Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5 Poznań Półmaraton

Wyniki - 1 kwietnia 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Mce
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 20311Grobelny Ryszard1963M-45Drużyna Szpiku (POL)-190314600:26:3100:53:1901:20:1901:52:5201:52:5100:05:21
#2 2194Szpot Ireneusz1961M-50Zalasewo (POL)-210700:21:1700:42:4001:04:0201:28:4501:28:4300:04:12
#3 -5Muia Jane1986K-18London---
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36Kiptoo Edwin1987M-18London (KEN)-3300:15:0500:29:3600:44:1901:03:0001:02:5900:02:59
#5 -7Too Wilson Kiprono1991M-18Kericho---
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !98Macharia Lucy Njeri1987K-18Nyandarua (KEN)1-100:16:0800:32:4300:49:5401:10:2601:10:2500:03:20
#7 59Chelimo Stephen1985M-18Eldoret (KEN)-5500:15:0500:30:3000:46:3001:06:1101:06:1000:03:08
#8 -10Chepkemei Christine1988K-18Poznań---
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Kiptoo Solomon1987M-18Iten (KEN)-1100:15:0500:29:3500:44:1201:02:0001:01:5900:02:56
#10 -12Dickson Kurui1990M-18Schoeneck---
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1313Gladys Kiprotich1990K-18Schoeneck (KEN)3-200:16:4200:34:1000:51:4801:13:0901:13:0800:03:28
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1114Trylinskaja Nadeżda1979K-30Moskwa (RUS)2-100:17:0900:34:2800:51:4101:12:1401:12:1300:03:25
#13 1715Duliba Aleksandra1988K-18Pozań (BLR)4-300:17:1100:34:5600:52:5801:14:4301:14:4200:03:32
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !216Bane Tola1988M-18Hagen (ETH)-2200:15:0500:29:3500:44:2101:02:2801:02:2800:02:58
#15 -17Lusato Patrick1986M-18Hagen---
#16 618Karonei Michael1982M-30Poznań (KEN)-6100:15:0500:30:4400:47:0301:06:1601:06:1600:03:08
#17 719Kibichiy Tanui John1988M-18Poznań (KEN)-7600:15:0500:30:0600:46:4901:07:1701:07:1700:03:11
#18 4021Serdiuk Olena1981K-30Poznań (UKR)5-200:18:3700:37:0100:56:1001:19:0601:19:0500:03:45
#19 422Kemboi Kiptoo Paul1983M-18Marakwet (KEN)-4400:15:0500:29:3700:44:3601:03:3201:03:3200:03:01
#20 60523Orywał Piotr1968M-40Poznań (POL)-5888100:21:2200:43:5901:07:3301:36:3901:36:3900:04:35
#21 18724Sobańska Małgorzata1969K-40strefamaratonu.pl (POL)9-100:21:0000:42:0301:02:5801:27:4701:27:4700:04:10
#22 3025Muślewski Maciej1987M-18Książ Wielkopolski (POL)-261900:16:0800:37:0000:55:4601:17:0501:17:0500:03:39
#23 -26Szymański Tomasz1986M-18MKS Aurum---
#24 1027Tarasiuk Paweł1984M-1831 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO P-9700:16:4900:33:3400:50:2301:10:3001:10:2900:03:21
#25 3528Walewski Przemysław1967M-45Poznań (POL)-31200:17:5000:36:1300:55:1101:18:0601:18:0500:03:42
#26 117147Kawka Jarosław1956M-55Poznań (POL)-11303800:24:0300:48:2401:13:1901:44:2001:44:1900:04:57
#27 -48Cichończuk Antoni1949M-60GOSIR.Gdynia---
#28 94049Sobiegraj Jerzy1949M-60KB im. Macieja FRANKIEWICZA (POL)-907700:23:0700:47:0801:11:5401:41:1701:41:1700:04:48
#29 74850Jakubiak Krzysztof1954M-55Malta Poznań (POL)-7232600:22:0600:45:0701:08:5701:38:4501:38:4500:04:41
#30 168951Musielak Marek1984M-18Poznań (POL)-159755100:27:1700:52:3101:18:4301:49:2001:48:0400:05:11
#31 255852Stachowiak Michał1980M-30Poznań (POL)-235185900:30:5000:58:5401:27:2801:57:5501:56:1100:05:35
#32 -53Przybylski Wojciech1971M-40QUAY POZNAŃ---
#33 79354Misiorny Radosław1973M-30Poznań (POL)-76628300:22:4900:46:3801:11:0501:39:1601:39:0900:04:42
#34 145955Kowalski Michał1982M-30Stoczniowiec Poznań (POL)-139546800:27:0600:52:2001:17:2401:47:1701:45:2700:05:05
#35 84256Klaja Aleksander1986M-18Czerwonak (POL)-81328700:24:0200:47:2701:11:0901:39:4601:38:5800:04:44
#36 275857Kiliańska Karolina1986K-18Wągrowiec (POL)242-11000:30:3800:57:3701:25:4001:59:3701:57:2500:05:40
#37 -58Kapturczak Michał1974M-30architekci---
#38 -59Kapturczak Joanna1973K-30Tarnowo Podgórne---
#39 53860Miziarski Paweł1990M-18Rumia (POL)-52220200:21:4200:42:4901:04:3701:35:3501:35:2200:04:32
#40 207561Kaczmarek Paweł1976M-30Poznań (POL)-194470500:28:4900:55:1101:21:4501:53:2401:51:5900:05:23
#41 6062Pietruszyński Adam1991M-18Międzychód (POL)-553400:18:5900:37:5900:57:2901:21:3901:21:3700:03:52
#42 382863Misiaczek Piotr1967M-45Kraków (POL)-333024000:35:1401:05:4301:36:4402:14:5202:12:0000:06:24
#43 376864Woźniak Tomasz1957M-55Poznań (POL)-32948500:32:5801:02:4901:34:3302:13:5002:11:2100:06:21
#44 2065Kęsy Marcin1985M-18KB MANIAC POZNAŃ (POL)M (1)-161100:17:5700:35:5400:53:5101:15:2401:15:2300:03:34
#45 51266Świątek Remik1976M-30Owińska (POL)-49716100:24:2800:47:4001:10:0701:35:0501:34:2200:04:30
#46 101667Świątek Ziemowit1972M-40MSICS Poznań (POL)-98112700:25:5100:49:5901:14:2201:42:2701:41:4600:04:51
#47 -68Książek Joanna1979K-30Wrocław---
#48 82469Kęsy Dariusz1983M-18KB Maniac Poznań (POL)M (27)-79528900:23:5800:47:2401:11:0901:39:3201:39:0300:04:43
#49 166470Grzelka Tomasz1983M-18Brygada Rumcajsa Rojbera (POL)-157658100:24:2100:50:1001:16:4601:49:1001:48:5000:05:10
#50 33371Petza Maciej1966M-45ścieżki biegowe OLIMPIA (POL)-3222200:21:5100:43:0301:04:5001:31:1501:31:0300:04:20
#51 191872Średnicki Krzysztof1970M-40Zalasewo (POL)-180423700:27:0300:52:2501:18:4701:51:2501:50:2500:05:17
#52 162473Chmielewski Michał1982M-30Poznań (POL)-153654800:26:0900:51:2201:17:2501:48:4401:47:4600:05:09
#53 287574Świerczyński Marek1979M-30KB NATURA BIEDRUSKO (POL)-261096500:30:3900:57:5701:25:4902:00:3501:58:5400:05:43
#54 250675Wilczewski Jan1985M-18Poznań (POL)-230977100:29:3700:56:4501:23:4501:57:2801:55:3000:05:34
#55 201076Danilewicz Krzysztof1973M-30Poznań (POL)-188568700:27:4000:53:3701:20:1801:52:3601:51:1400:05:20
#56 85377Borkowski Michał1990M-18Poznań (POL)-82431000:23:0800:46:3201:10:4401:39:5301:39:3800:04:44
#57 -78Walkowiak Mac1979M-30gywymsamcziken---
#58 145179Czerwiński Rafał1973M-30Poznań (POL)-138851100:26:0800:51:4401:16:5701:47:1101:46:4600:05:05
#59 268780Kubik Leszek1970M-40Poznań (POL)-246031700:28:0400:55:0701:23:1301:59:0601:57:5600:05:39
#60 123481Barłog Marcin1991M-18Bruskowo Wielkie (POL)-118744500:23:5600:48:3001:13:4901:44:5201:44:3800:04:58
#61 -82Sołtysiak Łukasz1981M-30Emocjonalia.pl---
#62 277683Sadowski Piotr1978M-30Nowy Tomyśl (POL)-253191100:31:1400:58:0901:25:2301:59:4301:57:3400:05:40
#63 207084Sobczyk Łukasz1975M-30Kołobrzeg (POL)-194072200:25:0900:49:4301:17:0201:53:1901:52:2500:05:22
#64 -85Kłopotek Marcin1980M-30Poznań---
#65 332486Kijak Agnieszka1987K-18Robakowo (POL)370-19300:29:2100:58:1401:28:2802:06:5702:06:5000:06:01
#66 207687Kaczmarek Dariusz1994M-18Poznań (POL)-194566000:28:4900:55:1001:21:4501:53:2401:52:0000:05:23
#67 127788Sobkowiak Marcin1981M-30Poznań (POL)-122839100:26:4200:51:0201:15:5001:45:2201:43:2200:05:00
#68 437789Sobieszczyk-Dropiewska Joanna1983K-18Bydgoszcz (POL)695-34500:38:1201:15:0501:54:2702:42:0802:39:3300:07:41
#69 373690Seta Michał1981M-30Padł Na Ryj Team (POL)-3271121600:31:4101:01:0201:32:4502:13:2002:11:3700:06:19
#70 47891Krych Jakub1982M-30Kapitan Bomba Team (POL)-46416600:22:1800:44:3601:07:3401:34:4001:34:3500:04:29
#71 47792Krzywdziński Piotr1982M-30Kapitan Bomba Team (POL)-46316500:22:1800:44:3601:07:3301:34:4001:34:3500:04:29
#72 -93Krzywdziński Tomasz1985M-18Kapitan Bomba Team---
#73 420294Jasinowska Emilia1952K-60Międzychód (POL)622-400:34:1901:06:2001:40:1302:25:3002:23:2600:06:54
#74 -95Danowski Przemysław1982M-30Warsaw Equity Runners---
#75 3796Andrzejewski Jacek1971M-40Konin (POL)-33200:18:5500:37:2700:56:0801:18:1401:18:1000:03:42
#76 217497Dębska Agnieszka1984K-18klamerki (POL)142-6800:29:0800:56:1301:23:1001:54:2201:53:0500:05:25
#77 -98Jakubowicz Marcin1983M-18Konin---
#78 71699Mierzejewski Bartosz1983M-18Poznań (POL)-69124900:23:4900:46:4301:10:0501:38:1701:37:4400:04:40
#79 2676100Kwapisz Dawid1991M-18Krotoszyn (POL)-245287300:26:2900:53:5301:22:5401:58:5901:58:2800:05:38
#80 939101Kasprzak Maciej1989M-18Aktywni Nowe Miasto (POL)H (3)-90634700:24:1800:48:1401:12:3201:41:1701:40:5600:04:48
#81 819102Kacprzak Katarzyna1982K-30wiewióry (POL)29-1200:23:5900:47:2701:11:1001:39:3001:39:0300:04:43
#82 -103Szewczyk Tomasz1979M-30strefamaratonu.pl---
#83 929104Tokarczuk Tomasz1986M-18Poznań (POL)-89632600:24:3600:48:1801:12:1401:41:1001:40:0700:04:48
#84 -105Pająk Andrzej1984M-18Poznań---
#85 2634106Hołowczak Anna1984K-18Kalisz (POL)222-10800:28:4700:55:5701:23:5801:58:3701:57:2300:05:37
#86 994107Jeziółkowski Jakub1983M-18Pniewy (POL)-95935300:25:1200:49:2201:14:1401:42:1101:41:2200:04:51
#87 1134108Kusik Zbigniew1982M-30Poznań (POL)-109438400:25:1200:49:2301:14:1401:44:0001:43:1100:04:56
#88 257109Spiczak-Brzeziński Paweł1990M-18Przechlewo (POL)-24810900:21:4200:42:4801:03:5301:29:2901:29:1200:04:14
#89 1231110Bednarek Gerard1971M-40Tulce (POL)-118415200:26:0200:50:5301:15:5101:44:5101:43:2900:04:58
#90 2373111Jedynak Izabela1976K-30KB Maniac Poznań (POL)M (50)175-6700:29:3800:57:0901:24:1801:56:2701:55:1800:05:31
#91 1864112Błasik Krzysztof1973M-30Poznań (POL)-175863100:27:0600:52:3601:19:0901:50:4701:49:2900:05:15
#92 224113Romaniuk Maciej1988M-18Łęczna (POL)-2159700:21:4200:42:4901:04:0401:28:5501:28:4000:04:13
#93 2520114Jankowiak Marek1980M-30Kołobrzeg (POL)-232286700:28:2800:55:1701:23:1301:57:3801:56:2300:05:35
#94 -116Podgórski Krzysztof1989M-18ZEMBRZYCE.EU TEAM---
#95 3807117Tórz Filip1981M-30Sushi Batory (POL)-3315123800:30:4100:59:1701:31:3302:14:3102:12:3400:06:23
#96 2724118Tierling Mariusz1975M-30Sushi Batory (POL)-249390700:30:4100:57:2401:25:2301:59:2401:57:2700:05:40
#97 2402119Stelmaszczyk Anita1983K-18Oborniki (POL)179-8900:29:1300:56:2701:24:0001:56:3901:55:2100:05:32
#98 -120Stawowy Piotr1983M-18Kapitan Bomba Team---00:27:1300:53:0501:20:22
#99 -121Gruszka Waldemar1969M-40Niezrzeszony---
#100 3379122Szymański Adam1988M-18PRZECINEK (POL)-2995100500:33:5801:02:5202:07:4902:05:3200:06:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności