Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 2021975Mariusz KarmelitaGnieznoPOLAltom Gniezno1979M3075191-00:19:4500:38:4700:38:46
#2 9721937Sławomir ChrapekGnieznoPOL1979M30409913-00:22:5100:46:4800:45:55
#3 7373327Zbigniew TomczakGnieznoPOLAltom Gniezno1954M606696-00:22:2400:45:0700:44:57
#4 12642870Maria GrzelakGnieznoPOLNight Runners1990K2036-10100:25:0400:48:5900:48:04
#5 2432868Marcin JungGnieznoPOL1981M3090230-00:20:1100:39:3100:39:23
#6 509383Janusz WystępskiGnieznoPOLDrużyna Szpiku1972M40118487-00:20:4800:42:4500:41:39
#7 7652560Mikołaj KrygierGnieznoPOLCzerniejewo Biega1988M20175722-00:23:1300:45:1900:44:40
#8 259643Leszek HęśGNIEZNOPOLVELUX GNIEZNO1987M2079246-00:20:1800:39:4900:39:44
#9 18031837Roman GizaGnieznoPOLTarahumara1973M403771597-00:26:0400:53:0900:50:56
#10 2692131Bartosz SłomowiczGnieznoPOLAltom Gniezno1973M4052256-00:19:5600:39:5600:39:52
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 393677Andrzej KrzyścinGnieznoPOLKlub Altom Gniezno1967M40336-00:17:1000:34:2800:34:28
#12 20993167Mariusz GrendaGnieznoPOL1987M203631810-00:27:1000:55:3300:52:20
#13 16302650Grzegorz MalanowskiGnieznoPOL1981M306661467-00:24:5100:51:4500:49:10
#14 24051619Tomasz FrąckowiakGnieznoPOLPKO Bank Polski1974M404702001-00:27:4700:58:2400:56:26
#15 24063390Robert SmelkowskiGnieznoPOLPKO Bank Polski1968M404712002-00:27:4700:58:2500:56:27
#16 1152079Mariusz AdamczykGnieznoPOLAltom Gniezno1973M4023107-00:18:4500:37:1500:37:08
#17 6391742Tomasz SosińskiGnieznoPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNO1975M30263610-00:21:4700:44:0500:43:17
#18 27193322Natalia ZobelGnieznoPOL1987K20164-55900:29:4301:01:1200:57:52
#19 6913191Bartłomiej PlutaGnieznoPOL1986M20161660-00:21:5100:44:4100:44:23
#20 19763166Maciej DzięcielakGnieznoPOLSCIM1987M203471722-00:26:5400:54:3500:52:57
#21 9681747Artur ZielińskiGnieznoPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNO1976M30408910-00:23:1100:46:4300:45:51
#22 25063487Piotr MajchrzakGNIEZNOPOLGNIEZNO1971M404842056-00:28:3000:59:1400:55:57
#23 28481108Mariusz NowackiGliwicePOL1982M3010002226-00:31:3501:02:4801:02:48
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23719Antoni CichończukGdyniaPOLFLOTA Gdynia1949M602224-00:19:4200:39:2600:39:26
#25 1071989Grzegorz HeniczGdyniaPOL1965M402351001-00:23:3900:47:3300:47:04
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1132179Andrzej KrzyszkowskiGdyniaPOLniestowarzyszony1952M601105-00:18:4400:37:1300:37:13
#27 23753354Mariusz WielińskiGdańskPOL1963M501561983-00:27:5800:58:0100:57:16
#28 1661424Tomasz SzulcGdańskPOL1967M403511490-00:25:0000:52:0000:49:37
#29 2138548Alicja SengerGąsawaPOLRunners High Gąsawa1986K2095-31000:27:1400:55:5800:53:08
#30 192519Michał SengerGąsawaPOLRunners High Gąsawa1981M3070181-00:19:0400:38:4100:38:36
#31 18183452Katarzyna SobczakGarbyPOLDrużyna Szpiku1968K4040-20900:26:0200:53:1700:51:20
#32 1969331Przemysław KędziaGarbyPOLLight Runners1971M404061716-00:26:5500:54:3300:52:56
#33 11822695Joanna BestrzyńskaGądkiPOLKB Maniac Poznań1971K4016-9100:23:4500:48:1600:47:24
#34 10203297Piotr PawlikFrankowoPOLENERGOBUD Oddział Poznań1987M20220954-00:23:3400:47:1000:45:00
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23641David Kiprono MettoEldoret , KenyaKENUnipes Team1990M2022-00:14:5000:29:1000:29:08
#36 2583030Leszek PawlikiewiczDługie StarePOLŁYDY A NIE UDA1986M2078245-00:19:3100:39:4900:39:16
#37 10603078Damian StróżakDługie StarePOL1992M20229991-00:22:4300:47:2800:44:42
#38 16673060Marcin KrzysztoszekDusznikiPOL1977M306831495-00:24:3900:52:0600:49:01
#39 2089221Marek GruntDrwęsaPOL1959M501351802-00:27:2700:55:2900:55:05
#40 11392505Rafał WitkowskiDREZDENKOPOLWSPWLĄD POZNAŃ1977M304681053-00:23:4700:48:0400:46:24
#41 175511Jacek GwóźdźDrezdenkoPOL1989M2056164-00:19:2400:38:3200:38:05
#42 2441793Piotr MaikDopiewoPOLSPRINT Dopiewo1978M3091231-00:19:4600:39:3200:39:27
#43 8213034Marcin NapierałaDopiewoPOLSIM Dopiewo1975M30341775-00:23:1500:45:3600:44:52
#44 17761360Paweł JuszczykDopiewiecPOL1970M403711575-00:25:2100:52:5600:51:59
#45 7631164Adam WędrychowiczDopiewiecPOLLP Team1976M30307720-00:22:3900:45:1900:44:23
#46 529691Marcin DembkowskiDopiewiecPOLSamotny Wilk Triathlon1979M30211505-00:21:2200:42:5700:42:40
#47 8191828Leszek RożniakowskiDobrePOLKS ZRYW Radziejów1986M20181774-00:23:2900:45:3500:45:07
#48 1410443Tomasz TrojanowskiDobiegniewPOL1990M202751284-00:24:1100:49:5700:48:21
#49 20303299Stanisław PanekDębogóraPOL1994M203541763-00:28:1600:55:0500:53:41
#50 20393231Aleksandra PanekDębogóraPOLVW POZNAŃ1968K4051-27100:28:1600:55:1000:53:46
#51 7782574Kasia GierlikDaszewicePOL1992K2014-4400:22:2300:45:2300:44:58
#52 15912685Dariusz WalczakDaszewicePOLNight Runners1986M203101435-00:25:2100:51:2400:48:59
#53 952376Witold MierzwaDarłowoPOLDarłowo1974M401788-00:18:0700:36:2900:36:29
#54 23472312Małgorzata HetmanDARNOWOPOLMAN Accounting Center Team1988K20116-38200:28:4200:57:4400:56:28
#55 242910Dariusz SzramaDąbrówka LeśnaPOLLeśne Ludki1979M30824-00:16:3400:32:5000:32:50
#56 2509274Agnieszka LipskaDąbrówkaPOL1980K30212-45100:28:5600:59:1500:58:30
#57 976571Andrzej KrólDąbrówkaPOL1980M30411917-00:23:0900:46:5000:46:01
#58 465101Konrad ZarewiczDąbrówkaPOL1982M30188446-00:21:0100:42:2200:41:59
#59 15213375Maciej KocelDąbrówkaPOL1984M306261377-00:25:1800:50:4700:48:31
#60 17871449Olga BlimelDABROWKAPOLBIGAMY SIE DABROWKA1986K2063-20500:26:1100:53:0100:52:31
#61 12932103Piotr WalczakDąbrówkaPOLBiegnę z Żoną1988M202581189-00:23:0100:49:1100:48:03
#62 12961662Grzegorz TopolewskiDąbrówkaPOL1982M305441192-00:23:5000:49:1300:47:20
#63 18221713Maciej GrześkowiakDąbrówkaPOL4FITER1977M307391613-00:26:2700:53:1900:51:51
#64 25992522Michalina MarcinkowskaDąbrówkaPOL1976K30234-49900:29:1701:00:0800:57:15
#65 1831736Katarzyna ZygartDąbrówkaPOLTriathlonista.Team1980K3093-21000:26:4600:53:2200:52:23
#66 28892101Kasia WalczakDąbrówkaPOLBiegnę z Mężem1989K20189-64900:30:4201:03:2101:00:27
#67 16092420Tomasz LipowiczDąbrówkaPOLADALTO Twoja Przestrzeń1975M306561448-00:25:2300:51:3300:48:47
#68 845648Konrad GrzegorzewskiDąbrówkaPOL4FITER1979M30353798-00:22:2400:45:4300:44:17
#69 23922300Sylwia MiniachDĄBRÓWKAPOLMAN Accounting Center Team1975K30189-39900:28:0300:58:1400:55:42
#70 1113248Artur LipskiDąbrówkaPOL1980M304621035-00:23:3600:47:5400:47:13
#71 24022767Dawid BanaszakDąbrówkaPOLAPLAUZ Dąbrówka1980M309011999-00:28:0400:58:2400:55:13
#72 883202Jasiek KowalskiDąbrówkaPOLCoWalski - Aleja Inspiracji1979M30366830-00:22:3100:45:5500:45:01
#73 24423394Pawel LulDąbrówkaPOLADALTO1976M309082020-00:28:5300:58:5000:56:28
#74 19361299Marcin BlimelDĄBRÓWKAPOLBIGAMY SIE DĄBRÓWKA1979M307771693-00:25:4600:54:1300:53:42
#75 16871438Łukasz StankeDąbrówkaPOL4FITER1979M306901510-00:26:2700:52:1600:50:48
#76 29692758Beata FornalikDąbrówkaPOL1976K30339-69400:30:1701:05:1001:02:03
#77 1681740Rafał WasiakDąbrówkaPOLMaratończyk Poznań1977M3059157-00:18:4900:38:2300:38:17
#78 1980894Marcin FornalikDąbrówkaPOL1975M307921726-00:26:2200:54:3700:51:31
#79 1473605Marcin KozubskiDabrowkaPOLAPLAUZ Dąbrówka1979M306091337-00:24:2000:50:3000:49:37
#80 9621859Mikołaj MarcinkowskiDąbrówkaPOL1975M30404906-00:23:0700:46:4100:45:45
#81 19912795Kinga GmurDąbrówkaPOLDąbrówka1979K30118-25800:26:0200:54:4300:51:50
#82 23032302Marzena BieniekDĄBROWAPOLMAN Accounting Center Team1979K30168-36200:28:2000:57:2000:57:06
#83 23743039Wojtek ZachcialDąbrowaPOLKEEP Running1976M308941982-00:29:2700:58:0100:56:08
#84 2943595Michał MuchaDĄBROWAPOLWUEF CLUB : MS RUNNERS1980M3010172267-00:30:0701:04:3201:01:44
#85 2331231Andrzej ZającCzłuchówPOLZP SZPIKI1981M308851957-00:28:0700:57:3500:54:53
#86 2917663Anna Knitter-PiątkowskaCzmońPOL1975K30329-66400:30:5301:03:5901:01:06
#87 27172688Przemysław BrdąkałaCzęstochowaPOL1978M309672159-00:29:3201:01:1100:59:20
#88 7313587Adam PowiertowskiCzerwonakPOL1976M30294691-00:22:4200:45:0500:44:31
#89 12442460Maciej SiodłaCzerwonakPOL1975M305151145-00:24:2700:48:5000:47:57
#90 1767258Krzysztof WieczorekCzerwonakPOL1 RWT1981M307101567-00:26:0900:52:5100:51:36
#91 250177Arkadiusz KruszonaCzerwonakPOLAltom Gniezno1985M2076237-00:19:1200:39:4100:39:36
#92 23843083Paweł WoźniakCzerwonakPOLZ Czerwonaka na Manhatan1979M308971988-00:29:1500:58:0700:56:34
#93 23902603Jarosław CzerwińskiCzerwonakPOL1959M501581992-00:27:5400:58:1300:55:31
#94 13941052Alina PtakCzerwonakPOL1977K3049-12200:24:2700:49:5400:48:31
#95 26931802Piotr GadomskiCZERWONAKPOLWGR IPMA1970M405062145-00:28:4201:00:5900:57:52
#96 4082565Tomasz WoronkowiczCzerwonakPOL1981M30159391-00:20:5800:41:5000:41:30
#97 29811689Iza KrauseczerwonakPOL1985K20204-70100:31:5901:05:4401:02:29
#98 17083393Marcin WolnyCzerwonakPOLKB Intrex Poznań1979M306981526-00:26:2800:52:2700:51:03
#99 1811928Wojciech PłonkaCzerwonakPOL1985M2057170-00:19:0300:38:3500:38:17
#100 30001635Katarzyna KlajaCzerwonakPOL1958K5022-71700:30:3501:06:2401:03:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności