Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XDU #4 Lasek Marceliński

Wyniki - 3 listopada 2013, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 9730Patryk Grabarkiewicz29M14-29295573POZNAŃ00:21:1500:43:2800:12:0601:16:49
#2 963Kacper Bem15M14-29285674POZNAŃ00:18:0200:48:0400:10:4201:16:48
#3 931Łukasz Anioła28M14-29275975POZNAŃ00:21:4800:39:4500:12:2701:14:00
#4 9170Piotr Łukaszewski29M14-29266176Poznań00:19:5400:41:3500:11:1501:12:44
#5 8765Krzysztof Krystek28M14-29256577Poznań00:17:1100:41:3100:12:2901:11:11
#6 103109Zbigniew Rosół57M40+244977Międzyrzecz00:22:5900:47:4300:13:1301:23:55
#7 70128Artur Ułański28M14-29248278Grzegorzew00:18:0700:37:3000:11:2601:07:03
#8 9847Krzysztof Juszczak59M40+235478Koszalin00:21:3300:43:2200:13:5601:18:51
#9 6778Dominik Mączyński29M14-29238579PIŁA00:18:4000:37:1000:10:4701:06:37
#10 94151Maciej Ziółkowski41M40+225879poznan00:21:5500:40:0200:12:3301:14:30
#11 6134Michał Gubański28M14-29229180POZNAŃ00:17:5000:36:0400:10:5001:04:44
#12 9293Damian Paprzycki42M40+216080Koziegłowy00:20:3500:42:0200:11:0001:13:37
#13 5942Piotr Jaźwiński27M14-29219381Poznań00:18:3000:35:1200:10:5801:04:40
#14 8986Mateusz Nettmann34M30-34196381POZNAŃ00:19:0000:41:2200:11:1501:11:37
#15 90134Wiesław Wiącek65M40+206281Skoki00:20:0800:39:2200:12:3301:12:03
#16 10676Krzysztof Matysiak38M35-39204681POZNAŃ00:25:3800:45:1200:15:0401:25:54
#17 55135Piotr Wieczorek27M14-29209782Owińska00:17:2200:35:5600:10:3301:03:51
#18 8448Tomasz Kaczor39M35-39196882Zbąszynek00:17:5500:39:3400:11:3701:09:06
#19 85141Przemysław Wojt48M40+196782Luboń00:21:1500:36:0700:12:1501:09:37
#20 88106Wojciech Raduła33M30-34186482Poznań00:11:3101:11:31
#21 54132Marek Wąsik25M14-29199883Poznań00:53:4200:09:4701:03:29
#22 7921Piotr Fedoruk35M35-39187383Poznan00:19:5600:37:2900:10:4001:08:05
#23 82130Piotr Urbaniak50M40+187083POZNAŃ00:19:4700:38:2600:10:3401:08:47
#24 8611Filip Chmarzyński33M30-34176683POZNAŃ00:19:1000:39:2700:12:1101:10:48
#25 53100Filip Poniedziałek29M14-29189984Plewiska00:18:0700:35:2000:09:5301:03:20
#26 76144Artur Wosiński35M35-39177684Poznań00:20:3200:36:2600:10:5601:07:54
#27 81140Jarek Witkowski43M40+177184Poznań00:19:5600:37:4000:10:5501:08:31
#28 83152Daniel Kurpisz34M30-34166984POZNAŃ00:20:2001:09:01
#29 488Wojciech Brzeziński26M14-291710485Poznań00:17:2200:35:1000:09:3901:02:11
#30 6824Jacek Konieczny38M35-39168485Mosina00:18:3000:38:4000:09:4601:06:56
#31 7749Bartosz Kamiński33M30-34157585Luboń00:19:0000:37:1800:11:3801:07:56
#32 8090Grzegorz Oniszczuk43M40+167285Międzyrzecz00:19:2700:37:5500:11:0301:08:25
#33 4792Krzysztof Pajszczyk25M14-291610586Mosina00:18:2000:33:4200:10:0401:02:06
#34 6672Bartosz Machoński39M35-39158686Poznań00:10:3401:06:24
#35 6912Michał Chorążyczewski32M30-34148386Oborniki Wlkp.00:18:3000:37:3200:10:5501:06:57
#36 7583Andrzej Mrozik41M40+157786Bydgoszcz00:17:2200:40:3100:09:3101:07:24
#37 10867Violetta Kucharczak44K154486Czapury00:23:3200:51:3800:14:2501:29:35
#38 40110Michał Rosół27M14-291411187Międzyrzecz00:18:3000:32:1700:10:2401:01:11
#39 5710Bartosz Budych34M30-34139587Buk00:10:0301:04:12
#40 6536Jarosław Jakubczak38M35-39148787Borówiec00:17:2200:37:5300:10:3801:05:53
#41 73146Piotr Wypychowski58M40+147987Swarzędz00:18:2000:38:3100:10:2701:07:18
#42 107120Marta Szewczyk26K144587Buk00:22:2700:48:5500:15:0601:26:28
#43 3558Tomasz Kosicki24M14-291311688Lusówko00:09:5201:00:41
#44 5189Krzysztof Ohla37M35-391310188Poznań00:18:2000:34:5500:09:5601:03:11
#45 5637Rafał Jakubczyk32M30-34129688Luboń00:18:0700:36:2200:09:2601:03:55
#46 7145Przemysław Darowski47M40+138188Modła00:21:1500:34:3000:11:2201:07:07
#47 10552Anna Klewicz46K134788Poznań00:22:0000:50:0600:12:1501:24:21
#48 31126Michał Teklik28M14-291212089Puszczykowo00:16:4100:33:5700:09:2601:00:04
#49 4229Łukasz Golak30M30-341110989Poznań00:17:5000:32:5200:10:4901:01:31
#50 4944Jakub Jesiołowski35M35-39121038900:10:5601:02:16
#51 647Krzysztof Brzeziński42M40+128889Krosno00:18:3000:36:2400:10:4301:05:37
#52 10488Ewa Nyga30K124889POZNAŃ00:10:1001:24:10
#53 29102Kacper Prałat17M14-291112290POZNAŃ00:16:4000:34:3600:08:3000:59:46
#54 4162Tomasz Krajewski32M30-341010990Poznań00:16:4601:01:19
#55 43124Arkadiusz Święcicki35M35-391110890Kiekrz00:16:3200:35:3000:09:5501:01:57
#56 6241Paweł Jazikowski41M40+119090POZNAŃ00:18:0700:36:5500:09:5401:04:56
#57 10231Daria Graczyk29K115090Plewiska00:21:1500:49:4700:12:2701:23:29
#58 20136Filip Wieczorek26M14-291013191Owińska00:15:3600:34:0300:08:4100:58:20
#59 2833Maciej Gramacki34M30-341012391POZNAŃ00:50:2000:09:2400:59:44
#60 4182Norbert Mortek38M35-391011091Gniezno00:17:1100:34:0900:09:5701:01:17
#61 6014Wiesław Ciżmowski43M40+109291Bydgoszcz00:17:1100:37:0900:10:2201:04:42
#62 100145Emilia Wronecka21K105291Toruń00:20:1000:42:4200:18:3701:21:29
#63 10150Klaudia Kapica30K115191Siemianowice Śląskie00:22:5000:45:0400:13:3701:21:31
#64 19111Filip Różański26M14-29913292POZNAŃ00:16:0500:31:3200:10:2100:57:58
#65 2751Tomasz Kita34M30-34912492Poznań00:16:0500:59:42
#66 3954Seweryn Knut38M35-39911292Starogard Gdański00:17:1100:34:2500:09:3201:01:08
#67 58103Tomasz Prałat51M40+99492PIŁA00:10:1701:04:37
#68 9939Karolina Janasik29K95392POZNAŃ00:21:2001:19:00
#69 1843Filip Jeleniewski16M14-29813393Chodzież00:16:0500:31:1600:10:1200:57:33
#70 2463Marcin Kołdyka33M30-34812793Poznań00:16:0500:34:2400:08:4600:59:15
#71 3622Tomasz Fiałkiewicz37M35-39811593Głogów00:18:5300:31:3800:10:1401:00:45
#72 46116Paweł Sobiech46M40+810693Bednary00:17:5500:34:0700:10:0401:02:06
#73 9577Alicja Matysiak35K85793POZNAŃ00:21:2700:40:5100:12:1401:14:32
#74 1364Marcin Krawczyk22M14-29713894Bednary00:14:2500:32:4800:08:2600:55:39
#75 236Maciej Bocheński33M30-34712894Poznań00:16:5200:32:5400:09:2600:59:12
#76 33118Tomasz Stryczyński35M35-39711894Komorniki00:17:2200:33:0400:09:5201:00:18
#77 4457Adam Kończak55M40+710794Polkowice00:17:1100:35:1600:09:3501:02:02
#78 7881Ewa Michalska20K77494Polkowice00:18:5300:38:0200:11:0501:08:00
#79 1232Paweł Gramacki29M14-29613995POZNAŃ00:14:1500:32:5200:08:2900:55:36
#80 21143Marcin Wołoszyn34M30-34613095Kurowice00:16:3000:32:2100:09:3100:58:22
#81 3255Darek Kociemba37M35-39611995Poznan00:50:4100:09:2701:00:08
#82 3813Paweł Cichocki42M40+611395POZNAŃ00:17:3200:33:5400:09:3701:01:03
#83 7491Monika Paczyńska34K67895POZNAŃ00:18:2600:38:0700:10:4801:07:21
#84 815Miłosz Czechowicz20M14-29514396PIła00:14:2500:31:1900:08:1700:54:01
#85 1475Daniel Krosulak32M30-34513796Wrocław00:00:1500:32:3400:08:3200:56:15
#86 26139Paweł Wiliński38M35-39512596POZNAŃ00:17:3200:32:1900:09:4600:59:37
#87 34101Bartosz Prałat40M40+511796POZNAŃ00:17:1100:33:5700:09:1301:00:21
#88 72147Ania Wysokińska35K58096Plewiska00:20:5400:35:0700:11:1301:07:14
#89 4114Jarosław Smoleń-M14-29414797Mysłowice00:14:3500:30:5600:08:0900:53:40
#90 1074Filip Mańczak34M30-34414197Kicin00:16:0000:30:2000:08:5500:55:15
#91 2527Robert Gadziński38M35-39412697POZNAŃ00:17:2200:32:3300:09:3900:59:34
#92 3085Artur Nawrocki41M40+412197LESZNO00:17:3200:59:51
#93 6396Patrycja Petroczko33K48997Śrem00:17:4000:36:4600:10:3401:05:00
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3115Maks Bieniasz28M14-29314898POZNAŃ00:15:3600:28:5100:08:3800:53:05
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9127Adam Tomczak31M30-34314298Poznań00:14:2500:32:1300:08:2300:55:01
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15119Michał Szczęsny36M35-39313698POZNAŃ00:15:0600:32:2200:09:0600:56:34
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2271Rafał Łukawski42M40+312998Poznań00:17:1100:59:00
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52138Anna Wiese29K310098POZNAŃ00:17:1100:35:3900:10:2601:03:16
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2153Borys Góral23M14-29214999PIŁA00:14:1000:27:0100:08:0200:49:13
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7131Robert Walkowiak34M30-34214499Modła00:14:5000:30:5000:08:1700:53:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności