Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Poznań #65

Wyniki - 19 października 2013, Poznań

Msc
Kat
-
#1 132Rudolf Gałkowski00:30:15JM1054.05 %M100
#2 41Jan Brzozowski00:22:19JM11-1463.55 %M39Zawsze Do Mety
#3 111Tomek Jędra00:28:05JM11-1454.48 %M90
#4 6Bartosz Arciszewski00:18:22JM15-1773.50 %M6Olimpia Poznan
#5 46Kacper Bem00:22:57JM15-1760.64 %M43Night Runners
#6 85Maria Małgorzata Broniewska00:25:51JW15-1759.96 %F13
#7 116Anna Kubiak00:28:17JW15-1753.45 %F24
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Ewelina Matuła00:20:47SK20-2471.21 %F1Night Runners
#9 74Agnieszka Liberacka00:24:52SK20-2459.52 %F10
#10 118Małgorzata Waszczuk00:28:32SK20-2451.87 %F25
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Kaja Milanowska00:21:43SK25-2968.15 %F2Kobietybiegaja.pl
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45Joanna Kniat00:22:36SK25-2965.49 %F3Night Runners
#13 53Kinga Otocka00:23:37SK25-2962.67 %F4
#14 57Katarzyna Kachniarz00:23:43SK25-2962.40 %F6Night Runners
#15 70Agnieszka Łabędź00:24:42SK25-2959.92 %F9Maratończyk Poznań
#16 76Sandra Falkowska00:25:04SK25-2959.04 %F11
#17 89Emilia Podgórska00:25:55SK25-2957.11 %F14
#18 99Natalia Nowacka00:26:56SK25-2954.95 %F18KB Maniac
#19 110Marta Oleszak00:27:51SK25-2953.14 %F21
#20 113Anna Hołowczak00:28:13SK25-2952.45 %F22
#21 115Agnieszka Katarzyna Amborska00:28:14SK25-2952.42 %F23
#22 130Kamila Anna Śliwińska00:29:33SK25-2950.08 %F32Night Runners
#23 145Justyna Witkowska00:33:14SK25-2944.53 %F36
#24 60Ania Wawiórko00:23:46SK30-3462.27 %F7Night Runners
#25 91Agnieszka Kaniewska00:25:57SK30-3457.29 %F15KB Maniac
#26 124Antonina Maria Stankowska00:28:58SK30-3451.32 %F28
#27 126Urszula Klaja00:29:06SK30-3450.92 %F29
#28 127Wirginia Anna Bryńska-Zawodny00:29:16SK30-3450.68 %F30
#29 129Agnieszka Urbańska00:29:22SK30-3450.62 %F31
#30 134Małgorzata Krzymańska00:30:21SK30-3449.09 %F33Zawsze Do Mety
#31 144Magdalena Juszczak00:32:13SK30-3446.25 %F35Drużyna Jezusa
#32 102Beata Majewska00:27:13SK35-3955.30 %F19
#33 119Dorota Kolber00:28:39SK35-3952.36 %F26Night Runners
#34 137Emilia Góral00:30:47SK35-3948.57 %F34Zawsze Do Mety
#35 65Kamila Skrzypkowiak00:24:13SK40-4463.18 %F8Drużyna Szpiku
#36 84Urszula Cyraniak00:25:46SK40-4459.70 %F12
#37 96Karolina Dopierała00:26:13SK40-4458.68 %F17
#38 109Iwona Żmuda-Trzebiatowska00:27:50SK40-4454.97 %F20
#39 120Adelina Mytych-Bem00:28:40SK40-4453.37 %F27Night Runners
#40 92Anna Irena Szantyr00:26:00SK45-4961.67 %F16
#41 147Małgorzata Ptak-Adamczewska00:36:13SK50-5448.09 %F37
#42 55Krystyna Koziara00:23:40SK55-5976.48 %F5
#43 47Rafał Dawid Szczap00:23:04SM18-1957.15 %M44
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Radosław Pluciński00:17:22SM20-2474.28 %M2KB Maniac
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Paweł Jankowiak00:17:44SM20-2472.74 %M3
#46 4Adam Niemyt00:17:58SM20-2471.80 %M4KB Maniac
#47 7Marcin Stachowiak00:18:36SM20-2469.35 %M7KB Maniac
#48 9Damian Romanów00:19:21SM20-2466.67 %M9Night Runners
#49 12Maciej Krajewski00:19:43SM20-2465.43 %M12
#50 14Michał Szajkowski00:20:03SM20-2464.34 %M14Night Runners
#51 15Piotr Stadnik00:20:07SM20-2464.13 %M15
#52 22Daniel Malecki00:20:35SM20-2462.67 %M22Night Runners
#53 24Maciej Chrenowicz00:20:46SM20-2462.12 %M24
#54 37Konrad Ogłaza00:22:03SM20-2458.50 %M35
#55 38Piotr Wlaź00:22:05SM20-2458.42 %M36
#56 44Paweł Typiński00:22:35SM20-2457.34 %M42
#57 83Radosław Głowacki00:25:34SM20-2450.46 %M72
#58 86Łukasz Nowicki00:25:51SM20-2450.10 %M73Night Runners
#59 87Miłosz Turkowiak00:25:52SM20-2449.87 %M74Night Runners
#60 94Jakub Stawowy00:26:06SM20-2449.43 %M78
#61 98Piotr Paweł Trambacz00:26:46SM20-2448.38 %M81
#62 121Mikołaj Racinowski00:28:42SM20-2444.95 %M94
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Adrian Graczyk00:17:21SM25-2974.35 %M1
#64 13Bartosz Szpajer00:20:01SM25-2964.45 %M13Klub Maratonczyka V LO w Poznaniu
#65 19Paweł Witczak00:20:15SM25-2963.70 %M19
#66 26Marcin Waszczuk00:21:02SM25-2961.33 %M25
#67 29Jacek Trojanowski00:21:28SM25-2960.09 %M28
#68 51Paweł Cieślak00:23:32SM25-2954.89 %M48
#69 58Adam Woźniak00:23:43SM25-2954.46 %M52
#70 59Adam Wrzecian00:23:46SM25-2954.28 %M53Night Runners
#71 62Marcin Ratajczak00:23:59SM25-2953.79 %M55Drużyna Jezusa
#72 71Marcin Woroch00:24:43SM25-2952.19 %M62
#73 88Marcin Osiadły00:25:53SM25-2949.84 %M75
#74 106Dawid Antoni Korczak00:27:41SM25-2946.66 %M87
#75 117Daniel Wesołek00:28:22SM25-2945.48 %M93
#76 5Adam Tomczak00:18:14SM30-3471.12 %M5copymaster.pl
#77 8Rutkowski Krzysztof00:19:14SM30-3467.59 %M8
#78 23Łukasz Włodarczyk00:20:43SM30-3462.99 %M23Night Runners
#79 31Dominik Iłowiecki00:21:32SM30-3460.91 %M30Night Runners
#80 32Michał Juszczak00:21:41SM30-3459.95 %M31Drużyna Jezusa
#81 35Robert Walczak00:21:57SM30-3459.45 %M33
#82 39Adrian Gabryszak00:22:08SM30-3458.96 %M37Night Runners
#83 42Łukasz Lubik00:22:29SM30-3458.04 %M40
#84 48Andrzej Telicki00:23:12SM30-3455.89 %M45Night Runners
#85 49Sebastian Czuryński00:23:17SM30-3456.34 %M46
#86 64Maciej Najderek00:24:12SM30-3453.58 %M57Night Runners
#87 69Tomasz Ławniczak00:24:37SM30-3452.54 %M61Drużyna Szpiku
#88 73Damian Mielcarek00:24:49SM30-3452.85 %M64Night Runners
#89 77Paweł Kocjan00:25:05SM30-3452.29 %M66Night Runners
#90 79Łukasz Julian Adamczewski00:25:23SM30-3451.41 %M68
#91 81Hubert Anioł00:25:31SM30-3451.40 %M70Night Runners
#92 104Rafał Saliński00:27:18SM30-3447.37 %M85
#93 107Dominik Miczko00:27:42SM30-3447.11 %M88
#94 128Jacek Sygulski00:29:16SM30-3444.42 %M98
#95 136Piotr Cander00:30:44SM30-3442.19 %M103KB Maniac
#96 10Zbigniew Magdziak00:19:22SM40-4472.63 %M10
#97 17Tomasz Mantas00:20:11SM40-4467.63 %M17Drużyna Szpiku
#98 18Wiesław Chojniak00:20:13SM40-4467.52 %M18
#99 30Tomasz Kulczyk00:21:31SM40-4464.91 %M29
#100 36Piotr Pindral00:22:00SM40-4462.05 %M34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności