Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Poznań Półmaraton

Wyniki - 6 kwietnia 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 1013566Ajchelman RafałKsiąż WielkopolskiPOL1978M303500:20:0800:40:1801:00:2701:20:0601:24:1401:24:31-99
#2 1023363Wasiak RafałDąbrówkaMaratończyk PoznańPOL1977M303600:19:3400:39:1300:59:2601:20:1901:24:2701:24:33-100
#3 1037269Mazurkiewicz MarcinMurowana GoślinaPOL1978M303700:19:3900:39:2600:59:4701:20:2201:24:4001:24:42-101
#4 10477Grabski RafałCicha GóraPOL1992M184000:19:5500:39:3600:59:4701:20:3001:24:4201:24:46-102
#5 105224Mierzejewski BartoszPoznańPOL1987M184100:19:5500:39:4100:59:5501:20:1401:24:4601:24:50-103
#6 1065893Kaczmarek ArturPoznańPOL1984M303900:19:4200:39:2000:59:4401:20:3601:24:5001:24:55-104
#7 1073809Pluciński RadosławSwarzędzKB Maniac PoznańPOL1989M184400:18:1200:37:3400:59:4601:20:5701:24:5501:24:55-104
#8 108988Gabryszak AdrianPoznańNight RunnersPOL1980M303800:19:4700:39:3801:00:1601:20:3401:24:4701:24:56-106
#9 1094463Opaczyk MartinPoznańPresto TravelPOL1989M184200:21:0300:40:5901:00:5201:20:3901:24:4901:25:02-107
#10 1104719Kołakowski TomaszBydgoszczPOL1988M184500:20:3100:40:4201:00:5601:20:4901:24:5601:25:04-108
#11 1117428Brzozowski KarolPoznańPOL1985M184300:21:0400:40:5701:00:5001:20:4101:24:5001:25:11-109
#12 1124035Cieślak DawidKomornikiPOL1985M184600:19:3800:39:3600:59:4601:20:4701:25:0801:25:12-110
#13 1132423Bijak ArkadiuszChociczaPOL1973M401300:20:1000:40:2101:00:4501:21:0501:25:0901:25:16-111
#14 1145220Szałachowski ErnestSwarzędzZPC TeamPOL1977M304100:19:3900:39:3201:00:0901:21:0301:25:1701:25:20-112
#15 1155914Wasielewski TomaszPoznańPOL1978M304000:20:2200:40:2601:00:4401:20:5701:25:1301:25:22-113
#16 1163213Rzeszut JacekPoznańPOL1966M45700:20:1100:40:1001:00:2801:20:5901:25:1301:25:24-114
#17 1177404Pluta GrzegorzNowe CzarnowoKB Hermes GryfinoPOL1963M50500:19:5900:39:4101:00:0301:21:0301:25:2001:25:25-115
#18 1183741Zachwieja PrzemysławBydgoszczLaboSportPOL1978M304200:20:0800:39:3500:59:4301:20:5701:25:2001:25:25-115
#19 1197461Mielniczak ArturPoznańPOL1976M304400:20:1900:40:3501:00:5801:21:1701:25:2401:25:27-117
#20 1203080Szymczak ArkadiuszWałczSystem 11 WałczPOL1990M184700:20:0200:39:5501:00:1301:20:5901:25:2101:25:28-118
#21 1216207Szeligowski TomaszGorzów Wlkp.POL1979M304500:20:0700:40:1801:00:3801:21:1001:25:2601:25:33-119
#22 1227536Budnik JarosławZłotówPOL1973M401400:21:1400:41:5601:02:1301:21:3701:25:2401:25:35-120
#23 1234397Nowak MaciejSuchy LasPOL1971M401500:19:5400:39:5701:00:1201:21:0601:25:3001:25:36-121
#24 1244500Barbaglio MattiaGorle (Bg)ITA1983M304300:21:3100:41:5001:01:5001:21:3001:25:2301:25:41-122
#25 1256856Terlikowski GrzegorzSzczecinGranatowiPOL1985M184800:20:3000:40:4301:01:0401:21:4201:25:3601:25:43-123
#26 1266817Okroskowicz TomaszRadzionkówPOL1979M304600:21:1300:42:0301:02:2801:21:5101:25:3801:25:46-124
#27 1277084Popis PiotrKozieniceFestiwal BiegowyPOL1970M401600:19:5000:40:1001:00:4201:21:2401:25:4201:25:46-124
#28 12839Wichłacz PawełPoznańKB Maniac PoznańPOL1983M304600:20:3500:41:0801:01:4701:21:4001:25:3801:25:46-124
#29 1297096Żmuda TomaszKołobrzeg/SarbiaCW FANZA KołobrzegPOL1976M304800:20:0200:40:0801:00:2501:21:3001:25:4101:25:47-127
#30 1301966Łańduch MateuszKaliszNauczycielePOL1987M184900:20:2200:40:2601:00:4101:21:1701:25:3801:25:48-128
#31 1312641Czerwiński RafałPoznań"Piotr i Paweł" Marka FormyPOL1973M401700:20:1300:40:3201:00:5801:21:2601:25:4701:25:51-129
#32 1326430Wronikowski SalwadorLublinPOL1976M305000:20:4400:40:4001:00:4301:21:2201:25:5001:25:55-130
#33 1332721Sowa GrzegorzPoznańPOL1977M304800:21:0100:41:1601:01:3901:21:4701:25:4101:25:57-131
#34 1343287Królikowski EdwardPlewiskaKB ManiacPOL1970M401800:19:5500:39:3400:59:2501:21:0601:25:5401:25:59-132
#35 1351151Hyhs JasiuWysocko WielkieAZS AWF POZNAŃ / KS MARATON OSTRÓW WLKP.POL1992M185200:19:5000:39:4901:00:1601:21:3301:25:5401:26:03-133
#36 1361543Arentowski MichałSwarzędzCYBINA TEAMPOL1987M185300:20:1900:40:3801:01:0701:21:5001:25:5901:26:05-134
#37 1375611Mięsiak PiotrPoznańAWF Running TeamPOL1991M185000:20:2900:40:3701:00:5901:21:3001:25:4701:26:05-134
#38 1386313Płaczek PiotrPoznańSSW Malta PoznańPOL1962M50600:20:1400:40:3201:00:5901:21:4301:26:0201:26:05-134
#39 1392954Arciszewski BartoszPoznańSL Olimpia PoznańPOL1996M185100:21:0500:40:4001:00:3701:21:3001:25:5201:26:08-137
#40 1403583Klimasek PrzemekPoznańKB MANIAC POZNAŃPOL1981M305300:20:2700:40:4301:01:0401:21:4701:26:0601:26:13-138
#41 1415213Kapela MarcinRogoźnoPOL1980M305100:20:0400:40:1001:00:4101:21:3801:25:5901:26:14-139
#42 142151Stapf PawełPoznańPOL1973M401900:20:1000:40:3201:01:1401:21:5401:26:1001:26:14-139
#43 1432317Lis StanisławPuszczykowoPOL1967M45800:20:3200:40:2901:00:5401:21:4701:26:0801:26:16-141
#44 1445178Nowak KrzysztofKamionki31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOL1973M402000:19:3700:39:3401:00:1501:21:4801:26:1201:26:16-141
#45 1452267Stadnik JacekKrosno OdrzańskiePOL1991M185600:21:0800:42:0301:03:1601:22:1801:26:0601:26:16-141
#46 1464634Basiński ŁukaszInowrocławPOL1992M185700:21:0900:41:5601:02:3001:22:1701:26:1201:26:23-144
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1474731Susmanek JoannaWrocławTRIBITION TEAMPOL1988K18200:20:3400:40:5701:01:3501:22:0201:26:1701:26:233-
#48 1487445Szczeszek RobertPoznańPOL1989M185400:20:1500:40:3101:00:5201:21:3901:26:0401:26:23-144
#49 1495612Wojna MikołajPoznańMalignaPOL1984M305100:20:2400:40:3701:01:0201:21:3301:25:5901:26:23-144
#50 150200Nitkiewicz MarcinPruszkówTASOWANIEPOL1984M305500:20:1000:40:2001:00:4601:21:4301:26:1001:26:26-147
#51 1512323Formański FilipPłockNight Runners PłockPOL1983M305400:21:2100:41:3101:02:1101:21:5701:26:0901:26:30-148
#52 1522134Jung MarcinGnieznoPOL1981M305600:20:2600:40:3101:01:1101:21:5701:26:1501:26:32-149
#53 1537093Dąbrowski RobertWarszawaPOL1971M402100:20:0900:40:3101:01:0601:22:1001:26:2901:26:33-150
#54 1544153Kobus TomaszBytówOdlewnia Metali KadaltPOL1981M305900:19:3600:39:3301:00:1301:21:5101:26:3101:26:35-151
#55 1551784Lewandowski BartoszPiłaPOL1987M185900:20:3100:40:2201:00:4101:21:5301:26:1701:26:35-151
#56 1564057Ludwiczak ŁukaszSkórzewoPOL1992M186100:20:5500:41:4101:02:1601:22:2201:26:2801:26:35-151
#57 157159Jędraszyk RyszardGóraConcordia Runners TeamPOL1987M186000:21:1500:41:3701:01:4401:22:1301:26:2501:26:36-154
#58 1584445Łączyński PiotrGrodzisk WielkopolskiSPORTGASPOL1978M306000:20:0900:40:3201:01:1501:22:0901:26:3401:26:39-155
#59 1595725Nitka ŁukaszPotulicePOL1982M305800:20:4600:41:1601:01:4501:22:0701:26:3001:26:41-156
#60 1603226Kolasa FilipLesznoMaraton LesznoPOL1979M305700:19:5600:39:5501:00:5001:22:0901:26:2401:26:42-157
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1617409Wiśniewski MieczysławSłupskSzkoła Policji w SłupskuPOL1954M60200:20:1800:40:3801:01:1301:22:1001:26:3601:26:42-157
#62 1627286Vecans DinsAluksneLAT1988M185800:19:5300:39:4801:00:3801:21:4601:26:1501:26:46-159
#63 1631119Romaniuk MaciejSopotFESTIWAL BIEGOWYPOL1988M186500:19:3400:39:0300:59:1701:22:1401:26:4601:26:50-160
#64 1647104Filipiak RobertŁódźAWF PoznańPOL1992M186300:20:3500:40:5801:01:3401:22:1701:26:4401:26:51-161
#65 1651580Zandecki MaciejSwarzędzVolkswagen PoznańPOL1971M402200:20:0600:40:2201:01:2701:22:3301:26:4601:26:51-161
#66 1666846Sobczak TomaszPoznańGIM. 24POL1976M306100:20:4000:41:0801:01:4701:22:2301:26:4401:26:53-163
#67 1671657Pach TomaszWołówNight RunnersPOL1990M186400:19:5000:39:3201:00:4101:22:2301:26:4501:26:54-164
#68 1685244Kotowski KrzysztofBolesławiecPOL1981M306400:19:5200:39:5501:00:3901:22:2401:26:5301:27:01-165
#69 1695413Samborski PawełPoznańPOL1984M306200:20:2200:40:4101:01:3401:22:2801:26:5201:27:01-165
#70 1703156Frencel JędrzejSwarzędzPOL1992M186600:20:5400:41:4001:02:2301:22:5301:27:0201:27:09-167
#71 1714327Kurzawski DariuszPoniecPOL1991M186600:20:3200:40:5001:01:2201:22:3601:27:0201:27:10-168
#72 1726525Padoł KrzysztofPoznańPOL1979M306500:20:3000:40:3601:01:0901:22:3501:27:0501:27:15-169
#73 1737818Mróz KrzysztofKoziegłowyPOL1972M402300:19:3600:40:0201:01:2401:22:5201:27:1701:27:20-170
#74 1746018Stawski MateuszNiepruszewoPOL1992M186900:20:2600:40:2901:01:2501:22:5101:27:0901:27:20-170
#75 175253Adamowski MariuszStrzałkowoStrzałkowo*POL1981M306600:21:0300:41:5001:02:3801:23:0801:27:1101:27:22-172
#76 1765393Roth ŁukaszPoznańNight RunnersPOL1979M306700:20:0000:40:2601:01:3201:22:5401:27:1301:27:22-172
#77 1775158Duduś MarekPoznańKB Maniac PoznańPOL1971M402400:20:4400:41:3501:02:2001:23:0601:27:2401:27:29-174
#78 1784991Wlaszczyk TomaszSwarzędzPOL1966M45900:19:1300:39:2601:00:3701:22:4601:27:3101:27:36-175
#79 179956Tretyn ArturSłubiceno more cuy againPOL1987M187000:22:1000:42:1701:02:5901:23:0801:27:1601:27:42-176
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1805771Cieślak AnnaKoninPOL1985K18300:21:0900:41:5101:02:4501:23:2301:27:3601:27:474-
#81 1811305Druzga DominikSośniePOL1985M187100:20:2200:40:3801:01:3201:23:1101:27:3701:27:47-177
#82 1826323Kołodziejczyk BartoszChodzieżEuro Bike Kaczmarek Eleketric TeamPOL1993M187300:20:1000:40:4201:01:4701:23:0501:27:4601:27:49-178
#83 1831692Talma MarcinPiaskiGrupa Biegowa "Wielkopolscy Biegacze"POL1991M187200:19:4700:40:1301:01:1701:23:1201:27:4201:27:49-178
#84 1843747Rzanny PawełŚremPSI POLSKAPOL1989M186200:21:3100:41:2701:02:1001:22:2501:26:3301:27:52-180
#85 1854585Zaremba PawełPoznańBULA TEAMPOL1982M306900:21:0500:41:5301:02:4701:23:2901:27:4201:27:53-181
#86 1866070Piotrowski MarekOleśnicaKB. SZERSZEŃ OLEŚNICAPOL1975M306800:20:0200:40:3101:01:3101:23:1101:27:4001:27:55-182
#87 1877759Szymański MichałPoznańPOL1979M307100:21:1600:42:2501:03:4701:23:3801:27:4801:27:56-183
#88 1888Szpot IreneuszZalasewoPOL1961M50700:20:2300:40:4201:01:5501:23:3301:27:5501:27:57-184
#89 1892507Ceranek JakubPoznańPOL1985M187400:19:5500:40:2301:01:0201:23:1301:27:5301:27:58-185
#90 1906169Kowalczuk GrzegorzTucznoZespół Szkół w TuczniePOL1967M451000:20:3400:41:0501:02:0201:23:2201:27:5601:28:01-186
#91 1912083Płonka WojciechCzerwonakPOL1985M187600:20:4100:41:0801:02:5401:23:4501:27:5601:28:05-187
#92 1926485Łuczak FilipPoznańPOL1991M187500:21:1200:42:1801:03:1801:23:4001:27:5401:28:05-187
#93 1933149Gałązka PiotrMokrePOL1981M306900:21:4300:42:1201:03:0701:23:3101:27:4201:28:06-189
#94 1942272Kałas FilipPoznańPOL1979M307200:20:4700:41:4501:02:5101:23:4701:28:0001:28:07-190
#95 1953970Skowroński BogdanStargardSZWLA StargrdPOL1960M50800:20:1500:40:4301:01:5101:23:3301:28:0401:28:07-190
#96 1963072Krukowski BłażejSławnoMKS Święc SM. Wybrzeże SławnoPOL1979M307300:20:5800:41:4001:02:3001:23:4701:28:0101:28:08-192
#97 1971502Gościniak ŁukaszJarocinPOL1983M307500:20:4600:41:4601:02:4501:23:4001:28:0401:28:09-193
#98 1986248Gruszczyński FilipPoznańPOL1987M187700:21:0400:41:5101:02:4401:23:4201:27:5701:28:10-194
#99 199538Wiciński KamilBożejewiczkiPOL1988M187800:21:0400:42:0701:03:1801:23:4301:28:0301:28:13-195
#100 2002788Ejsmont KrzysztofBydgoszczPILSKI SPORTPOL1977M306200:21:2900:41:4501:02:0501:22:4401:26:5201:28:19-196

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności