Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Elemental Triathlon Olsztyn

Wyniki - 18 maja 2014, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 -1Kaźmierczak MateuszKALISZADGARFIT PRO TEAMPOLSKA1990M18------
#2 582Nowak MieszkoPOLSKA1980M301400:26:417900:02:5101:05:374300:01:5100:45:528502:22:5253-
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Rak MateuszRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1990M18100:18:10100:01:4901:00:13500:01:0500:33:16101:54:331-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !34Przymusiński FilipPOZNAŃUAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃPOLSKA1983M30100:18:34500:01:5100:59:48300:01:1800:37:09901:58:403-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !65Grzegórzek PiotrSZCZECINLABOSPORT TEAMPOLSKA1987M25200:19:53900:02:0801:02:241100:01:1100:36:02502:01:386-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46Ławicki MarcinLUBINLABOSPORT TEAMPOLSKA1986M25100:19:52800:02:0101:01:20700:01:1000:36:24702:00:474-
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127Kotfica PaulinaPOLICEBIURO PODRÓŻY ASPOLSKA1986K25100:21:131700:02:0701:04:232300:01:1300:38:351202:07:31-1
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !308Szczerbińska MałgorzataMALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLSKA1991K18200:21:302200:02:2801:09:0411000:01:2600:40:022002:14:30-3
#9 2359Jarski PawełGRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA1979M355700:28:0813500:03:4501:14:2121800:02:2301:00:2730602:49:04225-
#10 -10Piwowarski PawełWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1983M30-00:34:15-00:03:06----
#11 32011Sondowski SzymonOLSZTYNPOLSKA1982M307100:24:475300:04:1501:29:3433500:01:5401:06:4833303:07:18297-
#12 13612Rutkowski PawełOLSZTYNRUTOR/LUDORA.EU TEAMPOLSKA1979M353500:27:1811100:04:5501:09:0811300:02:0200:50:2217802:33:45130-
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14913Pupka ArturLIGOTA PIĘKNAAT TEAMPOLSKA1964M50100:29:4919200:03:3501:10:0213300:01:5800:49:1216102:34:36142-
#14 25714Puchalski FilipWARSZAWAPOLSKA1987M254900:36:4531400:03:1601:15:2923000:01:5800:54:5925302:52:27245-
#15 17315Skowroński ŁukaszKOBYLNICASKLA TRIATHLON TEAMPOLSKA1972M402400:31:0121500:03:2201:12:0718700:01:5400:50:3317902:38:57164-
#16 -16Kempa MaciejPILCHOWICEPOLSKA1973M40------
#17 10717Śliwa WojciechSZCZECINAT TEAMPOLSKA1974M401700:30:3921100:03:1001:08:309800:01:5600:45:558702:30:10101-
#18 27218Styczyński DariuszGDAŃSKPOLSKA1974M404300:37:5232300:04:4201:14:2121900:03:2500:53:3922502:53:59256-
#19 21119Sukacz DawidWARSAWPOLSKA1972M403100:33:1026600:03:2401:12:1919200:02:1800:52:4321002:43:54202-
#20 6420Krzywoszyński RafałWARSZAWAWKRECENI.PLPOLSKA1980M301600:27:1510800:03:2001:06:377000:01:5900:44:256602:23:3659-
#21 -21Dukaczewski MichałGDYNIAPOLSKA1980M30-00:29:05-00:03:58----
#22 10422Andryka RomanGDAŃSKPOLSKA1976M352200:28:5815500:02:4801:07:538900:01:4400:48:1913502:29:4298-
#23 -23Dutkiewicz MarcinKRAKÓWWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPOLSKA1981M30------
#24 -24Cieslak AgnieszkaSLESINAZS AWF KATOWICEPOLSKA1989K25------
#25 33025Bronakowski AndrzejOLSZTYNWWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PLPOLSKA1977M357400:34:5129000:04:4501:29:0233200:02:5400:59:4929903:11:21306-
#26 19026Czyżyk RafałSZCZECINLABOSPORT TEAMPOLSKA1973M402700:29:5719700:03:2501:13:5621500:02:0100:51:4619902:41:05181-
#27 10127Drgan MarcinGDAŃSKCAR-LEXPOLSKA1977M352000:28:5615300:02:5201:10:3315000:02:0400:44:567002:29:2195-
#28 31928Polcyn JanOSIEK NAD NOTECIĄEKONOMIA PWSZ PIŁAPOLSKA1964M50900:37:4132100:03:5901:24:1231400:02:1200:58:3529103:06:39296-
#29 -29Turczyński ŁukaszGDAŃSKPOLSKA1985M25-00:31:20-00:03:4901:49:23-00:02:10---
#30 20830Kłos MarcinGDAŃSKPOLSKA1979M355000:28:2114100:07:3001:15:4923400:02:2200:49:2716802:43:29199-
#31 -31Tomalski PiotrPLOCKLABOSPORT TEAMPOLSKA1975M35------
#32 21332Leszczyński CezaryGDAŃSKTRICITY TRIATHLON TEAMPOLSKA1970M403200:29:3318100:04:2901:17:0424700:02:2200:50:5218202:44:20204-
#33 6833Sowinski MarcinNOWA IWICZNAWTT WARSZAWAPOLSKA1969M45400:26:519300:02:4001:06:185700:02:2500:45:458202:23:5963-
#34 16634Romanow MarcinOLSZTYNPOLSKA1977M354100:29:5619500:03:2401:06:457200:02:1000:54:4625002:37:01159-
#35 26635Królikowski RobertDOBRZEJEWICEPOLSKA1982M305600:35:1429300:04:3701:19:3128200:03:0400:50:5618402:53:22252-
#36 8036Tomczyk StefanSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1973M401300:25:196100:03:4801:08:249600:02:0800:45:588802:25:3775-
#37 27037Kusak PrzemysławOTWOCKRUDA GRAŻYNAPOLSKA1977M356400:38:0232400:05:4101:13:0120000:02:3400:54:3124302:53:49254-
#38 11838Brzeszczak ŁukaszJASIENIECPOLSKA1981M302600:25:185900:03:5101:08:129400:02:0000:52:2920702:31:50112-
#39 5039Rasztawicki DariuszZIELONKATRISFERAPOLSKA1981M301100:26:156500:02:5301:07:378400:01:1800:43:435202:21:4645-
#40 16340Skwarski MarekŻNINPOLSKA1966M45900:29:3017900:04:0301:11:1316600:03:0200:48:4914902:36:37156-
#41 18641Mildner HubertOLSZTYNPOLSKA1979M354400:34:2828400:03:3501:13:1220500:01:4200:47:4312202:40:40177-
#42 -42Gielniak PrzemysławGDAŃSKPOLSKA1973M40------
#43 33143Szot NorbertWARSZAWAPOLSKA1971M405300:33:0026200:04:1901:19:3828400:02:2401:12:0633703:11:27307-
#44 10044Olesiejuk MichałSANDOMIERZPOLSKA1987M251900:27:1310700:03:2401:06:356700:01:5600:50:1017502:29:1894-
#45 5745Górzycki PiotrGDYNIAPOLSKA1981M301300:26:296900:03:2701:10:1213800:02:1900:40:192202:22:4652-
#46 -46Tarasiewicz IreneuszWÓJTOWOTRISOPHRENIA TRIATHLON CLUBPOLSKA1959M55------
#47 4947Łakomski OlekWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1975M35900:26:397600:02:5601:05:324200:02:1800:44:075602:21:3244-
#48 18948Dzioba MichałSOPOTTRISOPOTPOLSKA1973M402600:32:3524900:04:0401:12:2319400:02:5100:49:0815902:41:01180-
#49 3649Czerwiec ArturRUDAWAWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPOLSKA1976M35500:21:171800:02:3301:07:478800:01:2500:43:274702:16:2933-
#50 -50Folga AndrzejWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1972M40------
#51 12251Kępiński MarekWARSZAWAPOLSKA1974M401900:27:2311500:03:2301:10:2214600:02:2800:48:3514102:32:11116-
#52 24152Dawiec AlfredZIELONKIWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPOLSKA1975M355900:27:0910600:03:4901:16:3924500:02:5300:59:4829802:50:18231-
#53 28453Rolewicz KarolGRUDZIĄDZROLEWICZ.PLPOLSKA1989M255200:36:5931800:05:4001:15:4423300:02:4600:56:0026502:57:09267-
#54 -54Kurek AndrzejWARSZAWAPOLSKA1955M55------
#55 14355Zyntek BartekGDAŃSKZGUCIAKIPOLSKA1976M353600:32:4825600:03:4301:09:3312100:01:5700:46:119102:34:12136-
#56 2556Buszan RadekGDYNIAAKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA1980M30400:22:262600:02:3001:04:503000:01:2300:42:083802:13:1723-
#57 24557Radziukiewicz GrzegorzKORSZEPOLSKA1977M356100:36:3231100:03:5101:12:4719900:02:3400:55:0225402:50:46234-
#58 -58Biernat RyszardDYWITYTRISOPHRENIAPOLSKA1954M60+------
#59 32459Krasuski RobertWARSZAWAPOLSKA1967M451800:31:3123000:04:2301:26:1732500:02:1701:04:4132503:09:09301-
#60 18160Suchowiecki WojciechOLSZTYNOLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWEPOLSKA1978M354300:32:4325200:05:1801:12:1018900:02:2200:47:1911202:39:52172-
#61 9161Bednarz MateuszPOZNAŃBENDARZOWKA.PLPOLSKA1983M301900:22:482900:03:1701:12:1819100:01:5900:47:3011802:27:5285-
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5462Erbel AndrzejKIELCEPOLSKA1966M45100:26:387500:03:1001:05:494800:01:5400:44:406902:22:1149-
#63 4763Bronakowski PiotrOLSZTYNPOLSKA1979M35800:26:417800:02:5301:04:182100:01:3400:45:327702:20:5842-
#64 25964Leszczewicz WaldekWARSZAWAPOLSKA1977M356200:36:4931500:03:2801:17:0624800:02:3800:52:3420802:52:35247-
#65 23065Dziemian KarolŁUPSTYCHPOLSKA1973M403700:29:0916200:04:3001:17:2725500:02:2900:54:2524102:48:00220-
#66 6266Łątkowski SławekLUBAWAPOLSKA1976M351000:26:196600:02:5201:07:378500:01:2900:45:137302:23:3057-
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26867Łątkowska MirosławaLUBAWAPOLSKA1978K35300:34:2428100:04:2701:18:4226800:02:1300:53:4822902:53:34-16
#68 20668Kowalski GrzegorzWARSZAWAPOLSKA1986M253900:32:4625401:16:4500:00:29100:02:0400:51:1818702:43:22197-
#69 -69Skórniewski SławomirOLSZTYNPOLSKA1982M30------
#70 11170Ciecierski MichałŁĘG STAROŚCIŃSKIPOLSKA1980M302300:28:5515200:03:1501:06:447100:01:5300:49:5917202:30:46105-
#71 12671Ujazdowski MaciejZŁOTNIKIPOLSKA1977M352900:26:479000:03:4601:11:1616800:01:5500:48:4014702:32:24120-
#72 -72Markowski DominikWARSAWPOLSKA1976M35------
#73 3773Lubas LubomirWARSZAWATRINERGYPOLSKA1974M40400:26:256800:03:1501:04:102000:01:3100:41:173002:16:3834-
#74 6074Pokorski MarekWARSZAWAREDKNEEPOLSKA1971M40700:26:458300:02:4501:04:222200:01:4900:47:2311502:23:0455-
#75 26975Włudarczyk DamianPUŁAWYPOLSKA1982M305700:35:5230200:04:1501:22:1529700:02:2400:48:5815402:53:44253-
#76 20276Słodowicz PiotrGDANSKGRUPA TRÓJMIASTOPOLSKA1971M402900:36:4431300:04:2301:10:2014400:02:1900:49:1016002:42:56193-
#77 3477Kord RadosławBARCZEWOPOLSKA1985M25900:26:347200:02:3901:04:362400:01:2000:41:072902:16:1631-
#78 20178Smoliński RobertWARSZAWAPOLISH ADVENTURE TEAMPOLSKA1968M451200:28:0413400:03:3701:17:4525800:02:4600:50:3918102:42:51192-
#79 13379Werochowski WlodzimierzCHWASZCZYNOINDUSTRIA BIEGAPOLSKA1977M353400:31:1922400:03:4501:12:1719000:01:5700:44:125702:33:30127-
#80 6780Zawadzki ArturWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1978M351100:26:438100:03:0701:05:585100:01:5300:46:179402:23:5862-
#81 -81Michałowski PiotrGDAŃSKPOLSKA1966M45-00:31:22-00:04:3101:00:54----
#82 15382Sarol AdrianJONKOWOPOLSKA1989M253000:28:2514300:03:1001:13:5621400:01:2800:48:1513202:35:14146-
#83 8383Wąsowski RafałOLSZTYNPOLSKA1990M181100:20:131400:02:4601:10:1514000:01:4100:51:2018802:26:1578-
#84 16884Lejman AdamWARSZAWAPOLSKA1969M451000:29:0615900:03:0301:13:5021200:02:1100:49:1916202:37:29160-
#85 26785Kędziora AgnieszkaWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1985K25700:31:1622000:03:5701:17:2225200:02:3300:58:2028902:53:28-15
#86 32586Pachla AdamWARSZAWAPOLSKA1979M357200:37:5132200:04:4601:18:1726400:03:3101:05:0132803:09:26302-
#87 -87Janczewski DarekWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1970M40------
#88 8788Pagórski ŁukaszMŁAWAPOLSKA1993M181200:28:1013600:04:4201:09:4512400:01:3400:42:524002:27:0381-
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1389Konieczny MarcinOLSZTYNIM 2010POLSKA1972M40100:23:284300:02:1501:01:57800:01:1200:38:401302:07:3212-
#90 3990Dowbor MaciejWARSZAWAPOLSKA1978M35600:22:252500:02:4301:06:195900:01:3700:44:256502:17:2935-
#91 -91Wysocki RadekWARSZAWAPOLSKA1972M40------
#92 32992Dietrich KrzysztofGDYNIASPORTOWY JEŻ PORANNYPOLSKA1980M307200:34:2127900:06:2601:23:2430800:02:1801:04:4932603:11:18305-
#93 28193Nykowska AgataWARSZAWAPOLSKA1985K25800:28:5415100:05:0301:18:4626900:02:2501:01:0131202:56:09-17
#94 28394Dziamski MarcinWARSZAWAPOLSKA1983M306200:34:4528700:04:4701:19:3228300:02:3300:55:1025602:56:47266-
#95 29695Szulc MaciejELBLĄGENDUROMAN ELBLĄGPOLSKA1974M404800:33:1326800:05:5501:18:5527200:03:0700:57:5228502:59:02277-
#96 34196Huzar RyszardMALBORKAUTYZM JEST WŚRÓD NASPOLSKA1972M405500:29:5919800:03:2801:27:4532800:02:5901:13:1533803:17:26314-
#97 28297Ciak DamianOSTRÓDAPOLSKA1985M255100:34:5529100:05:4701:24:3731700:02:0500:49:0615702:56:30265-
#98 -98Waniewski MarcinMALBORKBIKE ACADEMY TEAMPOLSKA1976M35------
#99 9699Tadla PawełOSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA1982M302100:28:5815400:02:5201:08:239500:01:2900:47:1010902:28:5290-
#100 77100Krzemiński JarosławTORUŃ3RIDE4FUNPOLSKA1969M45500:26:146400:03:1101:06:366800:01:3500:47:3411902:25:1072-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności