Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 568414Julia DobieżyńskaPuszczykowoPOL1984K3016-2500:21:2900:43:1500:43:08
#2 8373377Krzysztof RajewiczpuszczykowoPOL31BLT1974M40192790-00:22:3900:45:4000:45:15
#3 11101564Dariusz SitekPuszczykowoPOLKP Puszczykowo1973M402441032-00:23:3300:47:5100:47:37
#4 24281030Joanna SrokaPuszczykowoPOL1981K30196-41700:28:0900:58:3700:57:07
#5 16602455Piotr KuhnertPuszczykowoPOL1976M306811489-00:25:2500:51:5800:50:53
#6 6401411Bartosz BaumPuszczykowoPOLCITYZEN1986M20148611-00:21:4800:44:0500:43:00
#7 897997Radek OstrowskiPuszczykowoPOL1980M30373843-00:23:0300:46:0200:43:49
#8 6641894Mateusz PawlakPuszczykowoPOL1986M20153634-00:21:2400:44:2600:42:44
#9 24641294Justyna SzawelskaPuszczykowoPOLFundacja RAKOFF1988K20128-43200:28:5300:58:5600:56:30
#10 18342172Dariusz OstrowskiPłockPOL1966M403841624-00:25:3500:53:2200:51:51
#11 11953415Jacek GutkowskiPłockPOL1965M402601103-00:23:4300:48:2300:47:59
#12 193662Marcin SajekPłotyPOL1984M30519-00:16:0400:32:3100:32:29
#13 18601999Sławek SkrzypczakRabowicePOL1987M203351638-00:25:3400:53:3500:52:19
#14 20353274Alicja PłotałaRaculaPOL1972K4050-26800:26:5300:55:0800:54:05
#15 1041933Przemysław LasońRadomskoPOLUKS Dziesiątka Radomsko1990M204297-00:18:5200:36:5300:36:25
#16 4602147Mariusz BogaczRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1978M30185441-00:21:3900:42:2000:41:49
#17 10212184Tomasz DominiakRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1976M30431955-00:23:1900:47:1000:46:32
#18 25971195Karolina WiśniewskaRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1984K30233-49700:29:4901:00:0700:57:00
#19 3143200Maciej KuligowskiRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1987M2089299-00:20:4100:40:4300:40:11
#20 341826Waldemar ZasadaRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1962M5019326-00:20:0400:41:0800:41:05
#21 1433372Radosław MałolepszyRadziejówPOLKS ZRYW Radziejów1980M3048132-00:19:0800:37:5400:37:51
#22 7203448Arkadiusz KulonRadzynyPOLRADZYNY TEAM1973M40171682-00:22:4500:44:5700:44:13
#23 461502Krzysztof KrawczykRakoniewicePOLGrodziski Klub Biegacza1968M40105442-00:21:0600:42:2000:42:10
#24 2525886Tomasz JarnutRakoniewicePOL1989M204192067-00:28:2700:59:2500:57:29
#25 10342705Tomasz GarzełRAKONIEWICEPOLNIAGARA FITNESS KLUB1987M20224967-00:23:4800:47:1500:46:08
#26 28503182Justyna BoruckaRakoniewicePOL1988K20178-62400:30:4201:02:4800:59:55
#27 11341601Jolanta BączykRakoniewicePOL1984K3037-8500:23:3800:48:0200:46:44
#28 624792Mirosław SudzikRakoniewicePOLNIAGARA FITNESS KLUB1980M30255595-00:21:3900:43:5600:43:29
#29 1331979Mirosław RządkowskiRakoniewicePOLNIAGARA FITNESS KLUB1967M4026124-00:18:5100:37:4200:37:40
#30 6711212Radosław KmiecikRakoniewicePOLNiagara Fitness Rakoniewice1980M30274641-00:21:3100:44:3000:44:04
#31 5031426Romek PietrzakRAKOWNIAPOLGREEN TEAM RAKOWNIA1963M5031481-00:21:0200:42:4000:42:10
#32 13542579Katarzyna May-AdamekRakowniaPOLGEEN -TEAM RAKOWNIA1975K3047-11700:24:0800:49:3500:49:03
#33 399542Dawid SikoraRAKOWNIAPOLKB Maniac Poznań1976M30154382-00:20:4300:41:4600:41:44
#34 11352189Paulina DudzińskaRaszkówPOLUKS ARKADY Raszków1992K2028-8600:22:5900:48:0300:45:57
#35 2231653Paweł TroniarzRaszynPOLDZIKIE_DZIKI1979M3084210-00:19:3600:39:0400:38:57
#36 305901Marcin TroniarzRaszynPOLDZIKIE_DZIKI RASZYN1975M30118290-00:20:2900:40:3300:40:25
#37 30372068Izabela WylegałaRatajePOL1980K30363-74100:33:0301:07:4801:04:43
#38 9281413Łukasz PorzucekRawiczPOLGRUPA BIEGOWA Rozbiegany Rawicz1978M30390873-00:23:1800:46:2200:45:44
#39 14532080Alicja KapałaRawiczPOLAltom Gniezno1983K3053-13300:25:3200:50:1900:49:53
#40 1073723Agnieszka RembaczRedaPOLRuneda1980K3030-7100:23:4000:47:3300:47:05
#41 1820721Mariusz GrzelakRobakowoPOL1970M403791611-00:24:4600:53:1700:50:11
#42 26243330Krzysztof SobańskiRogalinekPOLRogalinek1977M309472114-00:29:4601:00:2400:57:30
#43 26253280Maja SobańskaRogalinekPOLRogalinek1981K30242-51100:29:4701:00:2400:57:32
#44 30683140Aleksandra RetmanRogowoPOL1991K20219-75900:34:2001:09:1901:06:18
#45 10062437Franciszek RichterRogoźnikPOLZapierdalacze1960M5062941-00:23:1300:47:0500:46:46
#46 2772438Andrzej PitasRogoźnikPOLRogożniccy Zapierdalacze1976M30106264-00:20:1600:40:0100:39:45
#47 2932592Sebastian KwiecieńRogoźnikPOLZapierdalacze1983M30115279-00:20:1300:40:2100:40:04
#48 3762434Łukasz FlakRogożnikPOLRogożniccy Zapierdalacze1980M30145360-00:20:1600:41:2700:41:11
#49 18532808Kornelia KozłowskaRogoźnoPOLNight Runners1987K2067-21900:26:2200:53:3100:52:42
#50 21492989Henryk MalinowskiRogoźnoPOLśmigam do mety1954M60411837-00:27:2800:56:0300:54:06
#51 3403002Przemysław KucharskiRoketnicaPOLZPC Team1983M30129325-00:20:4500:41:0400:40:58
#52 715143Patryk PiechockiRokietnicaPOLBBL POZNAŃ1981M30291679-00:22:4000:44:5400:44:33
#53 20312552Konrad SzułczyńskiRokietnicaPOL1973M404211764-00:27:1200:55:0600:52:34
#54 5052260Darek OkońRokietnicaPOL1974M40116483-00:20:5700:42:4000:41:45
#55 26323003Jakub DłużyńskiRokietnicaPOLAllianz Running Team1980M309492116-00:28:0001:00:2700:58:06
#56 26431028Sławomir JenekRokietnicaPOLMaratony Polskie1970M404982120-00:29:5901:00:3100:57:13
#57 21502229Joanna PrzybylskaRokietnicaPOLPiotr i Paweł Marka Formy1983K30146-31300:26:4300:56:0400:54:59
#58 16502307Bartosz BerganderRokietnicaPOLMAN Accounting Center Team1983M306761481-00:25:1500:51:5300:49:56
#59 1146189Marek StachowiakRokietnicaPOLNight Runners1978M304731058-00:23:4800:48:0800:46:55
#60 2445837Dariusz KosickiRokietnicaPOL1966M404772022-00:28:5500:58:5200:56:29
#61 663667Daniela Elena CirlanRomaniaROMBenedek Team1980K304-700:17:3000:35:2200:35:21
#62 11571080Marcin SzafrańskiRosnówkoPOL1980M304791069-00:23:4100:48:1100:46:52
#63 268472Krzysztof RadajewskiRostarzewoPOL1960M501732139-00:30:0001:00:5400:58:58
#64 1677441Jakub DolataRostarzewoPOLDJ1984M306861502-00:26:0200:52:1100:51:05
#65 117578Ania RadajewskaRostarzewoPOLKB Maniac Poznań1986K2029-8900:24:0700:48:1400:47:43
#66 1713678Szymon DolataRostarzewoPOLDJ1990M203221530-00:26:0400:52:2900:51:24
#67 9512115Andrzej ZielendaRostarzewoPOLWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1961M5057895-00:23:3300:46:3600:45:59
#68 9522067Jarosław PiesikrostarzewoPOLWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1964M5058896-00:23:3300:46:3600:45:59
#69 1731440Tomasz DolataRostarzewoPOLDJ1960M501051543-00:26:0400:52:3500:51:31
#70 30273313Piotr FrancuzowiczRostworowoPOLKB ZAWAŁ1978M3010332294-00:31:2501:07:1901:03:58
#71 17881899Adrian HałasRostworowoPOL1980M307211583-00:25:2600:53:0200:51:06
#72 18352374Lesław KasztelanRumianekPOL1983M307421625-00:24:4500:53:2400:52:12
#73 1503383Paweł KotasRybnikPOLKOTASPORT1988M2050139-00:19:1700:38:1000:37:52
#74 23143335Dariusz WoźniakRyczywółPOL1971M404581947-00:28:1000:57:2800:55:37
#75 13782016Kamil GronowskiRyczywółPOLSatan Plays Disco1987M202701258-00:24:3400:49:4700:49:11
#76 7422000Andrzej KubiśRydzynaPOLDERT.ME RYDZYNA1963M5046701-00:22:1200:45:1100:44:57
#77 28802996Tomasz ŚredzińskiRydzynaPOLSMAKMAK TEAM1985M204492237-00:31:4501:03:1401:01:20
#78 4031171Bronisław MatylaRydzynaPOLDrużyna Szpiku1965M4089386-00:21:0400:41:4900:41:41
#79 2321478Łukasz KozłowskiRzepinPOLTeam Eljot1985M203921950-00:28:2500:57:3100:54:30
#80 3191973Mykola BahlayRzeszówUKRBIEGUNKA TEAM POLAND1985M2090304-00:20:3600:40:4700:40:41
#81 12482149Slawomir SpychałaSAPOWICE gm.STĘSZEWPOL1966M402721149-00:24:0000:48:5400:47:19
#82 15412196Agata GrzybSiekierki WielkiePOL1974K4027-15000:24:5200:50:5900:50:11
#83 657859Przemek PawłowskiSiekierki WielkiePOL1977M30268627-00:21:4900:44:1900:44:03
#84 27512678Krystian BłaszkowiakSiekierki WielkiePOL1979M309732175-00:29:2601:01:3300:59:11
#85 19841972Piotr MazurkiewiczSiekierki WielkiePOLKluska1985M203481729-00:27:0300:54:3900:53:20
#86 1932100Damian KurkowiakSielinkoPOL1987M2062182-00:19:3500:38:4200:38:28
#87 230350Tomasz FrąkSierakówPOL1982M3089217-00:19:3400:39:1700:39:11
#88 15182559Jacek PodolskiSierakówPOL1981M306241375-00:23:5500:50:4600:47:50
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1622920Sławomir OrzełSierakówPOLMMA Devil Międzychód1996M163151-00:19:1900:38:1700:38:12
#90 20733117Marek RutkowskiSieraków WielkopolskiPOL1957M501331792-00:27:2500:55:2400:53:25
#91 11512822Andrzej DolatasilnowoPOLneuron1978M304751063-00:23:3300:48:1000:46:21
#92 25222615Marcin PikułaSkokiPOL1988M204182064-00:29:0900:59:2500:57:30
#93 12541632Wiesław NowakSkokiPOLUKS SKOCZEK Skoki1962M50811155-00:25:0100:48:5600:48:48
#94 1821528Wiesław WiącekSkokiPOL1948M60331612-00:25:1000:53:1800:50:31
#95 13411439Irena NowakSkokiPOLUKS SKOCZEK Skoki1966K4019-11400:24:4900:49:2900:48:59
#96 650417Arkadiusz DembińskiSkokiPOLSkoki biegają1986M20152621-00:21:0400:44:1500:42:27
#97 2510541Alicja Kukla-KowalskaSkórzewoPOL1978K30213-45200:28:4900:59:1500:56:18
#98 12311260Tomasz GodlewskiSkórzewoPOL1980M305111135-00:23:2100:48:4200:45:56
#99 20273523Jerzy SzymańskiSkórzewoPOL1954M60371760-00:26:3200:55:0400:53:31
#100 775299Marcin PolkowskiSkórzewoPOLKuźnia Triathlonu Poznań1976M30312732-00:23:2400:45:2200:44:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności