Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Z Biegiem Natury bieg 2 z 6

Wyniki - 30 listopada 2013, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 5081184Jaskólski KrystianPOZNAŃ-1975M3013900:05:3000:26:3400:27:31421-
#2 2531200Kafarska UrszulaPOZNAŃ-1993K161600:04:4200:22:4800:23:32-21
#3 766867Bednarek ElżbietaZIELONAGÓRA1969K306400:06:3300:32:0900:32:46-223
#4 2561161Biegański MaciejPOZNAŃ-1985M1614400:04:3700:22:5100:23:05235-
#5 5141159Kościński TmoaszPOZNAŃ-1952M503000:05:3100:26:4100:27:35425-
#6 259856Osmański DamianPOZNAŃ1978M307900:04:3900:22:5300:23:16238-
#7 2681157Olejniczak DamianPOZNAŃSPP TEAM1981M1615000:04:3800:22:5900:23:11245-
#8 2761190Urbaniak AngelikaPOZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃ1997K161900:04:3800:23:0700:23:08-24
#9 5341213Barszczewski PawełFALENTY-1980M1625900:05:3100:26:5300:27:36436-
#10 7931182Kosmowska EmiliaPOZNAŃ-1978K306700:07:1100:34:4300:35:56-241
#11 7941180Grabińska HannaROGOŹNORC WIATER ROGOŹNO1995K1616500:07:1100:34:4600:35:55-242
#12 7961209Żyła MariuszPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1977M3018800:07:2200:35:4800:36:48553-
#13 798822Bartosik EwaPOZNAŃ1959K501000:07:2700:36:0300:37:16-245
#14 2871191Lulka MarcinMOSINA-1974M308400:04:4300:23:1500:23:36262-
#15 799821Bartosik GrzegorzPOZNAŃ1988M1631100:07:2700:36:0300:37:16554-
#16 8001194Stanisławski JanPOZNAŃ-1958M505500:07:3100:36:0300:37:37555-
#17 2901199Dzueciątkowska JoannaPOZNAŃ-1968K30500:04:4200:23:1700:23:30-27
#18 8051154Wojnowski WaldemarZAKRZEWO-1959M505600:07:3800:37:0700:38:08557-
#19 5501181Robowski RyszardROGOŹNORC WIATER ROGOŹNO1973M3015000:05:3500:27:1600:27:55448-
#20 8061155Westner MikaelJOHANNESHOVVINGAKERS OK.1958M505700:07:3800:37:0800:38:09558-
#21 5511218Wosiok AngelikaPOZNAŃ-1987K167200:05:3100:27:1600:27:33-103
#22 8171152Rohnka IrenaPOZNAŃ-1960K501200:08:4200:42:0000:43:32-258
#23 8181204Łomżyńska JaninaPOZNAŃTURBO - ŻÓŁWIE1959K501300:08:4900:42:3400:44:07-259
#24 8191205Grześkowiak EugeniaPOZNAŃTEAM NUTRILITE1950K501400:09:2700:45:4200:47:17-260
#25 3081186Wypychowski PiotrSWARZĘDZ-1955M501400:04:4700:23:3700:23:57275-
#26 621216Kołdyka MarcinPOZNAŃPOZNAŃBIEGA.PL1980M164400:03:5400:19:2900:19:3161-
#27 5791198Czajka OliwiaPOZNAŃ-1987K167800:05:5000:27:4200:29:08-113
#28 5801153Strugarek WojciechSUCHY LAS-1964M3015900:05:4000:27:4300:28:20467-
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 691156Kafarski PawełPOZNAŃNARTY BIEGOWE POZNAŃ1960M50300:03:5700:19:4300:19:4768-
#30 325865Bednarek RafałPOZNAŃ1966M309400:04:4700:23:5000:23:57289-
#31 5831211Gronowska AgnieszkaRF1988K168000:05:3900:27:4400:28:16-115
#32 5861158Żabko JarosławPOZNAŃŻABKO TEAM1960M503900:05:4400:27:4700:28:42470-
#33 3371160Baraniecki ZbigniewPOZNAŃBRYLANT KÓRNIK1958M501800:04:5200:24:0300:24:21297-
#34 3381130Kasperczak RomanaLUBOŃ---00:04:5200:24:0300:24:22-41
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3421165Sobkowiak EwaPOZNAŃ-1963K50200:04:5200:24:0400:24:21-42
#36 3471175Kalamat MałgorzataPOZNAŃROLNA PANIE1971K30900:04:5500:24:1000:24:36-44
#37 6031167Mazurczak MaciejPOZNAŃ-1971M3016400:05:5100:28:0600:29:17481-
#38 6091183Kubiak PiotrPOZNAŃ-1980M1627700:05:4900:28:1200:29:04483-
#39 3611196Kotarska EwaKIEKRZ-1978K301000:04:5400:24:2100:24:29-47
#40 6171177Nowicki ZbigniewOBORNIKI-1972M3016700:05:4200:28:1700:28:31489-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1121176Czaja PaulinaTORUOAZS UAM/ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA1994K16300:04:1000:20:4700:20:50-4
#42 1211189Heneczkowska Anna-UAM TRIATHLON POZNAŃ1993K16400:04:1100:20:5300:20:53-5
#43 3831151Kamińska KajetanaPOZNAŃNIGHT RUNNERS MISIE1989K164100:05:0500:24:3700:25:25-54
#44 1291172Weigt PiotrPUSZCZYKOWODUM SPIRO SPERO1972M303800:04:1400:21:0100:21:09122-
#45 1381193Łukaszewski TomaszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1959M50600:04:1400:21:0600:21:10130-
#46 6521201Iname PedroLISBON-1993M1629000:06:0300:28:4700:30:13509-
#47 1511203Rutkowski TomaszPOZNAŃ-1985M168900:04:1900:21:2400:21:33142-
#48 6761188Wiśniewski MarekPOZNAŃAZS AWF POZNAŃ1957M504700:05:5700:29:1000:29:47515-
#49 4221174Sokołowski PiotrPOZNAŃ-1983M1621600:05:0800:25:2400:25:42359-
#50 4291207Szydzisz BłażejPOZNAŃPOZNAŃ I LOVE YOU1981M1622100:05:1100:25:2600:25:55365-
#51 431873Biedalak KrzysztofSWARZĘDZ1984M1622200:05:0900:25:3000:25:43367-
#52 4351185Kępiński MarcinPOZNAŃ-1978M3012000:05:1800:25:3100:26:28370-
#53 4471214Litewka FilipPOZNAŃ-1978M3012200:05:1900:25:3800:26:34377-
#54 4491173Jakubczak ŁukaszPOZNAŃ-1984M1622800:05:2300:25:4000:26:56378-
#55 7151215Kuciewicz MagdaPOZNAŃ1974K305400:06:1000:30:0600:30:51-188
#56 205815Dwietnia RafałSIERAKÓW1979M1612200:04:2800:22:1300:22:21193-
#57 7221212Kurpińska IzabelaWARSZAWA12 TRI.PL1983K1613100:06:1100:30:1000:30:53-194
#58 7251164Szwaczyk AndrzejPOZNAŃ-1981M1629800:06:1800:30:2100:31:32529-
#59 7271132Kasperczak Dariusz----00:06:1400:30:2200:31:12530-
#60 7281195Bartosik NataliaPOZNAŃ-1987K1613400:06:1800:30:2200:31:32-198
#61 4741208Matysiak BartoszRAKONIEWICE-1985M1624100:05:2200:26:1100:26:51396-
#62 2211197Prupniewski TomaszSWARZĘDZ-1974M306800:04:4900:22:2700:24:04208-
#63 4771163Paczyński TomaszDĄBRÓWKA-1981M1624300:05:2100:26:1400:26:43399-
#64 2321219Czernica DariuszPOZNAŃNIGHT RUNNERS1985M1613600:04:3300:22:3300:22:44217-
#65 7501206Balcerzak IwonaPOZNAŃTEAM NUTRILITE1975K306000:06:2900:31:0800:32:24-211
#66 7571166Lubka-Komosińska AgnieszkaPOZNAŃ-1978K306100:06:3300:31:3400:32:47-217
#67 436501Ostrowska AlonaKÓRNIKRBAZACHSTAN1979K165000:05:1000:25:3200:25:48-66
#68 250966Woźny JarosławPOZNAŃGRODZISKA KOLEJ DREZYNOWAPOLSKA1976M307800:05:0700:22:4500:25:33231-
#69 506791Bauza MaciejPOZNAŃPOLSKA1983M1625300:05:2500:26:3400:27:05419-
#70 762974Ptak KatarzynaPOZNAŃDRUŻYNA ORZEŁKAPOLSKA1988K1614900:06:3400:31:5600:32:49-219
#71 251855Jałowska MagdalenaPOZNAŃPOLSKA1977K30400:04:3700:22:4600:23:03-20
#72 507754Janik MirosławPOZNAŃPOLSKA1971M3013800:05:3000:26:3400:27:31420-
#73 763297Wolna MonikaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1976K306200:06:3000:31:5800:32:32-220
#74 252705Skowroński KrzysztofPOZNAŃSIUPAKABRA / FUNDACJA RAK OFFPOLSKA1983M1614100:04:3800:22:4800:23:12232-
#75 764812Sobczak BarbaraOBORNIKI WLKPPOLSKA1971K306300:06:3000:32:0300:32:32-221
#76 509410Świątek ArkadiuszPOZNAŃWOJOWNIKPOLSKA1982M1625400:05:2300:26:3700:26:54422-
#77 7651067Serafińska AnnaPOZNAŃPOLSKA1983K1615000:06:4100:32:0500:33:27-222
#78 254899Skrzypczak MiłoszOBORNIKIG 3 OBORNIKIPOLSKA1997M1614200:04:3500:22:5000:22:55233-
#79 510274Kaniewska BeataMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW FORTUNA TEAMPOLSKA1977K302000:05:2300:26:3700:26:57-88
#80 255462Nowak MichałNOWY TOMYŚLNIGHT RUNNERSPOLSKA1989M1614300:04:3800:22:5100:23:09234-
#81 511440Żniński AleksanderPOZNAŃPOLSKA1987M1625500:05:2400:26:3700:27:01423-
#82 767586Kozubska KarolinaDABROWKAAPLAUZ DĄBRÓWKAPOLSKA1980K1615100:06:4200:32:1900:33:28-224
#83 512721Puk MartaPOZNAŃPOLSKA1988K166500:05:2400:26:3800:27:01-89
#84 768585Kozubski MarcinDĄBRÓWKAAPLAUZ DĄBRÓWKAPOLSKA1979M1630700:06:4200:32:1900:33:28544-
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !134Nowicki SebastianOBORNIKIBRAVE HEARTPOLSKA1994M16100:03:0600:15:2800:15:281-
#86 2571043Kompiel DawidŁOPUCHOWOPYRCYK POZNAŃPOLSKA1980M1614500:04:3900:22:5100:23:17236-
#87 513234Korbik MichałKOZIEGŁOWYPOLSKA1984M1625600:05:3300:26:4000:27:45424-
#88 769256Piskorz KatarzynaPOZNAŃTURBO ŻÓŁWIEPOLSKA1970K306500:06:4200:32:2200:33:30-225
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Muślewski MaciejPOZNAŃSKLEPBIEGACZA.PL - POZNAŃPOLSKA1987M16200:03:1100:15:5500:15:552-
#90 258797Kulus JakubTARNOWO PODGÓRNEPOZIOM WYŻEJ - TARNOWO BIEGAPOLSKA1983M1614600:04:3900:22:5200:23:13237-
#91 770959Ziembiewicz BartoszPOZNANPOLSKA1977M3018400:06:4500:32:2600:33:46545-
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 314Lechniak HubertBUKSKLEPBIEGACZA.PL-POZNAŃPOLSKA1986M16300:03:1800:16:3000:16:303-
#93 5151069Lang JacekPOZNAŃPOLSKA1964M3014000:05:3700:26:4100:28:04426-
#94 771591Zamarlicka MonikaPOZNAŃPOLSKA1989K1615200:06:4400:32:2700:33:41-226
#95 4515Krawczyk JacekPOZNAŃUAM TRIATHONPOLSKA1996M16400:03:2300:16:5300:16:534-
#96 260309Maluśkiewicz GrzegorzZALASEWOPOLSKA1988M1614700:04:3800:22:5400:23:09239-
#97 516435Winiecki PawełSKÓRZEWOPOLSKA1988M1625700:05:3600:26:4300:27:59427-
#98 772613Maksimczyk MałgorzataPOZNAŃPOLSKA1980K1615300:06:4900:32:3500:34:05-227
#99 55Przymusiński FilipPOZNAŃUAM TRIATHLONPOLSKA1983M16500:03:2400:17:0000:17:015-
#100 261383Wachowska KatarzynaPOZNAŃSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA1986K161700:04:3600:22:5400:23:02-22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności