Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Z Biegiem Natury - bieg 1 z 6

Wyniki - 2 listopada 2013, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !54283Lewandowska MagdalenaZBERKIORKAN WIELKOPOLSKA POZNAŃPOLSKA1994K16100:03:5115.6000:19:1100:19:14-1
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !588Sobańska MałgorzataSUCHY LASTIME2RUN.PLPOLSKA1969K30100:03:5215.5000:19:1800:19:19-2
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !91759Hornik AleksandraKOZIEGŁOWYWKS GRUNWALD POZNAŃPOLSKA1996K16200:04:0214.9000:20:0900:20:12-3
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12419Chabros KarolinaPOZNANSKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ/DRUZYNA SZPIKUPOLSKA1982K16300:04:1114.3000:20:5400:20:56-4
#5 127798Anus MilenaPOZNAŃSL OLIMPIA POZNAŃPOLSKA1995K16400:04:1214.3000:20:5500:21:00-5
#6 130685Gorczyca MariaKOBYLNICADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1997K16500:04:1314.3000:20:5800:21:03-6
#7 131263Straszewska KatarzynaPOZNAŃSTREFAMARATONU.PLPOLSKA1985K16600:04:1314.2000:21:0300:21:06-7
#8 135267Sundberg MariaBORÓWIECPOLSKA1979K16700:04:1414.2000:21:0800:21:09-8
#9 14673Milanowska KajaPOZNAŃVITAINSILICA, NIGHT RUNNERSPOLSKA1984K16800:04:1514.1000:21:1500:21:17-9
#10 151314Falenska AnitaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1985K16900:04:1714.0000:21:2000:21:23-10
#11 173524Dembna AlicjaPOZNAŃTOTAL RUNNERSPOLSKA1986K161000:04:2013.8000:21:3800:21:42-11
#12 207789Pecyna AgataKOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA1990K161100:04:2813.5000:22:1500:22:18-12
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21022Kotkowska KarolinaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1975K30200:04:2813.4000:22:1700:22:21-13
#14 213153Kniat JoannaZŁOTNIKINIGHT RUNNERSPOLSKA1987K161200:04:2913.4000:22:2200:22:26-14
#15 221681Kaftańska KatarzynaPOZNAOPOLSKA1983K161300:04:3113.3000:22:1600:22:34-15
#16 224756Trzepacz GabrielaKAWĘCZYNNIGHT RUNNERSPOLSKA1993K161400:04:3113.3000:22:2900:22:37-16
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 225289Chodkiewicz GrażynaPUSZCZYKOWOPOLSKA1976K30300:04:3213.3000:22:2800:22:38-17
#18 227464Lipiecka AldonaSWARZĘDZBBLPOLSKA1967K30400:04:3213.2000:22:3300:22:39-18
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !228282Nowak-Lewandowska BarbaraZBERKIKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLSKA1957K50100:04:3213.2000:22:3200:22:40-19
#20 235288Haremza KingaPOZNANNIGHT RUNNERSPOLSKA1973K30500:04:3313.2000:22:4200:22:45-20
#21 247782Hadrys MonikaPOZNAOPOLSKA1977K30600:04:3613.1000:22:5100:22:59-21
#22 253872Bartkowiak-Wieczorek JoannaPOZNAOYOURACE.INFOPOLSKA1978K30700:04:3713.0000:22:5500:23:06-22
#23 258860Chmielewska OlgaOBORNIKIPOLSKA1991K161500:04:3713.0000:22:4000:23:07-23
#24 259814Nowak MagdalenaSKOKIPOLSKA1991K161600:04:3713.0000:22:5800:23:07-24
#25 26517Jakubowska Anna-MariaPOZNAOUAM TRIATHLONPOLSKA1994K161700:04:3912.9000:23:1100:23:14-25
#26 266808Kozłowska KorneliaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1987K161800:04:3912.9000:23:0600:23:14-26
#27 273187Ohla JustynaPOZNAODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1979K161900:04:4012.9000:23:1500:23:19-27
#28 277536Kamińska BeataPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1986K162000:04:4112.8000:23:0900:23:25-28
#29 279467Majek AnnaDĄBRÓWKAKS POSNANIA RBWPOLSKA1996K162100:04:4212.8000:23:1700:23:28-29
#30 280451Masłowska MagdalenaPOZNAOWWW.TRENERTRIATHLONU.PLPOLSKA1980K162200:04:4212.8000:23:2500:23:28-30
#31 289641Otocka KingaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1987K162300:04:4212.7000:23:1500:23:32-31
#32 307383Wachowska KatarzynaPOZNAOSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA1986K162400:04:4512.6000:23:3400:23:45-32
#33 309600Kotarska EwaKIEKRZPOLSKA1978K30800:04:4612.6000:23:3900:23:48-33
#34 318115Świerzowska MagdalenaPOZNAOPIĘKNA TEAMPOLSKA1978K30900:04:4712.5000:23:4700:23:55-34
#35 32284Melcer KatarzynaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1988K162500:04:4812.5000:23:5000:23:58-35
#36 323340Olejnik MiłkaPOZNAODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1978K301000:04:4812.5000:23:5000:23:58-36
#37 330439Lirsz JustynaBIEDRUSKOPOLSKA1976K301100:04:4912.5000:23:5200:24:04-37
#38 331905Mielcarek EwaPOZNAOPOLSKA1990K162600:04:4912.5000:23:5500:24:04-38
#39 338674Dutkowiak AleksandraPOZNAOPOLSKA1981K162700:04:5012.4000:24:0500:24:09-39
#40 342688Wawrzyn EmiliaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1984K162800:04:5012.4000:23:5700:24:12-40
#41 343258Andrzejewska PaulaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1988K162900:04:5112.4000:24:0500:24:14-41
#42 344183Skurat MałgorzataPOZNAOPOLSKA1978K301200:04:5112.4000:24:0500:24:14-42
#43 34788Michalak AleksandraPOZNAONIGHT RUNNERS MISIEPOLSKA1981K163000:04:5312.3000:24:0100:24:26-43
#44 353907Biadała-Glapka PaulinaPOZNAOPOLSKA1981K163100:04:5512.2000:24:1400:24:36-44
#45 355732Urbaniak AngelikaPOZNAOUAM TRIATHLON POZNAOPOLSKA1997K163200:04:5512.2000:24:2900:24:36-45
#46 364890Kupińska WeronikaPOZNAOUAM TRIATHLONPOLSKA1997K163300:04:5812.1000:24:4100:24:49-46
#47 365411Świątek DorotaPOZNAOZABIEGANEPOLSKA1982K163400:04:5812.1000:24:4300:24:49-47
#48 366807Tchórzewska PaulinaPOZNAOROLNA PANIEPOLSKA1980K163500:04:5812.1000:24:2700:24:50-48
#49 372335Teretyka DorotaKAMIONKIPOLSKA1974K301300:04:5912.0000:24:3800:24:55-49
#50 376648Eicke AniaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1987K163600:05:0012.0000:24:4400:24:59-50
#51 380152Sawicka ZofiaKROSNODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1973K301400:05:0012.0000:24:4200:25:00-51
#52 384713Zbąszyniak JadwigaPOZNAOPOLSKA1987K163700:05:0012.0000:24:2800:25:01-52
#53 38631Cherubin MonikaMARKIPOLSKA1981K163800:05:0112.0000:25:0000:25:04-53
#54 387855Jałowska MagdalenaPOZNAOPOLSKA1977K301500:05:0112.0000:24:0000:25:04-54
#55 391731Śledź SandraPOZNAOTOTAL RUNNERSPOLSKA1992K163900:05:0211.9000:24:5700:25:10-55
#56 392912Mielcarek BeataLESZNOKSZKPOLSKA1975K301600:05:0211.9000:24:5900:25:12-56
#57 398116Hebel AleksandraNIECHLÓWPOLSKA1991K164000:05:0311.9000:25:0200:25:17-57
#58 399259Pieprzyk DorotaPOZNAOPOLSKA1986K164100:05:0411.9000:24:5600:25:18-58
#59 400489Łucyk AniaPOZNAOW RYTMIE BIEGUPOLSKA1985K164200:05:0411.8000:25:0800:25:19-59
#60 401588Kosiak NataliaPOZNAOBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1987K164300:05:0411.8000:25:0700:25:20-60
#61 402818Nowak IrenaSKOKIUKS " SKOCZEK" SKOKIPOLSKA1966K301700:05:0411.8000:25:0800:25:21-61
#62 404501Ostrowska AlonaKÓRNIKRBACHSTAN1979K164400:05:0511.8000:24:5900:25:23-62
#63 405564Urbanowicz JagodaMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW FORTUNA TEAMPOLSKA1996K164500:05:0511.8000:25:0300:25:23-63
#64 406870Sobańska SandraPOZNAOBBL POZNAOPOLSKA1994K164600:05:0511.8000:25:0700:25:24-64
#65 407750Kapłon MagdalenaSWADZIMTOTAL RUNNERSPOLSKA1991K164700:05:0511.8000:25:1300:25:26-65
#66 408695Jąder AldonaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1984K164800:05:0511.8000:25:1900:25:27-66
#67 409403Wachowska MartaPOZNAOSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA1990K164900:05:0511.8000:25:0200:25:27-67
#68 413141Zarzyńska MariaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1982K165000:05:0711.7000:25:1900:25:34-68
#69 420313Wachowiak AnnaPOZNAOFUNTEAMPOLSKA1985K165100:05:0911.6000:25:3800:25:46-69
#70 421391Floraszek MałgorzataKÓRNIKPOLSKA1973K301800:05:0911.6000:25:2900:25:47-70
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !427402Wachowska AlinaPOZNAOSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA1958K50200:05:1011.6000:25:2700:25:51-71
#72 428902Madkowiak KasiaKROSNOACTIVUSPOLSKA1980K165200:05:1011.6000:25:2400:25:52-72
#73 429469Napierała KatarzynaSUCHY LASPOLSKA1976K301900:05:1011.6000:25:3800:25:52-73
#74 434241Liberska JoannaPOZNAOPOLSKA1975K302000:05:1211.5000:25:4600:26:00-74
#75 436471Jędrzejczak AgnieszkaSWARZĘDZTURBO ŻÓŁWIEPOLSKA1988K165300:05:1211.5000:25:3900:26:02-75
#76 441319Majewska MonikaPOZNAOPOLSKA1994K165400:05:1511.4000:25:4900:26:14-76
#77 443611Wandel AgnieszkaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1974K302100:05:1611.4000:26:0600:26:21-77
#78 446478Tomczak BeataPOZNAOPORANNE BĄKI PREZESAPOLSKA1989K165500:05:1711.4000:25:5800:26:25-78
#79 447869Jarnót AgnieszkaNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1977K302200:05:1711.3000:25:5200:26:26-79
#80 449557Mielnik KatarzynaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1986K165600:05:1711.3000:25:5900:26:27-80
#81 450475Kaźmierczak AgnieszkaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1987K165700:05:1811.3000:25:5600:26:28-81
#82 452686Wolna ElżbietaSTRYKOWOPOLSKA1973K302300:05:1811.3000:25:5800:26:29-82
#83 458202Kąklewska AgnieszkaGORZÓW WLKP.TURBO ŻÓŁWIEPOLSKA1987K165800:05:1911.3000:26:1400:26:37-83
#84 459809Dopierała KarolinaPOZNAOPOLSKA1972K302400:05:2011.3000:26:2100:26:38-84
#85 462121Misiorna AgataPOZNAOPOLSKA1972K302500:05:2011.3000:26:1800:26:40-85
#86 466667Kupsik KarolinaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1984K165900:05:2111.2000:26:1300:26:44-86
#87 467431Warczygłowa AleksandraMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW FORTUNA TEAMPOLSKA1981K166000:05:2111.2000:26:2500:26:45-87
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 468250Tomczyk MagdalenaPOZNAOKB IM. MACIEJA FRANKIEWICZAPOLSKA1959K50300:05:2111.2000:26:3100:26:47-88
#89 470170Więckowska PaulinaPOZNAOPOLSKA1978K302600:05:2211.2000:26:1100:26:49-89
#90 48081Kołacińska MartaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1982K166100:05:2411.1000:26:2700:27:00-90
#91 482367Szczodrzyńska KatarzynaPOZNAOPOLSKA1979K166200:05:2411.1000:26:4000:27:00-91
#92 48650Czajewicz SoniaPOZNAOTOTAL RUNNERSPOLSKA1995K166300:05:2511.1000:26:4700:27:03-92
#93 487333Kowalska AnnaGUŁTOWYPOLSKA1973K302700:05:2511.1000:26:4400:27:04-93
#94 488620Szajdak AdaSZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1989K166400:05:2511.1000:26:1800:27:04-94
#95 490589Nater MagdalenaLUBOOWIECZNIE SŁABIPOLSKA1973K302800:05:2511.1000:26:4500:27:05-95
#96 493185Baborowska KatarzynaPOZNAOPOLSKA1980K166500:05:2611.1000:26:4900:27:08-96
#97 49695Jachimowska AnnaPOZNAONIGHT RUNNERSPOLSKA1979K166600:05:2611.0000:26:3700:27:09-97
#98 504303Baron - Czerwińska MagdaTARNOWO PODGÓRNEPOZIOM WYŻEJ - TARNOWO BIEGAPOLSKA1980K166700:05:2711.0000:26:4500:27:15-98
#99 506496Klewicz AnnaPOLSKA1967K302900:05:2711.0000:26:4500:27:17-99
#100 507445Niemir DorotaPOZNAOPOLSKA1965K303000:05:2711.0000:26:5400:27:17-100

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności