Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

40 Maraton Dębno

Wyniki - 7 kwietnia 2013, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
Mp
K
M
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 904282Abramowski Marek1979M-30Marecki vs Equator (POL)-84931303:19:1404:16:2504:16:2500:10:23
#2 726731Adam Anna1976K-30KB Kosynier Września (POL)39-2002:07:2602:19:4302:31:4702:48:0703:00:4703:39:3504:03:1104:02:3903:50:07
#3 1217762Adamczyk Tomasz1982M-30FotoMint.pl Team (POL)-113441602:26:2102:42:0102:59:0803:17:5103:34:5204:21:2504:46:4704:45:4704:33:26
#4 1155760Adamczyk Łukasz1976M-30FotoMint.pl Team (POL)-107639402:11:4102:25:4502:40:1003:00:5503:19:2604:09:3104:38:3804:37:3804:22:47
#5 5051006Aksak Andrzej1987M-20Rząska (POL)-4818202:02:5602:14:1702:25:2102:40:4402:52:4403:28:2003:50:2303:49:3603:38:32
#6 1233422Aksamit Jakub1988M-20KM Aktywni Sochaczew (POL)-114616702:06:0902:20:0602:35:2003:00:5303:23:3004:16:3604:49:0604:48:5304:32:10
#7 3251175Aleksandrowicz Bartosz1987M-20Drużyna Szpiku (POL)-3115401:48:2101:58:4202:08:4102:22:1902:33:0103:12:0903:37:1803:36:5603:22:35
#8 621479Aleksandrowicz Krzysztof1958M-50Tczew (POL)-5896101:59:3202:11:4402:23:5102:40:5102:54:0803:32:2503:57:2703:57:0003:43:23
#9 1321294Allensten Sisko1957K-50Szwecja (SWE)97-802:39:1502:55:4903:12:1103:34:5103:52:3404:43:0205:13:4405:12:3404:56:43
#10 271166Andrysiak Mateusz1969M-40OSP w Łodzi (POL)MPP-40 (10)-2598202:00:5302:12:1402:23:0002:37:4502:47:4703:15:2403:32:2803:31:0503:23:02
#11 5791030Andrzejczak Tomasz1973M-40KB (POL)-55017802:05:4602:17:4202:29:2502:45:2402:58:3503:33:0703:55:1003:54:2303:43:18
#12 6541330Andrzejczuk Marzena1978K-30PRO-RUN Wrocław (POL)35-1802:02:2702:14:3502:26:4002:43:1702:56:2403:34:4003:58:5703:58:2303:45:33
#13 1571341Andrzejewski Piotr1959M-50Marynarka Wojenna Świnoujście (POL)-1481201:48:5101:59:1602:09:1402:22:4602:33:0303:02:2803:22:2203:22:1203:11:15
#14 3801115Andrzejewski Przemysław1980M-30Klub Biegacza im. Macieja Frankiewicza (P-36215001:59:0302:10:2902:21:2202:36:1202:48:2803:19:4903:41:0203:40:0403:28:58
#15 7901046Aniśkiewicz Krzysztof1979M-30Chojna (POL)-74627702:10:1202:22:3602:34:2402:51:1603:04:3403:45:1404:08:4404:07:0403:55:35
#16 12791092Argalski Grzegorz1970M-40Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie (POL)-119036802:25:5402:41:3902:57:4903:20:0903:37:1804:28:2004:56:3004:55:4204:40:50
#17 7251282Augustyniak Michał1973M-40Poznań (POL)-68722602:06:2402:18:5202:31:2102:48:0403:00:5903:38:4304:03:1004:01:5203:49:42
#18 3981339Babiński Maciej1979M-30Marynarka Wojenna Świnoujście (POL)-37915501:49:4702:01:2702:12:3902:28:2002:41:0503:20:2503:43:0003:42:5003:30:30
#19 4221251Bachora Krzysztof1957M-50Piła (POL)-4033301:55:1202:06:1902:17:1902:32:2902:44:1103:19:2003:44:5403:44:5303:30:48
#20 13421119Badach Dariusz1972M-40TERESIN (POL)-124337902:37:1502:57:0203:17:5703:43:4404:01:5604:56:2005:34:3505:33:1005:13:24
#21 10551255Bajsarowicz Paweł1978M-30Dzierżoniów (POL)-98636201:56:3802:09:1402:22:0402:40:0502:54:0503:38:3404:28:5604:27:3803:53:12
#22 11891011Bakalarczyk Tomasz1978M-30Siechnice (POL)-110840502:20:1102:34:3002:48:5703:08:5303:24:5104:12:1704:42:5904:41:3804:25:57
#23 642952Bąkowska-Tomaś Beata1976K-30TEAM ASA-Biegiem po Zdrowie (POL)34-1702:05:4602:17:4202:29:2502:45:2402:58:3603:35:0303:58:1103:56:3303:45:14
#24 1225565Balakowska Małgorzata1970K-40Przesieka (POL)86-1802:32:4202:47:3303:02:2603:22:3803:37:4004:21:0204:47:5304:47:4304:33:11
#25 465879Banach Marcin1976M-30KS Start Pułaski Warka (POL)-44317102:04:1602:18:0302:29:0302:43:5002:55:1803:26:5503:47:5503:47:1903:36:10
#26 50834Banak Jacek1972M-40EBS (POL)-461501:36:4401:46:0601:55:0902:07:2802:16:4902:42:5202:59:2602:59:2102:50:06
#27 5311185Banaszak Paweł1971M-40KMP Leszno (POL)MPP-40 (16)-50616201:55:3802:07:1602:19:1002:35:4102:48:5703:27:2003:52:0103:51:4203:38:55
#28 778151Banaszewski Adam1974M-30KP Wrocław Stare Miasto (POL)MPP-30 (25)-73427202:13:0702:25:4902:38:0202:54:3803:07:3803:44:4204:07:5204:06:3303:55:01
#29 5625Bandurowski Andrzej1972M-40KB Spoceni Nowa Sól (POL)-521701:37:0701:46:3301:55:3502:07:4302:17:0102:43:4503:01:2103:01:1202:51:36
#30 1185196Baniszewski Jakub1987M-20Białystok (POL)-110415802:20:4902:33:5502:47:0403:06:3203:28:0004:14:0204:42:4604:41:0204:26:53
#31 1328372Bańka Jan1946M-60+Częstochowa (POL)-12306402:45:1603:02:4403:19:0903:41:4003:59:1804:46:5405:15:4605:14:1004:59:48
#32 1073618Barabasz Marek1980M-3010 Wrocławski Pułk Dowodzenia (POL)-100236902:01:5702:15:0302:27:5502:46:4303:03:1803:54:4104:30:0304:29:2204:08:53
#33 832674Baran Jarosław1974M-30Wrocław (POL)-78528601:56:0802:09:5502:23:3302:42:4702:57:4303:39:0404:11:4204:11:1803:51:44
#34 837367Baran Michał1990M-20WAT Warszawa (POL)-78911501:54:5602:08:2302:21:0402:40:0002:57:0903:49:0704:12:1804:11:5304:00:26
#35 687460Barańczak Kamil1983M-30Antylopy (POL)-65024202:17:4402:30:0802:41:1202:56:1003:06:3303:39:5704:00:3904:00:0903:49:11
#36 9371158Barański Andrzej1960M-50PRO-RUN Wrocław (POL)-87911102:13:3802:26:2002:38:4702:55:2803:08:5903:52:0804:18:5904:17:5504:03:53
#37 2361242Bartkowski Radosław1982M-30Meritum Bank i Partnerzy (POL)-2259101:54:3902:05:2502:15:4702:29:5102:40:2803:10:1903:29:1703:29:0603:18:40
#38 12711024Bartosik Daniel1981M-30Drużyna Szpiku (POL)-118242902:21:5002:37:5302:54:5703:16:1303:35:0904:23:0204:55:0204:54:5804:37:13
#39 483279Bartosz Marcin1977M-30KRAJ-ZEGA BARLINEK (POL)-46117801:55:2302:07:0402:18:3402:34:3902:47:2803:25:1303:48:5103:48:3603:36:19
#40 907905Barłowski Mateusz1989M-20Sklep biegacza Kraków (POL)-85212602:13:5402:27:2202:40:2002:58:2803:13:1003:53:1704:16:3904:15:4904:03:55
#41 440652Basa Przemysław1973M-40KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska (POL)-42013302:03:4002:16:1802:26:3802:42:0602:53:5303:26:3303:46:0403:45:5203:35:25
#42 6161094Baum Piotr1980M-30Poznań (POL)-58422102:04:4402:16:3902:28:2202:44:3602:57:1103:34:0003:57:0703:56:3503:44:06
#43 506297Baumgart Grzegorz1980M-30Stargard Szczeciński (POL)-48218402:04:1902:16:1802:28:0202:43:4102:55:2403:29:1103:50:3103:50:2203:38:39
#44 11941376Bęben Artur1979M-30ProGDar Marathon Team (POL)-111240702:20:2802:35:2602:49:5103:09:2803:24:4504:12:1204:43:4604:42:4404:25:53
#45 290490Bednorz Marek1981M-30Świerkle (POL)-27711201:55:0702:05:5802:16:3402:30:4002:41:3303:12:2203:34:3003:34:0703:21:54
#46 12901125Bęgowski Marek1975M-30Kamień Pomorski (POL)-119943602:21:0302:36:3102:54:3703:17:4203:36:5304:30:2004:59:5204:58:2104:43:16
#47 12611083Behr Piotr1971M-40Poznań (POL)-117236202:14:1602:28:2602:43:0803:04:0803:21:2704:23:2804:53:1404:51:5004:37:31
#48 1065720Berebecki Roman1951M-60+KB Lech Rypin (POL)-9944202:01:0802:15:5502:29:1702:48:4403:03:3503:53:4704:29:3304:29:3204:10:44
#49 581707Bereś Łukasz1990M-20Noc (POL)-5529101:49:1002:01:5202:15:1302:33:3102:47:5303:29:3603:55:1303:54:5403:40:31
#50 10491228Bereżnicki Łukasz1986M-20Oława (POL)-98013902:15:1802:28:0202:40:3502:58:4803:14:0403:58:4904:28:2204:27:0404:11:34
#51 80773Bergsma Johannes1953M-60+Netherlands (NED)-7622502:10:2302:23:1502:35:5202:52:5803:06:3303:44:2704:09:4304:09:0503:55:20
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Beriso Desto Morkama1985M-20Ethiopia (ETH)-1101:11:3801:18:3901:25:2901:34:3901:41:4302:01:2602:13:4802:13:4802:06:58
#53 1288289Bertilsson Anna1956K-50Marathonguiderna Sweden (SWE)91-702:35:4202:51:4303:07:1803:28:2703:44:2804:30:4604:59:1704:58:0704:43:19
#54 514225Berus Tomasz1977M-30Wrocław (POL)-49019002:01:1502:12:4002:23:4602:38:2302:50:5103:27:1603:51:0503:49:4203:37:36
#55 520511Bethke Danuta1973K-40Gorzów Wlkp. (POL)25-802:05:5602:17:5402:29:2702:45:2602:57:2703:30:4803:51:3103:50:4603:40:07
#56 986930Bełdowski Jacek1963M-50Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe (PO-92411802:08:4402:21:3902:35:4402:55:2603:10:3703:53:5804:24:0204:22:5904:05:06
#57 6341086Bełza Piotr1980M-30Oleśnica (POL)-60122701:51:2502:03:3802:15:2502:32:2702:49:1803:32:3903:57:5903:57:5103:43:38
#58 12681098Bialik Wiesław1954M-50Cieszeniewo (POL)-117915702:17:3902:32:4902:48:5403:12:4603:30:3304:22:4804:54:2304:53:5504:37:14
#59 71398Białkowski Tomasz1979M-30Nakielski Klub Biegacza (POL)S (4)-652101:39:4101:49:1701:58:4402:11:3102:21:2702:48:4103:06:1403:06:0802:56:22
#60 159316Białogrodzki Leszek1971M-40Bracia B Piaseczno (POL)-1505001:42:4101:52:5002:02:3202:16:1402:27:0202:59:4503:22:3703:22:2703:09:17
#61 455315Białogrodzki Ryszard1959M-50Spartanie Dzieciom (POL)-4343901:51:2902:02:4502:13:5502:29:2502:42:0503:21:5403:47:2103:47:1603:33:23
#62 1002285Bielański Tyberiusz1974M-30Katowice (POL)-93935002:11:3102:24:3502:37:3102:55:2403:09:3203:54:5004:24:5504:24:0404:08:35
#63 279993Bielawa Rafał1973M-40Wrocław (POL)-2678401:43:5101:54:5602:05:3602:21:0002:33:1003:09:2903:33:1903:33:1003:20:11
#64 12631009Bielecki Tomasz1988M-20JGT Team (POL)-117417302:15:3002:32:3602:52:3303:15:3003:33:1604:23:5604:53:5504:52:2204:37:11
#65 934218Bielicki Robert1980M-30KM PSP Gdynia (POL)S (23)-87632302:07:4402:20:3402:34:0702:52:1403:05:5203:49:3604:18:4604:18:1004:02:45
#66 527363Biernacki Andrzej1976M-30Mostkowo (POL)-50219802:02:0302:13:3302:24:4402:39:4802:51:2203:27:1503:51:5203:51:1803:37:55
#67 1184932Biernacki Rene1947M-60+POLANICA-ZDRÓJ (POL)-11035202:30:1802:45:0602:59:3603:18:5403:33:2004:15:1104:42:3904:41:1404:27:15
#68 775416Bigda Krzysztof1957M-50Deutsche Alpen Verein Berlin (POL)-7318702:04:0702:16:0602:28:0102:44:3102:57:1903:39:1304:07:3304:06:2603:52:06
#69 10701370Bilon Bogdan1951M-60+Zbrojownia Sulechów (POL)-9994402:19:5302:33:5202:47:3303:06:1203:21:1504:02:4704:29:4804:28:3304:14:58
#70 1264486Binkowski Sławomir1972M-40OSP Stróżewo/PWSZ Gniezno/Drużyna Szp-117536302:28:3102:43:2602:57:4603:17:5103:35:2504:23:1404:54:0304:52:3604:37:13
#71 4371179Binkowski Waldemar1963M-50Maraton Leszno (POL)-4183601:59:5802:11:2402:22:3002:37:2902:49:0803:23:1203:46:0303:45:3403:33:15
#72 946107Biłos Rafał1973M-40KP Ryki (POL)MPP-40 (24)-88828602:13:4902:26:3802:39:0702:56:1403:10:1203:53:1704:19:5804:18:3304:05:03
#73 319773Bladoszewski Cezary1977M-30Anwil Team (POL)-30512401:54:1502:05:0702:15:4702:30:0902:41:2803:15:0803:36:4803:36:1303:24:28
#74 101171Bloemzaad Anthonius1945M-60+Netherlands (NED)-9473902:18:5402:31:4902:44:1903:02:5103:16:4003:58:4904:25:4104:25:0204:10:06
#75 1109967Bobowik Maciej1979M-30VW Plichta (POL)-103638402:12:4602:26:5202:41:3003:01:5503:18:3604:06:1504:32:3404:31:0704:17:40
#76 8771356Bochen Izabela1975K-30RAZ Szczecin (POL)53-2902:12:1502:25:3902:38:4602:56:4303:10:4803:50:2204:14:2504:13:4004:01:23
#77 256956Bochenek Jakub1982M-30Cieszyn (POL)-2449801:54:1502:04:5302:15:1702:29:1402:39:4603:10:1303:30:5103:29:5903:19:26
#78 801362Bochenko Edward1955M-50Łomża (POL)-7579102:09:4402:22:3502:34:4502:51:2703:05:0203:43:2704:09:2904:07:4603:55:42
#79 60662Bochm Szymon1990M-20Kobyla Góra (POL)-551701:37:3501:46:4201:55:3602:07:3602:16:5602:44:0203:03:0503:02:4202:52:16
#80 12101250Bochniarz Grzegorz1970M-40Krzeczyn Wielki (POL)-112735002:16:2802:30:3102:45:1503:07:0603:24:4904:18:3004:46:1504:44:5204:31:59
#81 590317Bocianowska Paulina1988K-20Mieszkowice (POL)31-602:01:2402:13:4402:25:3502:42:1302:55:0203:33:1203:55:4403:55:3903:43:21
#82 134336Boczar Mirosław1976M-30KW PSP Wrocław (POL)S (7)-1285101:51:1002:01:2302:11:1502:24:4502:34:3903:01:3503:19:0003:18:4503:09:07
#83 1326587Bodziony Jarosław1974M-30Olszewnica Stara (POL)-122944702:37:2602:55:1303:13:4503:40:3704:00:4704:42:5905:15:0805:14:5304:57:08
#84 804862Bogdanowicz Maria1966K-40PRO-RUN Wrocław (POL)45-1302:05:2102:17:5902:31:0002:48:4103:02:3303:44:4904:09:3904:09:0403:56:00
#85 444890Bogucki Andrzej1965M-40Radom (POL)-42413401:56:1302:08:2302:20:0502:36:0702:48:2003:23:5003:46:2403:46:0403:34:02
#86 4501103Bogucki Sławomir1961M-50Stowarzyszenie Bractwo Biegaczy Zielona-4293801:52:4002:04:0802:15:3402:32:0402:45:3003:23:3603:47:1203:45:2903:34:38
#87 663685Bogusz Sebastian1986M-20Warszawa (POL)-62810102:04:4302:17:0702:29:2702:45:5402:58:0503:34:5903:59:3003:59:0303:45:35
#88 644544Bolda Krzysztof1983M-30RKS Chłapowo (POL)-61023102:03:5802:15:5002:27:3102:43:2802:55:5103:33:1103:58:1703:57:0903:44:41
#89 867534Bolek Krzysztof1983M-30Sosnowiec (POL)-81529902:13:1102:25:5002:38:1602:55:4503:10:0203:49:3204:13:5204:12:4504:00:35
#90 9891013Bonar Wiesław1978M-30Ząbki (POL)-92734502:15:4902:29:4802:42:5603:01:2503:15:1703:57:3304:24:0704:22:3504:08:53
#91 898584Bończyk Zdzisław1963M-50Rybnik (POL)-84310702:07:1702:20:2002:34:1802:52:3503:07:2803:48:4104:15:5904:14:5104:01:09
#92 2191390Borejszo Karol1990M-20BOBRY Żagań (POL)-2084001:46:3701:57:2002:07:5002:21:5102:32:4803:05:5403:28:2603:28:0903:15:53
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 631334Borkowski Aleksander1956M-50Świnoujście (POL)-58301:37:2401:47:0101:56:1902:08:5902:18:4802:46:3103:04:3103:04:2702:54:28
#94 511017Borkowski Marcin1979M-30Zabiegani Częstochowa (POL)-471501:37:0701:46:3001:55:2102:07:2802:16:4902:42:5202:59:4202:59:0302:50:13
#95 11901306Borowczyk Sławomir1980M-30INDYWIDUALNY WP SZCZECIN (POL)-110940602:17:1902:32:2802:47:4903:09:3403:26:2304:13:3704:43:0404:42:3004:26:39
#96 9981203Borowicz Marcin1975M-30QUAY Poznań (POL)-93634802:10:3702:23:1702:35:2402:52:5403:09:5703:54:2204:24:4704:23:3804:08:02
#97 610898Borowiecki Piotr1964M-40Kraków (POL)-57818802:02:2502:14:3002:26:0502:42:1202:54:2903:31:1403:56:3603:55:1803:42:05
#98 1133899Borowiecki Łukasz1989M-20Kraków (POL)-105715002:14:5002:29:4802:44:0503:04:2003:20:0904:06:0004:35:2804:34:1104:19:12
#99 872966Bortnowski Marek1983M-30VW Plichta (POL)-82030202:06:2402:19:1202:32:1102:49:4503:04:0103:45:0404:14:1204:12:4503:56:21
#100 317503Borucki Dariusz1965M-40Łowcy Przygód-Gołdap (POL)-3049601:57:2602:08:3902:19:3902:34:1302:45:1303:16:3503:36:4103:35:4903:25:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności