Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVI Krośnieński Bieg Konstytucji

Wyniki - 3 maja 2014, Krosno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1104Bogdan SemenowyczM11986UAFINISZ KALISZTARASZCZA00:20:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !234Olexandr BabarykaM21984UAKIEV00:21:06
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 340Ruslan PechnikovM31988UAKYIV00:21:46
#4 430Tibor SahajdaM41990SKBARDEJOV00:21:57
#5 5671Hubert WierdakM51976PLKORCZYNA00:22:02
#6 6479Bartosz GorczycaM61991PLICEBUG TEAMSKOŁYSZYN00:22:14
#7 7112Volodymyr MolinskyiM71989UASAMBOR00:22:21
#8 8535Tomasz PociechaM81988PLULKS LIPINKIKRYG00:22:42
#9 9108Oleg RomanninM91994UASAMBORSAMDOR00:22:51
#10 10489Michał BujałaM101987PLIZZIRUNNINGJAWOR00:23:03
#11 1131Damian DziewińskiM111981PL00:23:07
#12 12603Paweł SmędowskiM121994PLULKS LIPINKISĘKOWA00:23:19
#13 1326Mirosław PabiszM131994PLKROSNO00:23:24
#14 14193Łukasz MadejczykM141990PLKKB MOSIR KROSNODOBIESZYN00:23:29
#15 1584Marcin NiezgodaM151990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:32
#16 1643Jan WydraM161975PLMOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:23:37
#17 17433Stanisław JaźwieckiM171995PLKROSNO00:23:37
#18 18421Oleksandr ChnikaloM181991UAPUSŁOMYŁY00:23:50
#19 19166Konrad DziedzicM191995PLKB KROŚCIENKO WYŻNEZMIENNICA00:24:06
#20 2093Bartek TomkiewiczM201974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:24:12
#21 21404Grzegorz ZiajkaM211993PLDOBRE SKLEPY ROWEROWE - KROSNOKROSNO00:24:35
#22 22449Paweł SikorskiM221978PLKROSNO00:24:40
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23483Anna WojnaK11986PLULKS LIPINKILIPINKI00:24:45
#24 24176Paweł JachymM231989PLKROSNO00:24:47
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25155Daria SłoliarchukK21989UAKYIL00:24:50
#26 2668Robert GleńM241976PLJEDLICZE00:24:51
#27 2733Maciej HuniaM251997PL00:24:51
#28 2874Dariusz PłazaM261970PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:24:53
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2971Katarzyna AlbrychtK31982PLKROŚCIENKO WYŻNE00:24:56
#30 3099Mieczysław JałochaM271967PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:24:57
#31 31415Bohdan DobranskjyM281995UAPUSŁOMYŁY00:25:01
#32 32494Mirosław CzyżowiczM291982PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:25:06
#33 33457Grzegorz FedakM301978PLSANOK00:25:11
#34 3467Krzysztof WiernuszM311976PLBRYSIEPOSADA GÓRNA00:25:16
#35 35451Ryszard KobajłoM321962PLGRÓDEK NAD DUNAJCEM00:25:20
#36 36619Bogdan KustrońM331965PLORLEW KROSNOKROSNO00:25:20
#37 37174Mateusz HaczelaM341994PLMUKS JEDLICZEJEDLICZE00:25:22
#38 38539Sławomir LaskowskiM351974PLKROSNO00:25:25
#39 39425Dmytro KotM361998UAPUSŁOMYŁY00:25:30
#40 40423Roman KrilM371999UAPUSŁOMYŁY00:25:34
#41 41410Robert KubitM381985PLKM PSP KROSNOGŁOWIENKA00:25:39
#42 4282Krzysztof LubomskiM391988PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAZAGÓRZ00:25:43
#43 4376Paweł MoździerzM401966PLSOKÓŁ TARNÓWTARNÓW00:25:46
#44 4421Arkadiusz BuźniakM411987PLSEKCJA KIER-ASNOWY SĄCZ00:26:00
#45 45185Svitlana OlijnykK41985UAFINISZ KALISZWINNITSA00:26:11
#46 46160Patryk LachowskiM421995PLMKS HALICZ USTRZYKIUSTRZYKI DOLNE00:26:15
#47 47453Daniel SikorskiM431983PLKROSNO00:26:17
#48 4856Józef KubikM441961PLROPCZYCE00:26:21
#49 49102Krzysztof KijowskiM451983PLMILCZA00:26:29
#50 5080Miroslav SmetanaM461964SKMŠK MEDZILABORCEMEDZILABORCE00:26:34
#51 51429Sebastian MyszkowskiM471978PLBOROWINA00:26:46
#52 52234Michał PajorM481991PLRUNSHOP.PL TEAMJASTRZĘBIA00:26:48
#53 53481Jan RodzinkaM491975PLZRĘCIN00:26:54
#54 54643Tomasz RachwalskiM501971PLLKS BŁĘKITNI ŻEGLICEŻEGLICE00:26:59
#55 55419Oleh ZapotchnyiM511997UAPUSŁOMYŁY00:27:01
#56 5698Przemysław MikołajewiczM521987PLSĄDKOWA00:27:04
#57 57657Paweł SzafranM531994PLZKN SOKÓŁ ZAGÓRZWOJASZÓWKA00:27:05
#58 58689Marcin BikM541979PLPSP KROSNODUKLA00:27:08
#59 5922Jan CzstkaM551958PLUJKOWICE00:27:11
#60 60197Wojciech PelczarM561995PLMUKS JEDLICZEDOBIESZYN00:27:14
#61 6189Paweł KuźniarM571984PLLUKS KROŚNIANKAKROSNO00:27:15
#62 6237Zygmunt ŁyżnickiM581951MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:27:17
#63 63639Jerzy ZajączkowskiM591970PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:27:24
#64 6435Mikołaj ŁączyńskiM601976PLT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWA00:27:25
#65 6592Tomasz BaranM611986PL1BATALION KAWALERIIDUKLA00:27:28
#66 66417Nazarii ZapotchnyiM621998UAPUSŁOMYŁY00:27:36
#67 67106Maciek KędziorM631983PLWARSZAWA00:27:37
#68 68498Tomasz WacekM641976PLISKRAKROSNO00:27:43
#69 69499Norbert BilM651994PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZE00:27:46
#70 7010Marcin BrzanaM661988PLKMPSP KROSNOKROSNO00:27:53
#71 71128Dominik KijowskiM672001PLMILCZA00:27:53
#72 72501Konrad BilM681997PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZE00:27:54
#73 73431Bogusław BargiełM691983PLKROSNO00:27:56
#74 74178Waldemar BożętkaM701984PLKROSNO00:27:56
#75 752Ryszard GłowackiM711971PLJEDLICZE00:28:00
#76 76441Sylwester KoziołM721973PLKROSNO00:28:00
#77 7796Marek SzewczykM731969PLSANOCKA GRUPA MIŁOŚNIKÓW MARATŁOMŻA00:28:03
#78 78637Iwona SulowskaK51989PLAZS AWF KRAKÓW MASTERSROGI00:28:08
#79 79691Jarosław LulaM741974PLKP PSP JASŁODOBRUCOWA00:28:15
#80 803Sławomir KukulskiM751974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:28:23
#81 81232Monika SmutekK61991PLNOWA JASTRZĄBKA00:28:24
#82 8217Maciej RadzikM761986PLSTARY SĄCZ00:28:27
#83 83635Wojciech GołąbekM771975PLMTB MOSIR DUKLADUKLA00:28:29
#84 84225Kamil KrzyżewskiM781990PLPOMPA SPACEBARTKÓWKA00:28:33
#85 85543Andrzej UliaszM791988PLKMPSP KROSNOKROSNO00:28:40
#86 8650Paweł MalskiM801990PLTARNÓW00:28:49
#87 87101Tomasz MercikM811991PLAZS PK KRAKÓWKROSNO00:28:57
#88 88647Daniel DubisM821980PLKROSNO00:28:58
#89 89683Jacek StarońM831977PLORLEW KROSNOKROSNO00:29:00
#90 9045Mariusz PapieżM841983MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:29:03
#91 91467Józef NiepokójM851958PLWROCANKA00:29:16
#92 92152Wiesław KijowskiM861964PLMILCZA00:29:21
#93 93615Jerzy KrukarM871958PLFINISZRYMANÓW00:29:24
#94 9442Adrian WalatM881988PLRZESZÓW00:29:26
#95 9541Sabina WydraK71982MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:29:27
#96 96440Krzysztof KamratM891981PLKRAKÓW00:29:42
#97 97183Łukasz PelczarM901997PLKROSNO00:29:42
#98 9851Grzegorz SzybistyM911972PLKKB MOSIR KROSNOWROCANKA00:29:44
#99 9914Adam KustrońM921963PLKROSNO00:29:46
#100 100226Grzegorz KuźnarM931982PLDOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNOKROSNO00:29:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności