Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

40 Maraton Dębno

Wyniki - 7 kwietnia 2013, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
Mp
K
M
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1651Gortel-Maciuk Agnieszka1977K-30TS AKS Chorzów (POL)MP (1)1-101:26:1701:34:3701:42:4601:53:4502:02:0302:25:3102:40:0302:40:0302:32:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1952Meloch Arleta1979K-30GKS Olimpia Grudziądz (POL)MP (2)2-201:27:5101:36:3501:45:0801:56:5202:05:5002:31:4202:47:4502:47:4502:39:01
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2153Kucharska Ewa1981K-30MKS ISKRA Pszczyna (POL)MP (3)3-301:30:1601:39:0101:47:2501:58:5202:07:4402:32:4202:49:2002:49:1902:40:04
#4 4655Ukleja Monika1982K-30KS Stal Ostrów Wlkp. (POL)MP (4)4-401:35:2301:44:3801:53:3402:05:4002:15:0102:41:3002:59:0302:59:0202:49:15
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !59576Karnatsevich Halina1969K-40Białoruś (BLR)5-101:30:5501:40:1401:49:3702:02:4202:13:0802:43:2003:02:5803:02:5702:52:03
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69562Shlyakhtina Elizaveta1984K-20Kaliningrad (RUS)6-101:36:2901:45:5601:55:0502:07:5302:17:3302:46:3303:06:0103:05:5702:55:13
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !143668Mazanek Monika1984K-20Drużyna Szpiku (POL)7-201:46:0701:56:2502:06:3202:20:2902:30:5903:01:1003:20:3103:20:1303:09:51
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14557Perucka Kamila1990K-20KS AZS AWF Kraków (POL)MP (5)8-301:45:5001:56:0902:06:0302:19:4702:30:2703:01:1403:20:4203:20:3803:10:00
#9 146125Witke Marta1984K-20KMP Poznań (POL)MPP (1)9-401:48:2101:58:4302:08:4902:22:3002:32:4603:02:0103:21:0903:21:0203:10:38
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !161109Nienadowska Beata-Dorota1968K-40KMP Elbląg (POL)MPP (2)10-201:48:2801:58:5402:09:0302:22:3402:32:4703:02:5003:23:0203:23:0003:11:46
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 183536Jabłońska Monika1973K-40Drużyna Szpiku (POL)11-301:48:4801:59:2102:09:4502:23:5802:34:4903:05:3103:24:5303:24:4503:14:10
#12 250524Kanclerz-Januszewska Katarzyna1966K-40Forma Wodzisław Śl (POL)12-401:47:0701:58:4102:09:5702:25:1602:37:2403:10:2703:30:3003:30:2603:19:22
#13 285669Haczyk Natalia1973K-40Bieg Opolski (POL)13-501:54:1302:05:0602:15:4602:30:0902:41:2603:13:0403:33:3903:33:1703:22:12
#14 318498Żabicka Marta1981K-30Łowcy Przygód-Gołdap (POL)14-501:57:2602:08:3902:19:3902:34:1302:45:1303:16:3603:36:4103:35:4803:25:41
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !329259Sikora Alicja1952K-60+Sprint Bielsko Biala (POL)15-101:53:5802:05:0902:15:4902:30:1502:41:3703:15:1503:37:2303:37:1903:25:08
#16 355620Kurpiewska Anna1977K-30Wrocław (POL)16-601:58:5702:10:0802:20:5302:35:3002:46:5103:18:5403:39:3203:38:5103:28:06
#17 362178Romanek Agata1978K-30Wałcz (POL)17-701:55:2102:07:0502:18:2102:33:3902:45:3203:19:3903:39:4203:39:1303:28:54
#18 379588Mazia Dorota1989K-20bonito.pl / golden team (POL)18-501:58:0102:09:1802:20:2002:35:0102:46:3703:19:5503:40:5803:40:0903:29:17
#19 391158Mrugała Monika1974K-30KMP Opole (POL)MPP (3)19-801:55:2802:06:4102:17:3202:32:4202:44:3503:19:2503:42:3103:42:0803:29:39
#20 439675Rajda Aneta1976K-30KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska (POL)20-902:03:4002:15:2902:26:3802:42:0602:53:5303:26:3303:46:0403:45:5203:35:25
#21 44756Mizera Agnieszka1969K-40AZS-AWF Katowice (POL)MP (6)21-601:57:0902:09:0302:20:1302:35:4502:47:2203:23:1303:46:4603:46:4403:33:54
#22 463475Eling Lidia1973K-40Rawicz (POL)22-701:59:2002:11:1502:22:5602:39:0402:51:0103:25:3503:47:5103:47:4103:35:31
#23 486935Owczarek Dagmara1979K-30Vege Runners (POL)23-1001:58:5702:10:1402:21:1602:37:1302:49:0103:25:4103:49:0303:48:4803:36:03
#24 489816Stelmaszczyk Anita1983K-30Winogradzki Team (POL)24-1102:04:0002:15:4802:27:2302:42:5302:54:4503:27:4503:49:0803:48:2703:37:12
#25 520511Bethke Danuta1973K-40Gorzów Wlkp. (POL)25-802:05:5602:17:5402:29:2702:45:2602:57:2703:30:4803:51:3103:50:4603:40:07
#26 535914Kaniewska Agnieszka1979K-30KB Maniac Poznań (POL)26-1202:02:1102:14:0202:25:3602:41:4302:53:5303:30:0503:52:1403:52:0303:40:00
#27 573759Karewicz Katarzyna1973K-40Warszawa (POL)27-901:59:4502:11:5802:24:4802:41:3102:54:2303:31:0903:54:4303:54:1103:41:42
#28 574876Pięta Anna1977K-30Lumbago Team (POL)28-1301:56:3602:09:1402:22:0402:40:0402:54:0503:32:1503:54:4703:53:4603:42:08
#29 578492Błaszczyk Anna1974K-30PMP Poland (POL)29-1402:07:5602:20:2302:32:1702:47:5802:59:5203:33:4903:55:0903:54:4603:43:25
#30 584156Paruszewska Joanna1973K-40KMP Opole (POL)MPP (4)30-1002:01:1102:13:1002:24:4802:41:0002:53:5603:31:3703:55:1803:54:5503:42:25
#31 590317Bocianowska Paulina1988K-20Mieszkowice (POL)31-602:01:2402:13:4402:25:3502:42:1302:55:0203:33:1203:55:4403:55:3903:43:21
#32 606869Kazanecka Joanna1979K-30Strefa Maratonu (POL)32-1501:59:1802:11:1502:23:1202:40:3702:53:2903:33:2903:56:2503:56:1403:44:07
#33 629267Nowocin Magdalena1979K-30BiegamBoLubię (POL)33-1602:08:2102:20:2802:32:2002:48:1003:00:3103:35:3703:57:4903:57:2503:45:34
#34 642952Bąkowska-Tomaś Beata1976K-30TEAM ASA-Biegiem po Zdrowie (POL)34-1702:05:4602:17:4202:29:2502:45:2402:58:3603:35:0303:58:1103:56:3303:45:14
#35 6541330Andrzejczuk Marzena1978K-30PRO-RUN Wrocław (POL)35-1802:02:2702:14:3502:26:4002:43:1702:56:2403:34:4003:58:5703:58:2303:45:33
#36 664350Fojtar Dorota1975K-30systoni.com (POL)36-1902:08:2502:21:0102:33:1602:49:3903:02:2203:38:4303:59:3203:59:0703:49:09
#37 666357Pastuła Urszula1970K-40PKO BP Warszawa (POL)37-1102:04:2402:16:4502:29:0002:45:3902:58:5503:36:2603:59:3603:59:2303:46:59
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7121361Lebowska Helena1961K-50Maratończyk Team Szczecin (POL)38-102:08:2002:20:3602:32:2502:48:2103:00:4703:38:2804:02:0604:01:5403:49:28
#39 726731Adam Anna1976K-30KB Kosynier Września (POL)39-2002:07:2602:19:4302:31:4702:48:0703:00:4703:39:3504:03:1104:02:3903:50:07
#40 733645Król Joanna1974K-30Drużyna Szpiku (POL)40-2102:11:0102:23:3102:35:5302:52:0503:04:2703:40:2904:03:5204:02:3303:51:15
#41 748558Jankowska Justyna1976K-30Pidrina Gdynia (POL)42-2202:11:1902:23:4202:35:4602:52:2203:05:0203:41:4404:05:2004:04:3403:51:57
#42 754263Maliszewska Marta1978K-30obozybiegowe.pl (POL)43-2302:10:4502:23:0202:35:1502:51:3903:04:1103:40:4504:05:5604:04:2603:51:53
#43 7711384Witczak Jolanta1966K-40MSICS Poznań (POL)44-1202:06:1302:19:0002:31:4202:49:4403:03:2903:42:5504:07:2504:06:3203:53:51
#44 804862Bogdanowicz Maria1966K-40PRO-RUN Wrocław (POL)45-1302:05:2102:17:5902:31:0002:48:4103:02:3303:44:4904:09:3904:09:0403:56:00
#45 808789Sępka Daria1974K-30Spartanie Dzieciom (POL)46-2402:15:4502:28:4102:41:1202:58:0903:11:0203:47:0904:09:5004:08:2903:57:30
#46 81123Sielska Joanna1975K-30Gliwice (POL)47-2502:07:1202:20:1602:33:3302:51:3903:05:4003:45:0804:09:5304:09:4103:56:19
#47 8341102Witkowska Katarzyna1977K-30Szczecin (POL)48-2602:14:1902:28:0902:40:3002:57:0903:09:5103:47:1504:11:5804:11:2303:58:24
#48 8411071Brudło Beata1977K-30Grodziski Klub Biegacza / SLA APERTE (POL49-2702:15:3602:28:4102:41:1002:58:1603:11:3203:49:0704:12:2804:11:3103:59:35
#49 847482Lipecka Beata1989K-20Malbork (POL)50-702:11:3602:25:0302:38:0502:56:0303:09:3403:48:2104:13:0104:12:5403:59:23
#50 848274Piekoszewska Karina1976K-30Sosnowiec (POL)51-2802:09:2202:24:2202:38:3402:59:2903:13:2103:50:3404:13:0204:12:3504:00:34
#51 8621054Stankiewicz Anna1971K-40Miękinia (POL)52-1403:09:1104:13:4604:12:3000:07:43
#52 8771356Bochen Izabela1975K-30RAZ Szczecin (POL)53-2902:12:1502:25:3902:38:4602:56:4303:10:4803:50:2204:14:2504:13:4004:01:23
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 884179Lasota Irena1951K-60+Wałcz (POL)54-302:12:5002:25:5802:38:4502:56:1303:09:4003:49:2104:15:0204:14:0104:00:36
#54 890409Jędrzejczyk Natalia1985K-20Sport Guru (POL)55-802:16:0202:28:5802:41:3202:58:4703:12:0503:51:0004:15:2904:13:5904:02:01
#55 9091042Sęczkowska Justyna1987K-20Szkoła Policji w Pile (POL)MPP (5)56-902:09:5702:23:5602:37:4502:55:4603:11:1203:52:3604:16:4704:16:2304:03:55
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9211210Kwiatkowska Małgorzata1963K-50Maratończyk Team Szczecin (POL)57-202:15:4602:28:4202:41:1202:58:1003:11:1903:51:0604:17:3004:16:3004:02:44
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 929727Stawska Anna1957K-50Łódź (POL)58-304:18:1004:18:1000:08:54
#58 948957Iżewska Aleksandra1983K-30Kraków (POL)59-3002:11:1402:24:2302:37:5302:56:1403:10:5603:54:4004:20:1304:19:5004:07:08
#59 949994Wolszczak Ewelina1983K-30Polska Biega (POL)60-3102:07:2902:20:3002:35:1402:53:0803:11:1203:53:0604:20:1304:19:0404:05:34
#60 954910Dębska Agnieszka1984K-20Winogradzki Team (POL)61-1002:20:1402:33:3902:46:4303:04:2703:17:5803:56:0504:20:3404:19:5404:07:10
#61 971664Frączkiewicz-Woś Monika1984K-20Wrocław (POL)62-1102:19:4802:33:4102:46:5803:05:2103:19:2703:58:4204:22:3504:21:3604:09:17
#62 1000680Wąsek Joanna1969K-40Biegam Bo Lubię Opole (POL)63-1502:20:0702:34:0002:47:5303:06:2703:20:1903:59:5704:24:5004:23:2104:11:15
#63 1003448Sakowicz Ewa1979K-30Kostrzyn nad Odrą (POL)64-3202:27:0902:40:1502:52:5403:09:4203:23:5504:01:0104:25:0004:23:2504:11:44
#64 1013306Górska Anna1974K-30Babski Team (POL)65-3302:11:4602:25:1402:38:2502:57:1903:12:0103:55:5904:25:5504:25:4204:08:26
#65 1024912Kuczyńska Anetta1974K-30POLAPGEN (POL)66-3402:11:3102:25:1302:39:2802:58:3803:13:3003:57:0704:26:4704:26:0604:09:54
#66 10291304Grazdaj Ewelina1978K-30Strzelin (POL)67-3502:21:3702:37:5002:52:2703:16:2503:39:0504:27:0404:25:5000:09:06
#67 1036553Mońka Agata1987K-20Warszawa (POL)68-1202:16:0402:30:1002:44:0703:02:5503:17:5804:01:0604:27:4104:26:3704:12:58
#68 1044602Jaz Małgorzata1970K-40Mieszkowice (POL)69-1602:21:0902:35:4502:48:4003:06:2803:20:3304:01:4104:28:0104:27:5504:13:16
#69 1062417Świątek Ewelina1980K-30Spartanie Dzieciom (POL)70-3602:09:2402:22:2102:35:0602:52:2603:07:5303:54:1504:29:2404:28:1304:08:06
#70 10641296Michalska Agnieszka1962K-50Babski Team (POL)71-402:15:2302:29:1602:43:4403:03:3303:18:1004:03:1404:29:3004:28:4804:14:55
#71 1075454Szymańska Magdalena1978K-30Gorzów Wlkp. (POL)72-3702:26:0102:39:5002:53:1303:11:3303:25:3404:05:0904:30:1504:28:4604:16:21
#72 1101942Rosseger Magdalena1967K-40Wrocław (POL)73-1702:14:5002:28:1702:41:2103:01:1603:16:3704:04:1104:31:5504:30:2404:16:53
#73 1112610Drejarz-Kaczmarek Anna1979K-30Warszawa (POL)74-3802:09:5002:25:1002:39:5203:00:0903:17:0404:01:4904:32:5404:32:3004:16:14
#74 11211236Łużyńska Katarzyna1979K-30TOM-MIX Police (POL)75-3902:18:4802:33:0202:47:1703:07:5103:23:4904:06:5404:34:1404:32:4504:18:47
#75 1131233Pasikowska Mariola1961K-50Łódź (POL)76-502:16:2402:30:3702:44:5403:05:1903:21:4204:06:3604:35:2304:35:1104:19:29
#76 11341002Herde Barbara1984K-20AZS OPOLE (POL)77-1302:09:5302:24:2002:39:1702:58:5403:15:5504:05:4304:35:4404:35:3804:18:54
#77 1136276Wardzała Anna1948K-60+Warszawa (POL)78-402:18:5902:33:5402:48:3503:08:3303:24:2304:07:5504:36:0804:35:4104:20:29
#78 1145408Rybus Agata1986K-20Lipsko (POL)79-1402:28:3802:43:2502:57:4003:16:5003:31:2104:11:4004:37:1504:35:5304:22:51
#79 1159333Koperniak Natalia1983K-30Warszawa (POL)80-4002:23:3202:37:3002:51:2903:09:4403:23:2804:10:0304:39:2704:38:2004:22:25
#80 1170402Gaweda Barbara1954K-50Kielce (POL)81-602:28:3802:43:2502:57:4003:16:5003:31:2204:12:4104:41:0604:39:4004:25:30
#81 1191264Paszkowska Aleksandra1985K-20Rybakowo (POL)82-1502:24:5702:39:5502:55:0303:15:1903:31:1304:16:3404:43:2304:41:5004:28:49
#82 12041088Marszałkiewicz Joanna1981K-30NKB CHYŻY Nowy Tomyśl (POL)83-4102:29:5802:45:1202:59:5003:20:5303:36:5604:18:1404:45:2704:44:3204:30:03
#83 1219283Doroba Beata1980K-30KMP Wałbrzych (POL)MPP (6)84-4202:20:0302:34:5002:50:0403:11:1403:28:1504:18:1204:47:0604:46:4804:30:47
#84 1222304Matoga Joanna1989K-20M&C (POL)85-1602:21:4402:36:3202:51:2003:13:1203:30:1804:17:5204:47:3504:46:2404:31:04
#85 1225565Balakowska Małgorzata1970K-40Przesieka (POL)86-1802:32:4202:47:3303:02:2603:22:3803:37:4004:21:0204:47:5304:47:4304:33:11
#86 1232895Dudek Małgorzata1982K-30Pędząca Brygada Juliana / BBL Kraków (PO87-4302:23:3002:38:5802:54:0303:14:2603:30:1804:16:3704:49:0604:47:5104:32:10
#87 1252878Siennicka Agnieszka1983K-30zaBIEGane (POL)88-4402:28:5002:45:1003:00:5203:21:1903:37:2404:25:1604:51:5704:50:2804:37:19
#88 1253815Kossakowska Natalia1986K-20Bielsko-Biała (POL)89-1702:28:2902:45:1003:00:5203:21:1903:37:2404:25:1704:51:5704:51:1904:37:19
#89 1286844Jankowicz Agnieszka1981K-30TeMMPo Wałbrzych (POL)90-4502:30:2202:48:0603:05:1503:28:0203:43:1904:30:5704:58:1804:57:1204:43:10
#90 1288289Bertilsson Anna1956K-50Marathonguiderna Sweden (SWE)91-702:35:4202:51:4303:07:1803:28:2703:44:2804:30:4604:59:1704:58:0704:43:19
#91 1302653Marek Agnieszka1978K-30Świętokrzyski Klub Speleo (POL)92-4602:35:2702:51:3303:06:2603:27:3903:45:1504:34:5105:02:4805:01:2204:47:27
#92 1309272Kurzawska Renata1950K-60+KB GAPA ŁÓDŹ (POL)93-502:44:0103:00:1103:15:5203:37:0503:53:2104:38:4405:07:2905:06:1804:51:30
#93 1312678Opacka Magdalena1972K-40Wrocław (POL)94-1902:29:0002:45:3703:00:5103:23:0803:43:2004:38:3405:10:2405:10:1504:52:41
#94 1314392Góźdź-Morawska Małgorzata1980K-30Góźdź Family (POL)95-4702:38:2502:55:0703:11:5803:35:0803:53:5204:40:5205:10:3805:09:1304:54:02
#95 1316630Medyk Katarzyna1974K-30Feniks Legnica (POL)96-4802:38:3802:55:0403:11:2103:35:5903:54:3704:42:2805:12:5205:12:0804:56:26
#96 1321294Allensten Sisko1957K-50Szwecja (SWE)97-802:39:1502:55:4903:12:1103:34:5103:52:3404:43:0205:13:4405:12:3404:56:43
#97 1327577Walczak Anita1989K-20Gdynia (POL)98-1802:45:0003:01:0503:17:5303:39:3803:56:4404:45:4105:15:4305:13:5804:59:03
#98 133460Kasierska Ewa Katarzyna1948K-60+WKB META LUBLINIEC (POL)MP (7)99-602:54:1603:12:3903:29:5604:09:1404:46:5505:19:2905:19:2705:01:31
#99 55519Różycki Robert Jacek1965M-40Gorzów Wlkp. (POL)-511601:35:4201:45:0601:54:1602:06:2702:16:0602:43:3003:01:0803:01:0302:51:24
#100 311804Gzel Dariusz1967M-40Piekary Śląskie (POL)-2989501:56:1402:07:0802:17:4802:32:2602:43:4103:15:1503:36:2103:35:4103:24:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności