Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Wildecka Dziesiątka

Wyniki - 23 lutego 2014, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !165Radosław PlucińskiKB Maniac Poznań1989M11-00:36:3900:36:39
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2132Karol KazikowskiRunnersclub.pl/ Drużyna Szpiku1988M22-00:36:3900:36:39
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 393Adam ChudzickiLuboński Klub Biegacza1987M33-00:36:4600:36:45
#4 4128Michał SzusterLKS SANA Kościan1976M44-00:39:5500:39:54
#5 530Bartosz ArciszewskiOlimpia Poznań1996M55-00:40:0900:40:08
#6 687Grzegorz Sowa1977M66-00:40:4600:40:44
#7 7167Maciej Krajewski1991M77-00:40:5700:40:56
#8 883Tomasz Korzeniewski1995M88-00:41:2500:41:22
#9 9103Patryk SobczykZSK Poznań1995M99-00:41:4100:41:41
#10 1040Karol Karolak1991M1010-00:42:0400:42:02
#11 11122Grzegorz Paweł NowakNight Runners1989M1111-00:42:1600:42:15
#12 12115Michał Gubański-M1212-00:42:2500:42:20
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13187Agnieszka StaniewskaBBL Poznań1986K1-100:42:5600:42:54
#14 1479Gniewomir Knapski1990M1313-00:43:0000:42:56
#15 15162Norbert Paradowski1975M1414-00:43:0500:43:00
#16 16188Konrad Ludwiczak1985M1515-00:43:3100:43:26
#17 17113Artur Chmielewski1969M1616-00:43:5900:43:57
#18 1819Paweł Kotecki1991M1717-00:44:0400:43:59
#19 1962Marek MuszyńskiNight Runners1987M1818-00:44:2600:44:21
#20 20178Jacek Orlikowski1976M1919-00:44:3200:44:30
#21 2110Artur Kasperski1979M2020-00:44:3900:44:38
#22 2250Tomasz Radke-M2121-00:44:4100:44:35
#23 23174Mateusz Galon1989M2222-00:44:5900:44:53
#24 24108Adam MurawiczKW Poznań1988M2323-00:45:0300:44:54
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2537Iliana Jopek-LubikBiegajnia Poznań1977K2-200:45:1300:45:11
#26 2636Janusz ZarembaBiegajnia Poznań1957M2424-00:45:1300:45:11
#27 27124Sławomir Bondalski1983M2525-00:45:2000:45:10
#28 28138Wojciech BobrowskiKB Maniac Poznań1990M2626-00:45:2700:45:15
#29 29131Łukasz Krajewski1990M2727-00:45:3700:45:28
#30 30157Arkadiusz Kleinszmidt1993M2828-00:45:4800:45:40
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31180Alicja DembnaReebok Crossfit Poznań1986K3-300:46:0200:45:59
#32 32143Maciej JankowskiAZS SWPS Poznań1992M2929-00:46:0500:46:01
#33 33133Leszek Marciniak1980M3030-00:46:1000:46:07
#34 34177Marta Witke1984K4-400:46:2400:46:21
#35 35151Michał SchmidtKomorniki1980M3131-00:46:2900:46:26
#36 36120Tomasz ŁawniczakKB Maniac Poznań1982M3232-00:46:5100:46:39
#37 37152Piotr DulatKomorniki1967M3333-00:47:0700:47:04
#38 3872Dawid Malinowski1987M3434-00:47:0900:47:00
#39 3978Marta Aleksandra Andrzejewska1993K5-500:47:1900:47:13
#40 4076Michał Niemyt1989M3535-00:47:3200:47:23
#41 41137Roman BlaszkaLuboń1958M3636-00:47:3300:47:28
#42 42112Robert GalickiMaratończyk Poznań1972M3737-00:47:5100:47:48
#43 43164Jarosław SzygendaMaratończyk Poznań1972M3838-00:47:5200:47:49
#44 4438Robert Walczakwww.LexPremium.pl1980M3939-00:48:0200:47:59
#45 4590Robert LudzkowskiKB Katorżnik Murowana Goślina1995M4040-00:48:0500:48:01
#46 46163Hubert Stanisławski1993M4141-00:48:0700:48:00
#47 47161Paweł Rogowski1994M4242-00:48:1400:48:06
#48 4866Krzysztof Drews-M4343-00:48:1800:48:04
#49 4991Patryk Domańskibiegi.wlkp1991M4444-00:48:1900:48:12
#50 50173Rafał Kubiak1994M4545-00:48:3500:48:24
#51 5156Jarosław Andrzejewski1983M4646-00:48:3900:48:36
#52 5243Andrzej LudzkowskiKB Katorżnik Murowana Goślina1969M4747-00:48:4100:48:38
#53 53114Agnieszka Chmielewska1996K6-600:48:4100:48:39
#54 54171Marek Kłoczaniuk1961M4848-00:48:5500:48:53
#55 5571Tomasz Niemir1993M4949-00:49:0300:49:01
#56 56135Krzysztof Lipski1991M5050-00:49:0400:48:55
#57 57179Ksawery UrbańczykDrużyna Szpiku1959M5151-00:49:1900:49:16
#58 5826Emilia PodgórskaRekreacyjna Drużyna Sportowa1985K7-700:49:2800:49:17
#59 5961Eugeniusz GrabaKB Maniac Poznań1953M5252-00:49:3900:49:39
#60 6025Adam Szuda1986M5353-00:49:4300:49:39
#61 6195Paweł Pawelec1989M5454-00:49:5600:49:51
#62 62200Przemysław SiebertKB Maniac Poznań1981M5555-00:49:5600:49:51
#63 6363Rafał Ciemniak1964M5656-00:50:0400:50:02
#64 64170Marcin SobańskiGórna Wilda1978M5757-00:50:1900:50:09
#65 6580Rafał Pietrzak1975M5858-00:50:2000:50:06
#66 6647Jacek StrabelKB Intrex Poznań1980M5959-00:50:3000:50:23
#67 6755Marcin Furmanek1990M6060-00:50:4100:50:31
#68 6820Sebastian Kowalik1981M6161-00:50:5100:50:35
#69 6944Marcin MellerLuboński Klub Biegacza1983M6262-00:50:5100:50:43
#70 70110Waldemar Krzysztof1967M6363-00:51:0400:50:51
#71 7164Małgorzata Skurat1978K8-800:51:0600:50:58
#72 72127Adam SzumigałaWilda Biega1989M6464-00:51:0700:50:56
#73 73107Ilona Górecka1985K9-900:51:1800:51:09
#74 7441Grzegorz Karolak1968M6565-00:51:1900:51:14
#75 7592Kacper BemNight Runners1998M6666-00:51:2100:51:17
#76 7618Marian Zdanowski1956M6767-00:51:3500:51:32
#77 7715Mariusz PohlWilda Biega1973M6868-00:51:5800:51:49
#78 7888Jerzy PołczyńskiMalta Poznań1942M6969-00:52:0100:51:57
#79 79183Paweł KoczewskiDrużyna Szpiku1965M7070-00:52:0700:51:53
#80 8045Dorota Przybylak1993K10-1000:52:1200:52:01
#81 8158Maja Milanowska1986K11-1100:52:1500:52:03
#82 82160Sławomir Stefaniak1981M7171-00:52:2800:52:21
#83 832Paulina TchórzewskaRolna Panie1980K12-1200:52:4900:52:43
#84 84144Tomasz PachNight Runners1990M7272-00:52:5000:52:44
#85 851Dominik WłodarkiewiczVege Runners1974M7373-00:52:5000:52:44
#86 86145Szymon PertekAs Tomasza1985M7474-00:52:5000:52:44
#87 87175Katarzyna WieczorekTeam Pleszew1989K13-1300:52:5100:52:44
#88 886Bartosz W ĄgrowskiRolna Panie1982M7575-00:53:0600:52:59
#89 8951Krzysztof PrzybytkowskiDrużyna Jezusa1974M7676-00:53:0800:52:57
#90 9042Emilia WawrzynNight Runners1984K14-1400:53:0900:53:05
#91 91154Adam Nowak1980M7777-00:53:1200:53:02
#92 9274Jacek Grabia-M7878-00:53:1400:53:08
#93 93190Marek Cybichowskibiegnę dla żony1977M7979-00:53:1800:53:11
#94 94140Radosław Budner1993M8080-00:53:2100:53:10
#95 95155Katarzyna KachniarzNight Runners1984K15-1500:53:2100:53:16
#96 96168Agnieszka Liberacka1991K16-1600:53:4500:53:42
#97 973Małgorzata KalamatRolna Panie1971K17-1700:53:5300:53:48
#98 984Tomasz MireckiDakine GoPro Team1974M8181-00:53:5300:53:47
#99 99102Dariusz Piwowarczyk1981M8282-00:54:0500:53:57
#100 100185Magdalena KapłonTotal Runners1991K18-1800:54:0900:54:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności