Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 22630Luke BaileyPoznańOxford Brookes Univercity1989M2068213-00:18:4200:39:1200:36:34
#2 11281882Stefan SteinbauerPoznańAUT1985M202381046-00:24:2600:48:0000:47:06
#3 9501377Weiding ZhangPoznanCHNKB UE POZNAN1983M30399894-00:22:3200:46:3500:45:57
#4 9731658Neal BaileyPoznanGBPoznań1979M30410914-00:22:1600:46:4800:44:15
#5 14521951Piotr NeumannBERLINGER1972M403091320-00:24:4400:50:1900:48:54
#6 1373666Aniko KálovicsHungaryHUNBenedek Team1977K306-1000:17:4400:37:4600:37:45
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13664Joel Maina MwangiKeniaKENVW Sport Promotion1985M2011-00:14:5400:29:0900:29:09
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23641David Kiprono MettoEldoret , KenyaKENUnipes Team1990M2022-00:14:5000:29:1000:29:08
#9 10172197Milud ShadiTulceLBAdrużna szpik1960M5063951-00:23:1700:47:0900:46:54
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 453694Lilia FiskoviczMDALKB Rudnik1989K203-400:17:3000:34:4800:34:48
#11 201211Przemysław StęclikPoznańPOLMuzeum Narodowe Poznań1979M3074190-00:19:2800:38:4600:38:38
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4581711Janusz SzymańskiPoznańPOL1951M603439-00:21:1700:42:1800:41:57
#13 7142326Paweł PawlikSwarzędzPOLPAAB Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycz1973M40168678-00:21:5800:44:5400:44:05
#14 970928Jacek AndrzejewskiPoznańPOLŚcieżki Biegowe Olimpia Poznań1955M5060911-00:22:5500:46:4600:46:31
#15 12262293Szymon BrzozowskiSwarzędzPOLZawsze Do Mety1972M402661130-00:23:5000:48:3900:47:49
#16 1483496Sebastian IwaszkowschowaPOLSCIM1982M306131345-00:25:1200:50:3300:49:24
#17 1739943Jarosław WoźnyPoznańPOLGrodziska Kolej Drezynowa1976M307041549-00:25:4200:52:3800:49:35
#18 19951165Paweł TalbierzPoznańPOL1986M203501736-00:26:4200:54:4400:53:21
#19 22522818Piotr LutomskiPoznańPOL1986M203851911-00:27:2300:56:5100:54:53
#20 25082031Janusz TopolskiPoznańPOL1959M501662058-00:28:4300:59:1500:56:35
#21 27641291Tomasz JeżewskiPlewiskaPOL1984M309762183-00:29:2201:01:4100:59:10
#22 30202883Michał RozmarynowskiPlewiskaPOL1981M3010302288-00:32:1301:07:0301:03:51
#23 2021975Mariusz KarmelitaGnieznoPOLAltom Gniezno1979M3075191-00:19:4500:38:4700:38:46
#24 4593425Mariusz WilińskiPoznańPOLMISIO1983M30184440-00:20:3900:42:1900:42:05
#25 715143Patryk PiechockiRokietnicaPOLBBL POZNAŃ1981M30291679-00:22:4000:44:5400:44:33
#26 971283Marek LisPoznańPOL1987M20210912-00:24:5800:46:4700:46:47
#27 1227978Maciej PaszkiewiczMurowana GoślinaPOL1962M50801131-00:24:0500:48:4000:48:10
#28 14843220Piotr WiśniewskiPoznańPOL1991M202861346-00:25:4100:50:3300:49:47
#29 1740821Martyna PrzybylskaPoznańPOLButterflyTeam1977K3085-19100:26:0700:52:3800:49:49
#30 1996879Piotr WalczakCzapuryPOL1972M404141737-00:28:4600:54:4500:51:28
#31 2253288Darek GocylaPoznańPOL1966M404521912-00:27:4500:56:5300:54:42
#32 2509274Agnieszka LipskaDąbrówkaPOL1980K30212-45100:28:5600:59:1500:58:30
#33 27652324Emilia JasinowskaMiędzychódPOLGimnazjum nr 2 w Międzychodzie1952K607-58200:29:1701:01:4200:59:31
#34 30212298Wojciech SkrudlikPoznańPOL1976M3010312289-00:32:1901:07:0901:03:55
#35 2033590Bartosz SobańskiPoznańPOL1987M2065192-00:19:2800:38:4800:38:38
#36 4602147Mariusz BogaczRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1978M30185441-00:21:3900:42:2000:41:49
#37 716708Leszek NowakJabłonnaPOLE-ELEKTRYK1972M40169680-00:22:0500:44:5500:43:51
#38 9721937Sławomir ChrapekGnieznoPOL1979M30409913-00:22:5100:46:4800:45:55
#39 1228535Marek DolatowskiŚwiebodzinPOL1987M202501132-00:24:2700:48:4000:47:59
#40 1485429Mariusz BaranŚremPOL1969M403201347-00:25:0300:50:3300:49:34
#41 17412990Magdalena DanekPoznańPOL1974K4034-19200:26:0100:52:4100:50:53
#42 19973137Karol NiteckiOsiek MałyPOL1988M203511738-00:27:1000:54:4600:52:43
#43 22543021Łukasz PiaskowskiPlewiskaPOLSIM Dopiewo1974M404531913-00:27:4200:56:5300:54:05
#44 2510541Alicja Kukla-KowalskaSkórzewoPOL1978K30213-45200:28:4900:59:1500:56:18
#45 27661203Agnieszka WasylukNowa SólPOL1971K4097-58300:30:2901:01:4300:59:34
#46 30221765Izabela KaczmarekPoznańPOL1977K30358-73300:33:0501:07:1301:05:07
#47 2041595Marcin MazurkiewiczMur-GoślinaPOL1978M3076193-00:19:2100:38:4800:38:47
#48 461502Krzysztof KrawczykRakoniewicePOLGrodziski Klub Biegacza1968M40105442-00:21:0600:42:2000:42:10
#49 7173319Maciej DutkiewiczPoznańPOLDrużyna Szpiku1974M40170681-00:22:3100:44:5500:44:27
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12292707Piotr KinastowskiPoznańPOLMalta Poznań1944M70+21133-00:24:2700:48:4000:48:28
#51 14861134Marcin KlorekPoznańPOL1973M403211348-00:24:4600:50:3400:49:42
#52 17422216Beata KaczmarekPoznańPOLDrużyna Szpiku1971K4035-19300:25:5000:52:4100:51:15
#53 19981874Joanna KowalskaŚremPOL1989K2080-26000:27:0400:54:4700:52:30
#54 22551220Łukasz NyczkowskiOpalenicaPOL1981M308641914-00:28:1800:56:5300:53:42
#55 25111086Dorota SzturemskaPoznańPOL1987K20133-45300:28:4300:59:1600:57:23
#56 27672200Elzbieta RydzewskaPoznańPOL1980K30286-58400:29:3801:01:4500:58:27
#57 30231723Robert IllmannPOZNAŃPOL1972M405322290-00:33:0501:07:1401:05:08
#58 2053518Anna PogorzelskaKożuchówPOLNowosolska Grupa Biegowa1981K308-1200:19:3300:38:4800:38:45
#59 462555Przemysław AndrzejewskiPoznańPOLKlub Biegacza im. Macieja Frankiewicza1980M30186443-00:21:0000:42:2000:41:38
#60 718437Agnieszka BarłógSzamotułyPOL1983K3018-3700:21:5600:44:5600:44:03
#61 9743432Grzegorz RatajczykWrześniaPOLKB Kosynier1969M40215915-00:23:1300:46:4900:46:28
#62 1230122Rafał HelakSwarzędzPOL1976M305101134-00:23:4300:48:4000:47:56
#63 1487686Przemysław LamperskiPoznańPOLMorsy Poznań1968M403221349-00:24:4900:50:3500:49:50
#64 17432453Maciej DanekPoznańPOL1973M403641550-00:26:0000:52:4100:50:53
#65 19992880Grażyna JessaśremPOL1969K4048-26100:27:0400:54:4700:52:30
#66 22562528Jakub BielewiczPoznańPOLNight Runners/Harcerze1995M16161915-00:28:2200:56:5400:54:30
#67 25122651Wioletta RulewiczPoznańPOL1977K30214-45400:28:2200:59:1600:56:35
#68 27681480Marcin PluskotaZbąszyńPOLTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1988M204412184-00:28:2201:01:4600:58:34
#69 30241918Piotr MuchaPoznańPOLWIZ PP1968M405332291-00:31:0301:07:1501:04:32
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2063104Dorota PrzybyszGrodzisk WLKPPOLGrodziski Klub Biegacza1966K401-1300:19:1800:38:4900:38:47
#71 4631681Sławomir WasiakPoznańPOL1990M20118444-00:21:1200:42:2100:41:53
#72 7191035Wioletta SobczykWitkowoPOLVELUX GNIEZNO1974K408-3800:22:1400:44:5600:44:46
#73 9752190Ksawery UrbańczykZIMINPOLDrużyna Szpiku1959M5061916-00:23:0000:46:5000:46:08
#74 12311260Tomasz GodlewskiSkórzewoPOL1980M305111135-00:23:2100:48:4200:45:56
#75 14882278Łukasz BruellPoznańPOLWielkopolscy Biegacze1981M306141350-00:24:3400:50:3500:49:38
#76 17441191Igor DembińskiPoznańPOL1974M403651551-00:25:2400:52:4300:51:01
#77 2000759Wojciech BoguszPoznańPOL1990M203521739-00:27:0200:54:4800:52:20
#78 22572891Rafał PijańskiKamionkiPOL1975M308651916-00:27:4700:56:5400:54:08
#79 25133068Przemysław CzekajPoznańPOLTeam ASA - Biegiem Po Zdrowie1987M204172059-00:27:5900:59:1600:57:24
#80 27693111Bartosz KasprzakPoznańPOLDrużyna Szpiku1986M204422185-00:29:2801:01:4700:58:27
#81 30253351Piotr JaruszewskiPoznańPOL1984M3010322292-00:32:4101:07:1601:05:05
#82 207576Włodzimierz ParońMiędzychódPOLKB Międzychód1959M509194-00:19:2500:38:4900:38:43
#83 464897Piotr MichalakKościanPOL1975M30187445-00:21:0100:42:2200:42:03
#84 7203448Arkadiusz KulonRadzynyPOLRADZYNY TEAM1973M40171682-00:22:4500:44:5700:44:13
#85 976571Andrzej KrólDąbrówkaPOL1980M30411917-00:23:0900:46:5000:46:01
#86 12321887Stanisław SpychałaWronkiPOLwroniecki klub biegacza1954M60161136-00:24:0400:48:4200:47:41
#87 14893527Michał MietlińskiPoznańPOL1986M202871351-00:23:0000:50:3500:47:13
#88 1745949Joanna KulusTarnowo PodgornePOLPoziom Wyzej Tarnowo Biega1982K3086-19400:25:5000:52:4400:50:17
#89 20012093Marek PietrzakZalasewoPOL1980M307961740-00:26:5000:54:4900:52:06
#90 22583292Magdalena SikorskaPiłaPOL1978K30156-34200:27:4200:56:5500:54:54
#91 25143638Paweł MikulskiPoznańPOLPGNiG1964M501672060-00:30:0900:59:1700:57:27
#92 2770767Ewa RusinekSzamotułyPOLDrużyna Szpiku1984K30287-58500:30:3001:01:4800:59:02
#93 30262338Janusz MarczakPoznańPOLPoznań1960M501812293-00:31:4501:07:1701:04:20
#94 208118Jakub MaćkowiakCzerniejewoPOLCzerniejewo Biega1987M2066195-00:19:2900:38:5000:38:43
#95 465101Konrad ZarewiczDąbrówkaPOL1982M30188446-00:21:0100:42:2200:41:59
#96 721330Izabela WierzchowskaKaliszPOLSupermaraton Kalisz1981K3019-3900:22:1300:44:5900:44:29
#97 9771900Agata ŁaźniakPoznańPOL1986K2020-6000:22:5800:46:5100:46:32
#98 1233112Katarzyna KachniarzCZERNIEJEWOPOLNight Runners1984K3041-9700:23:4600:48:4300:48:16
#99 14901010Piotr TacijKomornikiPOLSCIM1977M306151352-00:24:4300:50:3500:48:56
#100 17461748Damian BaszkiewiczMurowana goślinaPOL1985M203281552-00:25:0500:52:4400:51:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności