Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Z Biegiem Natury bieg 2 z 6

Wyniki - 30 listopada 2013, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 821886Paoczak MariaPOZNAŃ" KOALICJA POLSKA"POLSKA1939K501500:09:2700:46:2300:47:13-262
#2 783369Szczodrzyński JerzyPOZNAŃPOLSKA1943M505400:06:5200:33:3200:34:21549-
#3 677503Etzel JerzyPOZNANKB.MANIAC POZNANPOLSKA1944M504800:05:5700:29:1200:29:47516-
#4 364198Bednarski JózefPOZNAŃPOLSKA1946M502300:04:5500:24:2300:24:33316-
#5 247710Dehmel AleksanderZŁOTORYJSKOGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPOLSKA1948M501300:04:3400:22:4500:22:51229-
#6 8191205Grześkowiak EugeniaPOZNAŃTEAM NUTRILITE1950K501400:09:2700:45:4200:47:17-260
#7 661590Nater UrszulaLUBOŃWIECZNIE SŁABIPOLSKA1950K50600:05:5300:29:0000:29:26-150
#8 367228Dehmel RomanPOZNAŃTEAM TRUST POZNAŃPOLSKA1951M502500:04:5500:24:2700:24:34319-
#9 678672Głowacki JerzyPOZNAŃPOLSKA1951M504900:05:5400:29:1300:29:32517-
#10 5141159Kościński TmoaszPOZNAŃ-1952M503000:05:3100:26:4100:27:35425-
#11 340659Napierała GrzegorzBOLECHÓWKORYBCZYŃSKI CITYZEN MTB TEAMPOLSKA1952M502000:04:5000:24:0400:24:11299-
#12 626801Kobyliński PiotrKOBYLNICAWIECZNIE SŁABIPOLSKA1952M504300:05:4600:28:2200:28:52495-
#13 714126Mis RomanPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1953M505100:06:1100:30:0500:30:53527-
#14 49268Makowski JanuszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1953M502900:05:2200:26:2100:26:52410-
#15 570260Pieprzyk WiesławPOZNAŃPOLSKA1954M503700:05:3700:27:3500:28:05461-
#16 3081186Wypychowski PiotrSWARZĘDZ-1955M501400:04:4700:23:3700:23:57275-
#17 89293Wieczorkowski WładysławPOZNAŃPOLSKA1956M50500:04:0400:20:1700:20:2087-
#18 52287Owczarzak PiotrGNIEZNOPOLSKA1957M503100:05:2800:26:4500:27:19430-
#19 811751Zimniak KrystynaPOZNAŃPOLSKA1957K501100:07:5800:38:2200:39:48-253
#20 57154Bielski JerzyPOZNAŃPOLSKA1957M503800:05:3500:27:3600:27:55462-
#21 366911Błajet MarekSUCHY LASAMATORPOLSKA1957M502400:05:0000:24:2500:25:02318-
#22 632345Medycki AndrzejSUCHY LASPOLSKA1957M504500:05:5200:28:2800:29:18499-
#23 6761188Wiśniewski MarekPOZNAŃAZS AWF POZNAŃ1957M504700:05:5700:29:1000:29:47515-
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !233282Nowak-Lewandowska BarbaraZBERKIKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLSKA1957K50100:04:3300:22:3400:22:45-16
#25 8001194Stanisławski JanPOZNAŃ-1958M505500:07:3100:36:0300:37:37555-
#26 8061155Westner MikaelJOHANNESHOVVINGAKERS OK.1958M505700:07:3800:37:0800:38:09558-
#27 3371160Baraniecki ZbigniewPOZNAŃBRYLANT KÓRNIK1958M501800:04:5200:24:0300:24:21297-
#28 594486Klaja KatarzynaCZERWONAKPOLSKA1958K50400:05:4600:27:5200:28:49-119
#29 3391084Janowicz ZbigniewOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1958M501900:04:5300:24:0300:24:27298-
#30 60530Malujdy WłodzimierzPOZNAŃPOLSKA1958M504200:05:4100:28:0900:28:27482-
#31 3631024Żaczek JanPOZNAŃ-POLSKA1958M502200:04:5600:24:2200:24:40315-
#32 401711Madkowiak StanisławSZRENIAWAACTIVUSPOLSKA1958M502600:05:0400:24:5400:25:19341-
#33 146358Zozuliński JanPOZNAŃTARIS PUSZCZYKOWOPOLSKA1958M50900:04:1600:21:1900:21:20138-
#34 704317Sółkowska HannelorePOZNAŃSAMA BIEGAMPOLSKA1958K50700:06:0400:29:4200:30:21-181
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 463402Wachowska AlinaPOZNAŃSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA1958K50300:05:1500:25:5200:26:14-75
#36 7821192Horbulewicz ElżbietaPUSZCZYKOWOPOLSKA1959K50900:06:5400:33:2300:34:29-234
#37 798822Bartosik EwaPOZNAŃ1959K501000:07:2700:36:0300:37:16-245
#38 8051154Wojnowski WaldemarZAKRZEWO-1959M505600:07:3800:37:0700:38:08557-
#39 8181204Łomżyńska JaninaPOZNAŃTURBO - ŻÓŁWIE1959K501300:08:4900:42:3400:44:07-259
#40 5661054Kaluba JulianPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1959M503600:05:3600:27:3000:28:02458-
#41 1381193Łukaszewski TomaszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1959M50600:04:1400:21:0600:21:10130-
#42 655526Bróździński RyszardPOZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPOLSKA1959M504600:05:5300:28:4800:29:25511-
#43 72429Malujdy AldonaPOZNAŃPOLSKA1959K50800:06:0800:30:2100:30:40-196
#44 228337Urbaoczyk KsaweryZIMINDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1959M501100:04:3200:22:3200:22:38213-
#45 525830Rohnka KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1960M503200:05:2900:26:4700:27:24431-
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17857Stanczak JanuszPOZNANKB KOSYNIER WRZESNIAPOLSKA1960M50100:03:3500:17:5500:17:5517-
#47 535506Szkudlarek MarianSWARZĘDZPOLSKA1960M503300:05:2600:26:5400:27:12437-
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !48559Miszta SławomirPOZNAŃNIEZRZESZONYPOLSKA1960M50200:03:4900:19:0500:19:0648-
#49 8171152Rohnka IrenaPOZNAŃ-1960K501200:08:4200:42:0000:43:32-258
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 691156Kafarski PawełPOZNAŃNARTY BIEGOWE POZNAŃ1960M50300:03:5700:19:4300:19:4768-
#51 5861158Żabko JarosławPOZNAŃŻABKO TEAM1960M503900:05:4400:27:4700:28:42470-
#52 588833Młotkowski WaldemarPOZNAŃPOLSKA1960M504000:05:4000:27:4800:28:18472-
#53 145602Jędraszczak MarekPOZNAŃPOLSKA1960M50800:04:1600:21:1700:21:19137-
#54 442761Sobkowski PrzemysławMIĘDZYCHÓDMUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓDPOLSKA1960M502800:05:1400:25:3400:26:11374-
#55 240523Golak PawełSZRENIAWA.POLSKA1960M501200:04:3300:22:4200:22:47223-
#56 543570Zagozda TomaszLUBOŃPOLSKA1961M503400:05:3200:27:0200:27:42441-
#57 547635Błaszak PrzemysławPOZNAŃPOLSKA1961M503500:05:3500:27:1000:27:54445-
#58 428416Ignasiak KarolPOZNAŃPOLSKA1961M502700:05:1300:25:2600:26:06364-
#59 595143Wieczorek KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1962M504100:05:4600:27:5200:28:49476-
#60 355819Nowak WiesławSKOKIUKS " SKOCZEK" SKOKIPOLSKA1962M502100:04:5700:24:1700:24:44310-
#61 194650Ratajczak RajmundPOZNAŃPOLSKA1962M501000:04:2700:22:0300:22:16182-
#62 7581053Pelcer JeremiMIĘKOWOPOLSKA1962M505200:06:2900:31:4000:32:27541-
#63 761344Stempniak BogdanPOZNAŃNIEZRZESZONYPOLSKA1962M505300:06:4000:31:5000:33:18543-
#64 310738Gaca TadeuszPOZNAŃPOLSKA1963M501500:04:4800:23:3700:24:01277-
#65 311972Korycki BogusławPOZNANPOLSKA1963M501600:04:4800:23:3700:24:01278-
#66 70908Janicki JózefNOWE MIASTO N/WARTĄAZS POZNAŃPOLSKA1963M50400:03:5700:19:4400:19:4469-
#67 335649Romanowski JacekKICINPOLSKA1963M501700:04:5200:23:5900:24:18296-
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3421165Sobkowiak EwaPOZNAŃ-1963K50200:04:5200:24:0400:24:21-42
#69 630538Porada GrażynaPOZNAŃSCIMPOLSKA1963K50500:05:4900:28:2700:29:06-133
#70 631539Porada MarekPOZNAŃSCIMPOLSKA1963M504400:05:4900:28:2800:29:06498-
#71 139277Kanoniczak KrzysztofPOZNAŃJAKPOL SYSTEMY ALARMOWEPOLSKA1963M50700:04:1700:21:0700:21:24131-
#72 686508Pilak JacekPOZNAŃPOLSKA1963M505000:06:0600:29:2100:30:31519-
#73 5151069Lang JacekPOZNAŃPOLSKA1964M3014000:05:3700:26:4100:28:04426-
#74 546853Altmann ZbyszekSKÓRZEWOPYRCYK POZNANPOLSKA1964M3014700:05:3100:27:1000:27:37444-
#75 807206Herwart MariaPOZNAŃPOLSKA1964K307000:07:3900:37:1200:38:14-249
#76 5801153Strugarek WojciechSUCHY LAS-1964M3015900:05:4000:27:4300:28:20467-
#77 387354Madaj PawełMUROWANA GOŚLINAMADAJ TEAMPOLSKA1964M3010900:04:5900:24:3800:24:55331-
#78 6721073Pelcer MarzenaMIĘKOWOPOLSKA1964K304200:05:5700:29:0700:29:45-159
#79 518976Karaskiewicz MiroslawTULCEPOLSKA1965M3014200:05:3200:26:4400:27:42429-
#80 556445Niemir DorotaPOZNAŃPOLSKA1965K302800:05:3700:27:2000:28:07-106
#81 591262Pelec-Ławniczak TeresaPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1965K303200:05:4200:27:5000:28:30-117
#82 137443Niemir AleksanderPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1965M304100:04:1300:21:0500:21:06129-
#83 657352Madaj RenataMUROWANA GOŚLINAMADAJ TEAMPOLSKA1965K303800:05:5300:28:5100:29:25-146
#84 416932Puławski BogumiłPOZNAŃBBL POZNAŃPOLSKA1965M3011300:05:1000:25:2000:25:48353-
#85 204216Strażyński MaciejPOZNAŃM AUTO SERWISPOLSKA1965M306100:04:2800:22:1300:22:22192-
#86 739897Wysłużal ElżbietaPOZNAŃPKOBPPOLSKA1965K305700:06:1600:30:4200:31:19-203
#87 35765Wlaszczyk TomaszSWARZĘDZPOLSKA1966M301000:03:4700:18:5500:18:5735-
#88 325865Bednarek RafałPOZNAŃ1966M309400:04:4700:23:5000:23:57289-
#89 125494Petza MaciejPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M303700:04:1400:20:5700:21:09120-
#90 407510Fajer IreneuszPOZNAŃTOROSPORTPOLSKA1966M3011100:05:0600:25:0700:25:31346-
#91 413818Nowak IrenaSKOKIUKS " SKOCZEK" SKOKIPOLSKA1966K301200:05:0900:25:1800:25:45-63
#92 172758Jurasz WojciechPOZNAŃPOLSKA1966M305000:04:2500:21:4500:22:04162-
#93 174210Śniegowski PiotrPOZNAŃPOLSKA1966M305100:04:2300:21:4500:21:53163-
#94 216505Majewski MaciejPOZNAŃPOLSKA1966M306600:04:3000:22:2300:22:29204-
#95 533549Skrzypczak HannaMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW FORTUNA TEAMPOLSKA1967K302500:05:2700:26:5200:27:14-98
#96 115881Sadowski ArkadiuszOPALENICA-POLSKA1967M303300:04:1000:20:4800:20:52111-
#97 696594Brambor MałgorzataPOZNAŃPOLSKA1967K304800:06:1100:29:3500:30:54-174
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !226464Lipiecka AldonaSWARZĘDZBBLPOLSKA1967K30200:04:3100:22:3000:22:36-15
#99 497496Klewicz AnnaPOLSKA1967K301800:05:2200:26:2500:26:52-85
#100 532550Głowacka AnnaMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW FORTUNATEAMPOLSKA1968K302400:05:2700:26:5200:27:14-97

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności