Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 14762451Małgosia PaluszkiewiczGostyńPOL1972K4023-13700:24:5200:50:3100:48:47
#2 14772452Bogdan PaluszkiewiczGostynPOLUKS Biskupianka/GTS CITIUS1972M403191340-00:24:5100:50:3100:48:47
#3 6693515Emil WaszkowskiGostyninPOLBBL POZNAŃ1992M20154639-00:22:3200:44:2800:43:52
#4 584604Łukasz GórznyGowarzewoPOLGO! Gowarzewo1976M30234558-00:21:5000:43:2800:43:11
#5 23893617Maja FojudGowarzewoPOLThe Run World1979K30188-39800:29:1200:58:1200:57:14
#6 942983Sławomir PalickiGowarzewoPOLKB UE w Poznaniu1978M30397887-00:23:1000:46:3200:45:42
#7 12123156Piotr KościańskiGowarzewoPOL1980M305011117-00:24:1600:48:3200:48:07
#8 341795Piotr HumerskiGozdzichowoPOLGrodziski Klub Biegacza1989M202133-00:16:5600:33:5700:33:56
#9 27763400Maciej BuschkeGołuskiPOLGo-Go Łuski1984M309772189-00:28:3901:01:5200:59:03
#10 30493317Jakub TomaszewskiGołuskiPOLtanuka.pl1982M3010382302-00:31:2301:08:0901:05:18
#11 1363412Grzegorz ŚlusarekGołuskiPOLpokonacsiebie.pl1981M305701244-00:24:5700:49:3900:49:17
#12 174798Marian ŚwitońGRABÓW NAD PROSNĄPOLT.G. SOKÓŁ BUKOWNICA1960M501071553-00:24:3700:52:4400:52:41
#13 9943602Waldemar SitekGRABÓW NAD PROSNĄPOLT.G. SOKÓŁ BUKOWNICA1981M30416930-00:22:1600:46:5900:46:40
#14 18572467Mieczysław KarkowskiGrodziecPOL1978M307461636-00:25:5700:53:3400:52:46
#15 9792922Paweł MatuszewskiGrodzisk WielkopolskiPOL1991M20211919-00:22:5100:46:5200:43:52
#16 496306Łukasz KoniecznyGrodzisk WIelkopolskiPOL1991M20125475-00:21:4500:42:3500:42:04
#17 17792002Michał JóśkowiakGrodzisk WielkopolskiPOL1978M307171577-00:25:3700:52:5800:52:14
#18 16272132Piotr WłodarczakGrodzisk WielkopolskiPOL1987M203161464-00:24:1800:51:4300:49:01
#19 19041451Piotr BartkowiakGrodzisk WielkopolskiPOLGrodziski Klub Biegacza1976M307631670-00:27:0300:53:5700:52:16
#20 16822256Barbara CichosGrodzisk WielkopolskiPOLGrodziski Klub Biegacza1966K4031-17600:25:1800:52:1400:51:46
#21 1551901Robert ŁuczakGrodzisk WielkopolskiPOLGrodziski Klub Biegacza1975M3053144-00:19:1100:38:1300:37:52
#22 1591833Piotr ŁączyńskiGrodzisk WielkopolskiPOLSPORTGAS1978M3056148-00:19:2800:38:1600:38:12
#23 25011629Jakub KrawiecGrodzisk WielkopolskiPOL1983M309222052-00:28:4400:59:1300:57:48
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2063104Dorota PrzybyszGrodzisk WLKPPOLGrodziski Klub Biegacza1966K401-1300:19:1800:38:4900:38:47
#25 7321137Robert KonkiewiczGrodzisk wlkpPOLGrodziski Klub Biegacza1972M40173692-00:21:4100:45:0600:43:45
#26 28433465Anna RatajczakGRODZISK WLKPPOL1981K30306-62000:29:5201:02:4200:59:33
#27 28441135Renata StepczakGRODZISK WLKPPOL1973K40104-62100:29:5201:02:4300:59:34
#28 5471777Michał W ĘgrzynGrodzisk wlkpPOLGrodziski Klub Biegacza1977M30219523-00:21:1200:43:0800:41:48
#29 23971090Basia BłaszykGRODZISK WLKPPOL1979K30191-40200:28:0800:58:1900:55:10
#30 3491914Sławomir KaniukGrodzisk WlkpPOLniezrzeszony Grodzisk Wlkp1970M4079334-00:20:2600:41:1500:41:06
#31 1541941Paweł MelonekGRODZISK WLKPPOLGrodziski Klub Biegacza1966M4031143-00:18:5100:38:1200:38:10
#32 17622430Bernard Bereszyńskigrodzisk wlkp.POL1964M501101564-00:26:4900:52:4900:51:44
#33 17781096Marcin BrudłoGrodzisk Wlkp.POLOriento Expresso Team1976M307161576-00:26:0100:52:5800:50:37
#34 754896Szymon BakalarekGrodzisk Wlkp.POL1986M20171712-00:22:1900:45:1600:44:45
#35 7693474Piotr GolczakGrodzisk Wlkp.POL1982M30310726-00:22:5100:45:2000:43:58
#36 2836784Joanna JaśkowiakGRODZISK WLKP.POL1977K30303-61700:29:5301:02:3801:01:28
#37 787394Adrian MillerGrodzisk Wlkp.POLGrodziski Klub Biegacza1984M30319742-00:22:2600:45:2700:44:47
#38 290785Maciej JaśkowiakGRODZISK WLKP.POLGrodziski Klub Biegacza1974M4059276-00:20:0100:40:1700:40:15
#39 5462404Marceli HemmerlingGrodzisk Wlkp.POL1997M167522-00:20:3300:43:0700:42:57
#40 18441097Beata BrudłoGrodzisk Wlkp.POLOriento Expresso Team1977K3096-21600:26:0600:53:2600:51:06
#41 31463195Katarzyna BosaGrodzisk Wlkp.POLWFOŚiGW w Poznaniu1973K40140-81100:37:4901:18:2701:16:04
#42 23983270Hubert SzymańskiGrodzisk Wlkp.POLWFOŚiGW w Poznaniu1979M309001996-00:28:0300:58:1900:56:04
#43 2910570Katarzyna MaluśkaGrodzisk wlkp.POLyuppi squad1979K30326-66000:30:3401:03:5101:01:06
#44 18942319Wojciech NolkaGrodzisk Wlkp.POLPSP1973M403961663-00:27:0200:53:5200:52:11
#45 11402225Zbigniew BazarnikGrodzisk Wlkp.POLPiotr i Paweł Marka Formy1983M304691054-00:23:2200:48:0400:46:47
#46 19103525Mariusz CybułkaGrodzisk Wlkp.POL1982M307661675-00:26:2500:53:5900:52:36
#47 26921597Marta ChróścikGrodzisk Wlkp.POL1998K169-54800:29:1201:00:5800:58:25
#48 21842322Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.POL1960M501431864-00:27:0000:56:2200:56:03
#49 2478933Joanna KlimaszykGrodzisk Wlkp.POL1980K30206-43900:28:3900:59:0500:57:38
#50 24213595Maciej KopczewskiGrudziądzPOL1968M404742008-00:28:4600:58:3300:56:02
#51 999794Marcin FoltyńskiGruszczynPOLILiM RUN TEAM1977M30419935-00:22:3000:47:0100:45:00
#52 28101185Zdobysław KilanowskiGruszczynPOL1959M501762203-00:30:1801:02:1800:59:57
#53 3098975Jadwiga BłaszkiewiczGruszczynPOL45 PDH Bór1989K20226-78100:33:5901:11:3101:09:13
#54 16723421Wojciech KośniewskiGruszczynPOL1969M403541498-00:25:5200:52:0800:50:57
#55 29893059Anna PłachtijGruszczynPOL1978K30345-70600:31:2401:06:0301:03:23
#56 9561691Robert DobrogowskiGruszczynPOL1973M40213900-00:23:1700:46:3800:46:15
#57 964549Jakub KucharskiGruszczynPOLjku19791979M30405907-00:23:0200:46:4200:45:56
#58 490960Arkadiusz KubasikGryfinoPOLPGE GiEK S.A. DOLNA ODRA1980M30196469-00:21:0300:42:3200:42:17
#59 5791172Marek MikołajczakGryfinoPOLPGE GiEK Odział Zespół Elektrowni Dolna Odra1984M30232553-00:22:2700:43:2400:43:09
#60 19171856Anna PaulGRZEBIENISKOPOL1974K4044-23800:26:0900:54:0100:52:05
#61 437539Rafał CyrulewskiGutowo MałePOL1971M4097419-00:20:4400:42:0500:41:28
#62 15292071Krystian WaleriańczykGułtowyPOL1978M306271383-00:24:5500:50:5200:48:15
#63 23182441Anna KowalskaGułtowyPOL1973K4064-37100:28:3000:57:3000:55:20
#64 10391147Jarosław PiotrowskiGułtowyPOL1972M40225972-00:23:3300:47:1700:45:43
#65 18332442Jacek KowalskiGułtowyPOLRybczyński CityZen MTB Team1971M403831623-00:25:1000:53:2200:50:38
#66 26991148Agnieszka PiotrowskaGułtowyPOL1975K30266-54900:29:2701:01:0400:58:54
#67 4733397Anna PawłowskaGłogówPOL1980K3014-2000:21:0100:42:2500:42:09
#68 25763555Tomasz StodulskiGłogówPOL1976M309352091-00:29:2100:59:5700:57:01
#69 8043444Marcin BadurekGłogówPOLUciekające Kurczaki1979M30332759-00:22:1200:45:3100:45:15
#70 815834Bogdan KulińskiGŁOGÓWPOLDRUŻYNA SZPIKU KGHM1959M5049770-00:22:0800:45:3500:45:01
#71 8533601Tomasz AdamskiGŁOGÓWPOLGŁOGÓW1968M40194805-00:22:5300:45:4400:45:28
#72 26651491Mateusz BakalarzGłogówPOL1987M204302132-00:31:2301:00:4000:57:23
#73 29251489Gertruda BakalarzGłogówPOL1965K40111-66900:31:3201:04:0501:00:47
#74 6412049Adam WaydaGłogówPOLTC Chrobry Komak Głogów1968M40150612-00:21:4600:44:0600:43:47
#75 19933502Lidia KopczyńskaGłogówPOL1972K4047-25900:26:4200:54:4400:51:28
#76 44252Przemysław KaniaHornówekPOLPSPO1970M4099424-00:20:4300:42:0700:41:47
#77 1148388Mateusz JonakHrubieszówPOLWielkopolski klub biegacza1987M202391060-00:24:2400:48:0900:47:45
#78 1373666Aniko KálovicsHungaryHUNBenedek Team1977K306-1000:17:4400:37:4600:37:45
#79 421Dmytro LaschynImoemolexUKR1987M2044-00:15:0200:29:3600:29:36
#80 523Vasil MatuichiukImoemolexUKR1987M2055-00:15:0800:29:4500:29:44
#81 2482656Łukasz BasińskiInowrocławPOL1992M2075235-00:20:0800:39:3700:39:33
#82 8131836Tomasz ZnajdekInowrocławPOL1981M30337768-00:22:5900:45:3400:44:50
#83 1118180Waldemar KowalewskiInowrocławPOLBBL Toruń1979M304651038-00:23:4400:47:5700:47:22
#84 22062947Barbara ZnajdekInowrocławPOL1980K30152-33000:27:5300:56:3200:55:48
#85 12083526Robert KorczakInowrocławPOL1983M304991114-00:23:4400:48:2900:47:34
#86 716708Leszek NowakJabłonnaPOLE-ELEKTRYK1972M40169680-00:22:0500:44:5500:43:51
#87 7931570Marek KaletaJabłonnaPOLPiast Jabłonna1979M30325748-00:22:2000:45:2800:44:30
#88 9101479Radosław BoguszJanikowoPOL1994M20200856-00:23:0000:46:1200:45:45
#89 212628Dawid JagłaJarocinPOLMaratończyk Poznań1990M201621-00:16:1000:32:3800:32:38
#90 18231704Jakub HudakjarocinPOL1985M203331614-00:26:1400:53:1900:51:01
#91 921566Jakub MusiałJAROCINPOLJW39181985M204185-00:18:2500:36:2300:36:22
#92 13381620Andrzej SzewsJasinPOLPKO Bank Polski1974M402891225-00:25:4000:49:2800:48:56
#93 28683035Monika WittJędrzejewoPOL1984K30314-63400:30:0901:03:0601:01:16
#94 26053511Janusz MajerJelenia GóraPOL1953M60492103-00:28:0701:00:1000:56:51
#95 13571700Tomasz MorawskiJelenia GoraPOL1981M305681239-00:25:5100:49:3700:47:54
#96 1795841Eugeniusz SzukalskiJelonekPOL1956M501111590-00:25:3600:53:0400:51:48
#97 15283504Iwona MatulewiczJerzmanowaPOL1972K4026-14600:25:1200:50:5100:50:34
#98 19222511Rafał JaworskiJerzykowoPOL1977M307681682-00:27:3800:54:0400:52:32
#99 5562971Krzysztof BzdęgaKaczkowoPOL1986M20136532-00:21:3900:43:1200:43:00
#100 542913Tomasz MarciniakKaczoryPOL1980M301649-00:17:3700:35:0100:35:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności