Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wyniki - 15 sierpnia 2012, Kobylin

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181Siemanowicz Bogdan1986Finisz KaliszmeżczyznaM2900:47:19
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !284Draczyński Adam1976Astra Nowa SólmeżczyznaM3900:48:59
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 383Blahodir Yuriy1981Finisz KaliszmeżczyznaM3900:49:17
#4 448Łucyk Maciej1983Inter Sport TeammeżczyznaM2900:50:01
#5 5351Marysiak Adam1988Fundacja im. Maurycego BeniowskiegomeżczyznaM2900:51:43
#6 6117Witkowski Marcin1985niezrzeszonymeżczyznaM2900:52:19
#7 7173Kozłowski Klaudiusz1971Altom GnieznomeżczyznaM4900:52:44
#8 8164Taczka Piotr1970Run-KingmeżczyznaM4900:52:57
#9 997Humzuski Piotr1989Grodziski Klub BiegaczameżczyznaM2900:53:16
#10 10302Durak Katarzyna1980LVKS ŻÓRAWINA SzelejewokobietaK3500:53:25
#11 1195Daleki Wiesław1976Grodziski KBmeżczyznaM3900:53:37
#12 124Szymanowski Krzysztof1993LKS Sana KościanmeżczyznaM1900:53:57
#13 1359Werner Piotr1992KKB Maraton TurekmeżczyznaM2900:54:23
#14 1480Sumin Aleksander1987Finisz KaliszmeżczyznaM2900:54:39
#15 15357Płochocki Ryszard1961Supermaraton KaliszmeżczyznaM5900:54:57
#16 16108Bajran Paweł1979K.B. Spoceni Nowa SólmeżczyznaM3900:55:02
#17 1762Sikora Artur1995III LO Ostrów WlkpmeżczyznaM1900:55:48
#18 18115Bosy Daniel1989LKS Sena KościanmeżczyznaM2900:55:56
#19 19134Mikołajczak Piotr1996LKS Sana KościanmeżczyznaM1900:55:59
#20 20172Janas Roman1972Grodzisk Wlkp.meżczyznaM4900:55:59
#21 2182Tyburek Rafał1978KB Tork OławameżczyznaM3900:56:08
#22 2287Hazubski Andrzej1968LZS TrzebnicameżczyznaM4900:56:09
#23 23126Musielak Patryk1983LesznomeżczyznaM2900:56:23
#24 2488Wenderski Wojciech1988KB Żółwik KrobiameżczyznaM2900:56:35
#25 2591Maciejewski Krzysztof1982KS Krotosz KrotoszynmeżczyznaM3900:56:57
#26 26237Czerski Marian1957WKB PIAST WrocławmeżczyznaM5900:57:01
#27 27151Kulterman Dawid1990KB Kosynier WrześniameżczyznaM2900:57:30
#28 28233Jachymczyk Norbert1978K.B. MCKIS JaworznomeżczyznaM3900:57:41
#29 29179Kasprzak Krzysztof1968KS KrotoszmeżczyznaM4900:57:51
#30 30107Bandurowski Andrzej1972K.B. Spoceni Nowa SólmeżczyznaM4900:57:55
#31 3196Grabski Rafał1992Grodziski Klub BiegaczameżczyznaM2900:58:12
#32 32136Chyba Szymon1978KrotoszynmeżczyznaM3900:58:24
#33 33114Bielecki Bartosz1980niezrzeszonymeżczyznaM3900:58:27
#34 34181Zieliński Arkadiusz1966WKB PIAST WROCŁAWmeżczyznaM4900:58:34
#35 35168Kaczmarek Zbigniew1972TrzebnicameżczyznaM4900:58:43
#36 36180Borochowski Piotr1972WKB Piast WrocławmeżczyznaM4900:58:45
#37 37252Stańczak Janusz1960Klub Biegacza Kosynier WrześniameżczyznaM5900:58:46
#38 38229Skalski Tadeusz1962TKKF Tytan PolicemeżczyznaM5900:58:48
#39 39161Balcer Łukasz1981PleszewmeżczyznaM3900:58:58
#40 40202Garbarek Wiesław1954TKKF Trucht JarocinmeżczyznaM5900:59:05
#41 41189Uramek Grzegorz1974Oborniki ŚląskiemeżczyznaM3900:59:06
#42 42123Pawlak Konrad1983Supermaraton KaliszmeżczyznaM2900:59:09
#43 435Mikołajczak Hubert1995LKS SANA KościanmeżczyznaM1900:59:13
#44 44260Kazibut Zdzisław1952Sekuritas PoznańmeżczyznaM6900:59:25
#45 45121Kęszka Piotr1978Supermaraton KaliszmeżczyznaM3900:59:35
#46 46299Abdulova Anna1990KKB Finisz KaliszkobietaK3500:59:40
#47 47222Duda Dariusz1962Bractwo Biegaczy Zielona GórameżczyznaM5900:59:55
#48 48215Płaczek Piotr1962Malta PoznańmeżczyznaM5900:59:57
#49 49185Rzepecki Robert1963KaliszmeżczyznaM4901:00:05
#50 50267Tomczak Henryk1962WKB PIAST WrocławmeżczyznaM5901:00:09
#51 51184Jesion Ireneusz1969LubinmeżczyznaM4901:00:14
#52 52177Janowicz Roman1970Słupia KapitulnameżczyznaM4901:00:26
#53 53154Ćwirko Sławomir1972BBL SłupskmeżczyznaM4901:00:28
#54 54109Ochocki Bartosz1993KobylinmeżczyznaM1901:00:38
#55 5586Jarecki Damian1993LZS TrzebnicameżczyznaM1901:00:44
#56 56182Kiełbus Mariusz1975OleśnicameżczyznaM3901:00:45
#57 5785Sznajder Marcin1976Orły Wawrzusia Nowa SólmeżczyznaM3901:00:52
#58 58205Janowicz Jerzy1957Achilles LesznomeżczyznaM5901:00:53
#59 59174Plesner Mieczysław1971WińskomeżczyznaM4901:00:57
#60 60347Przybysz Dorota1966Grodziski K.B.kobietaK5001:01:17
#61 61360Golak Agnieszka1976Runners Power Drużyna SzpikukobietaK5001:01:27
#62 62159Eling Artur1971SUREM RawiczmeżczyznaM4901:01:37
#63 63298Fedchenko Dasiya1992KKB FINISZ KaliszkobietaK3501:01:41
#64 6464Wojtas Marek1970Supermaraton KaliszmeżczyznaM4901:01:44
#65 65294Jopek-Lubik Iliana1977MSCIS PoznańkobietaK3501:01:49
#66 66150Dudar Michał1990KB Kosynier WrześniameżczyznaM2901:01:55
#67 67122Cierzniewski Dariusz1965CzojnicameżczyznaM4901:01:57
#68 68124Ziewiewicz Wojciech1975PRO-RUN WrocławmeżczyznaM3901:02:04
#69 69106Jakubowski Sławomir1963MalanówmeżczyznaM4901:02:17
#70 70227Langiewicz Jacek1957MKJ PolicemeżczyznaM5901:02:33
#71 7176Pastucha Piotr1977ICE Mat TeammeżczyznaM3901:02:46
#72 72111Nowak Sergiusz1976ICE Mat TeammeżczyznaM3901:02:46
#73 7392Witkowski Damian1981KS KrotoszmeżczyznaM3901:02:59
#74 741Florczak Krzysztof1972KS Maraton Ostrów Wlkp.meżczyznaM4901:03:06
#75 75110Hojak Marek1973Supermaraton KaliszmeżczyznaM3901:03:09
#76 7657Tomaszewski Krzysztof1967KB Geoterimia UmiejówmeżczyznaM4901:03:24
#77 77127Wałkiewicz Paweł1982MUKS SZOK BojanowomeżczyznaM3901:03:28
#78 78155Bartkowiak Dariusz1965KS Maraton Ostrów WielkopolskimeżczyznaM4901:03:34
#79 79100Pięta Karol1985Nowotomyski Klub Biegacza CHYŻYmeżczyznaM2901:03:42
#80 80208Lemperener Henri1952ServesmeżczyznaM6901:03:43
#81 81216Sobczak Janusz1960Malta PoznańmeżczyznaM5901:03:56
#82 8274Kubiak Maciej1973ICE Mat TeammeżczyznaM3901:04:04
#83 839Ziółkowski Przemysław1968Pieprzyk PL JUtrosinmeżczyznaM4901:04:10
#84 84223Grząka Arkadiusz1970Drużyna SzpikumeżczyznaM4901:04:15
#85 85102Szkudlarek Grzegorz1981Drużyna Szpiku Ostrów WlkpmeżczyznaM3901:04:33
#86 86101Kurzeja Adam1975Ostrów Wlkp.meżczyznaM3901:04:48
#87 8758Werner Czesław1962Florian ChojnicemeżczyznaM5901:05:01
#88 88129Markiewicz Adam1981PRO-RUN WrocławmeżczyznaM3901:05:01
#89 89293Werner Katarzyna1989KKB Finisz KaliszkobietaK3501:05:01
#90 90232Małek Krzysztof1968WKB Piast WrocławmeżczyznaM4901:05:04
#91 9199Mojorczyk Bartosz1992Grodziski K.B.meżczyznaM2901:05:16
#92 92207Szulc Ryszard1952K.B. MiliczmeżczyznaM6901:05:20
#93 9350Jaśkowiak Maciej1974Grodzisk Klub BiegaczameżczyznaM3901:05:28
#94 9490Karkoszka Marcin1990BasanówmeżczyznaM2901:05:35
#95 956Taczka Sebastian1993Rumking Ostrów WlkpmeżczyznaM1901:05:38
#96 96266Ambrosiewicz Henryk1949K.B. LEW LegnicameżczyznaM6901:05:40
#97 97120Będkowski Radosław1981SosnowiecmeżczyznaM3901:05:51
#98 98194Fleischer Leszek1975Ostrów Wlkp.meżczyznaM3901:05:56
#99 99162Pinkowski Edmund1966KS Maraton Ostrów WlkpmeżczyznaM4901:06:02
#100 100186Pokora Rafał1982Supermaraton KaliszmeżczyznaM3901:06:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności