Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 20303299Stanisław PanekDębogóraPOL1994M203541763-00:28:1600:55:0500:53:41
#2 20393231Aleksandra PanekDębogóraPOLVW POZNAŃ1968K4051-27100:28:1600:55:1000:53:46
#3 1410443Tomasz TrojanowskiDobiegniewPOL1990M202751284-00:24:1100:49:5700:48:21
#4 8191828Leszek RożniakowskiDobrePOLKS ZRYW Radziejów1986M20181774-00:23:2900:45:3500:45:07
#5 17761360Paweł JuszczykDopiewiecPOL1970M403711575-00:25:2100:52:5600:51:59
#6 7631164Adam WędrychowiczDopiewiecPOLLP Team1976M30307720-00:22:3900:45:1900:44:23
#7 529691Marcin DembkowskiDopiewiecPOLSamotny Wilk Triathlon1979M30211505-00:21:2200:42:5700:42:40
#8 2441793Piotr MaikDopiewoPOLSPRINT Dopiewo1978M3091231-00:19:4600:39:3200:39:27
#9 8213034Marcin NapierałaDopiewoPOLSIM Dopiewo1975M30341775-00:23:1500:45:3600:44:52
#10 11392505Rafał WitkowskiDREZDENKOPOLWSPWLĄD POZNAŃ1977M304681053-00:23:4700:48:0400:46:24
#11 175511Jacek GwóźdźDrezdenkoPOL1989M2056164-00:19:2400:38:3200:38:05
#12 2089221Marek GruntDrwęsaPOL1959M501351802-00:27:2700:55:2900:55:05
#13 16673060Marcin KrzysztoszekDusznikiPOL1977M306831495-00:24:3900:52:0600:49:01
#14 2583030Leszek PawlikiewiczDługie StarePOLŁYDY A NIE UDA1986M2078245-00:19:3100:39:4900:39:16
#15 10603078Damian StróżakDługie StarePOL1992M20229991-00:22:4300:47:2800:44:42
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23641David Kiprono MettoEldoret , KenyaKENUnipes Team1990M2022-00:14:5000:29:1000:29:08
#17 10203297Piotr PawlikFrankowoPOLENERGOBUD Oddział Poznań1987M20220954-00:23:3400:47:1000:45:00
#18 11822695Joanna BestrzyńskaGądkiPOLKB Maniac Poznań1971K4016-9100:23:4500:48:1600:47:24
#19 18183452Katarzyna SobczakGarbyPOLDrużyna Szpiku1968K4040-20900:26:0200:53:1700:51:20
#20 1969331Przemysław KędziaGarbyPOLLight Runners1971M404061716-00:26:5500:54:3300:52:56
#21 2138548Alicja SengerGąsawaPOLRunners High Gąsawa1986K2095-31000:27:1400:55:5800:53:08
#22 192519Michał SengerGąsawaPOLRunners High Gąsawa1981M3070181-00:19:0400:38:4100:38:36
#23 23753354Mariusz WielińskiGdańskPOL1963M501561983-00:27:5800:58:0100:57:16
#24 1661424Tomasz SzulcGdańskPOL1967M403511490-00:25:0000:52:0000:49:37
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23719Antoni CichończukGdyniaPOLFLOTA Gdynia1949M602224-00:19:4200:39:2600:39:26
#26 1071989Grzegorz HeniczGdyniaPOL1965M402351001-00:23:3900:47:3300:47:04
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1132179Andrzej KrzyszkowskiGdyniaPOLniestowarzyszony1952M601105-00:18:4400:37:1300:37:13
#28 28481108Mariusz NowackiGliwicePOL1982M3010002226-00:31:3501:02:4801:02:48
#29 2021975Mariusz KarmelitaGnieznoPOLAltom Gniezno1979M3075191-00:19:4500:38:4700:38:46
#30 9721937Sławomir ChrapekGnieznoPOL1979M30409913-00:22:5100:46:4800:45:55
#31 7373327Zbigniew TomczakGnieznoPOLAltom Gniezno1954M606696-00:22:2400:45:0700:44:57
#32 12642870Maria GrzelakGnieznoPOLNight Runners1990K2036-10100:25:0400:48:5900:48:04
#33 2432868Marcin JungGnieznoPOL1981M3090230-00:20:1100:39:3100:39:23
#34 509383Janusz WystępskiGnieznoPOLDrużyna Szpiku1972M40118487-00:20:4800:42:4500:41:39
#35 7652560Mikołaj KrygierGnieznoPOLCzerniejewo Biega1988M20175722-00:23:1300:45:1900:44:40
#36 259643Leszek HęśGNIEZNOPOLVELUX GNIEZNO1987M2079246-00:20:1800:39:4900:39:44
#37 18031837Roman GizaGnieznoPOLTarahumara1973M403771597-00:26:0400:53:0900:50:56
#38 2692131Bartosz SłomowiczGnieznoPOLAltom Gniezno1973M4052256-00:19:5600:39:5600:39:52
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 393677Andrzej KrzyścinGnieznoPOLKlub Altom Gniezno1967M40336-00:17:1000:34:2800:34:28
#40 20993167Mariusz GrendaGnieznoPOL1987M203631810-00:27:1000:55:3300:52:20
#41 16302650Grzegorz MalanowskiGnieznoPOL1981M306661467-00:24:5100:51:4500:49:10
#42 24051619Tomasz FrąckowiakGnieznoPOLPKO Bank Polski1974M404702001-00:27:4700:58:2400:56:26
#43 24063390Robert SmelkowskiGnieznoPOLPKO Bank Polski1968M404712002-00:27:4700:58:2500:56:27
#44 1152079Mariusz AdamczykGnieznoPOLAltom Gniezno1973M4023107-00:18:4500:37:1500:37:08
#45 6391742Tomasz SosińskiGnieznoPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNO1975M30263610-00:21:4700:44:0500:43:17
#46 27193322Natalia ZobelGnieznoPOL1987K20164-55900:29:4301:01:1200:57:52
#47 6913191Bartłomiej PlutaGnieznoPOL1986M20161660-00:21:5100:44:4100:44:23
#48 19763166Maciej DzięcielakGnieznoPOLSCIM1987M203471722-00:26:5400:54:3500:52:57
#49 9681747Artur ZielińskiGnieznoPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNO1976M30408910-00:23:1100:46:4300:45:51
#50 25063487Piotr MajchrzakGNIEZNOPOLGNIEZNO1971M404842056-00:28:3000:59:1400:55:57
#51 22223144Artur GrendaGniezoPOL1985M203781888-00:27:1100:56:4000:53:24
#52 1270379Szymon KoziełGolęczewoPOLSaymy Golęczewo1978M305261168-00:24:5700:49:0200:47:17
#53 25921702Adrianna MachnickaGolęczewoPOLLoca people1992K20149-49300:29:2201:00:0500:58:22
#54 17531948Grażyna ŁechtańskaGolinaPOLKB Wartko1970K4036-19500:26:0900:52:4800:51:43
#55 26111387Roksana KubiakGOLINAPOL1989K20152-50400:28:3201:00:1600:57:59
#56 2453777Ryszard RoszakGolinaPOLKB Wartko1957M501612028-00:28:1100:58:5300:56:21
#57 14391025Marcin KurzawińskiGolinaPOL1978M305971308-00:24:0900:50:1400:47:27
#58 17352518Janusz RożekGolinaPOLKB Wartko1953M60321546-00:26:3400:52:3700:49:58
#59 19752218Jarosław LenortGÓRAPOL1970M404081721-00:26:3400:54:3400:53:34
#60 22832060Agata SzukalskaGortatowoPOLARS REKLAMA1976K30161-35200:27:5300:57:0900:55:33
#61 19232062Rafał SzukalskiGortatowoPOLRAFLEX ETYKIETY1976M307691683-00:26:0400:54:0600:52:29
#62 724904Michał BezulskiGorzów WielkopolskiPOLCT CADET1971M40172685-00:22:4600:45:0000:44:03
#63 1385144Mateusz MałozięćGorzów WielkopolskiPOLOLO MED1986M202711264-00:24:2200:49:4800:47:47
#64 22171956Kinga PająkGorzów WielkopolskiPOL4Fun1979K30153-33300:27:3800:56:3900:54:33
#65 12161019Rafał SzymańskiGorzów WielkopolskiPOLGorzów Wielkopolski1977M305051121-00:23:3200:48:3400:48:26
#66 25443252Anna FranczakGorzów WlkpPOL1987K20139-46900:28:5300:59:3700:56:08
#67 962008Jarek GórskiGorzów WlkpPOL1976M302789-00:18:1100:36:3200:36:28
#68 1011616Piotr DudkaGorzów WlkpPOLcastorama1978M302994-00:18:1500:36:3900:36:35
#69 2538948Anna HładkaGorzów Wlkp.POLBS Hladka TEAM1980K30221-46500:29:0900:59:3500:58:32
#70 752945Sławomir HładkiGorzów Wlkp.POLBS Hladka TEAM1981M30302710-00:22:2700:45:1500:44:12
#71 1041594Robert OlejniczakGorzów Wlkp.POLOLO-MED1978M30436974-00:24:1300:47:1900:46:51
#72 25793493Jarosław JanikGorzów Wlkp.POL1964M501712092-00:29:2100:59:5800:56:36
#73 10422346Mariusz RóżańskiGorzów Wlkp.POL1978M30437975-00:24:1200:47:1900:46:51
#74 10632578Marek WitkowskiGorzów Wlkp.POL1971M40232994-00:23:0100:47:3000:45:01
#75 18481587Irena MajłowskaGorzów Wlkp.POL1953K604-21800:25:2400:53:2700:50:49
#76 26193420Wojciech JanikGorzów Wlkp.POL1980M309462111-00:29:2101:00:2200:57:00
#77 621589Piotr MajłowskiGorzów Wlkp.POLTurbo Żółwie1988M203056-00:17:4400:35:1900:35:17
#78 21182394Monika DuchnowskaGorzów Wlkp.POLepidemiasportu1978K30139-30000:27:5800:55:4000:54:18
#79 5892393Radosław DuchnowskiGorzów Wlkp.POLEPIDEMIA SPORTU1975M30237562-00:21:3100:43:3600:42:53
#80 213346Czesław RomasGorzów Wlkp.POLGorzów nad Wartą1950M60401825-00:27:0000:55:5500:53:17
#81 18971087Bartosz MinorowiczGorzów Wlkp.POL1987M203401665-00:25:1200:53:5400:51:11
#82 9001588Aleksander MajłowskiGorzów Wlkp.POL1950M609846-00:22:3500:46:0300:45:38
#83 16713544Bartosz SzwedowiczGorzów Wlkp.POL1972M403531497-00:25:4900:52:0800:51:52
#84 911205Andrzej DługołęckiGorzów Wlkp.POL1971M40205857-00:22:4400:46:1200:46:09
#85 1732097Paweł DryszelGorzów Wlkp.POLPędziwiatry1983M3062162-00:19:2400:38:2800:38:24
#86 4413376Paweł JakubowskiGorzów Wlkp.POL1972M4098423-00:20:3400:42:0600:41:51
#87 25363661Ireneusz WechmanGostyPOLwww.sklepbiegacza.pl1953M60472072-00:28:3700:59:3300:57:33
#88 20061955Krzysztof GórkiewiczGostyńPOLSkarbona team1957M501251742-00:26:1000:54:5400:53:13
#89 22942731Sławomir PrzybylakGostyńPOLUKS Biskupianka, GTS Citius1979M308761938-00:27:0400:57:1600:54:23
#90 7592114Przemek JanickiGostyńPOLSamotnik Ostrowo1980M30305716-00:22:1300:45:1700:44:21
#91 20572941Kuba WoźniakGostyńPOL1992M203601781-00:26:5500:55:1700:52:04
#92 7831904Przemysław TomaszewskiGostyńPOL1969M40183738-00:22:4300:45:2600:45:09
#93 18361763Jolanta MachowiczGostyńPOL1975K3094-21100:25:3700:53:2400:51:43
#94 3341577Krzysztof MatyśkiewiczGostyńPOLKB3651966M4075319-00:20:2600:40:5800:40:31
#95 13591548Jakub GałatGostyńPOLKB365 Gostyń1974M402931241-00:25:0500:49:3800:48:31
#96 13653193Tomasz StańczakGostyńPOL1969M402951246-00:23:5000:49:4100:47:25
#97 16531225Leszek TokarskiGostyńPOL1961M501001484-00:25:1200:51:5500:50:23
#98 9051440Przemysław MarcinkowskiGostyńPOL1975M30378851-00:23:0100:46:0900:44:56
#99 6611767Piotr PrzybyłGostyńPOLEASY RUNNERS1972M40155631-00:22:1600:44:2300:43:59
#100 6621847Paweł PiotrowskiGOSTYŃPOLPROTON1975M30271632-00:21:4000:44:2400:43:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności