Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 181Marcin KęsyPoznańPOLKB Maniac Poznań1985M201418-00:16:2300:32:2600:32:26
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !372Agnieszka JerzykLesznoPOLReal 64-sto1988K201-200:16:5800:34:1600:34:16
#3 403Filip PrzymusińskiPoznańPOLUAM SZPOT Triathlon1983M301137-00:16:5800:34:3000:34:30
#4 77Adam NowickiSzczecinPOLMKL Szczecin1990M2077-00:15:0500:30:0100:30:01
#5 998Marian KapitańczykPoznańPOLKB Maniac Poznań1955M50492-00:18:1300:36:3900:36:38
#6 117610Jarosław KawkaPoznańPOL1956M50751087-00:24:0700:48:1400:47:27
#7 2811Marcin ŁawickiLubinPOLMTS Drużyna Szpiku KGHM1986M201928-00:16:3400:33:0800:33:08
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !315512Maria PańczakPoznańPOLKoalicja Polska1939K70+1-81801:30:5301:30:53
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4913Monika StefanowiczPoznańPOLWKS Grunwald1980K302-500:17:2700:34:5500:34:53
#10 3115Michał ŁawrowskiPoznańPOLUniwersytet Przyrodniczy1993M202031-00:16:4800:33:2900:33:29
#11 1716Szymon BytniewskiPoznańPOLUEP / Sklepbiegacza Poznań1991M201317-00:16:1600:32:1800:32:18
#12 4317Adam NiemytPoznańPOLKB Maniac Poznań1989M202540-00:17:2600:34:3100:34:30
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23719Antoni CichończukGdyniaPOLFLOTA Gdynia1949M602224-00:19:4200:39:2600:39:26
#14 421Dmytro LaschynImoemolexUKR1987M2044-00:15:0200:29:3600:29:36
#15 523Vasil MatuichiukImoemolexUKR1987M2055-00:15:0800:29:4500:29:44
#16 207524Ewelina WnukbolesławiecPOLNight Runners1987K2086-28300:27:1700:55:2400:53:50
#17 164926Zbyszek RoszakPoznańPOLTeatr Polski1954M60241480-00:26:1100:51:5200:49:48
#18 239127Andrzej SzwaczykPoznańPOLTeatr Polski1981M308991993-00:28:3400:58:1300:56:09
#19 162628Piotr CanderPoznańPOLKB Maniac Poznań1982M306641463-00:25:1600:51:4300:48:15
#20 23629Robert ŁagodaPoznańPOLKB Maniac Poznań1967M4047223-00:19:2300:39:2500:39:17
#21 22630Luke BaileyPoznańOxford Brookes Univercity1989M2068213-00:18:4200:39:1200:36:34
#22 69231Maria OrłowskaTrzemesznoPOLFAT Trzemeszno1972K405-3200:21:2100:44:4100:42:19
#23 282832Krzysztof RaganZłotnikiPOLMK Cafe1975M309942215-00:29:1501:02:3301:00:00
#24 167933Michał SłomińskiPoznańPOLMK Cafe1952M60261504-00:25:5300:52:1300:50:33
#25 108634Krzysztof WichłaczPoznańPOLKB Maniac Poznań1964M50681012-00:23:1700:47:4200:46:45
#26 107635Wojciech KruczyńskiPoznańPOLTri Tour Team1979M304491004-00:22:4600:47:3600:46:33
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6736Grzegorz JezierskiKoziegłowyPOLUnilever Polska1964M50160-00:17:5000:35:2200:35:22
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !937Adam DraczyńskiNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa1976M3019-00:15:4100:31:0000:30:58
#29 1638Patryk DomińczakŁowiczPOL1985M201216-00:16:1300:32:0800:32:08
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3840Dominika NowakowskaLęborkPOLKarlos Team/LKB im. Braci Petk Lębork1985K202-300:17:1100:34:2500:34:25
#31 81243Bartosz GussPoznańPOL1975M30336767-00:22:1600:45:3300:44:30
#32 213346Czesław RomasGorzów Wlkp.POLGorzów nad Wartą1950M60401825-00:27:0000:55:5500:53:17
#33 148247Ryszard GrobelnyPoznańPOL1963M50941344-00:25:2100:50:3200:50:29
#34 92248Paweł GrobelnyPoznańPOL1995M169867-00:22:5700:46:2000:45:02
#35 239650Joanna FrankiewiczPoznańPOLKlub Biegacza im. Macieja Frankiewicza1967K4066-40100:28:2200:58:1700:56:16
#36 181051Witold LudwaPoznańPOL1961M501121603-00:25:2400:53:1300:52:35
#37 44252Przemysław KaniaHornówekPOLPSPO1970M4099424-00:20:4300:42:0700:41:47
#38 101853Tomasz MiadziołkoWieleńPOL1981M30429952-00:23:0000:47:0900:45:12
#39 71356Remigiusz KozińskiPOLDrużyna Szpiku1969M40167677-00:22:0500:44:5400:44:38
#40 88557Adam SzoferNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1984M30368832-00:22:2900:45:5700:43:38
#41 298858Aleksandra KaczmarekNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1970K40117-70500:31:1601:06:0301:03:45
#42 260259Joanna MarszalkiewiczNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1981K30237-50200:29:5501:00:0900:57:51
#43 113060Anna DziekanMarzeninPOL1977K3036-8300:23:5500:48:0100:46:32
#44 23361Ireneusz SzpotZalasewoPOLOpel Szpot1961M5012220-00:19:4000:39:2100:39:19
#45 279162Jakub JeziornyPoznańPOLPOSiR1983M309812195-00:30:4801:02:0500:59:00
#46 279263Magdalena BajerPoznańPOLPOSiR1969K4099-59700:30:5101:02:0500:59:03
#47 294264Krzysztof PrendkePoznańPOLPOSiR1979M3010162266-00:30:5201:04:3001:01:28
#48 279066Mariusz BorowskiPoznańPOLPOSiR1982M309802194-00:30:4901:02:0400:59:01
#49 103867Łukasz MiadziołkoPoznańPOLPOSiR1980M30435971-00:23:1600:47:1600:45:38
#50 53568Artur KowalNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa1978M30214511-00:20:4300:43:0100:41:41
#51 57869Jakub CiesiołkaPOLPoznanBiega.pl / Wielkopolscy Biegacze1980M30231552-00:21:5000:43:2300:43:01
#52 29470Zygmunt WaśkowskiPoznańPOLKB UEP1969M4060280-00:20:2100:40:2100:40:13
#53 64871Edward GołębiewskiPobiedziskaPOLOgnisko TKKF Płomień Pobiedziska1950M605619-00:22:0800:44:1400:44:06
#54 268472Krzysztof RadajewskiRostarzewoPOL1960M501732139-00:30:0001:00:5400:58:58
#55 120273Eugeniusz GrabaPoznańPOLKB Maniac Poznań1953M60151109-00:23:1500:48:2600:48:23
#56 10375Szymon FluksPoznańPOLKB Maniac Poznań1983M303096-00:19:2100:36:4500:36:43
#57 140276Paweł SzymczakPoznańPOLKB Maniac Poznań1974M403031278-00:24:3100:49:5600:49:14
#58 13577Paweł WichłaczPoznańPOLKB Maniac Poznań1983M3043126-00:18:5300:37:4300:37:42
#59 117578Ania RadajewskaRostarzewoPOLKB Maniac Poznań1986K2029-8900:24:0700:48:1400:47:43
#60 184279Marta KarczewskaŻychlinPOL1991K2066-21500:26:2100:53:2500:50:32
#61 275880Patrycja LisikPoznańPOL1991K20167-57900:28:5201:01:3500:58:41
#62 24581Wojtek BobrowskiPoznańPOLKB Maniac Poznań1990M2074232-00:19:3500:39:3300:39:28
#63 8883Marcin StachowiakPOLKB Maniac Poznań1991M203881-00:18:1900:36:1500:36:13
#64 154384Marcin SławiczPoznańPOLKB Maniac Poznań1965M403301392-00:25:0100:50:5900:49:36
#65 243085Teresa Pelec-ŁawniczakPoznańPOLKB Maniac Poznań1965K4074-41900:28:4800:58:3800:56:11
#66 22786Tomasz ŁawniczakPoznańPOLKB Maniac Poznań1982M3087214-00:19:3300:39:1300:39:10
#67 168188Marek FrontczakKALISZPOLSupermaraton1952M60271506-00:26:2300:52:1400:51:13
#68 116189Tomasz BotorowiczTulcePOLKB Maniac Poznań1975M304811073-00:22:4700:48:1200:47:51
#69 309190Krzysztof ŁątkowskiPoznańPOLKB Maniac Poznań1979M3010452315-00:34:2001:10:5901:07:28
#70 62191Krystian TarajkowskiPoznańPOLKB Maniac Poznań1975M30252592-00:21:4600:43:5400:43:32
#71 108992Natalia NowackaŻabnoPOLKB Maniac Poznań1987K2026-7500:23:4100:47:4300:47:10
#72 24693Kasper PaluszkiewiczPoznańPOLKB Maniac Poznań1996M164233-00:19:2300:39:3500:39:31
#73 21594Przemek KlimasekpoznańPOLKB Maniac Poznań1981M3080202-00:19:2000:38:5600:38:54
#74 37895Agnieszka Pelc-WanielistaPOZNAŃPOLKB Maniac Poznań1984K3012-1700:20:4500:41:2800:40:25
#75 17996Mateusz SzukałaCzarnkówPOLKB Maniac Poznań1983M3065168-00:19:2500:38:3400:38:29
#76 174798Marian ŚwitońGRABÓW NAD PROSNĄPOLT.G. SOKÓŁ BUKOWNICA1960M501071553-00:24:3700:52:4400:52:41
#77 131099Hieronim SzczypkowskiOstrów Wlkp.POLKS STAL Ostrów Wlkp.1959M50831203-00:24:3700:49:1600:49:13
#78 508100Krzysztof SiebertPoznańPOLKB Maniac Poznań1955M5032486-00:21:3100:42:4400:42:43
#79 465101Konrad ZarewiczDąbrówkaPOL1982M30188446-00:21:0100:42:2200:41:59
#80 3152102Anna AntczakPoznańPOL1982K30388-81700:37:2001:19:3101:16:38
#81 1507103Lukasz KubasPoznanPOLNight Runners1979M306211364-00:24:5700:50:4200:48:19
#82 2852104Justyna WitkowskaPoznańPOL1987K20179-62600:29:4001:02:5000:59:41
#83 2669105Izabella SzewczykPoznańPOL1981K30260-53600:30:0801:00:4200:57:50
#84 1200106Marcin LiebnerPoznańPOL1978M304971108-00:23:2700:48:2500:46:29
#85 3101107Agata WachowiakPoznańPOLTeam ASA - Biegiem Po Zdrowie1968K40133-78400:33:4101:11:4201:09:29
#86 1295108Ryszard BączkowskiPoznańPOLNight Runners1976M305431191-00:24:2000:49:1200:48:24
#87 149109Paweł MarkutŁódźPOL1985M2049138-00:19:1400:38:0900:38:02
#88 2381110Hubert MleczakPoznańPOLNight Runners1975M308961985-00:28:0400:58:0600:55:37
#89 926111Mariusz KrupaPoznańPOL1982M30388871-00:22:2600:46:2100:45:28
#90 1233112Katarzyna KachniarzCZERNIEJEWOPOLNight Runners1984K3041-9700:23:4600:48:4300:48:16
#91 47113Krzysztof GrześkowiakSwarzędzPOL1989M202643-00:17:2800:34:5300:34:52
#92 3028114Zuzanna TowalskaPoznańPOL1984K30359-73400:32:0501:07:3201:04:38
#93 1938115Olga KawaPoznańPOL1981K30110-24500:26:2400:54:1400:51:20
#94 391116Jakub GeppertPoznańPOLNight Runners1984M30149374-00:20:3100:41:3900:41:13
#95 2299117Aleksandra ŻołnowskaSzczecinPOLRAZ Szczecin1984K30165-35900:28:4600:57:1900:55:21
#96 208118Jakub MaćkowiakCzerniejewoPOLCzerniejewo Biega1987M2066195-00:19:2900:38:5000:38:43
#97 448119Adam DziurlaPoznańPOL1958M5028430-00:20:5200:42:1100:42:10
#98 2677120Agata GrzelkaPoznańPOLDrużyna Szpiku1987K20161-54100:29:3501:00:4900:58:35
#99 2157121Sandra JarockaPoznanPOL1989K2096-31400:27:3100:56:0900:54:24
#100 1230122Rafał HelakSwarzędzPOL1976M305101134-00:23:4300:48:4000:47:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności