cybruch WojciechKROSNO ODRZAŃSMKS HALICZ USTRZYKI DO1982M303400:19:0400:38:1300:58:4201:23:0901:23:24-144
#9 1575217Żyto MaciejPRUSZKÓWMACIEJZYTO.COM1974M402600:20:2300:40:0900:59:5901:22:5401:23:21-143
#10 1565471Prusiński NorbertWARSZAWAAKADEMIA OBRONY NARODO1967M451200:19:4700:39:2000:59:2901:23:0701:23:19-142
#11 1555631Długosz MarekMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO1962M501400:20:2000:39:4100:59:3001:22:5701:23:17-141
#12 1544316Mitrofaniuk MarekNIEMOJKIYULO RUN TEAM SIEDLCE1983M303200:20:2600:40:0600:59:5701:22:5501:23:14-140
#13 1535181Łączyński AdamŁÓDŹ1984M303000:19:5400:39:3100:59:3201:22:5301:23:12-139
#14 1521920Tarczyński TomaszWARSZAWA1985M303300:20:0200:39:4700:59:5801:22:5801:23:11-138
#15 1511006Starzyński AdamNIEPORĘTPRORUNNING PROMOTION1976M402500:20:3900:40:2501:00:0401:22:4701:23:08-137
#16 1504516Casillas Garcia AlbertBADAJOZCLUB TRIATLON IMD SEGO1989M252900:19:2900:38:2400:59:2601:22:5201:23:07-136
#17 1493855Piasta DariuszWARSZAWA1972M402400:20:2200:39:5601:00:0001:22:4301:23:03-134
#18 1485406Kowalczyk MikołajWARSZAWANIEPRZEMAKALNI1978M352900:20:0400:39:3500:59:2301:22:4701:23:03-134
#19 1475497Wronikowski SalwadorKRAKÓWHR MAX1976M402300:19:5400:39:1600:59:0001:22:4001:22:59-133
#20 1463947Zakrzewski BogusławKRAKÓWAŚ KRAKÓW1963M501300:19:1000:38:1900:58:2301:22:4501:22:58-132
#21 1455687Gregorczuk PawełTERESPOLSTRAŻ GRANICZNA1984M302400:22:5300:41:5701:00:4501:19:3601:22:50-131
#22 1441717Tomkowicz BartoszCEDRY WIELKIEGRUPA TRÓJMIASTO1980M352800:19:5200:39:1800:59:2401:22:2601:22:45-129
#23 1433940Morawczyński KonradDĘBICAKB MARATOŃCZYK DĘBICA1975M402200:20:4100:40:4900:59:5901:22:2201:22:45-129
#24 1427273Jakubowski PiotrWARSZAWAGWARDIA WARSZAWA1978M352700:19:2400:38:1900:58:3201:22:1601:22:42-128
#25 1413479Jurewicz DariuszGOŁDAP1974M402100:19:0700:38:0800:58:1501:22:2101:22:40-127
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1407000Sadowski ZbigniewBIEŻUŃTKKF PROMYK CIECHANÓW1961M55100:19:3100:38:4700:58:4601:22:1801:22:34-126
#27 1395817Kruk KrzysztofLUBARTÓW1981M352600:19:3200:38:3000:57:5701:22:0101:22:33-125
#28 1388585Majcher PiotrKRAKÓWKRAK INVEST RUNNING TE1972M402000:20:1300:39:3000:59:0501:22:0701:22:28-124
#29 1373014Górzyński MaciejPIASECZNOT-MOBILE RUNNING TEAM1970M451100:19:4600:39:0000:58:4801:22:1301:22:27-123
#30 1363977Borucki DariuszGOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD - GOŁDAP1965M501200:19:3300:39:1800:59:0001:22:0901:22:25-122
#31 1353988Bernatowicz ZiemowitKOLECZKOWOGT DRUŻYNA SZPIKU1966M501100:19:5200:39:1400:58:5201:22:0301:22:22-121
#32 1344960Furuya JonathanLONDON1973M401900:19:1000:38:1100:58:0101:22:0101:22:15-120
#33 1333640Szymański DariuszŁOMŻA1962M50900:19:5000:39:0000:58:4101:21:4901:22:09-119
#34 1327521Goraj MarekKIELCE1965M501000:19:4900:39:0100:58:4101:21:5801:22:06-118
#35 1318Giżyńska AnnaWARSZAWAAZS AWF WARSZAWA1982K30500:19:0300:37:5300:57:4901:22:0301:22:0614-
#36 1306070Opała PrzemysławSTRZESZEWOWAT1987M252700:18:5600:37:5800:57:5401:21:4901:22:04-117
#37 1295414Olszewski PawełWARSZAWAWARSZAWIAKY1987M252800:18:5100:38:0300:57:5301:21:5301:22:02-116
#38 1285630Długosz KamilMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO1986M302900:20:2200:39:4900:59:3001:21:4001:22:00-115
#39 1277040Jakubczyk MariuszLODZŁKB NA ZDROWIE1976M401800:19:1300:38:0700:57:4201:21:5001:21:58-114
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1264550Magierski JerzyWARSZAWA- WESOBYLEDOBIEC-ANIN1956M60100:19:0900:38:1600:57:5101:21:4401:21:55-113
#41 1256904Koper ZbigniewJANÓWWARSZAWSKIE HOSPICJUM1963M50800:19:1300:38:2100:58:0101:21:3801:21:49-112
#42 1246387Pego AlbertoWARSZAWA12TRI1983M302800:19:4400:38:4600:58:1901:21:3301:21:48-110
#43 1236322Czwojdrak MichałPOZNANKB MANIAC POZNAN1981M352500:20:1000:39:2700:58:5501:21:2901:21:48-110
#44 1222770Wieczorek PiotrWARSZAWA1978M352400:20:1200:39:2900:58:5501:21:2301:21:43-109
#45 1215495Krysik MarcinWUJÓWKACENTRUM BIEGOWE ERGO1988M252600:19:1200:38:1900:57:5601:21:2701:21:37-108
#46 1205521Glinka KrzysztofWARSZAWAMKS POLONIA WARSZAWA1964M50700:19:1300:38:1000:57:5701:21:2801:21:36-107
#47 1192621Sikorski PiotrPIŁA4RUN TEAM PIŁA1981M352300:19:3100:38:4000:58:2601:21:1601:21:32-105
#48 1186797Belowski ŁukaszPUŁAWYKW WARSZAWA1982M302700:20:1000:39:2900:58:5601:20:5901:21:32-105
#49 1177063Kowalski JerzyELBLĄG1968M451000:19:0900:38:0800:57:4201:21:0801:21:21-104
#50 1167446Zimny EmanuelSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEW1981M352200:18:5700:37:5100:57:2101:21:1001:21:19-103
#51 1153269Stefański AndrzejELBLĄGKOMENDA POLICJI ELBLĄG1962M50600:19:3000:38:1900:57:4201:20:5801:21:17-102
#52 1144071Kurek ArturŻYRARDÓWMETRO WARSZAWSKIE1970M45900:19:5000:39:0300:58:4101:20:5701:21:16-101
#53 1132781Stupak MarcinPIASECZNOBIEGAMBOLUBIĘ1988M252400:19:4000:38:3000:57:3701:21:0001:21:14-100
#54 1125663Rajzer KrzysztofMARKIENTRE.PL TEAM1973M401700:19:2500:38:1800:57:4201:20:5801:21:11-99
#55 1117676Rutkowski JanLUZINOGKS KASZUBI LUZINO1976M401600:19:0900:38:1000:57:3001:20:4701:21:06-98
#56 1106626Kujawiński ArturPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1976M401500:19:4000:38:3400:57:5101:20:3901:20:58-97
#57 1099Stefanowicz MonikaWKS GRUNWALD POZNAŃ1980K35600:19:0200:37:4800:57:3301:20:5301:20:5413-
#58 1087208Leszczyński ŁukaszWARSZAWA1983M302600:18:5200:37:3700:56:5601:20:3801:20:53-96
#59 1074803Gardener JacekWARSZAWAACCELERATE1966M50500:18:3400:37:1300:57:0401:20:4101:20:50-95
#60 1063512Kamiński ArturSKIERNIEWICETRUCHT MARATON SKIERNI1980M352100:19:4600:38:4600:58:1101:20:3401:20:46-94
#61 1052972Borkowski MarcinCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1979M351800:19:4800:38:4600:58:0801:20:1701:20:45-93
#62 1047555Zalewski KarolRUMIADRUŻYNA SZPIKU1979M352000:19:0800:37:5700:57:1901:20:2901:20:40-92
#63 1036523Wolski JakubPOZNAŃNAPIERAJ.PL1987M252300:19:0800:37:5700:57:1101:20:1801:20:39-91
#64 1022474Rosłoń MarcinWARSZAWACANAL+1978M351700:19:0300:37:4800:57:1301:20:1001:20:31-89
#65 1012259Malec BartoszAUGUSTÓWATP AUGUSTÓW1980M351800:18:3800:37:0900:56:2601:20:1701:20:31-89
#66 1004945Ochociński MariuszWŁOCŁAWEK1973M401400:19:1100:37:5700:57:1101:20:0401:20:19-88
#67 9913Wojna AnnaŁUŻNAULKS LIPINKI1986K30400:18:0300:35:5900:55:4401:20:1701:20:1812-
#68 982141Patoła ŁukaszGDYNIABANK BGŻ / AZS SGH1988M252200:19:3700:38:3000:57:3601:20:0501:20:16-87
#69 976194Stępień ZenonKIELCEKKL1963M50400:18:5500:37:2000:56:5101:19:5401:20:13-86
#70 964901Dołęgowski KrzysztofWARSZAWAMIESIĘCZNIK BIEGANIE1979M351600:19:0800:37:5700:57:0901:19:5601:20:08-85
#71 953331Horodyski PiotrBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZC1984M302500:19:2800:38:1900:57:2701:19:4401:19:59-84
#72 944131M. Steging JonÖSTERSUNDRÖRÖSJÖNS IK1981M351500:18:4400:37:1500:56:3801:19:4401:19:57-83
#73 934533Godlewski AndrzejBORAWSKIE1985M302300:19:5000:38:2901:19:2701:19:53-82
#74 923Meloch ArletaGRUDZIĄDŹGKS OLIMPIA1979K35500:18:3000:37:2100:56:4801:19:5101:19:5211-
#75 912283Wierzbicki SebastianŚWIEBODZINRUN EXPERT1987M252100:18:5800:37:4600:56:4801:19:3301:19:47-81
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 905319Woźniak JanuszTORUŃKW PAŃSTWOWEJ STRAŻY P1962M50300:19:0800:37:4400:56:4901:19:4101:19:41-79
#77 895662Wałowski AdamLUBLINIECWKB META LUBLINIEC1978M351400:18:4400:37:4400:56:4801:19:2701:19:41-79
#78 8821Pilarska KarolinaKOSZĘCINWKB META LUBLINIEC1987K25400:18:4400:37:4401:19:3901:19:4110-
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8726Gierat AleksandraBYDGOSZCZ1991K25300:19:0200:37:4800:56:4801:19:3301:19:359-
#80 864150Prószyński RomualdPUŁAWYCHEMIK PUŁAWY1969M45800:18:4400:37:0900:56:1101:19:2201:19:33-78
#81 856383Wojnicki KamilSUFCZYN1992M252000:19:1600:38:1800:57:2801:19:1801:19:32-77
#82 843316Grochowski MarekGDAŃSKT.G. SOKÓŁ ZAKOPANE1970M45700:19:0300:37:4800:56:4801:19:1001:19:29-76
#83 835104Godek PawełBYDGOSZCZ / WADELOITTE ADVENTURE TEA1987M251800:19:2800:38:1800:57:1401:19:0801:19:27-75
#84 825739Łukasiak MarcinGDAŃSKGKS GEDANIA 19221983M302200:18:3300:37:0900:56:0901:19:1401:19:26-74
#85 814401Kucharczyk TomaszLUBLINIECWKB META LUBLINIEC1989M251900:18:2300:36:5400:55:5201:19:1501:19:24-73
#86 803445Najdzion RobertOLSZTYNAKM OLSZTYN1976M401300:19:0800:37:4400:56:4501:19:0801:19:20-72
#87 798996Żuk MarekKÓWNIKISTRAŻ GRANICZNA1980M351300:19:0800:37:4700:56:4501:19:0801:19:18-71
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !783578Król DariuszWOŁOMINKB-REBUS.PL1964M50200:18:5200:37:0900:56:0901:18:5801:19:12-70
#89 774608Sadkowski GrzegorzŁOMIANKI1983M302100:19:0600:37:3900:56:2401:18:4301:19:02-69
#90 763330Błaszczyk RafałROTMANKA1975M401200:18:5100:37:0900:56:0701:18:3501:18:48-68
#91 754997Starzyński WojciechWARSZAWAENTRE.PL TEAM1971M45600:18:5100:37:0800:56:0701:18:3201:18:43-66
#92 746517Adam KacperCZĘSTOCHOWAOLIMPIUS.PL1992M251700:18:4600:36:5700:55:4401:18:2401:18:43-66
#93 736038Bogdał PawełMIĘDZYGÓRZESUDECKI ODDZIAŁ SG W K1976M401100:18:4400:37:0900:56:0801:18:2701:18:42-65
#94 722340Mazur JakubKRAKÓWAZS AWF KRAKÓW1992M251600:18:2700:36:3200:55:1501:18:2201:18:41-64
#95 711026Łomiak PiotrWARSZAWA1971M45500:18:5100:37:0800:56:0701:18:1301:18:32-63
#96 705725Olszewski JarosławNAMYSŁÓWNESTLÉ WELLNESS RUNNER1981M351200:18:0200:35:4900:54:4601:18:0801:18:21-62
#97 691052Zych DariuszPIŁAKB 4RUN TEAM1970M45400:18:4300:36:5800:55:4001:18:0101:18:12-61
#98 686274Szrajner PiotrWARSZAWAENTRE.PL TEAM1974M401000:18:5400:37:2600:56:0401:17:5801:18:08-60
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6731Gołębiewski Mirosław1962M50100:18:2500:36:3000:54:5101:18:0201:18:04-59
#100 662122Soszka MarcinPILAWASŁODKO-GORZKI1983M302000:18:3100:36:3000:55:0301:17:4901:17:57-58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności