Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 9303647Wojciech BrzezińskiPoznańPOLNight Runners1987M20202875-00:23:1700:46:2500:45:28
#2 14441728Filip TonderPoznańPOLNight Runners1981M305991312-00:24:5400:50:1700:47:54
#3 27253443Julita ŚmidowiczStrzałkowoPOLNight Runners1986K20165-56400:29:1801:01:1300:59:06
#4 1959453Wojciech KasprzakOstrów WielkopolskiPOLNight Runners1989M203451709-00:27:1300:54:2600:53:04
#5 17041458Maria ZarzyńskaPoznańPOLNight Runners1982K3078-18100:25:2400:52:2500:50:02
#6 1672454Tomasz PachWołówPOLNight Runners1990M2054156-00:19:1900:38:2200:38:09
#7 681176Maciej NajderekPoznańPOLNight Runners1982M30278651-00:22:4600:44:3800:44:09
#8 24753179Anna CerańskaPoznańPOLNight Runners1967K4078-43700:29:0700:59:0000:56:13
#9 171198Adrian GabryszakPoznańPOLNight Runners1980M3061160-00:18:3800:38:2600:37:13
#10 1711150Anna JachimowskaPOZNAŃPOLNight Runners1979K3080-18300:26:1700:52:2800:50:56
#11 12011865Emilia WawrzynCzarnkówPOLNight Runners1984K3040-9300:24:2300:48:2600:47:34
#12 29962839Marta NowakPoznańPOLNight Runners1984K30348-71300:32:3401:06:1301:04:47
#13 178477Łukasz RothPoznańPOLNight Runners1979M3064167-00:19:1200:38:3400:38:27
#14 6931333Beata KamińskaPoznańPOLNight Runners1986K2010-3300:22:2600:44:4100:43:53
#15 9491945Dariusz CzernigaPoznańPOLNight Runners1985M20208893-00:22:4400:46:3500:45:45
#16 1718244Tomasz MakowskiPoznańPOLNight Runners1985M203241532-00:25:2400:52:3000:50:08
#17 4391178Piotr CwojdzińskiPOZNAŃPOLNight Runners1978M30175421-00:20:4600:42:0600:41:39
#18 1720172Janusz MakowskiPoznańPOLNight Runners1953M60311534-00:25:2400:52:3100:50:08
#19 27502903Justyna Janicka-MadejOstrów Wlkp.POLNight Runners1978K30281-57600:30:2601:01:3200:58:38
#20 30062825Karolina FiałkowskaPoznańPOLNight Runners1994K20208-72200:31:2301:06:4001:03:55
#21 1475751Damian DykszakPOZNAŃPOLNight Runners1974M403181339-00:24:4400:50:3000:48:58
#22 2505129Paulina SurniakPoznańPOLNight Runners1977K30211-45000:29:4600:59:1400:57:35
#23 1225137Damian SłowińskiPoznańPOLNight Runners1980M305091129-00:24:1500:48:3800:47:46
#24 27631898Beata MajewskaPoznańPOLNight Runners1976K30285-58100:29:1001:01:3900:59:04
#25 27863491Martyna KruszykOstrów WielkopolskiPOLNight Runners Ostrów Wielkopolski1984K30292-59300:30:2601:02:0200:59:07
#26 27151693Iwona ŁęckaOstrów WielkopolskiPOLNight Runners Ostrów Wielkopolski1980K30271-55700:29:4301:01:1100:59:50
#27 6153226Przemysław KrukPoznańPOLNight Runners/Akademia Reissa1991M20146587-00:21:5000:43:5200:43:28
#28 2412666Filip WieczorekOwińskaPOLNight Runners/FTI Poznań1987M2073228-00:19:1200:39:3000:39:25
#29 22562528Jakub BielewiczPoznańPOLNight Runners/Harcerze1995M16161915-00:28:2200:56:5400:54:30
#30 30582527Sandra KaźmierczakPoznańPOLNight Runners/Harcerze1994K20216-75300:32:5301:08:3401:06:12
#31 10242981Michał WardakWrześniaPOLnightrunners1985M20221958-00:23:0100:47:1100:45:47
#32 516346Łukasz HojanpoznanPOLnightrunners1985M20129492-00:21:0500:42:4700:42:20
#33 11582936Dawid BorciuchSzczecinPOLnightrunners1989M202401070-00:23:4800:48:1100:46:46
#34 30812784Witold StyłaKrosinkoPOLNiko Team1974M405352312-00:32:2901:10:0701:07:23
#35 24582783Anna ŁuśMosinaPOLNiko Team1975K30201-42900:28:0700:58:5300:56:09
#36 7971688Arek RekucMurowana GoślinaPOLnitj’sefnaar1978M30329752-00:22:1100:45:3000:43:58
#37 4781314Paweł PawelecNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1977M30192458-00:20:5500:42:2800:42:16
#38 15612188Piotr KuczyńskiPoznańPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1956M50961407-00:24:2700:51:0700:47:33
#39 1832883Piotr KoniecznyNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1981M307411622-00:26:3000:53:2200:51:04
#40 260259Joanna MarszalkiewiczNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1981K30237-50200:29:5501:00:0900:57:51
#41 2139561Andrzej FunkaNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1960M501381829-00:27:1100:55:5800:53:40
#42 1123810Tomasz StrońskiNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1968M402471042-00:23:2800:47:5900:46:34
#43 88557Adam SzoferNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1984M30368832-00:22:2900:45:5700:43:38
#44 4021304Dariusz BurkowskiNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1975M30157385-00:20:3700:41:4800:41:35
#45 2202808Jolanta StrońskaNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1970K4059-32700:28:0700:56:3100:55:04
#46 298858Aleksandra KaczmarekNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1970K40117-70500:31:1601:06:0301:03:45
#47 5771055Maciej NowaczykPoznańPOLNojmany Biegają Najładniej1979M30230551-00:21:5500:43:2000:42:51
#48 5951058Michał NowaczykPoznańPOLNojmany Biegają Najładniej1980M30241568-00:21:0800:43:4000:43:12
#49 14112774Krystian JózefiakZagórówPOLNovax Team1986M202761285-00:24:0200:49:5800:47:46
#50 25241640Jacek NowakPoznańPOLNowaki Team1974M404862066-00:28:2200:59:2500:57:33
#51 2053518Anna PogorzelskaKożuchówPOLNowosolska Grupa Biegowa1981K308-1200:19:3300:38:4800:38:45
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !937Adam DraczyńskiNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa1976M3019-00:15:4100:31:0000:30:58
#53 2733459Marcin SznajderNOWA SÓLPOLNowosolska Grupa Biegowa1976M30104260-00:19:5600:39:5900:39:54
#54 53568Artur KowalNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa1978M30214511-00:20:4300:43:0100:41:41
#55 772834Sebastian SobczakNOWA SÓLPOLNowosolska Grupa Biegowa1975M302170-00:17:5400:35:4400:35:32
#56 1223205Sławomir MalinowskiNOWA SÓLPOLNowosolska Grupa Biegowa1987M2045114-00:18:4000:37:2500:37:23
#57 16471018Jakub WilczewskiPoznańPOLNullPointerException1979M306751479-00:25:0300:51:5100:50:31
#58 2623523Anna MisztakPoznańPOLobozybiegowe.pl1979K30241-51000:30:1501:00:2400:58:51
#59 23572751Maciej KosińskiLESZNOPOLod STYCZNIA1984M308911969-00:28:4000:57:5100:55:54
#60 64871Edward GołębiewskiPobiedziskaPOLOgnisko TKKF Płomień Pobiedziska1950M605619-00:22:0800:44:1400:44:06
#61 25813289Paweł SzyjaPOZNAŃPOLOKAPI TEAM1971M404922094-00:29:1600:59:5900:57:12
#62 1385144Mateusz MałozięćGorzów WielkopolskiPOLOLO MED1986M202711264-00:24:2200:49:4800:47:47
#63 1041594Robert OlejniczakGorzów Wlkp.POLOLO-MED1978M30436974-00:24:1300:47:1900:46:51
#64 9671697Paweł MermelaPoznańPOLOMAK TEAM1975M30407909-00:23:0600:46:4300:46:17
#65 19392078Zenon WiśniewskiLipkaPOLOMNIVENT/SBZZ1950M60341694-00:26:2700:54:1400:52:50
#66 25741668Weronika CichowlasOpalenicaPOLOpaenicki Klub Biegacza1987K20144-48500:29:2500:59:5500:58:07
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15052898Honorata JanowiczOpalenicaPOLOpalenicki Klub Biegacza1995K163-14300:25:0100:50:4100:49:39
#68 28961399Karolina PowelOpalenicaPOLOpalenicki Klub Biegacza1979K30320-65100:30:4501:03:2601:01:32
#69 23361Ireneusz SzpotZalasewoPOLOpel Szpot1961M5012220-00:19:4000:39:2100:39:19
#70 26291868Ewa Borawska-WajnertPOZNAŃPOLORANGE POLSKA1977K30245-51500:30:2701:00:2500:58:36
#71 16222415Piotr WinczuraToruńPOLORANGE POLSKA1957M50981459-00:25:3500:51:4200:50:08
#72 17781096Marcin BrudłoGrodzisk Wlkp.POLOriento Expresso Team1976M307161576-00:26:0100:52:5800:50:37
#73 18441097Beata BrudłoGrodzisk Wlkp.POLOriento Expresso Team1977K3096-21600:26:0600:53:2600:51:06
#74 2919934Ada LehmannŚroda Wlkp.POLOrkan Środa Wlkp.1996K1613-66600:31:3201:03:5901:00:55
#75 11531821Sławomir OrzełekPiłaPOLORZEŁEK TEAM PIŁA1965M402531065-00:23:4000:48:1000:47:13
#76 29782840Weronika OrzełekPiłaPOLORZEŁEK TEAM PIŁA1990K20203-70000:31:2101:05:4101:02:30
#77 541182Oskar GałkaPoznańPOLORŁY FUNDACJA RAK-OFF1984M30218517-00:21:5500:43:0300:42:28
#78 6291752Łukasz SzczygiełPoznańPOLORŁY FUNDACJA RAK-OFF1980M30256600-00:22:0900:43:5900:43:24
#79 10962888Piotr SzymańskiKleczewPOLOSiR Kleczew1976M304531019-00:23:3400:47:4600:47:41
#80 27533233Jakub CzajkaMosinaPOLOSP Mosina1977M309742176-00:30:0201:01:3400:58:41
#81 16572456Błazej MarcjanikOSTRÓW WLKPPOLOSTRÓW WLKP1979M306791487-00:25:1600:51:5700:49:18
#82 19641968Przemysław TokarskiPoznańPOLoutsider1977M307881712-00:27:0000:54:3000:52:40
#83 9203519Paweł LipińskiKoziegłowyPOLOvermax1971M40208865-00:23:0700:46:1800:45:37
#84 22630Luke BaileyPoznańOxford Brookes Univercity1989M2068213-00:18:4200:39:1200:36:34
#85 7142326Paweł PawlikSwarzędzPOLPAAB Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycz1973M40168678-00:21:5800:44:5400:44:05
#86 11542569Łukasz BolewskiPaczkowoPOLPaczkowo1976M304771066-00:23:2700:48:1000:45:13
#87 23942254Mariusz ZelekPoznańPOLPALESTRANTS1985M204031995-00:28:1700:58:1400:56:20
#88 2038920Jolanta RoszkiewiczLubońPOLParkrun1978K30123-27000:26:4700:55:0900:53:20
#89 11911532Paweł KempinskiPoznańPOLParkrun Poznań1971M402591100-00:23:3900:48:2100:47:48
#90 20111995Tomasz LiśkiewiczPoznańPOLPartyStyle1980M308001746-00:26:1600:54:5600:52:19
#91 14322896Piotr UrbaniakPSARSKIEPOLPAW DRUK1975M305941301-00:24:4300:50:1000:48:34
#92 1965731Krzysztof RohnkaPoznańPOLPawdruk biega1960M501231713-00:26:0200:54:3000:52:55
#93 6002489Mirosław JarmułaPoznańPOLPałacyk Pod Lipami1960M5038573-00:21:5200:43:4400:43:28
#94 3772222Łukasz BrzoskiTrzebiszewoPOLPędziwiatry1983M30146361-00:20:5400:41:2700:41:07
#95 1732097Paweł DryszelGorzów Wlkp.POLPędziwiatry1983M3062162-00:19:2400:38:2800:38:24
#96 26031925Piotr LisieckiCzempińPOLPerspektiva1977M309402101-00:30:4601:00:0900:59:28
#97 5791172Marek MikołajczakGryfinoPOLPGE GiEK Odział Zespół Elektrowni Dolna Odra1984M30232553-00:22:2700:43:2400:43:09
#98 490960Arkadiusz KubasikGryfinoPOLPGE GiEK S.A. DOLNA ODRA1980M30196469-00:21:0300:42:3200:42:17
#99 25143638Paweł MikulskiPoznańPOLPGNiG1964M501672060-00:30:0900:59:1700:57:27
#100 7931570Marek KaletaJabłonnaPOLPiast Jabłonna1979M30325748-00:22:2000:45:2800:44:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności