Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41 Maraton Dębno

Wyniki - 6 kwietnia 2014, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
#1 201168Herman Arkadiusz1973M-40Szkoła Policji w Słupsku (POL) P-1885100:45:5923701:36:123603:21:2903:21:25
#2 202942Żamojtuk Dawid1985M-20Pędziwiatr Białystok (POL)-1893400:50:4370901:42:204203:21:3103:19:48
#3 203811Michera Filip1977M-30Warszawa (POL)-1908700:46:1925301:38:303803:21:3303:21:28
#4 2041324Beczkowski Łukasz1981M-30Nowa Ruda (POL)-1917700:44:3217001:34:263403:21:3703:19:46
#5 205667Pasterczyk Grzegorz1989M-20BBL Kraków/ Pędząca Brygada Ju-1923900:40:013901:29:182903:21:4203:21:39
#6 2068Ukleja Monika1982K-30KS STAL Ostrów Wlkp. (POL)14-800:43:0111901:34:533403:21:4803:21:46
#7 207810Szajbe Dariusz1970M-40Majdańska Team (POL)-1935000:46:1625901:37:293703:21:5303:21:19
#8 2081249Ruciński Rafał1979M-30Biegam Bo Krzyczy (POL)-1948100:42:4111101:30:233003:21:5503:20:31
#9 209890Wójtowicz Grzegorz1971M-40Automatika Police (POL)-1955200:47:3836901:40:044003:21:5603:21:27
#10 2101339Karbowiak Jacek1977M-30Wrzesnia (POL)-1968600:44:1315901:33:193303:21:5803:21:04
#11 211221Kubica Piotr1981M-30Złotoryja (POL)-1978900:45:2821601:36:103603:22:0403:21:42
#12 2121810Gruntkowski Artur1969M-40Orange Polska (POL)-1985400:45:5923601:38:093803:22:1103:21:58
#13 2131673Meyer Marcin1976M-30Warszawa (POL)-1999100:44:1916101:34:313403:22:1203:22:00
#14 214747Grochowalski Rafał1978M-30K.B. SPRINT ŚWIDWIN (POL)-2009000:47:1032203:02:15203:22:1203:21:53
#15 215194Floraszek Arkadiusz1972M-40Komenda Wydział Poznań (POL)P-2015300:43:5114801:33:313303:22:2103:21:46
#16 2161599Talarczak Jacek1967M-40KROBIA (POL)-2025500:46:1425601:38:073803:22:4803:22:10
#17 217785Zugaj Michał1990M-20ENDORFINA SZYDŁOWIEC (POL)-2034100:43:4614501:33:593303:23:0603:22:37
#18 218326Jaz Krzysztof1970M-40Mieszkowice (POL)-2045700:47:3836701:40:164003:23:1103:22:58
#19 2191239Waśniewska Karolina1980K-30Biegiem Radom! (POL)15-1000:43:0111801:33:373303:23:1203:22:58
#20 2201380Czabanowski Łukasz1982M-30Szczecin (POL)-2058800:45:2421601:35:203503:23:2303:21:41
#21 221335Kosmalski Rafał1973M-40Wrocław (POL)-2065800:49:1552801:41:534103:23:2403:22:59
#22 2221549Radzicka Katarzyna1983K-30Sieradz (POL)16-900:43:1013101:32:173203:23:2503:22:45
#23 2231676Bieszczad Łukasz1985M-20Ropczyce (POL)-2073800:50:1365901:43:404303:23:2603:21:29
#24 224630Urban Daniel1977M-30Pro-Run Wrocław (POL)-2089400:48:1341801:40:514003:23:2803:22:48
#25 225156Nowak Grzegorz Paweł1989M-20Szkoła Policji w Pile (POL) P-2094200:44:5818001:34:533403:23:3003:23:21
#26 226921Koczuła Justyna1981K-30Kędzierzyn-Koźle (POL)17-1100:47:0531801:39:423903:23:3103:23:09
#27 2272080Jakubczyk Paweł1979M-30Kielce (POL)-2109200:48:3345301:41:424103:23:3103:22:21
#28 228759Jankowski Adam1976M-30Cieszyn (POL)-2119600:48:2544101:42:124203:23:3303:22:56
#29 2292302Kociołek Marcin1980M-30Zielona Góra (POL)-2129500:48:0640801:40:544003:23:3403:22:55
#30 230313Cieślak Jarek1974M-40POLSKA WALCZĄCA (POL)-2135900:44:2916401:34:463403:23:3703:23:04
#31 2312489Witkowski Damian1981M-30KS KROTOSZ (POL)-2149700:48:0140501:40:564003:23:3803:23:03
#32 232621Potocki Michał1985M-20Opole (POL)-2154000:47:5139801:40:164003:23:5303:22:29
#33 2332454Makarczyk Daniel1975M-30KGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RU-2169800:44:4718401:34:503403:24:0203:23:34
#34 2342471Szczot Andrzej1976M-30PGB Sportowa Paczka (POL)-2179900:44:0915501:32:563203:24:0803:23:57
#35 235101Pietrzak Roman1963M-50KP Murowana Goślina (POL) P-2182100:46:0023901:36:533603:24:1503:23:40
#36 2362392Dzięgielewski Adam1981M-30wksszwejk (POL)-2199300:47:5240101:38:063803:24:1803:22:41
#37 23793Biernacki Artur1963M-50KPP Lubartów (POL) P-2202000:44:3216701:34:393403:24:2103:23:39
#38 2381244Czecholiński Piotr1968M-40K&P TEAM (POL)-2215600:48:3144901:41:324103:24:2303:22:50
#39 239755Buchalik Arkadiusz1973M-40Czeladź (POL)-2226000:48:1142601:39:113903:24:2803:23:17
#40 2402186Kondraciuk Piotr1973M-40Koszalin (POL)-2236100:47:1633101:39:573903:24:2803:24:03
#41 2412112Ksepko Piotr1977M-30Zielona Góra (POL)-22410100:47:0130901:39:163903:24:3603:24:31
#42 2422268Menzel Stanisław1965M-40runners power Śrem (POL)-2256300:47:4538401:41:224103:24:5803:24:48
#43 243356Matlok Marek1976M-30Zabrze ZS 3 Biegaj z Pileckim (PO-22610200:44:5218603:01:49103:24:5803:24:37
#44 2442484Wójcik Monika1992K-20Ziębice (POL)18-500:46:2527101:38:203803:25:0603:24:17
#45 2451610Milachowski Sebastian1984M-30SBZZ Złotów (POL)-22710400:44:5817901:35:153503:25:0903:25:06
#46 2462554Dziadowiec Andrzej Jan1969M-40Chełm (POL)-2286500:47:1032301:38:443803:25:1403:25:01
#47 247844Władyka Anatol1973M-40AZS AWF KRAKÓW MASTERS (P-2296400:49:3154701:43:264303:25:2403:24:55
#48 2481661Duszyński Jacek1972M-40Nowogard Strzelewo (POL)-2306200:46:1625801:37:103703:25:3103:24:37
#49 249121Bielski Adam1965M-40KMP Elbląg (POL) P-2316600:46:3428101:38:193803:25:3403:25:03
#50 250120Witke Marta1984K-30KMP Poznań (POL) P--1200:46:3126201:38:483803:25:3503:25:29
#51 2512520Bednarczyk Jacek1972M-40Mikołów (POL)-2326700:46:4929801:38:253803:25:3903:25:19
#52 252870Połeć Tomasz1988M-20Łódź (POL)-2334500:43:2714001:34:053403:25:4103:25:30
#53 253179Niedziółka Wojciech1983M-30KPP Mińsk Mazowiecki (POL) P-23410500:49:0851601:43:254303:25:4203:25:21
#54 254113Kowalczyk Tadeusz Andrzej1968M-40KP POZNAŃ STARE MIASTO (POL P-2356900:46:1124401:38:373803:25:4303:25:31
#55 2551480Myśliński Marcin1986M-20Warszawa (POL)-2364400:46:4228801:37:543703:25:4403:25:17
#56 256853Lupa Adam1971M-40NKB ZRYW NAMYSŁÓW (POL)-2376800:48:3142701:41:364103:25:4703:25:25
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2571277Burek Andrzej1952M-60+Maratończyk Team Szczecin (PO-238100:48:4243201:43:004303:25:5003:25:45
#58 258973Rotkiewicz Marek1977M-30Drużyna Szpiku (POL)-23910600:48:0841201:41:434103:25:5103:25:37
#59 25932Puźniak Sylwester1987M-20Cychry (POL)-2404300:46:4629601:38:473803:25:5303:24:57
#60 2601672Kopczyński Marcin1981M-30ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEG-24110000:45:3622501:36:593603:25:5703:24:02
#61 2612307Cioch Paweł1979M-30PLOTSERWIS TEAM OPOLE (POL)-24210800:48:3142601:41:104103:26:1203:26:00
#62 2622086Tomaszewski Mariusz1976M-30Gniezno (POL)-24310300:42:3110601:30:353003:26:1303:24:50
#63 2631306Tabat Leszek1986M-20Świnoujście (POL)-2444700:47:3736501:39:553903:26:1603:25:59
#64 2642026Biernacki Andrzej1976M-30MOSTKOWO (POL)-24510900:49:0951801:43:274303:26:2303:26:03
#65 2651504Czerwiński Artur1974M-40Szczecin (POL)-2467000:47:5840301:41:334103:26:2503:26:00
#66 2661330Wawrzyniak Mariusz1978M-30NYHA IV Szczecin (POL)-24710700:48:3645701:42:304203:26:2903:25:52
#67 2672099Adamczewski Kamil1985M-20Łódź (POL)-2484600:50:0262801:44:364403:26:3403:25:42
#68 2682001Bartkowski Zbigniew1964M-50Działdowo (POL)-2492300:39:403601:27:062703:26:3803:26:35
#69 2691092Gembara Andrzej1976M-30Zielona Góra (POL)-25011000:47:5640201:40:524003:26:3903:26:11
#70 2701170Jakubiec Radosław1977M-30Dąbrowa Górnicza (POL)-25111200:48:4949101:43:014303:26:4303:26:21
#71 2711947Janiuk Jarosław1968M-40Białystok (POL)-2527200:47:2635201:39:493903:26:4603:26:37
#72 2722196Kamiński Bartłomiej1984M-30Nowosolska Grupa Biegowa (PO-25311300:47:5440001:40:504003:26:5103:26:22
#73 2731942Kowal Artur1978M-30Nowosolska Grupa Biegowa (PO-25411600:47:5439801:40:434003:27:0103:26:33
#74 274925Grygierzec Grzegorz1977M-30Kraków (POL)-25511100:47:5840401:40:434003:27:0503:26:14
#75 275923Polak Stanisław1971M-40Kraków (POL)-2567100:47:1833601:38:343803:27:0503:26:15
#76 2762140Jankowiak Jarosław1972M-40Książ Wlkp. (POL)-2577500:43:2714101:33:433303:27:0603:27:00
#77 2771428Sobolewski Marcin1977M-30UKS TRS - SUSZ (POL)-25811500:45:4322301:36:253603:27:0703:26:27
#78 278602Płoszczyński Krystian1975M-30Warszawa (POL)-25911400:50:1065001:43:134303:27:1703:26:26
#79 2791446Hnisdiłów Sławomir1966M-40Kamiennogórska Grupa Biegowa-2607300:45:0720701:36:183603:27:2103:26:49
#80 2801626Banasik Marcin1994M-20Warszawa (POL)-2614800:49:1853201:42:014203:27:2103:26:14
#81 2811541Tchórzewski Marek1968M-40TKKF Koszalin (POL)-2627400:47:1633201:39:573903:27:2203:26:57
#82 282202Banaszak Grzegorz1978M-30KW PSP Poznań (POL)-26312000:47:5039301:41:354103:27:2703:27:19
#83 2832165Jędrzejczyk Mikołaj1970M-40Występ (POL)-2647800:44:4017201:34:563403:27:3003:27:20
#84 2841722Połoński Andrzej1966M-40Biegiem Radom! (POL)-2657700:46:4529301:41:214103:27:3503:27:20
#85 2851161Smolinski Roman Leszek1962M-50LUKA Ciechanów (POL)-2662500:47:0431201:39:043903:27:3503:27:31
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 286994Poznańska Lucyna1974K-40PWSZ Gorzów (POL)20-300:47:4438201:40:444003:27:3603:27:33
#87 2872143Niwiński Grzegorz1958M-50K.B. TUPOT USTKA (POL)-2672200:47:4137601:37:513703:27:3803:25:11
#88 2882034Adamski Damian Rafał1986M-20Harpagan Sosnowiec (POL)-2684900:48:1842101:40:214003:27:3903:27:04
#89 289129Dyś Paweł1983M-30KWP Lublin (POL) P-26912200:45:1521101:36:263603:27:4203:27:29
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2901566Dziekoński Tadeusz1950M-60+Juvenia Białystok (POL)-270300:47:1232701:40:324003:27:4403:27:32
#91 2912286Stefańczyk Przemysław1971M-40Świnoujście (POL)-2718100:45:4823301:37:333703:27:4503:27:38
#92 2921891Kałuziński Łukasz1982M-30Biegnę,żeby Bartek mógł biegać,-27211700:48:2644301:40:184003:27:5003:26:41
#93 293138Kosowski Damian1979M-30OPP Wrocław (POL) P-27312400:48:4849001:43:084303:27:5803:27:35
#94 294813Skwarliński Mirosław1963M-50HRmax Żory (POL)-2742400:46:4329001:38:583803:28:0003:27:10
#95 295731Matyśkiewicz Rafał1971M-40Gostyn (POL)-2757900:43:2814201:31:433103:28:0203:27:24
#96 2962221Biegasiewicz Monika1976K-30SZCZECIN - DOLINA 7 MŁYNÓW (21-1300:49:0351201:43:224303:28:0403:27:55
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2972426Rusiecki Henryk1953M-60+KB Hermes Gryfino (POL)-276200:49:0952701:43:084303:28:0503:26:35
#98 2981618Mańkowski Krzysztof1984M-30BreakFast Team / 12tri.pl Olszty-27712901:48:1944402:40:554003:28:0603:28:06
#99 2991118Występski Janusz1972M-40Drużyna Szpiku (POL)-2787600:47:4338001:40:404003:28:0703:27:03
#100 300187Dutkiewicz Mariusz1975M-30KWP Wrocław (POL) P-27912700:49:0050601:43:244303:28:1103:27:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności