Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Półmaraton Warszawski

Wyniki - 25 marca 2012, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
-
-
#1 964901Dołęgowski KrzysztofWARSZAWAMIESIĘCZNIK BIEGANIE1979M351600:19:0800:37:5700:57:0901:19:5601:20:08-85
#2 1004945Ochociński MariuszWŁOCŁAWEK1973M401400:19:1100:37:5700:57:1101:20:0401:20:19-88
#3 1036523Wolski JakubPOZNAŃNAPIERAJ.PL1987M252300:19:0800:37:5700:57:1101:20:1801:20:39-91
#4 1047555Zalewski KarolRUMIADRUŻYNA SZPIKU1979M352000:19:0800:37:5700:57:1901:20:2901:20:40-92
#5 1306070Opała PrzemysławSTRZESZEWOWAT1987M252700:18:5600:37:5800:57:5401:21:4901:22:04-117
#6 1295414Olszewski PawełWARSZAWAWARSZAWIAKY1987M252800:18:5100:38:0300:57:5301:21:5301:22:02-116
#7 1277040Jakubczyk MariuszLODZŁKB NA ZDROWIE1976M401800:19:1300:38:0700:57:4201:21:5001:21:58-114
#8 1177063Kowalski JerzyELBLĄG1968M451000:19:0900:38:0800:57:4201:21:0801:21:21-104
#9 1413479Jurewicz DariuszGOŁDAP1974M402100:19:0700:38:0800:58:1501:22:2101:22:40-127
#10 1117676Rutkowski JanLUZINOGKS KASZUBI LUZINO1976M401600:19:0900:38:1000:57:3001:20:4701:21:06-98
#11 1205521Glinka KrzysztofWARSZAWAMKS POLONIA WARSZAWA1964M50700:19:1300:38:1000:57:5701:21:2801:21:36-107
#12 1344960Furuya JonathanLONDON1973M401900:19:1000:38:1100:58:0101:22:0101:22:15-120
#13 1586236Cybruch WojciechKROSNO ODRZAŃSMKS HALICZ USTRZYKI DO1982M303400:19:0400:38:1300:58:4201:23:0901:23:24-144
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1264550Magierski JerzyWARSZAWA- WESOBYLEDOBIEC-ANIN1956M60100:19:0900:38:1600:57:5101:21:4401:21:55-113
#15 1843100Stabiński MichałWARSZAWA1983M303800:19:0200:38:1600:58:4101:24:0301:24:18-169
#16 835104Godek PawełBYDGOSZCZ / WADELOITTE ADVENTURE TEA1987M251800:19:2800:38:1800:57:1401:19:0801:19:27-75
#17 856383Wojnicki KamilSUFCZYN1992M252000:19:1600:38:1800:57:2801:19:1801:19:32-77
#18 1125663Rajzer KrzysztofMARKIENTRE.PL TEAM1973M401700:19:2500:38:1800:57:4201:20:5801:21:11-99
#19 953331Horodyski PiotrBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZC1984M302500:19:2800:38:1900:57:2701:19:4401:19:59-84
#20 1153269Stefański AndrzejELBLĄGKOMENDA POLICJI ELBLĄG1962M50600:19:3000:38:1900:57:4201:20:5801:21:17-102
#21 1215495Krysik MarcinWUJÓWKACENTRUM BIEGOWE ERGO1988M252600:19:1200:38:1900:57:5601:21:2701:21:37-108
#22 1427273Jakubowski PiotrWARSZAWAGWARDIA WARSZAWA1978M352700:19:2400:38:1900:58:3201:22:1601:22:42-128
#23 1463947Zakrzewski BogusławKRAKÓWAŚ KRAKÓW1963M501300:19:1000:38:1900:58:2301:22:4501:22:58-132
#24 1256904Koper ZbigniewJANÓWWARSZAWSKIE HOSPICJUM1963M50800:19:1300:38:2100:58:0101:21:3801:21:49-112
#25 2285395Krumin DominikKOBIERZYCESUDECKI ODDZIAŁ SG W K1981M354600:19:0900:38:2400:59:2601:25:2701:25:42-209
#26 1504516Casillas Garcia AlbertBADAJOZCLUB TRIATLON IMD SEGO1989M252900:19:2900:38:2400:59:2601:22:5201:23:07-136
#27 934533Godlewski AndrzejBORAWSKIE1985M302300:19:5000:38:2901:19:2701:19:53-82
#28 982141Patoła ŁukaszGDYNIABANK BGŻ / AZS SGH1988M252200:19:3700:38:3000:57:3601:20:0501:20:16-87
#29 1132781Stupak MarcinPIASECZNOBIEGAMBOLUBIĘ1988M252400:19:4000:38:3000:57:3701:21:0001:21:14-100
#30 1395817Kruk KrzysztofLUBARTÓW1981M352600:19:3200:38:3000:57:5701:22:0101:22:33-125
#31 1106626Kujawiński ArturPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1976M401500:19:4000:38:3400:57:5101:20:3901:20:58-97
#32 1735635Wojcieski TomaszMAŁOCICEACTION1971M451600:19:2500:38:3600:58:5601:23:4201:23:54-159
#33 1192621Sikorski PiotrPIŁA4RUN TEAM PIŁA1981M352300:19:3100:38:4000:58:2601:21:1601:21:32-105
#34 1052972Borkowski MarcinCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1979M351800:19:4800:38:4600:58:0801:20:1701:20:45-93
#35 1063512Kamiński ArturSKIERNIEWICETRUCHT MARATON SKIERNI1980M352100:19:4600:38:4600:58:1101:20:3401:20:46-94
#36 1246387Pego AlbertoWARSZAWA12TRI1983M302800:19:4400:38:4600:58:1901:21:3301:21:48-110
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1407000Sadowski ZbigniewBIEŻUŃTKKF PROMYK CIECHANÓW1961M55100:19:3100:38:4700:58:4601:22:1801:22:34-126
#38 1642820Nagórski KamilWARSZAWAWKRĘCENIRACINGTEAM/POL1975M403200:19:1200:38:4700:58:5901:23:2301:23:38-150
#39 1333640Szymański DariuszŁOMŻA1962M50900:19:5000:39:0000:58:4101:21:4901:22:09-119
#40 1373014Górzyński MaciejPIASECZNOT-MOBILE RUNNING TEAM1970M451100:19:4600:39:0000:58:4801:22:1301:22:27-123
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1804040Łukaszewicz RyszrdWARSZAWA1961M55200:19:4400:39:0000:59:1301:23:5301:24:07-165
#42 1327521Goraj MarekKIELCE1965M501000:19:4900:39:0100:58:4101:21:5801:22:06-118
#43 3245487Kamiński AdamRASZYNGREEN UP1983M306300:19:4800:39:0300:59:2601:28:0601:28:34-302
#44 1144071Kurek ArturŻYRARDÓWMETRO WARSZAWSKIE1970M45900:19:5000:39:0300:58:4101:20:5701:21:16-101
#45 1591656Hoffman GrzegorzWARSZAWA1985M303000:19:4900:39:0600:59:0301:22:5301:23:26-145
#46 1623573Radziejowski JakubWARSZAWAUKA WARSZAWA1976M402800:19:5800:39:0600:59:0801:23:1401:23:33-148
#47 1353988Bernatowicz ZiemowitKOLECZKOWOGT DRUŻYNA SZPIKU1966M501100:19:5200:39:1400:58:5201:22:0301:22:22-121
#48 1475497Wronikowski SalwadorKRAKÓWHR MAX1976M402300:19:5400:39:1600:59:0001:22:4001:22:59-133
#49 1363977Borucki DariuszGOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD - GOŁDAP1965M501200:19:3300:39:1800:59:0001:22:0901:22:25-122
#50 1441717Tomkowicz BartoszCEDRY WIELKIEGRUPA TRÓJMIASTO1980M352800:19:5200:39:1800:59:2401:22:2601:22:45-129
#51 1766462Bartłomiejczyk LechGLIWICE1965M501500:19:4700:39:1900:59:3501:23:4501:23:58-162
#52 1565471Prusiński NorbertWARSZAWAAKADEMIA OBRONY NARODO1967M451200:19:4700:39:2000:59:2901:23:0701:23:19-142
#53 1236322Czwojdrak MichałPOZNANKB MANIAC POZNAN1981M352500:20:1000:39:2700:58:5501:21:2901:21:48-110
#54 2952766Lindebny AndrzejWARSZAWA1974M406300:19:5300:39:2801:00:4301:27:2101:27:40-275
#55 1605286Kącki PawełWARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZA1975M402700:20:1400:39:2800:59:2301:22:5901:23:27-146
#56 2895117Zwierzchoń GrzegorzWARSZAWA12TRI.PL1981M356600:20:1200:39:2901:27:3001:27:30-268
#57 1186797Belowski ŁukaszPUŁAWYKW WARSZAWA1982M302700:20:1000:39:2900:58:5601:20:5901:21:32-105
#58 1222770Wieczorek PiotrWARSZAWA1978M352400:20:1200:39:2900:58:5501:21:2301:21:43-109
#59 1388585Majcher PiotrKRAKÓWKRAK INVEST RUNNING TE1972M402000:20:1300:39:3000:59:0501:22:0701:22:28-124
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1948984Kuzyk AgnieszkaRACISZYNWKB META LUBLINIEC1976K40300:19:4600:39:3001:00:0201:24:3801:24:4017-
#61 1535181Łączyński AdamŁÓDŹ1984M303000:19:5400:39:3100:59:3201:22:5301:23:12-139
#62 1776770Kłosowicz PiotrWARSZAWAKW WARSZAWA1984M303600:20:1100:39:3100:59:2801:23:2901:23:59-163
#63 2436942Wojda SylwesterŻELECHÓWTRUCHTACZ.PL1969M452700:19:4500:39:3201:00:3501:25:4701:26:06-223
#64 1743797Wyszyński BernardWARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZA1978M353400:19:5700:39:3400:59:2801:23:4601:23:55-160
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1864198Cieślik ZbigniewKIELCEKKL KIELCE1956M60200:20:0400:39:3400:59:4801:24:0201:24:22-171
#66 1485406Kowalczyk MikołajWARSZAWANIEPRZEMAKALNI1978M352900:20:0400:39:3500:59:2301:22:4701:23:03-134
#67 1634592Goczyński WaldemarSIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC1977M353100:20:0100:39:3600:59:4301:23:2201:23:35-149
#68 1653976Nocoń MarekWARSZAWA1971M451300:20:1700:39:3700:59:2701:23:1501:23:39-151
#69 1555631Długosz MarekMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO1962M501400:20:2000:39:4100:59:3001:22:5701:23:17-141
#70 1675128Zadrożny ZbigniewAUGUSTÓWATP AUGUSTÓW1971M451400:20:1100:39:4100:59:3301:23:2501:23:45-152
#71 1917096Czerski KrzysztofPOZNAŃKB INTREX POZNAŃ1981M353600:20:0800:39:4101:00:0201:24:0901:24:34-176
#72 2246810Ruszczyk EugeniuszMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO1964M502000:19:5900:39:4101:00:0701:25:2301:25:34-205
#73 1613160Kozłowski Daniel WaldeKWIDZYNIP-KWIDZYN TEAM1976M402900:19:5000:39:4200:59:3601:23:1901:23:28-147
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1928985Biryło KatarzynaBRANIEWOMOS ZATOKA1973K40200:19:4900:39:4201:00:0601:24:3301:24:3616-
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1872303Głowacki JacekWARSZAWABIEGAMY Z OCHOTĄ1961M55300:20:1100:39:4501:00:0001:24:0201:24:23-172
#76 2502927Łobacz MichałBIAŁYSTOK1989M253900:19:5100:39:4601:00:4101:26:0801:26:27-230
#77 1521920Tarczyński TomaszWARSZAWA1985M303300:20:0200:39:4700:59:5801:22:5801:23:11-138
#78 1851214Strand SimonLUNDSÖDER?SENS FK1994M253300:20:3100:39:4701:00:0401:23:5001:24:20-170
#79 1285630Długosz KamilMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO1986M302900:20:2200:39:4900:59:3001:21:4001:22:00-115
#80 2112145Duong NicolasPARISLVMH1981M353900:20:2800:39:5001:00:0301:24:3901:25:09-193
#81 2331882Cydzik MirosławOLSZTYN1976M404900:19:5400:39:5101:00:3601:25:3401:25:46-214
#82 2085432Niedźwiadek KamilWARSZAWAAWF WARSZAWA1989M253500:19:4600:39:5101:00:0401:24:5001:25:03-189
#83 2612293D'Alia PaolinoSAVIANOA.S. ATL. ROCCA DI PAP1975M405600:19:4600:39:5501:00:5601:26:2801:26:42-240
#84 2381434Szymczak PiotrOSTROŁĘKA1977M354800:19:4500:39:5601:00:4701:25:3801:25:50-217
#85 1493855Piasta DariuszWARSZAWA1972M402400:20:2200:39:5601:00:0001:22:4301:23:03-134
#86 1977737Kaszubowski ZenonSZTUMKLUB BIEGACZA GRUPY MA1964M501700:20:0300:39:5701:00:1901:24:2701:24:46-180
#87 1903253Siepietowski PiotrWARSZAWAART PROFI1969M452000:20:2100:39:5901:00:1001:24:0701:24:30-175
#88 3801363Aksiucik ArkadiuszWARSZAWA1981M3511000:19:4700:40:0001:01:2901:30:3001:30:45-358
#89 1825470Garbacik JacekSTALOWA WOLA1967M451700:20:2000:40:0201:00:0301:23:5001:24:10-167
#90 2123248Osowiecki KrzysztofWARSZAWA12TRI.PL1972M404300:20:0400:40:0401:00:2001:24:5901:25:10-194
#91 1544316Mitrofaniuk MarekNIEMOJKIYULO RUN TEAM SIEDLCE1983M303200:20:2600:40:0600:59:5701:22:5501:23:14-140
#92 2451965Nowak MaciejSULEJÓWEK1965M502100:20:2700:40:0701:00:5701:25:3701:26:11-225
#93 1714810Kłósek TomaszWARSZAWAACCELERATE1974M403300:20:3800:40:0701:00:1301:23:2701:23:50-157
#94 1575217Żyto MaciejPRUSZKÓWMACIEJZYTO.COM1974M402600:20:2300:40:0900:59:5901:22:5401:23:21-143
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1783937Schab JoannaWARSZAWAALETEMPO1976K40100:20:3500:40:0901:00:0501:23:4101:24:0015-
#96 2461562Czarnecki MarcinWARSZAWAART PROFI1976M405100:20:2200:40:1001:00:5101:25:5001:26:14-226
#97 1755349Jakuszko GrzegorzTERESPOL1980M353200:20:3000:40:1101:00:2601:23:2301:23:57-161
#98 2932667Nowak KrzysztofSULEJÓWEK1991M254600:20:2800:40:1201:01:2001:27:0301:27:37-273
#99 2521620Chołota MarekŻORY/GDANSK1979M355000:20:3000:40:1601:01:0301:25:5801:26:33-232
#100 3138151Leśniewski AndrzejZWOLEŃPOLITECHNIKA WARSZAWSK1963M502500:20:4600:40:1601:01:0701:26:5101:28:15-292

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności