Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sława

Wyniki - 14 lipca 2013, Sława

800m x 28km x 6km

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 10285Nowaczyk MaciejPOZNAŃPOLSKA1979M301400:13:5900:02:2600:49:4100:01:0900:26:0701:33:2290-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !103187Nowaczyk WeronikaGNIEZNOGTT DIAMENTPOLSKA1997K16200:11:0000:01:1300:51:5900:01:0000:28:1301:33:25-13
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104196Byczek EdwardOSIEK ,LUBINNIEZRZESZONYPOLSKA1965M45300:16:5100:02:1700:44:2500:02:1000:27:4601:33:2991-
#4 10527Szałkowski AmadeuszSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1993M181200:12:3300:01:3300:49:0200:01:2600:29:1501:33:4992-
#5 10696Czechowicz MiłoszPIŁAIRONPILA.PLPOLSKA1993M181300:17:2900:02:5900:45:0300:01:1300:27:0601:33:5093-
#6 10781Kruk KrzysztofPOZNANSKS GŁUSZYNKAPOLSKA1975M352200:15:1400:02:0700:48:0700:02:0300:26:2401:33:5594-
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108118Nowak AleksandraPOZNAŃPOLSKA1987K24300:15:3000:01:5700:49:4000:00:0000:26:4901:33:56-14
#8 109220Bednarz MateuszPOZNAŃBEDNARZÓWKA.PLPOLSKA1983M301500:13:3900:01:3900:50:0800:01:2100:27:1001:33:5795-
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 110170Urbaniak AngelikaPOZNAŃUAM TRIATHLONPOLSKA1997K16300:10:5400:01:1200:54:0200:00:5000:27:0201:34:00-15
#10 111115Żniński AleksanderPOZNAŃPOLSKA1987M241200:14:5900:03:0500:47:4500:01:2000:26:5301:34:0296-
#11 112146Nowak SzymonPOZNAŃFTI ACADEMYPOLSKA1981M301600:15:0200:01:4700:47:3800:01:1600:28:2601:34:0997-
#12 113228Blachowski PiotrSZLICHTYNGOWAKGHM Z/G "POLKOWICE-SIEROSZOWICE"POLSKA1972M401500:15:0300:02:2000:51:1900:00:0000:25:3701:34:1998-
#13 11483Weigt PiotrPOZNAŃDUM SPIRO SPEROPOLSKA1972M401600:14:0100:01:4800:59:3500:01:0400:17:5901:34:2799-
#14 115124Kwiatkowski RafałWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1980M301700:16:2600:02:0500:48:4300:01:2300:25:5001:34:27100-
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11680Panejko WiesławWROCLAWPRO-RUN WROCŁAW/SGR SREBRNA GÓRAPOLSKA1955M55300:17:0100:02:1500:48:4200:00:0000:26:3101:34:29101-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117229Gągola HenrykROSNÓWKOPOLSKA1951M60100:14:4200:01:1700:50:1300:01:3100:26:5101:34:34102-
#17 118235Stuła SewerynGORZÓWPOLSKA1981M301800:13:2600:02:4100:49:3800:01:1900:27:3101:34:35103-
#18 119231Stefańska NataliaPOZNANPOLSKA1996K16400:15:5900:01:1700:50:3900:01:0100:26:0601:35:02-16
#19 12022Zdrojewski KrzysztofSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1973M401700:14:5600:01:3900:47:1500:01:2500:29:4901:35:04104-
#20 121127Czajka ŁukaszPOZNAŃKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1978M352300:16:3100:02:1000:48:3000:00:0000:27:5301:35:04105-
#21 12290Cięciel JarosławŁAGÓW LUBUSKIZRYW KOSOBUDZPOLSKA1963M50400:15:3400:02:2300:50:0400:00:0000:27:2001:35:21106-
#22 12363Gryczka MateuszLESZNOAMBIT RACING TEAMPOLSKA1983M301900:15:4500:01:4300:52:4400:00:0000:25:4301:35:55107-
#23 124191Rosińska MarcelinaPOZNAŃAZS AWFPOLSKA1995K18900:12:5500:01:1400:52:5100:00:5500:28:2201:36:17-17
#24 125161Działek DariuszDĄBROWACITYZEN POZNAŃ / DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1976M352400:15:1000:02:2200:48:3600:01:4100:28:4801:36:37108-
#25 126209Gieżek KonradPOZNAŃPADINGTON TEAMPOLSKA1980M302000:15:0500:03:0600:47:3400:01:2400:29:4201:36:51109-
#26 127184Wojtkiewicz WiesławPOLKOWICETAWERNA PAULINAPOLSKA1978M352500:14:3900:02:3600:48:2900:01:1300:30:0001:36:57110-
#27 12829Maćkiewicz CezarySUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1995M181400:15:3100:03:0200:50:0700:00:0000:28:2101:37:01111-
#28 129143Olejniczak PiotrGŁOGÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA1969M401800:16:4100:02:0000:49:1600:01:0700:27:5901:37:03112-
#29 130217Borowiak MaciejKALISZTRENERTRIATHLONU.PLPOLSKA1981M302100:14:3000:02:0300:50:4300:01:3200:28:2401:37:12113-
#30 131227Borsiak KrzysztofPLEWISKALUX MEDPOLSKA1969M401900:17:0600:03:0800:50:1100:01:4200:25:0801:37:15114-
#31 13243Machoń GrzegorzCHOCIANÓWKLUB BIEGACZA "ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWPOLSKA1976M352600:17:0400:02:4900:50:2000:00:0000:27:0601:37:19115-
#32 133132Krzeszowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1976M352700:15:3000:02:4200:50:3800:01:4000:26:5301:37:23116-
#33 134210Wiesner MichałPOZNAŃCZERWONY SMOKPOLSKA1981M302200:15:1300:03:4500:49:4700:01:3400:27:1001:37:29117-
#34 135172Łuczak JacekPOZNAŃKB UEPPOLSKA1970M402000:15:3400:02:5500:50:4500:00:0000:28:3101:37:45118-
#35 13640Michnowski MaciejGOSTYŃ35 PLUSPOLSKA1976M352800:17:1900:02:0400:48:4000:00:0000:29:4901:37:52119-
#36 137234Miadziołko TomaszWIELEŃPOLSKA1981M302300:14:0900:02:3800:50:3000:00:0000:31:2401:38:41120-
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13879Barszowska AgataLESZNOREAL 64-STOPOLSKA1976K35100:15:0700:01:3400:52:2400:00:0000:29:5401:38:59-18
#38 13945Bukowski DanielCHOCIANÓWUKS PRZY SP W CHOCIANOWIEPOLSKA1979M302400:16:1700:02:4400:51:4400:01:0500:27:0901:38:59121-
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14046Sokołowska HannaPOTULICEPOLSKA1965K45100:12:5800:02:4701:01:4600:01:0100:20:3201:39:04-19
#40 141219Sterna RadosławGORZÓW WLKP.NIGHT RUNNERSPOLSKA1996M161300:15:1800:01:3700:54:1500:01:0000:27:0301:39:13122-
#41 142110Niewiadomski WojciechSTARY KISIELINFAN-SPORTPOLSKA1956M55400:17:0300:02:2500:49:0900:00:0000:30:4001:39:17123-
#42 143208Budnik FranciszekTULCECHAOS POZNAN RUGBYPOLSKA1967M45400:16:2700:02:1800:50:0200:00:0000:30:3001:39:17124-
#43 144207Jandy JarekPOZNANCHAOS POZNAŃ RUGBYPOLSKA1982M302500:15:4400:03:2400:49:3500:01:3700:29:2701:39:47125-
#44 14582Jakubczak JarosławBORÓWIECPOLSKA1975M352900:17:1800:03:3500:49:0400:01:5100:28:0401:39:52126-
#45 14617Dorociński MarcinWARSZAWATEAM BIEGIEMNAPOMOC.PLPOLSKA1973M402100:13:4800:02:4800:49:0100:02:1400:32:0501:39:56127-
#46 14718Kościuczuk ŁukaszWARSZAWABIEGIEMNAPOMOC.PLPOLSKA1980M302600:13:3700:02:5600:49:0000:02:1700:32:0701:39:57128-
#47 148122Koprowski AdamPIŁAIRON PIŁAPOLSKA1975M353000:16:5900:02:2600:51:0600:01:2200:28:0901:40:02129-
#48 149174Jędrasiak AdrianZIELONA GÓRAHURTOWNIASPORTOWA.NETPOLSKA1981M302700:16:0500:04:0600:52:2800:00:5200:26:3701:40:08130-
#49 150102Skonieczna AngelaKALISZUKS DELFIN KALISZPOLSKA1996K16500:12:3900:01:1400:54:2500:01:0300:30:4901:40:10-20
#50 151152Raduła WojciechPOLSKA1980M302800:15:5800:03:1700:49:2400:01:5100:29:4001:40:10131-
#51 152131Lampka RobertTULCEPOLSKA1968M45500:16:1000:03:1300:51:4900:01:3900:27:2001:40:11132-
#52 153164Szofer AdamNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1984M241300:18:5000:02:1600:49:1100:01:3400:29:3501:41:26133-
#53 15468Kaczmarek MichałPOZNAŃPOZRUNIACYPOLSKA1982M302900:14:5400:02:0700:51:2700:00:0000:33:1201:41:40134-
#54 155224Janek ŁukaszKOŚCIANGRANIOU ATEM TEAMPOLSKA1984M241400:15:4700:02:1500:52:3800:01:3300:30:0401:42:17135-
#55 15642Kwaśnik KrzysztofNIECHLÓWBRAKPOLSKA1985M241500:20:2100:02:0400:54:1500:00:5900:24:4201:42:21136-
#56 15757Szukała MateuszCZARNKÓWKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1983M303000:21:2200:03:4900:51:5100:00:5400:24:2801:42:24137-
#57 15814Kacprzak MarekWARSZAWATEAM BIEGIEMNAPOMOC.PLPOLSKA1971M402200:19:1700:02:2800:52:2500:01:0900:27:1801:42:37138-
#58 159158Kamiński PawełPLEWISKACITYZENPOLSKA1975M353100:17:1000:01:5300:52:1600:01:3400:30:2001:43:13139-
#59 160194Wojniusz GrzegorzZIELONA GÓRAMORSY DĄBIE LUBUSKIEPOLSKA1985M241600:15:3800:01:3200:57:4700:00:5300:27:3901:43:29140-
#60 161173Wujaszek WojciechZIELONA GÓRARAMOLEPOLSKA1981M303100:17:2900:02:0400:51:3200:00:4800:31:4201:43:35141-
#61 162106Florczak KrzysztofOSTRÓW WIELKOPOLSKIKSMARATON OSTRÓWPOLSKA1972M402300:20:1300:03:2300:53:3900:00:4800:25:5501:43:58142-
#62 163136Styperek MichałPOZNAŃPRO 166POLSKA1988M241700:14:3300:02:1200:53:2900:01:4200:32:0201:43:58143-
#63 16447Kozłowski PrzemysławPOZNAŃPROTIMOPOLSKA1975M353200:16:2700:02:1900:54:2400:01:3300:29:3301:44:16144-
#64 16551Grodzki WojciechPOZNAŃDUM SPIRO SPEROPOLSKA1977M353300:17:5700:02:3300:49:2600:01:4800:32:4101:44:25145-
#65 166175Raunke PatrykZIELONA GÓRARAMOLEPOLSKA1981M303200:17:0200:02:1000:54:5200:00:0000:30:2801:44:32146-
#66 167114Bartosik AndrzejPOZNAŃPOLSKA1958M55500:15:0600:03:4900:53:0500:02:3500:30:2101:44:56147-
#67 16864Dawidziak JarosławLESZNOAMBIT RACING TEAMPOLSKA1971M402400:20:2000:02:4800:51:4900:01:5700:28:5501:45:49148-
#68 169117Andrzejewski PiotrPOZNAŃRED FITNESSPOLSKA1978M353400:13:3200:02:5100:49:2700:01:5200:38:3101:46:13149-
#69 17087Turzański MarekZIELONA GÓRAPOLSKA1985M241800:16:2800:02:0700:57:3900:01:5000:28:5901:47:03150-
#70 17192Zaborowski MikołajPOZNAŃTRAVELSTYLE POZNAŃPOLSKA1976M353500:15:3800:02:1500:55:0500:01:2100:33:0301:47:22151-
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17258Kaczmarek KatarzynaRACULADRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAPOLSKA1980K30200:20:3300:02:2500:55:3800:01:1600:27:3201:47:24-21
#72 173153Skrzypczak MariuszKIEKRZMS RUNNERSPOLSKA1973M402500:15:1300:02:3100:58:1300:01:5400:29:4701:47:38152-
#73 17435Nikel NataliaSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1997K16600:13:3400:01:3000:58:3500:01:3100:32:3101:47:41-22
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17567Kurowska MarlenaLESZNOPOLSKA1983K30300:16:2600:02:4800:55:4000:01:0200:31:5301:47:49-23
#75 17672Teper JakubWAŁBRZYCHPOLSKA1996M161400:16:3800:02:4400:56:0900:00:5200:31:4801:48:11153-
#76 177130Kołakowski MarcinWARSZAWALZS BARYCZ PRZYGODZICEPOLSKA1983M303300:15:2100:03:2200:57:1300:01:0300:31:1701:48:16154-
#77 178202Turek MichałŻNINPOLASACH.BLOGSPOT.COMPOLSKA1983M303400:21:0200:03:2000:53:4200:01:3900:28:4401:48:27155-
#78 17955Grabowski TomaszZIELONA GÓRAPOLSKA1969M402600:17:1600:02:1500:53:1700:01:3300:34:1901:48:40156-
#79 18059Kaczmarek KarolRAWICZPOLSKA1977M353600:17:1400:01:3900:55:1900:01:3400:32:5401:48:40157-
#80 18171Gubernat JakubTRZEBNICAPOLSKA1983M303500:20:1200:03:3800:54:5200:01:1700:28:5901:48:58158-
#81 182197Polkowski MarcinSKÓRZEWOBYLEDALEJ.PLPOLSKA1976M353700:18:5500:04:3300:57:0700:01:5800:26:3601:49:09159-
#82 18360Zboralski ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1975M353800:21:0500:03:3200:54:2000:00:5800:29:2201:49:17160-
#83 184226Stolarek SebastianKALISZKOHORTA POZNAŃPOLSKA1989M241900:16:2600:03:5400:59:3700:01:4500:27:5201:49:34161-
#84 18566Królikowski MartinLESZNOPOLSKA1981M303600:20:2900:02:1000:54:5600:01:3300:30:2701:49:35162-
#85 186156Botorek JanuszPOZNAŃCITYZEN POZNAŃPOLSKA1960M50500:17:4300:03:4100:52:3100:02:1900:33:5401:50:08163-
#86 18737Macikowski CezarySUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1996M161500:19:0800:01:1700:57:0700:00:5200:31:5101:50:15164-
#87 188107Świątek MaciejOSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1977M353900:19:5700:02:5800:53:2900:01:1800:32:4201:50:24165-
#88 189181Melniczuk BartłomiejLEGNICAPOLSKA1989M242000:14:4800:03:1300:55:4300:00:0000:36:5301:50:37166-
#89 19030Niemkiewicz GrzegorzSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1987M242100:16:2000:02:2200:56:2100:01:1200:34:2401:50:39167-
#90 191165Szkuta MichałBOLEWICKONKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1978M354000:21:0900:02:1900:56:3100:00:5700:29:4701:50:43168-
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !192149Łuczak JustynaŚREMRUNNERS POWERPOLSKA1975K35200:22:2500:02:2200:57:3400:02:0000:26:2901:50:50-24
#92 193150Pietrzyk JanuszGOSTYŃPOLSKA1966M45600:17:0200:01:1301:02:2000:01:3200:29:0801:51:15169-
#93 194166Kledzik MarcinPIŁAIRONPILA.PLPOLSKA1974M354100:17:0100:02:4800:55:0200:01:4000:34:5001:51:21170-
#94 19586Kowalewska MonikaPOZNAŃPOLSKA1979K30400:19:4200:02:0500:54:1800:02:3100:32:5601:51:32-25
#95 196154Skrzypczak RafałTARNOWO PODGÓRNEMS RUNNERSPOLSKA1977M354200:16:1800:02:5701:01:1500:01:1400:30:0701:51:51171-
#96 197179Zaczek KlaudiaBIELANY WROCLAWSKIEPOLSKA1988K24400:21:0900:01:5600:57:2400:01:3100:30:3201:52:32-26
#97 198177Jurczewski KamilWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1984M242200:16:1100:03:0900:54:4700:00:0000:38:3001:52:37172-
#98 19991Sachanbinski AleksanderOZIMEKPOLSKA1965M45700:20:2000:02:5000:58:1300:02:4200:28:3501:52:40173-
#99 200193Stankiewicz WojciechZIELONA GÓRAAPS BIURO PROJEKTÓWPOLSKA1975M354300:17:1500:03:2701:01:2700:01:2300:31:0801:54:40174-
#100 201195Kowalów DamianŻUKOWICEPOLSKA1988M242300:21:4700:02:2600:34:1801:54:45175-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności