Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 10012513Mikołaj KorbikKoziegłowyPOLDrużyna Szpiku1992M20215937-00:22:3400:47:0200:44:16
#2 1002730Andrzej KraszkiewiczPoznańPOL1982M30421938-00:22:5800:47:0300:46:09
#3 10031033Maciej SrokaPuszczykowoPOL1978M30422939-00:23:0800:47:0300:46:27
#4 1004852Małgorzata BrokPlewiskaPOL1974K4012-6500:23:3300:47:0400:46:38
#5 10051467Bartosz KubackiTarnowo PodgórnePOLWUEF CLUB : POZIOM WYŻEJ1987M20216940-00:23:1300:47:0400:46:46
#6 10062437Franciszek RichterRogoźnikPOLZapierdalacze1960M5062941-00:23:1300:47:0500:46:46
#7 10071843Marek ŚwierczyńskiBiedruskoPOLStowarzyszenie Biedrusko1979M30423942-00:22:5900:47:0500:46:19
#8 1008851Izabela SkurczyńskaBydgoszczPOLTKKF Kolejarz Bydgoszcz1971K4013-6600:23:1900:47:0500:46:48
#9 10093069Tomasz StryczyńskiKomornikiPOLFitPO Racing Team1978M30424943-00:22:2000:47:0600:44:36
#10 10101949Kamil KluczyńskiNiegolewoPOL1984M30425944-00:23:0300:47:0600:46:35
#11 10112271Daniel KowalskiPuszczykowoPOLWielkopolscy Biegacze1976M30426945-00:23:2900:47:0600:46:48
#12 10123006Damian BogaczykŚroda WielkopolskaPOLKB Aktywni Środa Wlkp.1980M30427946-00:22:4600:47:0700:46:38
#13 1013618Paweł WalaszekSwarzędzPOL1986M20217947-00:22:5500:47:0700:46:33
#14 10142827Artur PohoskiWrocławPOL1990M20218948-00:22:5000:47:0800:46:51
#15 10152948Piotr ZnajdekToruńPOL1985M20219949-00:23:1300:47:0800:46:21
#16 10161580Wojciech BykowskiZielona GóraPOL1979M30428950-00:23:2300:47:0900:46:13
#17 10172197Milud ShadiTulceLBAdrużna szpik1960M5063951-00:23:1700:47:0900:46:54
#18 101853Tomasz MiadziołkoWieleńPOL1981M30429952-00:23:0000:47:0900:45:12
#19 1019575Mirosław FręśkoPoznańPOL1976M30430953-00:23:3300:47:0900:46:41
#20 10203297Piotr PawlikFrankowoPOLENERGOBUD Oddział Poznań1987M20220954-00:23:3400:47:1000:45:00
#21 10212184Tomasz DominiakRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1976M30431955-00:23:1900:47:1000:46:32
#22 1022935Zbigniew FiebichLesznoPOLMaraton Leszno1976M30432956-00:23:1300:47:1000:46:27
#23 1023724Radek CieślakPoznańPOLDrużyna Szpiku1977M30433957-00:22:3000:47:1100:45:29
#24 10242981Michał WardakWrześniaPOLnightrunners1985M20221958-00:23:0100:47:1100:45:47
#25 10251106Wojciech PrzybylskiPoznańPOLQUAY POZNAŃ1971M40222959-00:23:1100:47:1100:45:51
#26 10261217Dawid KrawczykLubońPOLLuboński Klub Biegacza1997M1610960-00:22:3200:47:1100:46:15
#27 10272750Paweł RogowskiSwarzędzPOL1994M20222961-00:25:1700:47:1100:46:34
#28 1028367Marcin MellerLubońPOLLuboński Klub Biegacza1983M30434962-00:22:3700:47:1100:46:15
#29 10292422Mariusz BecelewskiSłupcaPOLSłupca1973M40223963-00:23:4900:47:1100:46:19
#30 1030525Beata WegnerLęborkPOL1991K2022-6700:23:2200:47:1200:45:54
#31 10313131Dariusz TrochaWładysławówPOLKarpaty Małoszyna1972M40224964-00:23:0500:47:1300:45:15
#32 10322265Eugeniusz NiedzielskiPoznańPOL1953M6011965-00:23:5800:47:1300:46:46
#33 1033179Robert PiotrowskiKoninPOLKB AKTYWNI KONIN1989M20223966-00:22:5800:47:1400:46:09
#34 10342705Tomasz GarzełRAKONIEWICEPOLNIAGARA FITNESS KLUB1987M20224967-00:23:4800:47:1500:46:08
#35 1035410Zbigniew ZakrzewskiKaliszPOL1960M5064968-00:22:5300:47:1500:46:44
#36 10361776Mariusz KadłubekTarnowskie GóryPOLGrupo Axe Capoeira1988M20225969-00:22:5500:47:1500:47:04
#37 10373217Waldemar ŁakomyBukPOLBukowski Klub Biegacza1959M5065970-00:23:2400:47:1600:46:21
#38 103867Łukasz MiadziołkoPoznańPOLPOSiR1980M30435971-00:23:1600:47:1600:45:38
#39 10391147Jarosław PiotrowskiGułtowyPOL1972M40225972-00:23:3300:47:1700:45:43
#40 10401840Paweł ZnajdekPoznańPOL1985M20226973-00:23:1400:47:1800:46:32
#41 1041594Robert OlejniczakGorzów Wlkp.POLOLO-MED1978M30436974-00:24:1300:47:1900:46:51
#42 10422346Mariusz RóżańskiGorzów Wlkp.POL1978M30437975-00:24:1200:47:1900:46:51
#43 10433071Michał MarkowskiPoznańPOL1978M30438976-00:23:4300:47:2000:46:03
#44 10442604Bartosz FertPoznańPOL1986M20227977-00:24:5200:47:2000:46:30
#45 1045355Maciej SiwińskiPoznańPOLNight Runners1978M30439978-00:22:4000:47:2000:46:32
#46 10461150Piotr MatysikWiryPOL1984M30440979-00:22:5300:47:2100:46:09
#47 10472811Marek KajetańczykŚremPOLRunners Power1974M40226980-00:23:3000:47:2200:46:30
#48 10481346Damian BrauzePoznańPOL1955M5066981-00:23:1000:47:2200:45:36
#49 10492580Rafał ZiętkiewiczPoznańPOL1972M40227982-00:23:2400:47:2200:44:53
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10503056Beata Lewicka-PłaczekpoznanPOLmalta poznan1964K502-6800:23:1900:47:2200:47:19
#51 10511654Maciej ZiębaPoznańPOLBBL POZNAŃ1982M30441983-00:23:2900:47:2200:46:41
#52 1052303Radosław PykaczPoznańPOL1974M40228984-00:23:3400:47:2200:46:58
#53 10532544Monika MaciejewskaŚremPOLRunner's Power1985K2023-6900:23:3100:47:2300:46:32
#54 1054844Robert WachowskiPoznańPOL1977M30442985-00:23:2800:47:2400:46:48
#55 10553672Krzysztof KuczerPOLAsics1983M30443986-00:24:5100:47:2500:46:24
#56 10562118Adam UrbańskiLesznoPOLŁYDY A NIE UDA1985M20228987-00:23:1900:47:2600:47:00
#57 10572121Bartosz WalkowiakPlewiskaPOLstudiomotiv.pl1980M30444988-00:23:0900:47:2700:46:00
#58 10581205Tomasz WasylukNowa SólPOL1971M40229989-00:23:5100:47:2700:46:20
#59 10591526Adam ZakrzewskiWIRYPOL1972M40230990-00:23:2600:47:2700:46:33
#60 10603078Damian StróżakDługie StarePOL1992M20229991-00:22:4300:47:2800:44:42
#61 10612625Grzegorz KubczykOpatówekPOLSupermaraton Kalisz1981M30445992-00:23:2500:47:2800:46:04
#62 10623172Piotr TyczyńskiKOBIERNOPOLKS KROTOSZ KROTOSZYN1965M40231993-00:23:4500:47:2900:47:22
#63 10632578Marek WitkowskiGorzów Wlkp.POL1971M40232994-00:23:0100:47:3000:45:01
#64 10642128Robert AdamskiLubońPOLDRUŻYNA SZPIKU1967M40233995-00:24:0300:47:3100:46:43
#65 1065577Tomasz RatajczakPOZNAŃPOLWUEF CLUB : MS RUNNERS1982M30446996-00:24:0000:47:3100:46:28
#66 10662096Edmund PilarskiKoninPOLKB AKTYWNI KONIN1951M6012997-00:23:3600:47:3100:47:05
#67 10671321Daniel PacanLigota DolnaPOLendurance opole1991M20230998-00:23:5400:47:3100:47:01
#68 10682381Renata LiberekŁopuchowoPOL1974K4014-7000:23:0500:47:3200:47:18
#69 1069783Bartosz HorowskiPoznańPOLPoznań1977M30447999-00:24:1700:47:3300:47:08
#70 10702019Bogusław PietrusiewiczBabimostPOL1965M402341000-00:23:5200:47:3300:46:33
#71 1071989Grzegorz HeniczGdyniaPOL1965M402351001-00:23:3900:47:3300:47:04
#72 10722498Filip PoniedziałekPlewiskaPOLyuppi squad1984M304481002-00:23:2700:47:3300:46:47
#73 1073723Agnieszka RembaczRedaPOLRuneda1980K3030-7100:23:4000:47:3300:47:05
#74 1074764Miłka OlejnikPoznańPOLDrużyna Szpiku1978K3031-7200:24:0900:47:3400:47:01
#75 10753607Marcin KollmannCzarnkówPOLFIRMA KOMAT1974M402361003-00:23:4600:47:3500:46:37
#76 107635Wojciech KruczyńskiPoznańPOLTri Tour Team1979M304491004-00:22:4600:47:3600:46:33
#77 10772323Radosław KaczmarekLESZNOPOL1978M304501005-00:23:1600:47:3700:47:27
#78 1078591Zuzanna JeżakPoznańPOLWiewióry1986K2024-7300:23:4300:47:3700:46:49
#79 10792703Rafał KulasKrotoszynPOL1970M402371006-00:23:1000:47:3700:45:30
#80 1080881Dawid RutkowskiSwarzędzPOLDrużyna Szpiku1983M304511007-00:23:0000:47:3800:45:13
#81 1081326Marcin SzpakowskiPoznańPOLMud Goats1982M304521008-00:23:2000:47:3800:47:07
#82 10821311Sandra FalkowskaSzczecinekPOLNight Runners1986K2025-7400:23:5700:47:3800:47:14
#83 10831683Ryszard, Raś MarekPrzezmierowoPOL1950M60131009-00:23:2000:47:3800:47:04
#84 1084357Waldemar SzygendaKoninPOLKB AKTYWNI KONIN1963M50671010-00:23:2200:47:3900:46:52
#85 10851153Sylwester MiałkasNowy TomyślPOL1972M402381011-00:23:3000:47:4100:46:16
#86 108634Krzysztof WichłaczPoznańPOLKB Maniac Poznań1964M50681012-00:23:1700:47:4200:46:45
#87 10871065Marek OkrzesikMiedzychódPOLAIRWAVES Runners1973M402391013-00:22:5200:47:4200:46:13
#88 10882563Mateusz KowanekPoznańPOL1987M202311014-00:22:3600:47:4200:45:19
#89 108992Natalia NowackaŻabnoPOLKB Maniac Poznań1987K2026-7500:23:4100:47:4300:47:10
#90 10902429Elżbieta BachPoznańPOL1984K3032-7600:23:4000:47:4300:46:58
#91 1091191Wojciech WalisiakPoznańPOLKLINIKA STÓP1985M202321015-00:23:3200:47:4300:45:53
#92 10923594Tomasz BojanowskiLesznoPOL1971M402401016-00:23:3400:47:4400:46:48
#93 10932976Marisz MikołajczewskiSłupcaPOLPuls Słupca1967M402411017-00:23:4700:47:4500:46:56
#94 10942386Kevin GzielPoznańPOL1996M16111018-00:23:4400:47:4500:45:34
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10951976Danuta SpychałaPOZNAŃPOLKB UE Poznań1953K601-7700:23:5800:47:4500:47:31
#96 10962888Piotr SzymańskiKleczewPOLOSiR Kleczew1976M304531019-00:23:3400:47:4600:47:41
#97 10971374Krzysztof GóreckiLubońPOLBotime1981M304541020-00:24:0400:47:4600:46:26
#98 10982927Jacek HołubowiczPoznańPOL1988M202331021-00:23:3300:47:4600:46:14
#99 10992353Krzysztof MorysonPoznańPOL1982M304551022-00:23:3100:47:4700:46:31
#100 1100333Andrzej KrupińskiNakło nad NoteciąPOLNakielski KB1965M402421023-00:24:0100:47:4800:47:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności