Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Stalowa Dycha

Wyniki - 14 lipca 2013, Stalowa Wola

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13310Igor Olefirenko1990M2Kovel UK00:29:52
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23328Paulo Veretskiy1985M2LKB Rudnik00:30:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33327Siergiej Fiskowicz1980M3LKB Rudnik00:30:56
#4 43343Kamil Jastrzębski1992M2SKB Kraśnik00:30:59
#5 53180Piotr Łobodziński1985M2New Balance00:31:11
#6 63305Jakub Burghard1981M3JM Demolex Bardejov00:31:22
#7 73175Paweł Raczyński1990M2SKB Kraśnik00:31:31
#8 83303Józef Urban1986M2JM Demolex Bardejov00:31:47
#9 93287Rafał Czarnecki1979M3NIEZRZESZONY00:32:34
#10 103304Roman Arbert1976M3JM Demolex Bardejov00:32:36
#11 113368Piotr Pszeniczny1994M2San Mielec00:32:55
#12 123072Patryk Pawłowski1993M2MKL Sparta Stalowa Wola00:33:05
#13 133221Adam Świrgoń1994M2XV LO Lublin00:33:15
#14 143378Damian Dziewiński1981M3TG Sokół Sanok00:33:16
#15 153206Michał Biały1991M2SKB Kraśnik00:33:22
#16 163160Arnold Perez1993M2SKB Stalowa Wola00:34:06
#17 173360Paweł Dybek1975M3SALOMON SUUNTO TEAM00:34:23
#18 183338Paweł Sikorski1978M3NIEZRZESZONY00:34:35
#19 193314Robert Fila1978M3SKB Stalowa Wola00:34:36
#20 203238Damian Jastrzębski1994M2SKB Kraśnik00:34:47
#21 213380Mirosław Połeć1968M4KRSTKKF Jastrząb00:34:51
#22 223333Łukasz Sabat1996M1MKL Sparta Stalowa Wola00:34:55
#23 232804Krzysztof Tamborski1994M2KKS Victoria Stalowa Wola00:35:17
#24 243205Jacek Rekiel1982M3Lubelskie Stowarzyszenie biegowe00:35:29
#25 253224Łukasz Ligaj1993M2Politechnika Lubelska00:35:45
#26 263133Izabela Trzaskalska1988K1Azs umcs lublin00:35:46
#27 273311Vita Poteruk1982K1Kovel UK00:35:51
#28 283223Bartłomiej Wrona1995M1III L.O. Lublin00:35:57
#29 293087Marek Piękoś1987M2NIEZRZESZONY00:36:05
#30 303132Ryszard Dryps1957M5NIEZRZESZONY00:36:11
#31 312810Wojciech Lizak1980M3Jastrzębie Zdrój00:36:14
#32 323197Henryk Kużdżał1970M4NIEZRZESZONY00:36:15
#33 331913Marcin Pyz1980M3NIEZRZESZONY00:36:19
#34 341873Norbert Jachymczyk1978M3KB MCKiS Jaworzno00:36:22
#35 353330Arkadiusz Janicki1981M3KP PSP Jarosław00:36:23
#36 363209Mateusz Paszek1989M2NIEZRZESZONY00:36:24
#37 373374Józef Kubik1961M5Zabiegani Ropczyce00:36:32
#38 383335Stanisław Terentowicz1966M4AGRO Natura Nałęczów00:36:57
#39 392705Marek Żuk1980M3Przemyski Klub Biegacza00:37:02
#40 403165Kazimierz Kamola1960M5Chemik AdBlue Puławy00:37:10
#41 413383Krzysztof Grdeń1972M4WITAR Tarnobrzeg00:37:21
#42 422817Paweł Świś1985M2NIEZRZESZONY00:37:28
#43 432007Robert Pasieczny1977M3SKB Stalowa Wola00:37:32
#44 443017Joanna Schab1976K1AleTempo00:37:46
#45 453406Marek Goraj1965M4NIEZRZESZONY00:37:54
#46 462811Sebastian Ciszczonik1984M3RKW Rzeszów00:38:02
#47 473103Maciej Kloc1988M2NIEZRZESZONY00:38:02
#48 483382Sylwester Dudek1963M5LKB Rudnik00:38:05
#49 493357Tomasz Biernacki1984M3MOSIR Sandomierz00:38:12
#50 503358Magdalena Łączak1978K1SALOMON SUUNTO TEAM00:38:24
#51 512841Wiesław Chamera1957M5SKB Stalowa Wola00:38:26
#52 523349Robert Frączyk1988M2Pasat Końskie00:38:34
#53 531787Andrzej Augustyn1958M5SKB Stalowa Wola00:38:34
#54 543088Bogdan Zmitrowicz1977M3ZMITEK TEAM00:38:39
#55 553137Piotr Cwynar1973M4NIEZRZESZONY00:38:40
#56 563379Damian Połeć1997M1NIEZRZESZONY00:38:43
#57 572525Marcin Bogusz1986M2MTB.HoffmanBIKE.RZESZOW00:38:49
#58 583249Patrycja Maśloch1992K1SKB Kraśnik00:38:51
#59 593263Damian Żuczek1985M2NIEZRZESZONY00:39:02
#60 603275Marcin Krzemiński1978M3NIEZRZESZONY00:39:10
#61 611879Anna Skalska1980K1Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój00:39:14
#62 623070Dorota Sosnowska1991K1KS AZS AWF Kraków00:39:16
#63 633355Gabriel Niemirowski1982M3Rzeszowskie Gazele i Gepardy00:39:16
#64 643228Marek Bargiel1967M4TOPÓR KLIMONTÓW00:39:20
#65 653321Sebastian Pieróg1996M1NIEZRZESZONY00:39:26
#66 663318Andrzej Gondek1974M4Wybiegajmarzenia.pl00:39:27
#67 673248Michał Szymel1986M2NIEZRZESZONY00:39:38
#68 683369Jacek Wiśniewski1964M5Kocham Sandomierz00:39:39
#69 691915Grzegorz Tamborski1985M23 Batalion Inżynieryjny Nisko00:39:42
#70 703371Artur Fila1981M3SKB Stalowa Wola00:39:45
#71 713167Waldemar Przykaza1959M5Chemik AdBlue Puławy00:39:47
#72 723402Piotr Gałek1996M1NIEZRZESZONY00:39:49
#73 733251Piotr Ruciński1980M3Przemyski Klub Biegacza00:39:50
#74 742815Zbigniew Dorota1972M4Run run Oleszyce00:39:50
#75 753131Zbigniew Moskal1979M3NIEZRZESZONY00:39:54
#76 763212Wiesław Szabat1960M5NIEZRZESZONY00:39:55
#77 773128Antonina Miłek1994K1Chemik AdBlue Puławy00:39:57
#78 783348Jakub Tomaszewski1996M1SKB Kraśnik00:40:15
#79 793140Grzegorz Klag1995M1NIEZRZESZONY00:40:19
#80 802604Piotr Bereźnicki1986M2NIEZRZESZONY00:40:25
#81 813058Dariusz Kohut1972M4NIEZRZESZONY00:40:27
#82 823366Jan Cząstka1958M5NIEZRZESZONY00:40:29
#83 832818Dariusz Buba1975M3NIEZRZESZONY00:40:29
#84 843359Daniel Dryniak1976M3Przemyski Klub Biegacza00:40:31
#85 851922Damian Popek1972M4Saint Gobain Squad00:40:34
#86 863186Joanna Wasilewska1981K1MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ00:40:44
#87 873100Zygmunt Rutkowski1952M6ZMITEK TEAM00:40:50
#88 883093Anna Pluta1980K1NIEZRZESZONY00:40:56
#89 893225Jerzy Wrona1962M5ZPD Stolmar Krężnica Jara00:41:07
#90 903173Rafał Sitkowski1976M3NIEZRZESZONY00:41:11
#91 913119Marcin Przygoda1988M2NIEZRZESZONY00:41:13
#92 922836Paweł Pocheć1971M4NIEZRZESZONY00:41:14
#93 933342Sławomir Bosak1972M4BSK Miód Kozakacki Biłgoraj00:41:21
#94 943161Marcin Palik1975M3NIEZRZESZONY00:41:30
#95 953405Anna Posmysz1984K1NIEZRZESZONY00:41:38
#96 962835Marek Matysiak1967M4NIEZRZESZONY00:41:46
#97 973182Jan Pyclik "(W)"1965M4NIEZRZESZONY00:41:49
#98 983002Michał Beśka1983M3NIEZRZESZONY00:41:55
#99 993106Mariusz Włodarski "(W)"1966M4www.pomaludoprzodu.p.ht00:41:56
#100 1003255Radosław Wypych1969M4Art Profi team00:41:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności