Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orlen Warsaw Marathon - 10 km

Wyniki - 21 kwietnia 2013, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !120025Kłeczek Radosław1985M-1Artresan Active TEAM / SPORTNIN-100:14:45500:29:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !220029Mukule Martin1989M-1Kenia (KEN)-200:14:44200:29:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 318829Slavenski Ilya1984M-1Białoruś (BLR)-300:14:45700:29:32
#4 420028Meli Elisha Tarus1988M-1Kenia (KEN)-400:14:45800:29:36
#5 520023Kaczmarek Michał1977M-1WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL)-500:14:44400:29:44
#6 620016Tanui John1987M-1Kenia (KEN)-6-00:29:49
#7 718611Nowak Jakub1989M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-700:14:44100:29:54
#8 820031Nduwa Boniface1984M-1Kenia (KEN)-800:14:44300:30:06
#9 918847Timashov Volodymyr1981M-1Doneck, Dinamo (UKR)-900:14:53900:30:16
#10 1020011Szymkowiak Tomasz1983M-1LUKS Orkan Września (POL)-1000:14:591000:30:27
#11 1120027Komen Joel Kosgei1988M-1(KEN)-1100:14:45600:30:37
#12 1220026Smalec Michał1981M-1Podlasie Białystok (POL)-1200:15:031200:30:39
#13 1317912Dobrowolski Emil1986M-1LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża SKL-1300:15:031100:30:41
#14 1460078Pieterczyk Damian1984M-1SKLEPBIEGOWY.COM (POL)-1400:15:121300:30:58
#15 1518832Litouchyk Siarhet1988M-1Białoruś (BLR)-1500:15:361700:31:13
#16 1613387Gosiewski Krzysztof1988M-1LKS Ostromecko (POL)-1600:15:443000:31:18
#17 1710752Grycko Tomasz1992M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-1700:15:121400:31:25
#18 1820012Pokrop Hubert1985M-1WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL)-1800:15:321500:31:26
#19 1913403Łobodziński Piotr1985M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-1900:15:422100:31:32
#20 2010095Breszka Michał1984M-1UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK L-2000:15:421800:31:33
#21 2116415Badurek Maciej1988M-1Sklep Biegacza Kraków (POL)-2100:15:422000:31:34
#22 2211794Rynkiewicz Rafał1992M-1KKB Starogard Gdański (POL)-2200:15:432500:31:36
#23 2313476Gąsiorski Michał1988M-1Sklep Biegacza Kraków (POL)-2300:15:421900:31:36
#24 2417485Jastrzębski Kamil1992M-1SKB Kraśnik (POL)-2400:15:361600:31:37
#25 2514376Pobłocki Piotr1965M-1UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK L-2500:15:432400:31:38
#26 2610253Wąsicki Sebastian1988M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-2600:15:432700:31:38
#27 2714021Wyszomirski Mateusz1993M-1Karczew (POL)-2700:15:513100:31:46
#28 2813574Jabłoński Artur1981M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-2800:15:432600:31:49
#29 2916137Pawlak Bartosz1990M-1JMochy-ACEKBIEGA BY POWERGY-2900:15:432300:31:53
#30 3020013Kszczot Adam1989M-1RKS Łódź (POL)-3000:16:306100:32:13
#31 3113964Blados Tomasz1983M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-3100:15:432800:32:14
#32 3213939Kaźmierczak Mateusz1990M-1UKS G-8 BIELANY DLA PIPER TRIAT-3200:15:513300:32:34
#33 3311793Niemczyk Mateusz1992M-1KKB Starogard Gdański (POL)-3300:16:013700:32:35
#34 3415459Wichowski Jacek1987M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-3400:15:442900:32:35
#35 3510023Woźniak Jakub1990M-1Sklep Biegacza Kraków (POL)-3500:15:432200:32:38
#36 3611397Pietyrzyk Krzysztof1979M-1LKS KOLUSZKI (POL)-3600:16:073800:32:38
#37 3715840Sobas Jacek1985M-1biegacze (POL)-3700:15:513200:32:43
#38 3810254Paprocki Krzysztof1986M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-3800:16:174300:32:44
#39 3910661Głowala Robert1992M-1GKS WILGA GARWOLIN (POL)-3900:16:214800:32:44
#40 4014470Szymanowski Krzysztof1993M-1Rydwany Ognia (POL)-4000:16:336300:32:45
#41 4113394Dziuba Bogdan1974M-1SKB Stalowa Wola (POL)-4100:15:513400:32:47
#42 4210955Kaliś Karol1990M-1biegacze (POL)-42-00:32:47
#43 4314409Sokołowski Grzegorz1984M-1UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK L-4300:16:215200:32:49
#44 4418539Nowogrodzki Dawid1988M-1FORPRO TEAM (POL)-4400:16:174200:32:50
#45 4516800Petursson Arnar1991M-1IR (ISL)-4500:16:204700:32:53
#46 4614471Drobnik Piotr1993M-1Rydwany Ognia (POL)-4600:16:215000:32:53
#47 4713465Pelo Artur1978M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-4700:16:103900:32:55
#48 4813958Nożyński Dariusz1980M-1dcs.pl (POL)-4800:16:013600:32:57
#49 4917395Tadejewski Paweł1979M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-4900:16:215100:32:58
#50 5060000Pszczółkowski Paweł1988M-1SKLEPBIEGOWY.COM (POL)-5000:16:214900:33:01
#51 5113466Król Błażej1987M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-5100:16:104000:33:12
#52 5216729Książek Marek1981M-1KP PSP OTWOCK (POL)-5200:16:275700:33:14
#53 5317075Poczwardowski Kamil1984M-1UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK L-5300:16:306000:33:15
#54 5411708Kamiński Artur1979M-1Delta Płock (POL)-5400:16:386700:33:17
#55 5513057Baran Mateusz1993M-1Warszawiaky (POL)-5500:16:417000:33:18
#56 5611574Jagła Dawid1990M-1AZS Politechnika Poznańska (POL)-5600:16:194600:33:19
#57 5710875Sosnowski Wiesław1972M-1KKB Starogard Gdański (POL)-5700:16:386900:33:20
#58 5810673Skocelas Grzegorz1990M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-5800:16:154100:33:21
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5920036Jerzyk Agnieszka1988K-1Real 64-sto (POL)1-00:16:447400:33:23
#60 6017649Rusiniak Rafał1993M-1AZS-AWF Warszawa (POL)-5900:16:305900:33:23
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6118842Kotovska Olga1983K-1SK Kovee - LKB Rudnik (UKR)2-00:16:467900:33:23
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6218830Ananenka Iryna1986K-1Białoruś (BLR)3-00:16:468000:33:23
#63 6310024Mierzejewska Agnieszka1985K-1WOSIEK TEAM (POL)4-00:16:467800:33:24
#64 6418722Mierzejewski Krzysztof1976M-1Yulo Run Tam Siedlce (POL)-6000:16:427200:33:25
#65 6540033Giżyński Przemysław1979M-1Płock (POL) O (1)-6100:16:255500:33:26
#66 6610466Wojnicki Kamil1992M-1Sklep Biegacza Kraków (POL)-6200:16:295800:33:27
#67 6710872Albertsson Armann1981M-1ÍR (POL)-6300:16:194500:33:30
#68 6813397Kęsy Marcin1985M-1UKS G-8 BIELANY DLA PIPER TRIAT-6400:16:427300:33:30
#69 6950Nowakowska Dominika1985K-1ASICS POLSKA, LKB im. Braci Petk L5-00:16:366600:33:41
#70 7014001Sieracki Sebastian1989M-1biegacze (POL)-6500:16:468200:33:41
#71 7110457Czyż Michał1991M-1AZS AON Warszawa (POL)-6600:16:356400:33:41
#72 7218721Urban Artur1983M-1Yulo Run Tam Siedlce (POL)-6700:16:417100:33:43
#73 7315851Kazek Mateusz1990M-1WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZY-6800:16:255400:33:47
#74 7412887Chudzicki Adam1987M-1AZS Politechnika Poznańska (POL)-6900:16:386800:33:47
#75 7511371Rybarczyk Jan1967M-1Darłowo (POL)-7000:16:548900:33:47
#76 7615612Łucyk Maciej1983M-1biegacze (POL)-7100:16:225300:33:49
#77 7711280Struk Adam1990M-11 Lęborski Batalion Zmechanizowa-7200:16:336200:33:50
#78 7814128Wiligalski Bartosz1989M-1KM Truchcik Łubianka (POL)-7300:17:1110000:33:52
#79 7910517Kawik Tomasz1991M-1Klub Biegacza Kraków (POL)-7400:16:265600:33:53
#80 8018840Karmanenko Kateryna1986K-1Dinamo Rivne (UKR)6-00:16:467700:33:53
#81 8117480Biały Paweł1990M-1SKB Kraśnik (POL)-7500:16:468100:33:56
#82 8220014Gortel-Maciuk Agnieszka1977K-1TS AKS Chorzów (POL)7-00:16:488500:34:05
#83 8313126Polak Sebastian1980M-1KB ActiveSports Warszawa (POL)-7600:16:559000:34:09
#84 8416136Młynarz Kamil1990M-1SKB Kraśnik (POL)-7700:16:184400:34:10
#85 8515169Kosęda Sebastian1981M-1AZS-AWF Warszawa (POL)-7800:16:457600:34:11
#86 8614197Boncler Sebastian1973M-1UKS G-8 BIELANY DLA PIPER TRIAT-7900:16:488600:34:14
#87 8713247Leśniak Kamil1993M-1KM Truchcik Łubianka (POL)-8000:17:109900:34:14
#88 8817481Biały Michał1991M-1SKB Kraśnik (POL)-8100:16:538800:34:18
#89 8916383Kalaszczyński Łukasz1984M-1UKS G-8 BIELANY DLA PIPER TRIAT-8200:16:366500:34:20
#90 9060077Misiewicz Jacek1968M-1SKLEPBIEGOWY.COM (POL)-8300:16:478300:34:21
#91 9114181Świątkowski Bartosz1989M-1Rydwany Ognia (POL)-8400:17:2711500:34:23
#92 9217487Raczyński Paweł1990M-1Annopol-SKB Kraśnik (POL)-8500:15:573500:34:26
#93 9313328Zimmer Łukasz1981M-1K.M. Truchcik Łubianka (POL)-8600:17:1510300:34:27
#94 9415118Rodewald Mateusz1993M-1AZS Politechnika Poznańska (POL)-8700:16:508700:34:27
#95 9513031Zagawa Łukasz1989M-1LKS KOLUSZKI (POL)-8800:17:3112200:34:28
#96 9614438Perez Arnold1993M-1SKB Stalowa Wola (POL)-8900:17:099600:34:28
#97 9717484Jastrzębski Damian1994M-1Chodel-SKB Kraśnik (POL)-9000:17:3512800:34:29
#98 9813259Owczarek Rafał1993M-1JacekBiega by PowerGym (POL)-9100:16:457500:34:31
#99 9914208Krysik Marcin1980M-1Rydwany Ognia (POL)-9200:17:2912000:34:33
#100 10020037Chemaimak Susy Chebet1989K-1Kenia (KEN)8-00:16:478400:34:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności