Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

parkrun Gdańsk #104

Wyniki - 25 stycznia 2014, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Daniel Mikielski00:16:50SM20-2476.63 %M1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wojciech Edward Serkowski00:18:04JM15-1775.83 %M2GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Makarski00:18:19VM35-3972.88 %M3
#4 4Piotr Pietrzak00:18:24SM45-4977.63 %M4Akademia Biegania
#5 5Michał Janiszek00:18:52SM30-3468.55 %M5
#6 6Michał Zawalich00:18:55SM25-2968.19 %M6
#7 7Przemysław Chyła00:18:58VM35-3969.95 %M7
#8 8Tomasz Henryk Bagrowski00:19:10SM30-3467.83 %M8Radość Biegania
#9 9Krzysztof Klawikowski00:19:14SM30-3467.59 %M9
#10 10Adam Duszyński00:19:18SM45-4973.49 %M10GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
#11 11Jakub Gołąb00:19:34SM25-2966.01 %M11
#12 12Mateusz Hoppe00:19:41SM20-2465.54 %M12
#13 13Waldemar Chronowski00:19:43SM45-4974.22 %M13
#14 14Piotr Kotarski00:19:47SM30-3466.30 %M14
#15 15Piotr Kowalski00:19:50SM20-2465.29 %M15GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
#16 16Wojciech Kozlow00:20:22SM50-5474.22 %M16Akademia Biegania
#17 17Michał Kiełboń00:20:53SM20-2461.77 %M17RADICAL Team
#18 18Rafał Marcin Górecki00:20:55VM35-3964.30 %M18Akademia Biegania
#19 19Bartłomiej Kmieć00:20:59SM25-2961.48 %M19
#20 20Sławek Lamparski00:21:01SM25-2961.38 %M20
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22Elżbieta Tuwalska00:21:04SK30-3470.73 %F1
#22 23Andrzej Wyrzykowski00:21:07SM45-4967.64 %M22Akademia Biegania
#23 24Krzysztof Kolatzek00:21:08SM40-4465.06 %M23BiegamBoLubie Gdansk
#24 25Marcin Karczewski00:21:09SM25-2960.99 %M24Intel Runners
#25 26Maciej Gach00:21:12SM30-3461.16 %M25Akademia Biegania
#26 28Hubert Kowalik00:21:23SM30-3461.34 %M27
#27 29Igor Antosik00:21:34SM30-3460.28 %M28
#28 30Piotr Skwarek00:21:39SM30-3460.59 %M29KS Pidrina Gdynia
#29 31Arkadiusz Marek Kalinowski00:21:43SM40-4464.31 %M30
#30 32Tomasz Dąbrowski00:21:45SM25-2959.31 %M31Klub Sportowy Movement
#31 33Juliusz Zubkiewicz00:21:51VM35-3960.72 %M32
#32 34Robert Jan Górecki00:21:54VM35-3960.96 %M33
#33 35Zbigniew Zibi Jakubek00:21:55SM40-4463.19 %M34
#34 36Paweł Radosław Madej00:22:06SM25-2958.45 %M35
#35 37Dariusz Lulewicz00:22:14VM35-3959.30 %M36Grupa Trójmiasto
#36 38Paweł Petelski00:22:26SM55-5969.69 %M37
#37 39Andrzej Panek00:22:33SM50-5467.55 %M38
#38 40Marek Kołecki00:22:36SM40-4460.84 %M39Akademia Biegania
#39 41Tobiasz Całuch00:22:37SM25-2957.04 %M40
#40 42Arkadiusz Kulewicz00:22:48SM30-3456.87 %M41Akademia Biegania
#41 43Zbigniew Kołtuniak00:22:50SM30-3456.64 %M42
#42 44Przemek Szwed00:22:55SM18-1958.18 %M43Akademia Biegania
#43 45Radek Łoś00:22:55VM35-3957.53 %M44
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46Monika Sawicz00:23:00SK20-2464.35 %F2Biegacz z Północy
#45 47Roman Jankowiak00:23:12SM45-4961.14 %M45
#46 48Wojciech Socha00:23:19SM30-3455.61 %M46
#47 49Krzysztof Weber00:23:30SM18-1956.74 %M47
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50Agata Masiulaniec00:23:39SK20-2462.58 %F3Akademia Biegania
#49 51Dominik Szafara00:23:40SM20-2454.51 %M48
#50 52Rafał Górski00:23:41JM11-1461.22 %M49
#51 53Tomasz Wieczorek00:23:42SM45-4961.25 %M50
#52 54Jan Pobłocki00:23:46SM55-5965.22 %M51Grupa Trójmiasto
#53 55Jerzy Krzak00:23:53SM50-5463.29 %M52OJ TKKF Rozstaje Gdansk
#54 56Anna Gruźlewska00:24:07SK25-2961.37 %F4Akademia Biegania
#55 57Krzysztof Wołoszyn00:24:12SM40-4457.71 %M53
#56 58Michał Lemke00:24:16SM25-2953.16 %M54LOTOS Running Team
#57 59Paweł Kisieliński00:24:19SM30-3453.32 %M55
#58 60Mirek Jasinski00:24:23SM50-5460.49 %M56Akademia Biegania
#59 61Krzysztof Jędrzejewski00:24:25SM30-3453.45 %M57
#60 62Piotr Małafiejuk00:24:26SM25-2952.86 %M58
#61 63Tomasz Socha00:24:33SM30-3453.16 %M59Warszawiaky
#62 64Przemysław Blach00:24:36VM35-3953.59 %M60
#63 65Ewa Krol00:24:43SK35-3960.89 %F5
#64 66Robert Krol00:24:44VM35-3953.98 %M61
#65 67Ewelina Kiełboń00:24:47SK20-2459.72 %F6RADICAL Team
#66 68Jakub Kisieliński00:24:54JM11-1458.23 %M62
#67 69Jarek Skopczyński00:24:56VM35-3952.87 %M63Akademia Biegania
#68 70Marcin Benkowski00:24:57SM20-2451.70 %M64
#69 71Maciek Budnik00:25:06SM25-2951.39 %M65
#70 72Marek Leśniewski00:25:09SM30-3451.42 %M66
#71 73Renata Kugaudo00:25:12SK35-3959.52 %F7Akademia Biegania
#72 74Radosław Śledziński00:25:13SM30-3451.29 %M67
#73 75Piotr Kugaudo00:25:14VM35-3952.58 %M68Akademia Biegania
#74 76Krzysztof Rychter00:25:19VM35-3952.07 %M69BiegamBoLubie Gdansk
#75 77Filip Kisieliński00:25:21JM15-1753.25 %M70
#76 78Tomasz Brzuzy00:25:28SM30-3451.51 %M71LOTOS Running Team
#77 79Bartosz Jachimowicz00:25:32SM25-2950.59 %M72
#78 80Mariusz Celiński-Drozd00:25:37SM40-4453.29 %M73
#79 81Krzysztof Roczyński00:25:38SM45-4956.18 %M74
#80 82Zbigniew Korduła00:25:46SM30-3450.91 %M75
#81 83Wiesław Nosek00:25:49SM45-4956.68 %M76Akademia Biegania
#82 84Kornelia Wiśniewska00:25:52SK35-3958.76 %F8
#83 85Antoni Gazarkiewicz00:26:02SM60-6462.16 %M77
#84 86Robert Sobocki00:26:06SM45-4954.34 %M78
#85 87Bolesław Sosnowski00:26:08SM65-6964.80 %M79OJ TKKF Rozstaje Gdansk
#86 88Kasia Skopczyńska00:26:19SK35-3956.81 %F9Akademia Biegania
#87 89Zdzisław Kopeć00:26:22SM50-5455.94 %M80
#88 90Zofia Wietecha00:26:23SK30-3456.10 %F10
#89 91Adam Miszewski00:26:24SM50-5455.87 %M81Akademia Biegania
#90 92Marek Kisieliński00:26:27SM40-4453.18 %M82
#91 93Krystian Łukasz Matusiak00:26:34SM25-2948.56 %M83
#92 94Daria Sas-Bojarska00:26:38SK30-3455.57 %F11Akademia Biegania
#93 95Kamila Dorawa00:26:46SK30-3455.35 %F12
#94 96Agnieszka Wyszyńska00:26:47SK30-3455.32 %F13Akademia Biegania
#95 97Dariusz Wojciech Rupiński00:26:48SM40-4451.31 %M84Akademia Biegania
#96 98Magdalena Bernat00:26:49SK20-2455.19 %F14
#97 99Zbigniew Bąkowski00:27:05SM60-6460.25 %M85Akademia Biegania
#98 100Paweł Kuligowski00:27:16SM30-3448.11 %M86
#99 101Piotr Szwed00:27:21SM45-4953.50 %M87Akademia Biegania
#100 102Małgorzata Polinceusz00:27:23SK60-6469.87 %F15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności