Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2013, Krosno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1646Sergii RybakM1986UAFINISZ KALISZVINNITSA00:20:49
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !224Taras SaloM1981UAULTRALWOW00:20:53
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3161Artur KernM1980PLUNIA HRUBIESZÓWKRAKÓW00:21:12
#4 4125Oleskii ObukhovskyM1993UAVINNICA00:21:27
#5 5221Hubert WierdakM-PLKORCZYNA00:21:44
#6 6113Michał GąsiorowskiM1988PLGUKLA BARTKOWICEJASŁO00:21:51
#7 7314Eruard HapakM1983UAUZGOROD00:22:00
#8 8540Bartosz GorczycaM1991PL-SKOŁYSZYN00:22:05
#9 9195Orest BabiakM1968SKBARDEJOV00:22:14
#10 10200Roman ArbetM1976SK.00:22:19
#11 11612Anatoliy MalyyM1974UAPOLICE SK TRANSKARPATHIAUZGOROD00:22:23
#12 12475Damian DziewińskiM1981PLTG SOKÓŁ SANOKSANOK00:22:28
#13 13169Mateusz BorkowskiM1997PLLKB RUDNIKRUDNIK00:22:36
#14 14657Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:22:38
#15 15655Łukasz MedejczykM1990PLKKB MOSIR KROSNOJEDLICZE00:22:42
#16 16220Janicki ArkadiuszM1981PLKP PSP JAROSŁAWJAROSŁAW00:22:45
#17 17126Daniel WosikM1980PLRMD MONTRAIL TEAMKOWNO00:22:50
#18 18661Paweł SmędowskiM1994PLULKS LIPINKISĘKOWA00:22:57
#19 1966Marszałek PatrykM1995PLAZYMUT DĘBÓWŁOPUSZKA WIELKA00:23:04
#20 2091Bartłomiej TomkiewiczM1974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:06
#21 21211Stanisław JaźwieckiM1995PLKROSNO00:23:12
#22 22199Paweł SikorskiM1978PLKROSNO00:23:17
#23 231Paweł ZimaM1984PLKKB MOSIR KROSNOIWONICZ-ZDRÓJ00:23:19
#24 24636Marcin NiezgodaM1990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:20
#25 25694Mateusz HaczelaM1994PLMUKS JEDLICZEJEDLICZE00:23:23
#26 26484Konrad DziedzicM1995PLKB KROSCIENKO WYŻNEBRZOZÓW00:23:33
#27 27660Marcin MichalecM1988PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:46
#28 28495Katarzyna AlbrychtK1982PLKROŚCIENKO W00:23:47
#29 2917Anna WojnaK1986PLULKS LIPINKIŁUŻNA00:23:52
#30 30253Mirosław PabiszM1994PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:54
#31 31503Grzegorz FedakM1978PLSANOK00:24:04
#32 32656Marek MockovčiakM1978SKVÚ 1007 PRE OVPRE OV00:24:09
#33 33214Robert GleńM1976PLJEDLICZE00:24:15
#34 34548Mieczysław JałochaM1967PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYSL00:24:20
#35 35273Daria StoliarchukK1989SKBARDEJOV00:24:22
#36 36686Patryk LachowskiM1995PLMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNE00:24:25
#37 378Grzegorz ZiajkaM1993PLDOBRE SKLEPY ROWEROWE - KROSNOKROSNO00:24:25
#38 38133Edward KasperkowiczM1966PLKKB MOSIR KROSNOKROŚCIENKO W00:24:37
#39 39255Natalia BatrakK1988UAFINISZ KALISZKHARKOV00:24:41
#40 40208Filip MaszyńskiM1991PLROGI00:24:41
#41 41642Marcela MarciszK1987PLMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEKORCZYNA00:24:44
#42 42130Stefan RaczM1961SKPRESOV00:24:44
#43 43268Wojciech WałaszczykM1971PLJSC JASŁOJASŁO00:24:49
#44 44136Józef KubikM1961PLROPCZYCE00:24:52
#45 45267Milan SafkoM1965SKSK VYSNA SEBASTOWAPRESOV00:24:54
#46 46231Radosław PacońM1995PLUKS ORLIK ZRĘCINZRĘCIN00:24:56
#47 47178Bohdan DobranskyyM1995UAPUSŁOMITY00:24:56
#48 4826Dariusz PłazaM1970PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:24:58
#49 4964Wojciech PelczarM1995PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEDOBIESZYN00:25:06
#50 50493Robert AlbrychtM1972PLLUBATÓWKA00:25:07
#51 51337Dawid AdamskiM1994PLBUKOWSKO00:25:12
#52 5250Krzysztof WróbelM1982PLZABIEGANI MIELECMIELEC00:25:15
#53 53234Hubert LaskowskiM1971PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:25:17
#54 54124Jozef VargaM1972SKPRESOV00:25:19
#55 55622Sebastian RybaM1995PLULKS TECHNIK TRZCINICASZERZYNY00:25:20
#56 56349Mateusz MarkuszkaM1997PLRÓWNE00:25:23
#57 57279Kamil ChłapM1995PLLUBATOWA00:25:24
#58 58278Mariusz JakiełaM1999PLIWONICZ-ZDRÓJ00:25:33
#59 59629Miroslav SmetanaM1964SKK TART MEDZILABORCEMEDZILABORCE00:25:36
#60 60313Sebastian ChłandaM1985PLGORLICE00:25:40
#61 6113Jacek WojnarowskiM1977PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:25:41
#62 62165Krzysztof KijowskiM1983PLMILCZA00:25:42
#63 63198Daniel SikorskiM1983PLKROSNO00:25:42
#64 64647Rafał SawczynM1988PLGRUPETTO GORLICEGORLICE00:25:42
#65 6533Radosław ŚlaskiM1973PLNJU STRZYŻÓWSTRZYŻÓW00:25:43
#66 66182Mykhaylo BuchatskyyM1996UAPYSŁOMYŁY00:25:45
#67 67678Maciek HuniaM1997PLTG SOKÓŁ SANOKZAGÓRZ00:25:46
#68 68173Sylwester DudekM1963PLLKB RUDNIKRUDNIK00:25:51
#69 69560Bartek KujawskiM1992PLGRUPETTO GORLICEGORLICE00:25:52
#70 70535Kamil CyganM1991PLWWW.LYSAGORA.INFOŁYSA GÓRA00:25:52
#71 7148Izabela ZatorskaK1962PLRMD MONTRAIL TEAMWROCANKA00:25:54
#72 72341Paweł SzafranM1994PLWOJTASZÓWKA00:25:55
#73 73481Roman ChepilM1968UALVIV00:25:55
#74 74628Ján MurdzikM1966SKKB MEDZILABORCEBUKOVCE00:25:55
#75 75505Marcin GórkaM1983CUWWW.DECORELLA.GORLICE.PLKRYG00:26:00
#76 76327Witold AugustowskiM1971PLJASŁO00:26:07
#77 7745Krzysztof WiernuszM1976PLPOSADA GÓRNA00:26:09
#78 78442Piotr SmolakM1961PLPORAJ-KROSNOPORAJ K, KROSNA00:26:10
#79 79192Piotr CwynarM1973PLTARGOWISKA00:26:10
#80 80542Grzegorz DaniczM1994PLVISEGRAD MARATON RYTROGORLICE00:26:10
#81 8141Bartłomiej OlbrychM1987PLKP BIECZBIECZ00:26:14
#82 82247Nataliia MalaiaK1982UAUZOHORD00:26:15
#83 83269Michał PłazikM1997PLGOSIR JEDLICZEJEDLICZE00:26:16
#84 84673Zygmunt ŁyżnickiM1951PLMOK MARKAM MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:26:19
#85 85640Marcin PrejznarM1982PLMTB MOSIR DUKLADUKLA00:26:27
#86 86460Paweł JachymM1989PLKROSNO00:26:30
#87 87440Michał MielnikiewiczM1998PLPUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 W BIRCZYBIRCZA00:26:34
#88 88463Konrad BałonM1991PLNIEZRZESZONYKROSNO00:26:38
#89 89652Przemysław MikołajewiczM1987PLTARNOWIEC00:26:39
#90 90683Mateusz KuligaM1998PLMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNE00:26:39
#91 91326Michał SzczurekM1991PLMTB MOSIR DUKLADUKLA00:26:40
#92 92585Andrzej DziedzickiM1973PLSTRAŻ GRANICZNAPRZEMYŚL00:26:40
#93 93676Piotr ŁączyńskiM1978PLGKB GRODZISK WIELKOPOLSKIGORLICE00:26:46
#94 94202Marian MakaraM1973SKBARDEJOV00:26:47
#95 95135Kamil KasperkowiczM1997PLKKB MOSIR KROSNOKROŚCIENKO W00:26:50
#96 96669Dmytro IvanyshM1958UAIPA DINAMOUZGOROD00:26:50
#97 97544Szymon GużkowskiM2001PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:26:52
#98 98462Michał GuzikM1997PLGŁOWIENKA00:26:53
#99 99157Marcin BurzaM1988PLKM PSP KROSNOIWONICZ00:26:55
#100 100637Bartłomiej RaśM1998PLKKB MOSIR KROSNOWROCANKA00:26:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności