Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Cross Góry Św. Anny

Wyniki - 19 października 2013, Opole

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
P1
P2
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1168Piotr ŁobodzińskiM20BIELSK PODLASKINEWBALANCE00:18:3700:37:4300:56:5600:56:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !254Łukasz GrajcarM20KONOPISKACKS BUDOWLANI CZĘ STOCHOWA00:18:4300:38:4300:58:4700:58:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3182Tomasz WinklerM30MARKLOWICE-00:19:0400:39:2801:00:2401:00:25
#4 4113Krzysztof PachutaM30OPOLETARTAK NASYCALNIA PLUDRY00:41:1301:01:3901:01:40
#5 5137Jan KadłuczkaM30GŁOGÓWEKCROSS KRAPKOWICE00:41:0501:02:0501:02:06
#6 6174Bartosz ProcheraM30PAWŁOWICZKIZRYW PAWŁOWICZKI00:20:1400:41:0901:02:2901:02:31
#7 7199Przemysław ChatysM20KĘDZIERZYN-KOŹLEKU AZS POLITECHNIK A OPOLSKA00:41:2201:03:1601:03:17
#8 887Piotr BielińskiM20KNURÓWSOKÓŁ KNURÓW00:20:5900:43:1201:06:1401:06:14
#9 9702Mateusz BartelaM20OPOLEUKS MOS OPOLE00:21:5100:44:5701:07:0001:07:01
#10 10207Jakub CabanM20MOSKORZEWOLIMPIJCZYK SZCZEK OCINY00:44:4801:07:3001:07:31
#11 11350Krzysztof LangeM40KEDZIERZYNADRIANA00:22:2600:44:5801:07:3401:07:38
#12 12257Tomasz KotelukM40KALINOWICERSIR STRZELCE OP.00:22:2100:45:2801:08:4501:08:47
#13 1368Dominik TrzepizurM20WRĘCZYCA WIELKANGB KŁOBUCK00:22:2100:45:3801:08:5301:08:58
#14 14177Damian JakubczykM40ZABRZE-00:22:3700:46:0601:09:0301:09:05
#15 1595Piotr CieniawskiM30BYTOM-00:22:0400:45:2301:09:0501:09:07
#16 16141Janusz FerencM50LUDWIKOWICE KL.USK\'SOWA\'00:22:3200:45:3701:09:0601:09:08
#17 17292Piotr OrianM40ZDZIESZOWICE\"\"\"STARTER\"\"\ "00:22:3300:46:0601:09:2201:09:24
#18 18158Jacek ŻukM40MECHNICEBIEG OPOLSKI00:22:3900:46:1201:09:3601:09:44
#19 191Łukasz OsuchM30WYTRZYSZCZKA-00:24:1500:47:5501:10:4501:10:48
#20 2060Tomasz KurczykM30KOLONOWSKIEREDROOSTER.XT00:22:4000:46:4401:10:5901:11:03
#21 2186Mariusz MotykaM30STRZELCE OPOLSKIEOSIR STRZELCE OPOL SKIE00:23:3200:47:1401:11:0401:11:06
#22 22206Robert ŚlęzakM30SZCZEKOCINYOLIMPIJCZYK SZCZEK OCINY00:48:0701:11:4701:11:49
#23 23110Robert DatkaM20KATOWICE-00:23:2900:47:2501:12:0701:12:11
#24 24713Bartosz KarkoszkaM30OSTRZESZOW00:24:1500:48:2501:12:3201:12:36
#25 25127Anna RygułaK30OPOLERYDZ TEAM00:23:1200:47:3701:12:4501:12:47
#26 26124Tomasz ŁopianiakM30OPOLEBBL OPOLE00:23:3700:48:4001:12:5701:12:59
#27 2716Łukasz ŚmigielM30PRĄDY-00:23:3900:48:1601:13:0501:13:09
#28 28185Krzysztof RejmanM20PRZEMYŚLMB-PROJEKT00:24:0600:49:1801:13:2501:13:27
#29 2945Sławomir CałyM30OPOLEBIEG OPOLSKI00:24:0800:49:0301:13:3501:13:41
#30 30351Kamil BaronM20JASIONA00:21:5100:45:1501:13:5301:13:54
#31 3166Tomasz KośmiderM30WROCLAWSPARTANIE DZIECIOM00:24:1100:48:1301:13:4601:13:58
#32 32128Piotr SobolakM30OPOLE-00:24:2500:49:0901:13:5001:14:00
#33 33176Mikołaj BurzecM20LESZNONIGHT RUNNERS00:25:3800:50:3201:14:0801:14:10
#34 34116Dawid ZawadaM20KĘDZIERZYN KOŹLE-00:24:0100:48:5801:14:1301:14:19
#35 35148Przemysław ZielińskiM20RUDA ŚLĄSKA-00:24:4200:49:5801:14:2501:14:32
#36 36708Edward DramskiM30ROZNIATOW00:26:5400:50:3101:14:4301:14:48
#37 37186Sven RakoszekM20WIESZOWAUMKS MARKLOWICE00:23:5400:49:2701:14:4501:14:49
#38 38204Dariusz FilipczakM40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE LSKIE00:24:1800:49:3401:14:4801:14:51
#39 3971Błażej ŁyjakM30WROCŁAWBIKESTATS.PL00:23:0300:48:2601:14:5401:14:56
#40 40189Dariusz HryniówM20CHRZĄSZCZYCEOIRP OPOLE00:24:0300:49:4101:15:1801:15:21
#41 4189Waldemar MarkowskiM30STRZELCE OPOLSKIEINTERSILESIA STRZE LCE OP.00:24:5600:50:0601:15:3601:15:39
#42 4214Marek NowickiM30KRAPKOWICEGARAGE GYM KRAPKOW ICE00:25:0100:50:3201:15:5301:15:55
#43 43181Maciej SzczepaniakM40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW00:25:1200:50:1301:15:4601:15:58
#44 4472Janusz JanikM30ZAWADZKIEREDROOSTER00:23:4700:49:3001:16:2201:16:27
#45 45291Eligiusz OlszewskiM40OPOLEBBL OPOLE00:24:3200:51:2701:16:3901:16:43
#46 46271Patryk LosM30KRAPKOWICEGARAGEGYM KRAPKOWI CE00:23:4300:50:3101:17:0201:17:04
#47 47159Tomasz ŁukaszczykiewiczM40KĘDZIERZYN-KOŹLE-00:24:2200:50:3001:17:0901:17:13
#48 4885Janusz MrozekM30RACIBÓRZKB BIEGAMBO LUBIE RACIBÓRZ00:25:0700:51:0101:17:1701:17:22
#49 4975Sławomir HorbowyM50CZEPIELOWICE-00:25:5900:52:0001:17:3101:17:50
#50 50315Tomasz SłońskiM40WROCŁAW-00:25:3800:51:5801:17:5601:18:09
#51 51269Piotr LeśniowskiM30OPOLE-00:25:2400:52:0101:18:1201:18:23
#52 5212Krzysztof WiernyM30WROCŁAWHALLELUJAH.PL00:24:3300:51:0201:18:1801:18:24
#53 5374Artur WalkowiakM40ZAWADZKIEFILIP ZAWADZKIE00:23:2300:49:5601:18:4501:18:49
#54 54166Edward KozłowiczM60WAŁBRZYCHUSKS LUDWIKOWICE00:25:4100:51:5801:18:5201:18:56
#55 55700Piotr MuzykM40KIETRZ00:26:0700:53:1001:18:5201:19:00
#56 56208Zbigniew KilanM50SZCZEKOCINYOLIMPICZYK SZCZEKO CINY00:25:5100:52:2301:18:5801:19:01
#57 57155Łukasz MaciuszekM20MAŃKOWICE-00:25:4100:52:4701:19:0701:19:11
#58 58161Andrzej ZwęglińskiM30KĘDZIERZYN-KOŹLE-00:25:4600:52:2501:19:1001:19:29
#59 5948Wojciech BrógM30OLKUSZ-00:26:4600:53:0501:19:3501:19:47
#60 6067Dariusz GutowskiM40KŁOBUCKNGB KŁOBUCK00:25:2800:52:4701:19:4401:19:49
#61 61231Grzegorz GałkaM40WROCLAWPRO-RUN00:25:4800:52:4901:19:4501:19:53
#62 62108Roman PudelkoM20CHRÓŚCINA-00:26:1500:53:1101:19:5101:19:56
#63 63178Marek MarkowskiM30KĘPNOPOLFA WARSZAWA PA POLPHARMA00:25:3700:53:1501:20:0501:20:07
#64 64160Marcin KaraczanM20GŁUBCZYCE-00:26:5500:53:3101:20:1001:20:15
#65 65103Łukasz KasprowskiM30KRAPKOWICE-00:25:0100:52:0601:20:1601:20:18
#66 66710Tomasz KobylińskiM30ZABRZWUB META LUBLINIEC00:25:5600:52:5101:20:1601:20:23
#67 6764Roland MocigembaM30BAŻANY-00:25:0500:52:3401:20:2601:20:28
#68 68150Wojtek KowalskiM40LEŚNICA-00:25:5500:53:0101:20:3001:20:34
#69 69187Monika MrugałaK30WĘGRY K. OPOLAFAST FOOT OPOLE00:26:3600:53:2301:20:3201:20:35
#70 70246Konstanty JezewskiM40WROCLAW-00:25:5000:53:2101:20:2001:20:35
#71 71115Tomasz TrzopM30GŁUBCZYCEKP PSP00:26:0500:53:1301:20:2801:20:39
#72 7277Rafał SłociakM20OZIMEKSZOPA NA NARZĘDZI A00:25:1200:54:2101:20:5601:21:02
#73 73705Piotr PlochM40KALINOWICE00:26:5500:54:1601:21:0701:21:13
#74 74164Michał OlszewskiM30OPOLEAMATOR00:25:2000:52:5601:21:3201:21:37
#75 75180Karol WołyńskiM40KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT.PL00:26:3600:54:3101:21:3401:21:39
#76 76179Roman MasekM40RACIBÓRZ-00:26:4400:54:2701:22:0301:22:14
#77 77101Tomasz KrólickiM20OPOLE-00:25:1800:54:1301:22:2901:22:30
#78 78236Bartłomiej GucmanM30OPOLEBIEG OPOLSKI00:28:0900:55:4301:22:2801:22:36
#79 7961Sebastian FigasM30SADKÓW-00:26:1600:54:1901:22:3301:22:44
#80 8058Arnold SkolikM50OPOLENIE ZRZESZONY00:28:2400:55:3801:22:4001:22:49
#81 81134Wojciech WiszniewskiM30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE LSKIE00:26:2300:54:5801:22:4701:22:50
#82 82136Zbigniew OkrójM40GLIWICE-00:26:3100:54:5001:22:4401:22:51
#83 83261Piotr KrotowskiWROCŁAW-00:27:1900:55:3301:22:5001:23:05
#84 84173Wojciech WitkiewiczM20KOTÓRZ MAŁY-00:26:3000:54:3801:23:0201:23:10
#85 85703Robert BajorM30RĘDZINY-00:25:3700:53:2601:23:0801:23:14
#86 86712Michal EfinowiczM20OLESNICAKB LUPUS OLESNICA00:27:4300:56:0801:23:1601:23:23
#87 87286Iwona NiźnikK30TURAWA-00:26:2900:54:3701:23:3401:23:44
#88 8876Łukasz ŁanowyM30WROCŁAW-00:25:4400:53:5801:24:2301:24:27
#89 89156Grzegorz KubickiM30ZDZIESZOWICEKWP OPOLE00:26:4200:55:2101:24:2401:24:29
#90 9052Justyna StefaniakK30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:28:1100:55:5701:24:3201:24:34
#91 91277Wiesław MarkiewiczM50KAŁYPGKIM ANTONIÓW00:26:0600:54:3701:24:3101:24:34
#92 92706Piotr OlewiczM40STRZELCE OPOLSKIE00:26:5800:55:2201:24:4401:24:49
#93 936Marek BąkM40TARNOWSKIE GÓRYNIEZRZESZONY00:25:5900:55:0401:24:4501:24:50
#94 94188Jacek StarostkaM30KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO RUNNING TEAM00:28:0000:56:3801:24:4901:24:56
#95 9515Marcin DomańskiM30GLIWICERUNNINGFISH\'7400:27:4400:56:0001:25:0401:25:13
#96 9623Krzysztof RodakM20ZĄBKOWICE ŚLĄSK IE-00:29:1300:57:2401:24:5801:25:19
#97 97154Remigiusz WrukM40OPOLE-00:26:1400:55:5501:25:0901:25:19
#98 9856Michał PerkaM20PRÓSZKÓW-00:27:1300:56:4101:25:2501:25:29
#99 99242Piotr JakubczykM30KĘDZIERZYN-KOZLEBIEGANIE.PL00:28:3100:56:3701:25:1601:25:36
#100 10029Grzegorz SochaM30OŁAWA-00:26:3900:56:0101:25:5501:26:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności