Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 15 marca 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
#1 12382567Krystyna KoziaraPoznańPOL1957K504-9800:23:5800:48:4500:48:13
#2 22732924Janusz BartelaWronkiPOL1957M501531924-00:28:2300:57:0200:55:04
#3 2021484Piotr MleczakPoznańPOL1957M501261754-00:27:0000:55:0000:53:50
#4 20361093Waldemar KrupaPoznańPOL1957M501281768-00:28:1000:55:0900:52:36
#5 20562379Janusz CzerwińskiLubońPOL1957M501311780-00:27:1700:55:1600:54:03
#6 20733117Marek RutkowskiSieraków WielkopolskiPOL1957M501331792-00:27:2500:55:2400:53:25
#7 1827715Krzysztof MoskwaLESZNOPOLtak se pomykam !1957M501151618-00:26:0700:53:2000:52:09
#8 1828277Paweł OpaczykPoznańPOL1957M501161619-00:26:0700:53:2000:52:47
#9 31333703Bożena FrydrychWarszawaPOL1957K5026-80400:36:3701:15:3701:11:21
#10 16222415Piotr WinczuraToruńPOLORANGE POLSKA1957M50981459-00:25:3500:51:4200:50:08
#11 11213126Józef MałkińskiBYDGOSZCZPOLRWT BYDGOSZCZ1957M50691041-00:23:5100:47:5800:47:01
#12 29463013Andrzej SeifertPoznańPOL1957M501802269-00:31:5501:04:3401:01:34
#13 14281126Andrzej JuszczakBorówiecPOL1957M50881298-00:24:5200:50:0700:49:38
#14 2453777Ryszard RoszakGolinaPOLKB Wartko1957M501612028-00:28:1100:58:5300:56:21
#15 2485788Tomasz WoźniakPoznańPOL1957M501632041-00:29:2200:59:0800:57:03
#16 24873251Andrzej MedyckiSuchy LasPOL1957M501642043-00:28:2300:59:0900:56:04
#17 2102728Czesław SienkiewiczKrotoszynPOLKS Krotosz1958M5010197-00:19:2300:38:5300:38:46
#18 2291313Marek WitkiewiczPOZNAŃPOL1958M5011216-00:19:5400:39:1600:39:13
#19 12582533Andrzej KoniecznyPoznańPOLAWF Poznań1958M50821158-00:23:4900:48:5700:48:00
#20 25712648Roman KulasPoznańPOLGimp Team1958M501692088-00:28:5300:59:5400:58:40
#21 30941419Ireneusz BroinieckiOPALENICAPOL1958M501822317-00:33:3901:11:1101:08:28
#22 18253203Marek GrześŚremPOLRunners Power1958M501141616-00:26:0900:53:2000:51:11
#23 2873335Stanisława PańczyszynPoznańPOL1958K5017-63800:30:5301:03:0801:00:19
#24 2382376Włodzimierz MalujdyPoznańPOL1958M501571986-00:28:2200:58:0600:55:31
#25 848310Tadeusz FlensMiędzychódPOL1958M5051801-00:22:4300:45:4300:45:15
#26 21681405Krzysztof PawlakPoznańPOL1958M501401850-00:27:0800:56:1500:53:49
#27 21731626Krzysztof PiotrowskiPoznańPOL1958M501411853-00:28:1100:56:1800:54:48
#28 19191393Waldemar BocheńskiPoznańPOL1958M501211680-00:25:0700:54:0300:51:47
#29 21941518Wojciech DuberŚroda WlkpPOLAG-AU DUBER1958M501441871-00:27:3600:56:2500:54:49
#30 1429958Alina WachowskaPoznańPOLSmok Trójgłowy1958K506-13100:24:2800:50:0700:49:28
#31 2991362Jadwiga MaćkowskaPoznańPOL1958K5021-70800:32:3401:06:0401:03:48
#32 30001635Katarzyna KlajaCzerwonakPOL1958K5022-71700:30:3501:06:2401:03:21
#33 448119Adam DziurlaPoznańPOL1958M5028430-00:20:5200:42:1100:42:10
#34 22433112Hannelore SółkowskaPOZNAŃPOLsama biegam1958K5011-33900:27:2400:56:4900:54:49
#35 25082031Janusz TopolskiPoznańPOL1959M501662058-00:28:4300:59:1500:56:35
#36 9752190Ksawery UrbańczykZIMINPOLDrużyna Szpiku1959M5061916-00:23:0000:46:5000:46:08
#37 207576Włodzimierz ParońMiędzychódPOLKB Międzychód1959M509194-00:19:2500:38:4900:38:43
#38 22602630Waldemar ChudzickiŁęczycaPOLamator1959M501501918-00:27:3400:56:5600:54:43
#39 30291652Alina Arndt-KufelLubońPOL1959K5023-73500:32:3301:07:3501:04:54
#40 22701801Magdalena TomczykPOZNAŃPOLKB im. Macieja Frankiewicza1959K5012-34800:27:5800:57:0100:55:28
#41 28101185Zdobysław KilanowskiGruszczynPOL1959M501762203-00:30:1801:02:1800:59:57
#42 10373217Waldemar ŁakomyBukPOLBukowski Klub Biegacza1959M5065970-00:23:2400:47:1600:46:21
#43 131099Hieronim SzczypkowskiOstrów Wlkp.POLKS STAL Ostrów Wlkp.1959M50831203-00:24:3700:49:1600:49:13
#44 2089221Marek GruntDrwęsaPOL1959M501351802-00:27:2700:55:2900:55:05
#45 31153687Janusz RajewskiPOL1959M501842323-00:34:4101:13:4101:10:36
#46 298625Andrzej LewandowskiKórnikPOLBrylant Kórnik1959M5016284-00:19:5400:40:2500:40:21
#47 815834Bogdan KulińskiGŁOGÓWPOLDRUŻYNA SZPIKU KGHM1959M5049770-00:22:0800:45:3500:45:01
#48 23902603Jarosław CzerwińskiCzerwonakPOL1959M501581992-00:27:5400:58:1300:55:31
#49 118490Andrzej ŚwiętekLesznoPOLSpinko Leszno1959M505110-00:18:2300:37:1800:37:16
#50 8933224Kazimierz RutkowskiKuślinPOL1959M5052839-00:22:1000:46:0000:45:18
#51 16652159Tomasz LisLubońPOL1959M501011493-00:26:1600:52:0500:48:43
#52 24402854Julian KalubaPoznańPOLNight Runners1959M501602018-00:29:0600:58:4700:56:15
#53 24671353Waldemar WajnorPoznańPOL1959M501622035-00:29:2200:58:5800:56:54
#54 11931722Jacek PawlickiŚremPOL1959M50791102-00:23:5500:48:2300:47:21
#55 17102340Mieczysław PrzyborowskiPoznańPOLREMET TEAM1959M501031528-00:25:0500:52:2700:51:53
#56 30262338Janusz MarczakPoznańPOLPoznań1960M501812293-00:31:4501:07:1701:04:20
#57 174798Marian ŚwitońGRABÓW NAD PROSNĄPOLT.G. SOKÓŁ BUKOWNICA1960M501071553-00:24:3700:52:4400:52:41
#58 10062437Franciszek RichterRogoźnikPOLZapierdalacze1960M5062941-00:23:1300:47:0500:46:46
#59 10172197Milud ShadiTulceLBAdrużna szpik1960M5063951-00:23:1700:47:0900:46:54
#60 20431753Grzegorz AntczakPoznańPOLDrużyna Szpiku1960M501291772-00:26:1400:55:1200:53:10
#61 30721303Barbara SipPoznańPOL1960K5024-76300:33:5801:09:5001:07:17
#62 23102798Lucjan KęsyPoznańPOL1960M501541945-00:27:5700:57:2500:55:23
#63 2059222Marian SzkudlarekSWARZĘDZPOL1960M501321782-00:25:5700:55:1800:52:42
#64 1035410Zbigniew ZakrzewskiKaliszPOL1960M5064968-00:22:5300:47:1500:46:44
#65 18192576Mariusz KaczmarekPoznańPOL1960M501131610-00:25:5500:53:1700:50:37
#66 544754Henryk MisztalKaliszPOL1960M5034520-00:21:5000:43:0600:42:43
#67 28621604Jan ŻurekStrzałkowoPOL1960M501782232-00:30:3301:03:0001:02:16
#68 2608382Roman BednarekPoznańPOLNight Runners1960M501722106-00:29:1101:00:1300:57:42
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !752113Janusz StanczakPoznańPOLKB KOSYNIER Wrzesnia1960M50268-00:17:3800:35:3600:35:36
#70 8473361Jacek WięcekPoznańPOL1960M5050800-00:22:4000:45:4300:45:22
#71 6002489Mirosław JarmułaPoznańPOLPałacyk Pod Lipami1960M5038573-00:21:5200:43:4400:43:28
#72 2139561Andrzej FunkaNowy TomyślPOLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1960M501381829-00:27:1100:55:5800:53:40
#73 366192Józef MikaPoznańPOLBrylant Kórnik1960M5022350-00:20:2800:41:2200:41:12
#74 24181412Jacek WolczyńskiPoznańPOL1960M501592007-00:28:5200:58:3300:56:40
#75 24243027Brygida BinekPoznańPOL1960K5015-41500:28:5100:58:3600:56:35
#76 268472Krzysztof RadajewskiRostarzewoPOL1960M501732139-00:30:0001:00:5400:58:58
#77 11552076Konrad KowalskipoznańPOL1960M50721067-00:24:0300:48:1000:47:33
#78 21842322Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.POL1960M501431864-00:27:0000:56:2200:56:03
#79 4193530Janusz SobczakPoznańPOLMalta Poznań1960M5025402-00:21:0700:41:5600:41:45
#80 11893070Tadeusz CieślińskiSwarzędzPOL1960M50771098-00:24:0500:48:2000:47:07
#81 1965731Krzysztof RohnkaPoznańPOLPawdruk biega1960M501231713-00:26:0200:54:3000:52:55
#82 29901939Małgorzata WichłaczPoznańPOL1960K5020-70700:31:0401:06:0301:02:53
#83 14562214Leonard WojnowskiPOZNAŃPOLMETALSTUDIO1960M50931323-00:24:4800:50:2200:49:47
#84 22282439Marek KonieczkaBiedruskoPOLKB Natura Biedrusko1960M501481892-00:26:2600:56:4300:54:08
#85 1842672Sławomir MisztaPoznańPOL1960M508173-00:19:2600:38:3600:38:32
#86 7001679Grzegorz MaćkowiakCZERNIEJEWOPOLCzerniejewo Biega1960M5043666-00:22:0300:44:4300:44:19
#87 1731440Tomasz DolataRostarzewoPOLDJ1960M501051543-00:26:0400:52:3500:51:31
#88 4672085Józef TopolewskiPoznańPOLBrylant Kórnik1961M5029448-00:20:5600:42:2300:42:18
#89 4691796Zenon RadziejewskiWrześniaPOLKB Kosynier Września1961M5030450-00:20:5000:42:2400:42:21
#90 22652339Przemysław BłaszakPoznańPOL1961M501521921-00:27:4000:56:5800:54:34
#91 23361Ireneusz SzpotZalasewoPOLOpel Szpot1961M5012220-00:19:4000:39:2100:39:19
#92 2392946Wojciech RedziakChodzieżPOLPoczta Polska Chodzież1961M5014226-00:19:3200:39:2800:39:22
#93 22931768Urszula PerzTrzcielinPOL1961K5013-35600:27:5100:57:1500:55:55
#94 25502634Andrzej AdamczukMrowinoPOL1961M501682078-00:28:4800:59:4300:57:19
#95 181051Witold LudwaPoznańPOL1961M501121603-00:25:2400:53:1300:52:35
#96 5642024Piotr SzareckiKrępaPOLBractwo Biegaczy Zielona Góra1961M5036540-00:21:4300:43:1400:43:00
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 781994Ryszard PłochockiNOWE SKALMIERZYCEPOLSupermaraton Kalisz1961M50371-00:17:3900:35:4800:35:48
#98 16531225Leszek TokarskiGostyńPOL1961M501001484-00:25:1200:51:5500:50:23
#99 14073024Janusz LebkuchenTrzciankaPOLHenry Team1961M50871282-00:24:4000:49:5700:49:26
#100 21821208Krzysztof SwornowskiPoznańPOL1961M501421862-00:26:2800:56:2200:54:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności