Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 239127Andrzej SzwaczykPoznańPOLTeatr Polski1981M308991993-00:28:3400:58:1300:56:09
#2 2407313Marcin KowalskiPoznańPOLTeatr Polski1973M404722003-00:28:3500:58:2600:56:23
#3 164926Zbyszek RoszakPoznańPOLTeatr Polski1954M60241480-00:26:1100:51:5200:49:48
#4 6133368Adam SpringerKruszwicaPOLTG Sokół Gniewkowo1968M40142585-00:22:1300:43:5100:43:29
#5 23893617Maja FojudGowarzewoPOLThe Run World1979K30188-39800:29:1200:58:1200:57:14
#6 3643616Łukasz RemisiewiczWarszawaPOLThe Run World1982M30139346-00:21:1000:41:2100:41:18
#7 2560750Jolanta WróbelŚwieciePOLThe Runners Świecie1981K30225-47800:29:3300:59:5000:57:33
#8 2082765Wojciech LewandowskiŚwieciePOLThe Runners Świecie1964M501341797-00:26:2100:55:2700:54:49
#9 1382384Tomasz WróbelŚwieciePOLThe Runners Świecie1973M402981261-00:24:2800:49:4800:48:26
#10 18471112Sławomir AntoniakPoznańPOLTicon1962M501171630-00:26:1200:53:2700:52:03
#11 14671124Grzegorz KaczmarekMurowana GoślinaPOLTicon1973M403151332-00:24:5900:50:2500:49:01
#12 27383389Agnieszka Figaj-GrajekWierzonkaPOLTIM SA1974K4096-57200:29:5201:01:1700:58:13
#13 1008851Izabela SkurczyńskaBydgoszczPOLTKKF Kolejarz Bydgoszcz1971K4013-6600:23:1900:47:0500:46:48
#14 14423619Leon WawrzyniakPobiedziskaPOLTKKF Płomień Pobiedziska1955M50911310-00:25:0000:50:1600:49:46
#15 27681480Marcin PluskotaZbąszyńPOLTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1988M204412184-00:28:2201:01:4600:58:34
#16 632722Dariusz ChłopekZBĄSZYŃPOLTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1969M40149603-00:21:5800:44:0100:43:33
#17 1602472Michał TaisnerPoznańPOLTOROSPORT1974M4033149-00:19:2800:38:1600:38:08
#18 7232928Radosław TotaPoznańPOLTota Team1982M30292684-00:22:2800:45:0000:43:30
#19 25201926Alicja DembnaPOZNAŃPOLTOTAL RUNNERS1986K20136-45800:29:0800:59:2300:56:31
#20 8632904Maciej SiwikPoznańPOLTOTAL RUNNERS1977M30359813-00:22:3100:45:4800:44:53
#21 3701902Krzysztof CzajkaPoznańPOLTOTAL RUNNERS1992M20103354-00:20:4800:41:2500:40:43
#22 22921184Monika RuckaPoznańPOLtrenertriathlonu.pl1979K30163-35500:27:5200:57:1500:55:26
#23 3392158Robert GórnyPoznańPOLtrenertriathlonu.pl1972M4078324-00:20:2700:41:0300:40:18
#24 601341Bartosz MachońskiPoznańPOLtrenertriathlonu.pl1974M40140574-00:21:4700:43:4400:43:17
#25 6091181Marcin RuckiPoznańPOLtrenertriathlonu.pl1978M30248581-00:22:0700:43:4900:43:05
#26 107635Wojciech KruczyńskiPoznańPOLTri Tour Team1979M304491004-00:22:4600:47:3600:46:33
#27 652458Marcin KarasińskiKaliszPOLTriathlon Kalisz1970M401259-00:17:3500:35:2200:35:19
#28 1831736Katarzyna ZygartDąbrówkaPOLTriathlonista.Team1980K3093-21000:26:4600:53:2200:52:23
#29 409739Tomasz BartnikPoznańPOLTriathlonista.Team1976M30160392-00:41:5100:41:51
#30 20032382Agnieszka JędrzejczakSwarzędzPOLTurbo Żółwie1988K2081-26300:26:2600:54:4900:52:03
#31 621589Piotr MajłowskiGorzów Wlkp.POLTurbo Żółwie1988M203056-00:17:4400:35:1900:35:17
#32 3861421Paweł TrokaChojnicePOLTwój trener personalny1986M20108369-00:21:0600:41:3500:40:05
#33 3941621Paweł Spiczak-BrzezińskiPrzechlewoPOLTwojeSchody.pl1990M20110377-00:20:2000:41:4100:40:35
#34 403Filip PrzymusińskiPoznańPOLUAM SZPOT Triathlon1983M301137-00:16:5800:34:3000:34:30
#35 8043444Marcin BadurekGłogówPOLUciekające Kurczaki1979M30332759-00:22:1200:45:3100:45:15
#36 1716Szymon BytniewskiPoznańPOLUEP / Sklepbiegacza Poznań1991M201317-00:16:1600:32:1800:32:18
#37 11352189Paulina DudzińskaRaszkówPOLUKS ARKADY Raszków1992K2028-8600:22:5900:48:0300:45:57
#38 22942731Sławomir PrzybylakGostyńPOLUKS Biskupianka, GTS Citius1979M308761938-00:27:0400:57:1600:54:23
#39 14772452Bogdan PaluszkiewiczGostynPOLUKS Biskupianka/GTS CITIUS1972M403191340-00:24:5100:50:3100:48:47
#40 1041933Przemysław LasońRadomskoPOLUKS Dziesiątka Radomsko1990M204297-00:18:5200:36:5300:36:25
#41 23882662Kamil TomaszewskiSulęcinekPOLUKS ORKAN ŚRODA WLKP.1996M16171991-00:28:1600:58:1100:55:07
#42 821504Grzegorz UrbańczykPoznańPOLUKS Pionier Kleszczewo1987M203575-00:17:4800:36:0300:36:01
#43 12541632Wiesław NowakSkokiPOLUKS SKOCZEK Skoki1962M50811155-00:25:0100:48:5600:48:48
#44 13411439Irena NowakSkokiPOLUKS SKOCZEK Skoki1966K4019-11400:24:4900:49:2900:48:59
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33642Szymon KulkaPOLULKS Lipinki1993M2033-00:14:5200:29:2900:29:29
#46 14463549Krzysztof DreczkowskiPoznańPOLULTIMATE-EVENT1987M202831314-00:24:0700:50:1700:48:33
#47 24742392Paweł TaberskiPalędziePOLULTIMATE-EVENT1987M204132038-00:29:3100:59:0000:57:15
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6736Grzegorz JezierskiKoziegłowyPOLUnilever Polska1964M50160-00:17:5000:35:2200:35:22
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23641David Kiprono MettoEldoret , KenyaKENUnipes Team1990M2022-00:14:5000:29:1000:29:08
#50 3115Michał ŁawrowskiPoznańPOLUniwersytet Przyrodniczy1993M202031-00:16:4800:33:2900:33:29
#51 8092209Krzysztof UlanowskiSuchy LasPOLVege Runners1966M40186764-00:22:3900:45:3300:44:39
#52 31161666Agata BiałachowskaPoznańPOLVege Runners1985K20231-79300:35:0801:13:4101:10:18
#53 824389Michał KowalewskiPoznańPOLVege Runners1983M30342778-00:22:2900:45:3700:44:33
#54 603290Dominik WłodarkiewiczPOZNAŃPOLVege Runners1974M40854-00:17:4800:35:1200:35:11
#55 2631999Katarzyna Marszałek-KowalewskaPoznańPOLVege Runners1985K20156-51600:29:2601:00:2600:57:40
#56 18732443Irmina ŁąckaPoznańPOLVege Runners1988K2070-22700:26:0800:53:4000:52:17
#57 393472Bartosz SikoraPoznańPOLVege Runners1987M20109376-00:20:2800:41:4000:41:21
#58 432210Jakub KraśniewskiPoznańPOLVege Runners1978M30171415-00:20:5400:42:0400:41:56
#59 7191035Wioletta SobczykWitkowoPOLVELUX GNIEZNO1974K408-3800:22:1400:44:5600:44:46
#60 259643Leszek HęśGNIEZNOPOLVELUX GNIEZNO1987M2079246-00:20:1800:39:4900:39:44
#61 4353023Andrzej MazurpoznanPOLVimatri1982M30173417-00:21:2600:42:0500:41:53
#62 303223Kaja MilanowskaPoznańPOLVitaInSilica, Night Runners1984K3010-1500:20:1000:40:3100:40:17
#63 4153381Piotr WanielistaPOZNAŃPOLVO2MAX1980M30165398-00:20:4600:41:5400:40:49
#64 1963171Dorota PakulskaSuchy LasPOLVolkswagen Group Polska1976K30115-25200:25:4900:54:2800:52:20
#65 521671Marcin MrózSwarzędzPOLVolkswagen Poznań1978M30206497-00:21:1500:42:5100:42:40
#66 3061911Marek RatajczakSwarzędzPOLVolkswagen Poznań1975M30119291-00:20:3800:40:3400:40:23
#67 5931938Krzysztof NajderekKoziegłowyPOLVolkswagen Poznań1980M30240566-00:21:3500:43:3900:42:52
#68 105517Karol WiącekPoznańPOLVolkswagen Poznań1984M303198-00:18:2300:36:5400:36:51
#69 656446Roman GawrońskiZalasewoPOLVolkswagen Poznan1981M30267626-00:22:0200:44:1800:43:44
#70 2465433Filip JurczakPoznańPOLVolkswagen Poznan1987M204122033-00:28:1500:58:5700:57:40
#71 4201383Grzegorz FoćZalasewoPOLVolkswagen Poznań1976M30167403-00:21:0500:41:5600:41:09
#72 189390Maciej ZandeckiSwarzędzPOLVolkswagen Poznań1971M4038178-00:19:3000:38:3900:38:29
#73 1903184Piotr ZawadzkiPoznańPOLVolkswagen Poznań1982M3069179-00:19:1800:38:3900:38:39
#74 988465Przemysław JędrzakPoznańPOLVSD1973M40218924-00:23:3200:46:5700:46:40
#75 903468Mikołąj SobczakSKÓRZEWOPOLVSD1977M30376849-00:23:3100:46:0800:45:51
#76 20393231Aleksandra PanekDębogóraPOLVW POZNAŃ1968K4051-27100:28:1600:55:1000:53:46
#77 825329Jarosław SzygendapoznańPOLVW POZNAŃ1972M40190779-00:22:4800:45:3700:44:58
#78 2393714Grzegorz LitwinLubońPOLVW POZNAŃ1968M404691994-00:28:1400:58:1400:56:59
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13664Joel Maina MwangiKeniaKENVW Sport Promotion1985M2011-00:14:5400:29:0900:29:09
#80 6901335Maciej DzienieckiPoznańPOLVWP Race Team1973M40162659-00:22:1000:44:4100:44:07
#81 811368Tomasz RoszkowskiWarszawaPOLWARSZAWA NATOLIN ZACHODNI1986M203474-00:18:0100:36:0100:35:42
#82 16543395Mieczysław KoczorowskiWrześniaPOLWARTKO Golina1965M403501485-00:25:1100:51:5500:49:30
#83 22412812Artur WarszyckiWałczPOLWałcz1986M203841903-00:28:3400:56:4700:54:34
#84 511831Marek PrzytockiLubońPOLWCPR Poznań1976M30203489-00:21:4700:42:4500:42:31
#85 12151572Ariel ImiołekTrzciankaPOLWCPR Poznań1981M305041120-00:23:4600:48:3300:47:24
#86 22691371Marek ZandekPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1971M404541922-00:28:2600:57:0100:54:41
#87 20223143Marek FiganiakLubońPOLWFOŚiGW w Poznaniu1981M308041755-00:27:1800:55:0000:52:40
#88 15153097Dawid WaliszakSkrzynkiPOLWFOŚiGW w Poznaniu1993M202921372-00:24:0300:50:4500:48:27
#89 2798255Tomasz WiśniewskiPiłaPOLWFOŚiGW w Poznaniu1982M309832198-00:29:5701:02:0900:59:53
#90 5062142Roman KusterKomornikiPOLWFOŚiGW w Poznaniu1970M40117484-00:20:4700:42:4100:42:31
#91 23193235Marcin ZielazekPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1982M308811948-00:28:3800:57:3000:54:37
#92 25891703Karolina PotrawiakPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1982K30230-49200:28:5401:00:0300:57:51
#93 25901985Robert KlonowskiPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1971M404942098-00:28:4601:00:0300:57:43
#94 18261334Paweł StanekChybyPOLWFOŚiGW w Poznaniu1972M403811617-00:26:2500:53:2000:51:06
#95 31103262Anna RomanowskaPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1982K30378-79000:36:0201:12:3901:10:13
#96 23691280Wioletta JastrzębskaPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1975K30183-39100:28:3300:57:5800:55:35
#97 31463195Katarzyna BosaGrodzisk Wlkp.POLWFOŚiGW w Poznaniu1973K40140-81100:37:4901:18:2701:16:04
#98 26371370Anna ZandekPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1968K4088-52000:29:3901:00:2900:58:09
#99 26451690Magdalena ŻelichowskaPoznańPOLWFOŚiGW w Poznaniu1986K20158-52500:30:1601:00:3200:58:10
#100 26461127Marek BaumgartKobylnicaPOLWFOŚiGW w Poznaniu1970M404992121-00:30:1601:00:3200:58:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności