Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

40 Maraton Dębno

Wyniki - 7 kwietnia 2013, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
Mp
K
M
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 101958Podsiadło Adam1981M-30Kraków (POL)-953601:41:5101:51:5202:01:1402:14:2002:24:1602:53:4303:13:3103:13:0903:02:24
#2 102560Wasilewski Piotr1981M-30K.B. Spartakus Bełchatów (POL)-963701:46:1701:56:0502:05:3402:18:1302:27:5702:56:1203:13:3503:13:1503:03:49
#3 1031311Kazikowski Karol1988M-20Drużyna Szpiku (POL)-972301:30:0701:39:2101:48:1602:00:4202:10:3202:50:0203:13:3903:13:3803:00:34
#4 104494Myrta Andrzej1974M-30PMP Poland (POL)-983801:42:4101:52:2702:01:5602:14:5402:24:5502:54:0803:13:4003:13:1703:02:38
#5 105812Więzik Sławomir1971M-40Czechowice-Dziedzice (POL)-993201:38:4801:48:5501:58:4002:11:4002:22:0702:52:1803:13:4003:13:3803:01:37
#6 1061109Dembiński Marek1974M-30BBL Poznań CGS Team (POL)-1003901:39:1601:49:2801:59:1502:12:5302:23:3002:54:1303:13:5703:13:4803:03:04
#7 1071147Pachnowski Sławomir1985M-20Szczecin (POL)-1012401:44:5501:54:4702:04:2002:17:1502:27:1902:55:0803:14:0103:12:5703:03:18
#8 108296Wysztygiel Tomasz1969M-40Katowice (POL)-1023301:43:0601:52:5402:02:2302:15:3902:25:5202:55:0803:14:0103:13:4803:03:24
#9 109208Koteluk Tomasz1973M-40RSiR Strzelce Op. (POL)S (6)-1033401:41:1201:50:4602:00:0802:13:0502:23:1602:53:4903:14:2203:13:5103:03:09
#10 110407Sagan Łukasz Tomasz1983M-30Klub Biegacza Ergo (POL)-1044001:40:0001:50:0101:59:4202:13:0102:23:2302:53:5403:14:2503:14:1203:02:50
#11 1111337Oleniak Jarosław1974M-30GEDIA Nowa Sól (POL)-1054101:38:0501:47:3901:57:3702:11:1602:22:5902:55:0803:14:4603:14:4503:03:18
#12 112457Piotrowski Marcin1975M-30Gdynia (POL)-1064201:44:2901:54:3802:04:2202:17:3202:27:3302:56:1603:14:5703:14:3703:04:37
#13 113378Moczarski Mariusz1966M-40Jelenia Góra (POL)-1073501:41:2201:51:5002:01:2302:14:3702:25:3702:56:2003:15:5903:15:3403:05:04
#14 114656Paprocki Krzysztof1973M-40Polkowice (POL)-1083601:44:1201:54:2102:04:1102:17:3302:27:3302:56:4903:16:0403:15:4703:05:34
#15 115308Kasprzak Artur1976M-30RUN EXPERT TEAM (POL)-1094301:46:1701:56:0502:05:3402:18:1302:27:5702:56:5803:16:1003:15:3703:05:27
#16 1161338Mickiewicz Wojciech1961M-50Hotel Amber Baltic (POL)-110701:42:4401:52:5302:02:3802:16:0502:26:2802:56:4403:16:2803:16:1803:05:28
#17 117502Górski Ryszard1958M-50Łowcy Przygód-Gołdap (POL)-111801:43:0401:53:2902:03:2402:17:0902:27:2702:57:2103:16:4103:16:3603:05:51
#18 1181025Strykowski Jarosław1967M-40TEAM ASA-Biegiem po Zdrowie (POL)-1123701:37:3301:47:4001:57:3702:11:5102:23:0902:55:3303:16:4503:16:4303:04:56
#19 119840Dębiński Daniel1980M-30Osielsko (POL)-1134401:42:5101:52:5202:02:3402:15:5802:26:4302:57:1703:16:5203:16:4303:05:55
#20 120265Sobański Arkadiusz1974M-30SCS MYŚLIBÓRZ (POL)-1144501:45:5101:55:5802:05:4102:18:5202:29:0102:57:4403:16:5603:16:5103:06:08
#21 1211274Koper Adam1978M-30SBZZ - ZŁOTÓW (POL)-1154601:39:4101:49:1901:58:4902:11:4402:21:4102:56:0503:16:5903:16:5303:05:57
#22 1221388Stachowiak Jacek1963M-50WAAB Mrowino (POL)-116901:38:4201:48:3701:58:3402:12:0202:23:1202:55:2303:17:0603:16:5103:04:58
#23 1231380Makarczyk Daniel1975M-30KGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RUDNA (POL)-1174701:42:5801:53:0602:02:5302:16:1302:26:4002:56:3303:17:0703:16:4603:05:37
#24 12499Jarosiński Dawid1978M-30Mojito Pub Myślibórz (POL)-1184801:43:2801:53:3802:03:3102:17:1002:27:3102:57:4603:17:2703:17:2103:06:29
#25 125778Smyk Robert1971M-40Strefa Maratonu (POL)-1193801:45:4101:55:3002:05:0302:18:0302:28:2602:58:0403:17:4703:17:0403:06:45
#26 126326Szczot Andrzej1976M-30GB Wrocławskie Morsy (POL)-1204901:43:0801:52:5702:02:3402:15:5702:26:4002:57:4503:17:5703:17:4803:06:40
#27 127917Nowostawski Mariusz1973M-40KTS Supermaraton (POL)-1213901:41:5301:52:0502:02:1802:15:5802:26:2702:57:3603:18:1503:18:0603:06:44
#28 128922Romański Kazimierz1964M-40KB Pimar Legionowo (POL)-1224001:37:2401:47:3401:59:5302:13:5002:24:4202:58:1703:18:4003:18:3103:07:05
#29 1291104Iłczyk Rafał1979M-305 Lubuski Pułk Artylerii (POL)-1235001:42:5101:52:5202:02:4602:16:0502:26:2602:57:0503:18:4103:18:2903:06:40
#30 130390Sierosławski Wawrzyniec1968M-40Kraków (POL)-1244101:44:0001:54:1002:03:5902:17:1302:27:3002:58:0403:18:4503:18:2703:07:09
#31 1311362Lebowski Ryszard1963M-50Maratończyk Team Szczecin (POL)-1251001:47:3601:58:0002:07:5402:21:3202:31:5703:00:2003:18:4603:18:3403:08:33
#32 132770Janowski Bogdan1966M-40Warszawa (POL)-1264201:46:0301:56:2402:06:1402:19:4402:30:0102:59:5303:18:4903:18:2903:08:19
#33 133100Hałgas Paweł1986M-20KMP Wałbrzych (POL)MPP-20 (2)-1272501:36:4801:46:3201:56:1102:09:3402:20:0102:54:1403:18:5903:18:5003:05:12
#34 134336Boczar Mirosław1976M-30KW PSP Wrocław (POL)S (7)-1285101:51:1002:01:2302:11:1502:24:4502:34:3903:01:3503:19:0003:18:4503:09:07
#35 1351056Duszyński Jacek1972M-40Strzelewo (POL)-1294301:45:4401:56:0302:05:5502:19:3302:30:0603:00:2803:19:3303:18:3503:09:16
#36 136705Organiściak Piotr1963M-50Rogalinek (POL)-1301101:45:0001:55:1102:05:3402:19:1502:29:3403:00:1903:19:4603:19:2503:08:58
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !137260Sikora Stefan1949M-60+Beskidek Bielsko Biała (POL)-131101:42:3301:53:0902:03:2702:17:1502:27:5302:59:2003:19:5503:19:5303:08:45
#38 1381166Kozłowski Łukasz1977M-30ZACISZE (POL)-1325201:50:4702:00:5902:10:5502:24:1802:34:3103:02:4003:19:5703:18:4303:10:21
#39 139234Styczeń Grzegorz1971M-40Będzin (POL)-1334401:47:5201:58:1602:08:2802:22:0502:32:1503:01:3503:20:0103:19:5603:10:07
#40 140916Olbryś Stanisław Adam1967M-40KB Pimar Legionowo (POL)-1344501:43:2101:53:3202:03:2802:17:0402:27:3002:59:4603:20:1403:20:1103:09:14
#41 141278Dzięcioł Piotr1971M-40Barlinek Running Team (POL)-1354601:42:0001:52:1302:02:2102:16:1602:27:2002:59:0903:20:2003:20:0603:08:43
#42 142134Puchała Michał1982M-30KWP Katowice (POL)MPP-30 (8)-1365301:37:0701:46:3201:56:0702:09:5902:20:5502:55:5003:20:2403:20:1903:05:57
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !143668Mazanek Monika1984K-20Drużyna Szpiku (POL)7-201:46:0701:56:2502:06:3202:20:2902:30:5903:01:1003:20:3103:20:1303:09:51
#44 144175Dereczenik Rafał1976M-30Szklary Górne (POL)-1375401:37:1501:47:0101:56:4402:11:1202:23:0802:57:5003:20:4003:20:3803:07:22
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14557Perucka Kamila1990K-20KS AZS AWF Kraków (POL)MP (5)8-301:45:5001:56:0902:06:0302:19:4702:30:2703:01:1403:20:4203:20:3803:10:00
#46 146125Witke Marta1984K-20KMP Poznań (POL)MPP (1)9-401:48:2101:58:4302:08:4902:22:3002:32:4603:02:0103:21:0903:21:0203:10:38
#47 147535Orlikowski Jacek1976M-30KM PSP Poznań (POL)S (8)-1385501:48:2101:58:4302:08:4802:22:3002:32:4503:02:0103:21:0903:21:0203:10:38
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1481144Burek Andrzej1952M-60+Maratończyk Team Szczecin (POL)-139201:48:1901:58:4302:08:4902:22:3002:32:5103:02:1803:21:0903:21:0603:10:44
#49 14943Paszyński Tomasz1983M-30TYGRYS Z SZAREJ STREFY (POL)D (3)-1405601:43:2801:54:0102:03:5102:17:5202:28:4203:01:0203:21:1403:20:0903:10:04
#50 150755Zieliński Bartłomiej1981M-30KB Spartakus Bełchatów (POL)-1415701:46:4001:56:3602:06:2902:20:0102:30:3303:02:4703:21:2603:21:0603:11:27
#51 151525Januszewski Tomasz1965M-40Forma Wodzisław Śl (POL)-1424701:45:0301:55:1602:05:1902:18:4502:29:0603:00:0003:21:3903:21:3503:09:39
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15283Dziekoński Tadeusz1950M-60+Juvenia Białystok (POL)-143301:48:5001:59:1502:09:1402:22:4602:33:0703:02:2403:21:3903:21:3503:10:58
#53 153716Gwizdała Cezary1970M-40Kuźnia Triathlonu (POL)-1444801:45:3201:55:2902:05:2102:18:4802:29:1003:00:4603:21:4503:21:2403:10:09
#54 154440Ziemba Daniel1976M-30BRACIK ZIEMBA TEAM (POL)-1455801:43:1501:53:4002:03:4302:17:2902:28:1003:00:3403:21:5603:21:4903:10:03
#55 155868Grzanecki Rafał1975M-30ByleJakByleSzybciej (POL)-1465901:48:5001:59:1602:09:1402:22:4702:33:0703:02:2803:22:0903:21:5803:11:12
#56 156708Okomski Łukasz1984M-20Radom (POL)-1472601:45:5201:56:2402:06:4302:21:0502:32:1303:02:3703:22:1303:21:3403:11:15
#57 1571341Andrzejewski Piotr1959M-50Marynarka Wojenna Świnoujście (POL)-1481201:48:5101:59:1602:09:1402:22:4602:33:0303:02:2803:22:2203:22:1203:11:15
#58 158352Pogorzelski Marek1966M-40Bractwo Biegowe BGK W-wa (POL)-1494901:48:2401:58:4602:08:5402:22:3502:33:0603:02:3503:22:2903:22:2303:11:14
#59 159316Białogrodzki Leszek1971M-40Bracia B Piaseczno (POL)-1505001:42:4101:52:5002:02:3202:16:1402:27:0202:59:4503:22:3703:22:2703:09:17
#60 160532Duźniak Dominik1985M-20Czyżowice (POL)-1512701:48:1301:58:4502:09:0502:22:3202:33:3803:04:3003:22:5403:22:4003:12:47
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !161109Nienadowska Beata-Dorota1968K-40KMP Elbląg (POL)MPP (2)10-201:48:2801:58:5402:09:0302:22:3402:32:4703:02:5003:23:0203:23:0003:11:46
#62 1621028Sójka Krzysztof1977M-30Bełchatów (POL)-1526001:49:5402:00:2602:10:4002:24:2502:34:5603:04:3103:23:1103:22:5903:12:54
#63 163161Cieślak Dawid1985M-20KP Poznań Grunwald (POL)MPP-20 (3)-1532801:42:5601:53:0802:03:0002:16:5102:27:4802:59:4803:23:1603:23:0903:10:43
#64 1641348Stawniczy Wiesław1953M-60+GŁOGÓW (POL)-154401:44:5301:55:1102:05:3202:20:1802:30:5403:02:1803:23:2603:23:2403:11:27
#65 165741Tyburski Mariusz1976M-30JW 5699 Przasnysz (POL)-1556101:40:2901:51:0802:01:3402:16:0202:27:4103:01:5003:23:2903:23:1903:11:12
#66 16641Wujda Mirosław1975M-30Dębno (POL)D (4)-1566201:53:3402:03:3502:13:1502:26:0902:36:0803:05:0703:23:4803:22:5303:13:34
#67 167129Stwora Dawid1977M-30KWP Katowice (POL)MPP-30 (9)-1576301:38:4701:48:5601:58:4902:12:2102:22:5902:58:2103:23:5003:23:3603:09:49
#68 168919Neumann Adam1974M-30KB Pimar Legionowo (POL)-1586401:37:0901:46:3001:56:2202:10:2802:21:0602:58:1703:23:5103:23:4203:09:48
#69 16972Fransen Anthonius1955M-50Holland runners (NED)-1591301:48:1901:58:4402:08:5102:22:3102:32:5003:03:2303:23:5303:23:4803:12:31
#70 1701264Nowakowski Wojciech1978M-30. (POL)-1606501:47:3301:57:5702:07:5502:21:5002:32:4203:03:4003:23:5703:23:2903:12:31
#71 171559Szlegier Dariusz1976M-30MOSG (POL)-1616601:48:2401:58:4602:08:5402:22:3502:33:1403:03:5503:24:0003:23:5303:12:52
#72 172739Śnieżek Krzysztof1979M-302 ORel Przasnysz (POL)-1626701:49:2902:00:1902:10:4902:24:5102:35:3703:05:4303:24:0103:23:5103:14:02
#73 1731214Kaczorowski Maciej1969M-40Fun Swim (POL)-1635101:55:1002:06:0202:16:2802:30:4302:40:1503:06:2703:24:0203:23:0603:14:13
#74 17429Rutkowski Stanisław1984M-20KP Szczecin Nad Odrą (POL)MPP-20 (4)-1642901:47:1101:57:1602:07:1602:20:5602:31:2703:02:2103:24:2003:24:0103:11:58
#75 1751154Trochanowski Maksymilian1976M-30KGHM Drużyna Szpiku (POL)-1656801:48:4901:59:5102:09:5202:23:3602:34:4103:04:3703:24:2203:23:5603:13:25
#76 176807Brutkowski Wojciech1979M-30Warszawa (POL)-1666901:50:1702:00:5002:11:0202:24:4402:35:0803:05:2303:24:2403:23:4903:13:54
#77 177933Pęcherz Piotr1978M-30Kowary (POL)-1677001:50:1102:00:3402:10:4502:24:2302:34:5403:05:2603:24:2603:24:1003:13:55
#78 178969Janiak Przemysław1986M-20Warszawa (POL)-1683001:48:5001:59:0502:09:0302:22:3402:32:5303:03:2703:24:3403:24:2203:13:00
#79 179551Trzcieliński Roman1953M-60+PSY Warszawa (POL)-169501:50:2202:00:4702:10:5102:24:1802:34:4903:05:3003:24:4003:23:4603:14:09
#80 1801347Odwrot Hubert1971M-403:33 TEAM (POL)-1705201:39:4901:50:2202:01:0802:15:4902:27:3303:02:1203:24:4703:24:3303:11:57
#81 1811400Sikorski Marcin1977M-30TT Szczecin (POL)-1717101:50:1102:00:3402:10:4402:24:2302:34:5003:05:3803:24:4903:24:2903:14:18
#82 1821178Kostka Andrzej1966M-40Polkowice (POL)-1725301:49:4902:00:0802:10:2002:23:5802:34:2703:04:5303:24:5203:24:3703:13:51
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 183536Jabłońska Monika1973K-40Drużyna Szpiku (POL)11-301:48:4801:59:2102:09:4502:23:5802:34:4903:05:3103:24:5303:24:4503:14:10
#84 184335Kasjan Maciej1990M-20WSOWL Wrocław (POL)-1733101:52:2502:02:5002:13:1202:26:4602:37:1003:06:2103:24:5503:24:1303:14:20
#85 18554Olejniczak Mariusz1972M-40KMP Zielona Góra (POL)MPP-40 (7)-1745401:48:5101:59:1502:09:2102:23:1702:34:1303:05:3003:24:5503:24:2203:14:06
#86 186614Płonka Piotr1964M-40KB MCKiS Jaworzno (POL)-1755501:47:3201:57:5602:07:5402:22:0002:32:4203:03:4003:25:1003:24:4203:13:02
#87 187704Sułko Grzegorz1989M-20Warszawa (POL)-1763201:45:0301:55:2002:05:3302:20:2102:31:3003:05:0403:25:2203:24:3103:14:16
#88 188139Cieśla Jarosław1965M-40KMP Wałbrzych (POL)MPP-40 (8)-1775601:46:1101:57:1002:07:3702:22:0202:33:2603:05:3203:25:3103:25:2103:14:43
#89 189212Makowiak Jan1973M-40Dziergowice (POL)S (9)-1785701:41:0201:51:1502:01:1902:15:3502:26:5603:02:4403:25:3803:25:3203:13:33
#90 190909Korzusznik Wojciech1986M-20Luxtorpeda Czerwionka (POL)-1793301:51:1202:01:4502:11:4002:25:1902:35:5303:06:5003:25:4703:25:0503:15:29
#91 191427Pruś Przemysław1978M-30SZOSA ŻYWIEC (POL)-1807201:47:2401:57:5402:08:0102:21:4802:32:3503:05:5203:25:5103:25:4503:15:02
#92 192814Brzeźniak Łukasz1972M-40Centrum Rehabilitacji STHENOS (POL)-1815801:51:2702:02:0602:12:4002:26:4302:37:3003:07:1903:26:0203:25:5403:15:45
#93 1931279Ochnio Ryszard1975M-30POLONIA JASTROWIE (POL)-1827301:40:1301:50:3402:00:5502:15:2402:27:1703:02:3503:26:2103:26:1503:13:16
#94 194561Zdąbłarz Marcin1983M-30Fiat Auto Poland (POL)-1837401:52:5402:03:3502:13:5302:27:3702:38:1303:07:5503:26:2603:25:4103:16:08
#95 195255Frankowski Łukasz1984M-20LW Bogdanka (POL)-1843401:48:2201:58:5102:09:0202:22:4502:33:3503:05:4803:26:2703:25:5603:15:09
#96 196915Brzeziński Maciej1985M-20Lokalna Grupa Lekkoatletyczna im.Hannib-1853501:46:1301:56:2702:06:2802:20:3002:31:4903:04:3203:26:3203:25:0603:14:13
#97 197495Wiktorowicz Tomasz1981M-30KPMG Marathon Team (POL)-1867501:49:3102:00:0602:10:1902:24:0802:34:4103:05:2503:26:3703:26:1003:14:51
#98 198477Raus Artur1982M-30Eaton Running Team (POL)-1877601:51:3902:02:2402:12:5002:26:5602:37:4103:08:0003:26:4003:26:2603:16:35
#99 1991297Michalski Janusz1966M-40Marynarka Wojenna Świnoujście (POL)-1885901:49:4702:00:2502:10:2902:24:0802:34:4203:06:0203:26:4603:26:3503:15:23
#100 2001290Koziołek Marcin1975M-30Wolsztyński KB/PKO Bank Polski (POL)-1897701:50:1702:00:4902:11:0202:24:5502:35:2803:06:2303:26:5203:26:3903:15:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności