Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Ultra Granią Tatr

Wyniki - 17 sierpnia 2013, Tatry

Msc
Nr
Rok
Pk
1
Pk
2
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1413Sobczyk PrzemysławM1978M-Senior(1)TG Sokół Zakopane/Dynafit Trial TeamZakopane09:09:2903:09:4005:24:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2403Calvo Redondo SalvadorM1962M-Master(1)Technica Trail RunningSan Andrés del Rabanedo – León09:49:3703:16:0405:44:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3402Pawlica JózefM1991M-Senior(2)Mysia GórkaBudzow09:54:4603:19:2805:45:03
#4 4314Wargocki MariuszM1970M-Master(2)KW ZakopaneZakopane10:05:3803:23:1005:55:45
#5 5404Hercog PiotrekM1976M-Senior(3)Salomon SuuntoKudowa Zdrój10:06:3503:29:4105:56:59
#6 6409Dybek PawełM1975M-Senior(4)Salomon Sunto TeamMielec10:18:0803:36:1906:10:29
#7 7414Gaczyński RafałM1979M-Senior(5)BrakWarszawa10:20:2603:37:4706:08:25
#8 821Łączak MagdaK1975K-Senior(1)Mielec10:38:5303:49:4306:22:23
#9 9337Grinius GedyminasM-M-Senior(6)Szczecin10:54:5603:38:3306:15:55
#10 10401Świerc MarcinM1985M-Senior(7)Salomon Suunto TeamLisowice11:09:2903:15:5705:42:12
#11 11225Pawul WojciechM1992M-Senior(8)Rab Team Polska/ GOPR BieszczadyKrosno11:19:2503:48:3606:42:47
#12 12411Wolski JakubM1987M-Senior(9)magazynbieganie.plWarszawa11:19:3703:39:5606:28:32
#13 13318Kulig MateuszM1988M-Senior(10)KW ZakopaneZakopane11:21:3203:32:4806:23:22
#14 14345Radziejowski JakubM1976M-Senior(11)UKA WarszawaWarszawa11:37:2903:57:0206:49:35
#15 1519Figura AnnaK1990K-Senior(2)KW ZakopaneBrzegi11:42:4503:52:0206:47:07
#16 16419Kiełbasiński MichałM1968M-Master(3)Team 360 stopniŁódź11:43:4803:31:5406:13:31
#17 17150Jagieła DominikM1990M-Senior(12)Rab Team Polska/ GOPR BieszczadyKrosno11:51:2803:33:4306:20:04
#18 18444Sawicki SzymonM1975M-Senior(13)TKN Tatra Team TOPRNowy Targ11:56:4503:51:4306:45:04
#19 19443Paszczak ArturM1968M-Master(4)KW WarszawaKonst.-Jez12:02:4704:10:5207:08:41
#20 20423Celiński RobertM1979M-Senior(14)Byledobiec AninBielsko-Biała12:07:3703:59:1206:49:32
#21 21117Swałdek KonradM1979M-Senior(15)Kraków12:13:0803:51:3206:48:28
#22 22118Chłopek KazimierzM1979M-Senior(16)Nowa Huta TeamKraków12:16:5504:03:0706:59:29
#23 23450Musiałowski PiotrM1977M-Senior(17)KS KandaharWarszawa12:21:5003:55:2606:52:10
#24 24339Dąbrowa AndrzejM1976M-Senior(18)ADB TeamZielona Góra12:25:0903:46:0306:47:55
#25 25248Belowski ŁukaszM1982M-Senior(19)Natural Born Runers Team/ KW WarszawaPuławy12:26:2204:04:3107:06:18
#26 26146Sawicki PiotrM1974M-Senior(20)9 DywersyjnaWarszawa12:26:2503:49:4606:54:49
#27 27426Adametz RafałM1989M-Senior(21)NavigatoriaSopot12:38:2503:58:5607:11:53
#28 2818Giełzak SabinaK1987K-Senior(3)Inov8Łódź12:39:0104:11:2407:13:24
#29 29418Dobrzański TomaszM1983M-Senior(22)BrakKraków12:40:5904:23:2607:23:03
#30 30449Glajcar JakubM1984M-Senior(23)BrakWisła12:45:1103:59:1007:05:32
#31 31408Kłodnicki TomaszM1976M-Senior(24)MOK Mszana DolnaDOBRA12:52:1404:04:3607:14:27
#32 32127Wiercioch GrzesiekM1970M-Master(5)TKN Tatra TeamZakopane12:54:4404:08:1907:20:26
#33 33315Pawlikowski PrzemekM1983M-Senior(25)KW Zakopane TOPRZakopane12:55:0804:10:2007:22:21
#34 34239Kaseja JanM1987M-Senior(26)KB ERGOWarszawa12:57:4804:15:2107:17:39
#35 35220Pieprzycki AdamM1975M-Senior(27)TOPRTarnów12:58:2603:57:2807:11:24
#36 36107Lasocki MarcinM1979M-Senior(28)Warszawa13:01:3104:02:1207:24:01
#37 37447Mikulski TomaszM1973M-Master(6)BrakJózefów13:01:3704:12:4607:17:21
#38 38128Gorszko TomaszM1979M-Senior(29)Trailarun.plKraków13:04:2204:23:2307:29:08
#39 39109Dudzik RobertM1984M-Senior(30)Mszana Dolna13:07:4404:06:2007:03:23
#40 40442Lebda SebastianM1976M-Senior(31)TG Sokół ZakopaneZakopane13:09:4603:51:4607:12:29
#41 41229Roliński WojciechM1975M-Senior(32)Dąbrówka13:12:0403:57:0707:05:38
#42 42221Kołek SzymonM1965M-Master(7)Nowy Sącz13:16:2604:24:4207:36:26
#43 43420Jura RafałM1987M-Senior(33)BrakKozy13:22:2804:31:4807:42:39
#44 44415Włodarkiewicz DominikM1974M-Senior(34)Vega RunnersPoznań13:22:3604:02:3107:14:05
#45 4520Pisarek EwelinaK1987K-Senior(4)NavigatoriaWarszawa13:25:2604:25:5307:45:33
#46 4613Korowaj PaulaK1987K-Senior(5)Navigatoriagdynia13:27:4704:20:1507:35:17
#47 47425Kilarski MarekM1975M-Senior(35)KS KandaharBielsko-Biała13:27:5604:09:5207:27:06
#48 48341Religa AndrzejM1979M-Senior(36)brakHecznarowice13:33:4504:19:3907:36:21
#49 492Paszczak AlicjaK1967K-Master(1)KW WarszawaKonst.-Jez13:33:4804:24:0307:50:43
#50 50445Zabel RobertM1977M-Senior(37)WKS Grunwald PoznańPoznań13:35:1304:12:3607:33:35
#51 51410Karolczak PiotrM1982M-Senior(38)Closing TimePoznań13:36:3303:49:4106:45:29
#52 52210Mioduszewski MateuszM1976M-Senior(39)UKA.PLWarszawa13:40:5104:19:0307:46:20
#53 5338Kosarewicz PawełM1985M-Senior(40)Jelcz - Laskowice13:45:2804:25:1207:42:20
#54 54346Krawczyk TomaszM1972M-Master(8)Lech CubeUjsoły13:46:3304:29:1207:47:48
#55 559Garlewicz JoannaK1972K-Master(2)Thulium TeamKraków13:49:2004:24:5907:42:16
#56 56320Kaczorek DominikM1983M-Senior(41)Sadecki Klub Taternictwa JaskiniowegoWarszawa13:49:3804:23:3607:41:58
#57 5734Złotowski MichałM1984M-Senior(42)Nysa Biega KCTNysa13:50:1104:10:5307:37:59
#58 58130Janiec RobertM1974M-Senior(43)Ratownik GórniczyCzeladź13:56:1404:34:2107:56:45
#59 59422Wachulec WładysławM1979M-Senior(44)BBL KrakówKraków13:57:1904:25:4407:53:19
#60 60144Grzegorczyk BartekM1977M-Senior(45)Długa ścieżkapabianice14:02:1204:08:0307:23:14
#61 61147Jopek RadoslawM1977M-Senior(46)London14:08:3604:29:4508:02:32
#62 62440Konopka SławekM1973M-Master(9)Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w misjach poza granicami krajuChełmiec14:09:5104:29:3008:03:33
#63 63244Dziedzicki AndrzejM1973M-Master(10)Przemyski Klub BiegaczaPrzemyśl14:10:3004:27:4308:03:53
#64 6417Korpal AgaK1987K-Senior(6)Pocoloco Adventure TeamSzczecinek14:14:5304:38:3108:08:15
#65 65108Kolasa ArkadiuszM1981M-Senior(47)Łódź14:17:1204:25:0807:47:32
#66 66143Olek MarcinM1975M-Senior(48)Yulo Run TeamSiedlce14:18:1204:35:1708:20:08
#67 67305Caputa WojciechM1975M-Senior(49)Maraton LesznoLeszno14:18:1404:42:4308:17:51
#68 6841Wahl DanielM1977M-Senior(50)TS AKS ChorzóChorzów14:21:0104:12:4607:36:08
#69 6950Sołtys ŁukaszM1982M-Senior(51)AccelerateDaleszyce14:22:5004:43:3108:31:51
#70 70119Sikorski MarcinM1981M-Senior(52)Alpin SportZakopane14:26:1504:38:0508:02:33
#71 71208Kąkol ŁukaszM1980M-Senior(53)Kraków14:27:5004:36:1008:11:12
#72 7211Cieluch(Burzyńska) IzaK1980K-Senior(7)Les Femmes Courant Clans Les ForetsKraków14:32:1104:40:4308:05:52
#73 73145Hajok DawidM1982M-Senior(54)Dynafit PolskaKraków14:32:3604:28:4708:01:09
#74 74236Asperski MichałM1977M-Senior(55)Adventure 24Kalisz14:37:2504:29:2508:07:05
#75 75328Orcholski WitoldM1971M-Master(11)T. S. OpatrunkiToruń14:37:4804:36:1208:42:59
#76 76340Duduś MarekM1971M-Master(12)KB Maniac POznańPoznań14:42:0904:27:1007:58:49
#77 77429Stykowski SławomirM1978M-Senior(56)ART. Profi WarszawaWarszawa14:42:4204:33:1708:22:30
#78 78333Socha SewerynM1985M-Senior(57)Concordia Runners TeamPoznań14:44:1304:19:5708:14:12
#79 79427Feliński JarosławM1963M-Master(13)BrakŁódź14:48:2704:43:0908:14:41
#80 80312Smus KrzysztofM1967M-Master(14)BrakZielonki14:48:3904:49:0508:26:31
#81 81228Dupla KonradM1979M-Senior(58)Wrocław14:48:4104:33:4608:05:24
#82 8236Rutkowski GrzegorzM1982M-Senior(59)KW WarszawaSulejówek14:48:5104:37:5708:11:24
#83 83102Błędowski JakubM1973M-Master(15)Wola Rębkowska14:52:3304:24:3107:56:50
#84 84412Reicher NorbertM1976M-Senior(60)Budapest14:54:2404:41:4908:29:05
#85 85428Pernet JacekM1969M-Master(16)brakWieliczka14:55:1705:16:1308:49:52
#86 86204Wakuła TomaszM1975M-Senior(61)08-11014:55:1704:47:0708:51:27
#87 8722Wójtowicz TomaszM1973M-Master(17)Niepołomice14:57:2504:37:5608:22:49
#88 8837Ostrowski OlekM1988M-Senior(62)GOPR Bieszczady/ Centrum ZłaWetlina14:57:5604:26:0108:18:17
#89 89114Dziewior ArkadiuszM1972M-Master(18)www.kafelkowanie.gliwice.plGliwice14:58:4204:21:2107:59:37
#90 9035Gromelski PiotrM1981M-Senior(63)SGB Gena TeamOlsztyn15:01:1604:24:0407:55:47
#91 9112Turosz IwonaK1990K-Senior(8)GOPR BieszczadyLeżajsk15:05:0404:31:0908:11:48
#92 92322Brzosko JakubM1978M-Senior(64)TKN Tatra Team TOPRZakopane15:07:5204:51:2609:08:47
#93 9333Proc LeszekM1968M-Master(19)poznań15:08:3304:37:5908:13:16
#94 94430Łuczko GrzegorzM1985M-Senior(65)Natural Born Runners TeamWolin15:10:0704:27:3208:17:20
#95 95321Oleksy JarosławM1959M-Master(20)Limanowa ForrestTymbark15:10:5404:46:1808:16:53
#96 9649Bernacki Bartosz SzymonM1983M-Senior(66)Łąka Prudnicka15:13:4304:45:0708:25:42
#97 9710Flaga IwonaK1977K-Senior(9)Kraków15:15:5105:09:2408:51:28
#98 98235Szygenda MaciejM1979M-Senior(67)Września15:15:5304:37:1108:11:56
#99 99317Malinowski ZbigniewM1954M-Master(21)Kołobrzeg Morzem SportówKołobrzeg15:18:2804:51:5108:38:46
#100 100301Nowak PawełM1959M-Master(22)Kalisz15:23:0604:59:3808:51:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności