Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 16 marca 2013, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12626Lashyn DmytroLKB Rudnik1986M2011-00:14:2700:29:2200:29:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !226Szymon Kulka1993M2022-00:14:2500:29:2300:29:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32690Mykola IukhymchukAchilles Leszno Lułck1985M2033-00:14:2500:29:3000:29:29
#4 42624Sergej OkseniukLKB Rudnik1980M3014-00:14:2600:29:4100:29:41
#5 520Radosław KłeczekArtresan Active Team / Sklep Biegacza1985M2045-00:14:3400:30:1100:30:11
#6 62695Wladimir TimashowAchilles Leszno Donieck1981M3026-00:14:4700:30:1300:30:13
#7 72693Ruslan PechnikovAchilles Leszno Kiev1988M2057-00:14:4200:30:2300:30:23
#8 81Paweł OchalASICS POLSKA PREFBET ŚNIADOWO Bydgoszcz1981M3038-00:15:0800:30:5000:30:50
#9 925Dawid Klaybor1990M2069-00:15:0800:31:0500:31:05
#10 105Bartłomiej StajniakAZS KU Politechnika Opolska Namysłów1991M20710-00:15:2300:31:3300:31:33
#11 118Paweł Tarasiuk31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań Poznań1984M20811-00:15:2700:31:3400:31:33
#12 126Sebastian W ĄsickiLKB im Braci Petk Lębork Lębork1988M20912-00:15:2800:31:3600:31:36
#13 132694Igor PestriugaAchilles Leszno Slavyansk1981M30413-00:15:0900:31:4200:31:42
#14 1424Maciej MuślewskiSklepbiegacza.pl1987M201014-00:15:4200:31:5500:31:55
#15 152674Adam KierzekSklepbiegacza.pl Swarzędz1989M201115-00:15:4200:32:0100:32:01
#16 164Paweł MatnerNYSA BIEGA/ WOSIEK TEAM Nysa1991M201216-00:15:1800:32:4000:32:40
#17 179Piotr Ślęzakwbiegu24.pl/Wosiek Team Oborniki Śląskie1989M201317-00:16:0900:32:5100:32:51
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !182691Nadezda TrilinskayaAchilles Leszno Moskau1979K301-100:16:2900:32:5900:32:59
#19 192628Yriy RusyukLKB Rudnik1987M201418-00:15:0500:33:1000:33:09
#20 203Łukasz KalaszczyńskiPTT Delta Płock ŁOMIANKI1984M201519-00:16:2900:33:1500:33:14
#21 2119Marcin KęsyKB Maniac Poznań Poznań1985M201620-00:16:2900:33:1600:33:14
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2230Dominika NowakowskaASICS POLSKA LKB im. Braci Petk Smętowo Graniczne1985K201-200:16:2800:33:1600:33:15
#23 2321Szymon BytniewskiSklepbiegacza.pl1991M201721-00:16:1600:33:2900:33:28
#24 2412Dawid JagłaPolitechnika Poznańska Jarocin1990M201822-00:16:1700:33:4700:33:46
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2531Olga OchalASICS POLSKA PREFBET ŚNIADOWO Bydgoszcz1985K202-300:16:3700:34:0000:33:59
#26 2610Bartosz MajorczykGRODZISKI KLUB BIEGACZA KARCZEWO1992M201923-00:16:2000:34:0200:34:02
#27 272676Kateryna KarmanenkoLKB Rudnik1986K203-400:16:5000:34:1300:34:12
#28 282629Svitlana StankoLKB Rudnik1976K302-500:16:5500:34:1500:34:14
#29 29195Wojciech StaniszewskiAK PRZEŹMIEROWO BARANOWO1977M30524-00:16:4500:34:1800:34:15
#30 302684Wiesław DalekiNowy Widzyń1978M30625-00:17:0200:34:1900:34:18
#31 312627Sergej MarczukLKB Rudnik1986M202026-00:16:3900:34:2400:34:24
#32 3215Filip PrzymusińskiUAM TRIATHLON Poznań1983M30727-00:16:4700:34:2500:34:24
#33 3361Adam ChudzickiKS AZS AWF Poznań Luboń1987M202128-00:16:4800:34:3100:34:31
#34 34155Paweł Pawlisiakwww.runnersclub.pl Szczecin1987M202229-00:16:3100:34:3500:34:34
#35 35165Tomasz PolańskiManekin Run Bydgoszcz1975M30830-00:17:1300:34:5000:34:50
#36 362700Michał CzyżSparta Złotów Złotów1991M202331-00:17:1700:34:5200:34:50
#37 37150Maurycy OleksiewiczSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ Łódź1982M30932-00:17:0800:34:5400:34:53
#38 3816Piotr KsiążkiewiczzBiegiemNatury TEAM W ągrowiec1987M202433-00:17:1300:34:5900:34:59
#39 392635Tomasz ChawawkoTCB Team Dębno1974M301034-00:16:5900:35:0300:35:02
#40 402671Michał ŁawrowskiSL Olimpia Poznań Małomice1993M202535-00:17:0400:35:0600:35:05
#41 4148Paweł BajranKB SPOCENI Nowa Sól Nowa Sól1979M301136-00:17:1500:35:0800:35:07
#42 4276Robert GackiSTR Poznań Poznań1984M202637-00:17:1200:35:0800:35:05
#43 43156Sławomir PieczurowskiLUKS Żórawina Wrocław1960M50138-00:17:2300:35:0800:35:06
#44 4492Jakub JuskowiakPoznań1977M301239-00:17:1600:35:1700:35:17
#45 4597Sebastian KaprońFABRYKA FORMY Suchy Las1974M301340-00:17:2100:35:2100:35:20
#46 462660Dariusz JankowskiPoznań1991M202741-00:17:1100:35:2200:35:18
#47 47231Paweł WojciechowskiZimin1971M40142-00:17:1400:35:2800:35:26
#48 4833Agnieszka JerzykReal 64-STO1988K204-600:17:1400:35:2900:35:28
#49 49135Piotr MajłowskiGorzów Wlkp.1988M202843-00:17:2000:35:3000:35:29
#50 5017Mikołaj KlonowskiStraż Pożarna Gostyń Gostyń1990M202944-00:16:5600:35:3200:35:31
#51 51224Łukasz WieczorekPoznań1986M203045-00:17:3800:35:3200:35:29
#52 52149Witek NowackiKB Maniac Poznań Poznań1973M40246-00:17:2200:35:3900:35:38
#53 5374Bartosz FeiferWolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn1988M203147-00:17:4600:35:4600:35:41
#54 54238Konrad ZdunUKS 9 Kalisz Kalisz1995M16148-00:17:1500:35:4800:35:46
#55 55111Dariusz KowalskiZłotów1968M40349-00:17:1800:35:5100:35:49
#56 5681Jarosław GórskiGorzów Wlkp1976M301450-00:17:3500:35:5200:35:51
#57 57164Ryszard PłochockiSupermaraton Kalisz Nowe Skalmierzyce1961M50251-00:17:2700:35:5400:35:52
#58 5883Radomir GrafSpinko Leszno LESZNO1977M301552-00:17:2600:35:5400:35:51
#59 59220Grzegorz UrbańczykFartlek Poznań/Drużyna Szpiku Poznań1987M203253-00:17:5100:35:5600:35:51
#60 6054Tomasz Biesiada4RUN TEAM Piła Bydgoszcz1975M301654-00:17:5100:35:5700:35:55
#61 61212Andrzej ŚwiętekSpinko Leszno Leszno1959M50355-00:17:3400:35:5800:35:56
#62 6214Piotr TaczkaOstrów Wielkopolski1970M40456-00:17:2800:35:5800:35:57
#63 6366Daniel DanieleckiJelcz-Laskowice1993M203357-00:17:5800:36:0200:36:01
#64 64129Piotr ŁątkaOborniki Śląskie1989M203458-00:17:4300:36:0300:36:01
#65 6558Sebastian BorowczykPoznań1988M203559-00:17:5100:36:1000:36:05
#66 66185Ireneusz SmansKB 42 2 LIPIANY LIPIANY1976M301760-00:17:5300:36:1600:36:12
#67 672625Oksana DidanLKB Rudnik1988K205-700:17:3500:36:1700:36:16
#68 6884Krzysztof GrześkowiakSwarzędz1989M203661-00:17:5800:36:2700:36:25
#69 69136Sławomir MalinowskiWKS Orły Wawrzusia Nowa Sól1987M203762-00:17:5700:36:3000:36:27
#70 70235Robert ZabelWKS Grunwald Poznań Poznań1977M301863-00:17:5700:36:3300:36:30
#71 71217Igor TomiczekBiegiem po Zdrowie - Team ASA Namysłów1990M203864-00:17:5500:36:3600:36:35
#72 7275Szymon FluksKB Maniac Poznań Poznań1983M301965-00:18:2600:36:3700:36:34
#73 732632Bartłomiej WronaIII LO Lublin Lublin1995M16266-00:17:5700:36:3700:36:36
#74 74189Krzysztof SobkowskiKB Międzychód Międzychód1985M203967-00:18:2000:36:3800:36:36
#75 75223Paweł WichłaczKB Maniac Poznań Poznań1983M302068-00:18:2000:36:3800:36:33
#76 76105Jakub KokowskiZłotów1986M204069-00:18:2500:36:3800:36:36
#77 77118Wiktor KujawaKościelec1993M204170-00:18:0200:36:4200:36:37
#78 7869Robert DomagałaKS KROTOSZ Krotoszyn1970M40571-00:17:5000:36:4300:36:40
#79 79137Paweł MarchelTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ SOLEC KUJAWSKI1989M204272-00:17:5000:36:4900:36:46
#80 80115Krzysztof KrystosikPogoria Biega Świętochłowice1979M302173-00:18:1900:36:4900:36:46
#81 81191Dariusz SochaZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE GŁOGÓW1972M40674-00:18:2100:36:5100:36:45
#82 822287Paweł StośNiedzielny Truchtacz W ągrowiec1987M204375-00:17:4100:36:5300:36:51
#83 83538Paweł KowalczykWrocław1981M302276-00:18:3500:36:5300:36:46
#84 8444Mariusz AdamczykALTOM GNIEZNO Gniezno1973M40777-00:18:0700:36:5500:36:51
#85 85173Stanisław RysiukiewiczNight Runners Poznań1975M302378-00:18:3300:36:5800:36:52
#86 86205Marek SzopaNautilus Gorzów Gorzów Wlkp.1974M302479-00:18:0300:36:5900:36:56
#87 872657Janusz StańczakPoznań1960M50480-00:17:4200:36:5900:36:57
#88 88163Radosław PlucińskiKB Maniac Poznań Swarzędz1989M204481-00:18:0600:37:0100:37:00
#89 891696Robert KujawaPIEKARNIA-CUKIERNIA ADAM NOWAK Poznań1975M302582-00:18:1200:37:0200:36:52
#90 9053Sylwester BazimierowskiStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo DOLASZEWO1971M40883-00:18:1900:37:0300:36:58
#91 912644Krzysztof HołubowiczEDI TEAM Zgorzelec Lwówek Śląski1970M40984-00:18:3700:37:0500:37:00
#92 92116Andrzej KrzyszkowskiW.Wieś Rybacka1952M60185-00:18:1900:37:0600:37:05
#93 931123Jakub BrzezińskiUAM TRIATHLON POZNAŃ Środa Wlkp1993M204586-00:17:5100:37:0800:37:03
#94 9491Tomasz JędrzejczykMiędzyrzecz Międzyrzecz1983M302687-00:17:5100:37:0900:37:08
#95 952675Viktorija PoterukLKB Rudnik1982K303-800:17:5200:37:1000:37:09
#96 962661Jacek StachowiakCzapury1981M302788-00:18:3600:37:1100:37:06
#97 97237Piotr ZawadzkiVolkswagen Poznań Poznań1982M302889-00:18:2400:37:1400:37:11
#98 98154Konrad PawlakSupermaraton Kalisz Kalisz1983M302990-00:18:4700:37:1600:37:10
#99 99130Andrzej ŁucMaratończyk Team Szczecin Szczecin1978M303091-00:18:2100:37:1700:37:13
#100 10094Monika KaczmarekSzakale Bałut Łódź Łódź1989K206-900:18:1900:37:2000:37:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności