Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

29 Bieg Sokoła

Wyniki - 6 kwietnia 2014, Bukowiec Górny

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1538Draczyński AdamNOWA SÓLNEW BALANCE NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA00:48:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2516Makoś KamilBOLESŁAWIEC10BKPANC00:48:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3400Zagórny MarcinRADNICASPORT TEAM RADNICA00:49:22
#4 466Tomasz SobczykWROCŁAWLUKS ŻÓRAWINA00:50:44
#5 5321Cząstka KarolŻAGAŃJW 2649 ŻAGAŃ / RUNNERS ŻAGAŃ00:51:13
#6 661Kozłowski KlaudiuszGNIEZNO00:51:42
#7 7457Glapiak DamianBUCZLKS OSOWA SIEŃ00:51:56
#8 8284Ławicki MarcinLUBINMTS "DRUŻYNA SZPIKU" KGHM00:52:03
#9 980Omszański MarekWARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM00:52:30
#10 10279Krzyścin AndrzejSZCZYTNIKI DUCHOWNEALTOM GNIEZNO00:52:57
#11 11558Klonowski MikołajKOSOWO 4700:52:59
#12 12242Augustyniak KrzysztofPOLKOWICEMKS PŁETVAL POLKOWICE00:53:10
#13 13246Plesiński MariuszŚWIĘTOSZÓW11LDKPANC00:53:59
#14 14273Pieczurowski SławomirWROCŁAWLUKS ŻÓRAWINA00:54:07
#15 15207Lizak WojciechJASTRZĘBIE ZDRÓJ00:54:14
#16 1694Kajder RomanNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA00:54:20
#17 17517Druciarek JarosławSZPROTAWAJW 2399 ŚWIETOSZÓW00:54:21
#18 18113Wróbel ŁukaszLESZNOPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA00:54:21
#19 1964Jankowski GrzegorzGŁOGÓW-JACZÓW00:54:33
#20 20342Karasiewicz PiotrGNIEZNOALTOM GNIEZNO00:54:34
#21 21434Gawroński ArturKAMIENNA GÓRAOLDBOYS KAMIENNA GÓRA00:54:45
#22 22393Lubelski ŁukaszKATOWICEAKS CHORZÓW00:54:50
#23 23112Stańczak JanuszPOZNAŃKB KOSYNIER WRZEŚNIA00:55:05
#24 24386Karolczak PiotrPOZNAŃSĄDZIA DREDD00:55:41
#25 25475Feifer BartoszWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY00:55:42
#26 26334Chiciak TomaszJACZÓWOZG/POLKOWICE-SIEROSZOWICE00:56:14
#27 27407Szczepaniuk MarekKRAKÓWNIEZRZESZONY00:56:17
#28 2829Świętek AndrzejLESZNOSPINKO LESZNO00:56:19
#29 2917Szuster MichałLUBOŃLKS SANA KOŚCIAN00:56:21
#30 30521Śmieiński FilipSZKLARY GÓRNE00:56:30
#31 31131Graf RadomirLESZNOMARATON LESZNO00:56:33
#32 3231Bielicki BartoszMILICZRUNNING TEAM MILICZ00:56:38
#33 33249Złotkowski ŁukaszŚMIGIELUKS JUNIOR NIETĄŻKOWO00:56:46
#34 34145Janowicz RomanSŁUPIA KAPITULNAROZBIEGANY RAWICZ00:57:12
#35 3593Kajder TadeuszNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA00:57:18
#36 36377Socha DariuszGŁOGÓWKGHM POLKOWICE -SIEROSZOWICE00:57:20
#37 37335Stróżyński MarcinCHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW00:57:24
#38 38359Piasecki RadosławGŁOGÓWPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA00:57:29
#39 39557Kucterman DawidZIELINIEC00:57:37
#40 40227Garbarek WiesławJAROCINTKKF TRUCHT JAROCIN00:57:51
#41 41488Komorwoski KarolTRZEBNICAKB SUKCES ZMIGROD00:58:00
#42 42466Lis PiotrWŁOSZAKOWICEING ŻYCIE00:58:09
#43 43199Frankowski DamianWROCŁAWWKB PIAST WROCLAW00:58:13
#44 44267Dąbrowski KamilWROCŁAWFESTIWAL BIEGOWY KRYNICA00:58:14
#45 45508Kurzawski ŁukaszSTARE BOJANOWOPSP KOSCIAN00:59:00
#46 4613Domagała RobertKROTOSZYNK.S. KROTOSZ KROTOSZYN00:59:00
#47 47556Cieślak AgnieszkaŚLESINKS AZS AWF KATOWICE00:59:05
#48 48318Piskorowska DanutaWROCŁAWKB SOBÓTKA00:59:07
#49 49261Kaźmierczak TomaszLESZNOTAMK00:59:09
#50 50380Ficner AnnaZŁOTORYJA00:59:28
#51 51547Krawczyk ArturWŁOSZAKOWICE00:59:28
#52 526Gadziński MarekWROCLAWWKB PIAST WROCŁAW00:59:46
#53 5356Bielawski TomaszKUBACZYN00:59:55
#54 54372Pertkiewicz PawełRAWICZRAWICKIE NIEDŹWIADKI00:59:57
#55 55349Gułaj ArturLEGNICA01:00:01
#56 56550Jaworski StanisławRUJAKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI01:00:07
#57 572Blachowski PiotrSZLICHTYNGOWAKGHM ZG/O POLKOWICE-SIEROSZOWICE01:00:11
#58 58262Kaźmierczak DamianŚMIGIELDIM01:00:35
#59 59296Bieniek KrzysztofKĄKOLEWO01:00:36
#60 60162Nędza SebastianBOGUSZYN01:00:52
#61 61402Boczek LeszekWROCŁAW01:00:54
#62 6278Kazibut ZdzisławPOZNANPOZNAN01:00:57
#63 63325Musielak PatrykLESZNOFUNDACJALEFRAK.PL01:01:04
#64 64341Ścisłowski PawełGŁOGÓWKGHM POLSKA MIEDŹ S.A. POL-SIER01:01:10
#65 65208Flak-Marcinkowski JacekOPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZA01:01:20
#66 66287Skorupiński MarekLESZNO01:01:29
#67 6785Staniszczak TomaszPRZYBYSZEWO01:01:41
#68 68170Kedzia BartlomiejRADOMICKOOSP RADOMICKO01:01:44
#69 69149Bartczak PawełWOLICASUPERMARATON KALISZ01:01:44
#70 70154Dąbkowski KrzysztofWŁOSZAKOWICE35 PLUS01:01:46
#71 71554Habieda LucjanFRYDMAN01:01:53
#72 7241Mayer ŁukaszGOSTYŃCHOD-DRÓG MTB TEAM01:01:56
#73 73539Pogorzelska AnnaKOŻUCHÓW01:01:59
#74 7460Warszawski JerzyŻAGAŃPGNIG ZIELONA GÓRA01:02:03
#75 75421Krymski TomaszJAROSZÓW01:02:09
#76 76416Janiszewski WiktorMILICZKB SUKCES ŻMIGRÓD01:02:14
#77 77103Szymczak GrzegorzGŁOGÓWGŁOGÓW01:02:14
#78 7881Stachowiak ŁukaszWILKOWICEZS BUKÓWIEC GÓRNY01:02:23
#79 79350Kaczor MichałRADOMIERZ01:02:36
#80 8084Zajdel BartoszPRZYBYSZEWO01:02:50
#81 81285Kurpisz AdrianNIECHLODLKS "BEKITNI" NIECHLOD01:02:59
#82 82337Kumiszczo ArturWSCHOWANIEZRZESZONY01:03:03
#83 83411Wałkiewicz PawełBOJANOWO01:03:07
#84 8490Pietrzak PatrykRYDZYNA01:03:21
#85 85348Cierzniewski DariuszLEGNICA01:03:25
#86 86101Zajdel SebastianPRZYBYSZEWO01:03:46
#87 8711Łoś MichałWROCŁAW01:03:50
#88 88156Stachowski JanLESZNO01:03:58
#89 89390Jesion IreneuszLUBIN01:03:59
#90 90104Lipowy DawidBUKÓWIEC GÓRNY01:04:07
#91 91369Werner KatarzynaMALANÓWKKB FINISZ KALISZ01:04:11
#92 92195Błachowiak MariuszLESZNOMARATON LESZNO01:04:14
#93 9343Pawłowska AnnaGŁOGÓW01:04:22
#94 94535Hałupka AkradiuszWŁOSZAKOWICE01:04:27
#95 95370Werner CzesławMALANÓWFLORIAN CHOJNICE01:04:33
#96 96387Radziejewski ZenonWRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIA01:04:43
#97 97185Nowacka MarlenaPIASKIJAN-MAR.PL01:04:46
#98 98223Nowak JacekWSCHOWA01:04:48
#99 99388Grzegorek Janusz ZygmuntWRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIA01:04:56
#100 100333Wybierała TomaszGÓRAGO WEGAN01:04:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności