Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg w hołdzie Królowi Kazimierzowi

Wyniki - 25 maja 2014, Ropczyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !138Damian Dziewiński1981TG Sokół SanokM 3000:33:2700:03:21
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !261Dawid Hartleb1988SieniawaM 2000:33:4400:03:22
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 365Łukasz Medejczyk1990KKB MOSiR KrosnoM 2000:34:5400:03:29
#4 442Łukasz Bacher1985BobrowaM 2000:36:1600:03:38
#5 547Grzegorz Fedak1978SanokM 3000:36:3400:03:39
#6 671Stanisław Łańcucki1958SKB Stalowa WolaM 5000:36:5000:03:41
#7 787Artur Koziński1995Zabiegani RopczyceM 2000:36:5900:03:42
#8 888Józef Kubik1961Zabiegani RopczyceM 5000:37:2500:03:45
#9 933Piotr Kobylarz1986Rzeszowskie Gazele i GepardyM 2000:38:0000:03:48
#10 1027Grzegorz Giża1981KB Maratończyk DębicaM 3000:38:0800:03:49
#11 1178Bartomiej Jachimowski1991Szukam KlubuM 2000:38:4200:03:52
#12 1276Grzegorz Szymański1985Zabiegani MielecM 2000:38:5500:03:54
#13 1377Tomasz Kuczewski1970MielecM 4000:39:1200:03:55
#14 1452Sławomir Walaszczyk1985JasłoM 2000:39:2700:03:57
#15 15102Dariusz Darłak1988Fizjoterapia Darłak/ZabieganiM 2000:39:5000:03:59
#16 1650Andrzej Ciosmak1977BratkowiceM 3000:40:1600:04:02
#17 17100Marcin Koziński1990Zabiegani RopczyceM 2000:41:4300:04:01
#18 1884Tomasz Szalacha1984Rzeszowskie Gazele i GepardyM 3000:41:5100:04:11
#19 1917Rafał Skórka1977BogumilowiceM 3000:42:0400:04:12
#20 2025Zbigniew Moskal1979NiskoM 3000:42:0600:04:13
#21 2140Michał Piecuch198934WOG/ RzeszówM 2000:42:2800:04:15
#22 2260Leszek Dałomis1977TryńczaM 3000:42:3500:04:16
#23 2362Zygmunt Rutkowski1952ZmitekM 6000:42:4500:04:17
#24 2415Łukasz Dunaj1993RopczyceM 2000:43:4200:04:22
#25 2523Piotr Potwora1984RopczyceM 3000:43:5100:04:23
#26 2636Krzysztof Węgrzyn1966Rzeszowskie Gazele i GepardyM 4000:44:1500:04:26
#27 2758Mirosław Mika1969KrosnoM 4000:44:2200:04:26
#28 2821Sławomir Klimek1973Zabiegani MielecM 4000:44:2400:04:26
#29 2991Józef Rojek1967RopczyceM 4000:44:2500:04:27
#30 3067Krzysztof Kudła1987ZarzeczeM 2000:44:3300:04:27
#31 3112Janusz Spirała1973Klub Matiego JeżoweM 4000:44:3600:04:28
#32 3253Paweł Ochał1984ZagorzyceM 3000:44:3700:04:28
#33 3370Magdalena Musialik1984RzeszówK 3000:44:4100:04:28
#34 3472Barbara Paczos1960Zabiegani MielecK 5000:44:4800:04:29
#35 354Jacek Motyka1990Zabiegani RopczyceM 2000:45:1600:04:32
#36 3628Witold Zięba1971RopczyceM 4000:45:2200:04:32
#37 3757Robert Kuraszkiewicz1969RopczyceM 4000:45:2200:04:32
#38 3835Sławomir Hadro1987Olimp Endurance TeamM 2000:45:4100:04:34
#39 3983Tobiasz Krupa1991BBL RzeszówM 2000:46:0700:04:37
#40 4037Przemysław Lewicki1989Zabiegani MielecM 2000:46:1100:04:37
#41 417Justyna Stadnik1994Zabiegani RopczyceK 2000:46:1400:04:37
#42 4295Grzegorz Ziemba1979RzeszówM 3000:46:2200:04:38
#43 4389Tomasz Danak1982RzeszówM 3000:46:3300:04:39
#44 4451Zuzanna Fijałkowska1993MielecK 2000:46:3600:04:04
#45 4582Marek Góra1976RopczyceM 3000:46:3900:04:04
#46 4630Dawid Mazur1990Dwunogie AntylopyM 2000:47:3900:04:46
#47 4796Aleksandra Stodolak1996TEAM Przebieg StrzyżówK 2000:47:4300:04:46
#48 4898Maciej Mac1972TEAM Przebieg StrzyżówM 4000:48:2600:04:51
#49 4974Magdalena Kokoszka1979Zabiegani MielecK 3000:48:3500:04:52
#50 5081Mariusz Piątek1984TrzcianaM 3000:49:0100:04:54
#51 5132Renata Grabska1950Ambasador Festiwalu BiegowegoK 6000:49:1200:04:55
#52 5220Ryszard Klamut1957BBL/ Jabłonica PolskaM 5000:49:1500:04:56
#53 5397Aneta Bród1978Zabiegani RopczyceK 3000:49:2700:04:57
#54 5413Włodzimierz Foryğ1962JasłoM 5000:49:5900:05:00
#55 5545Franciszek Zieliński1951TKKF Sokół Głogów Młp.M 6000:50:1000:05:01
#56 5629Grzegorz Rymut1974RRS SkładakM 4000:50:2500:05:03
#57 5763Wojciech Okarma1984O co biega?M 3000:50:2600:05:03
#58 5892Konrad Bieda1989RopczyceM 2000:50:3000:05:03
#59 5975Łukasz Rogoziński1994Zabiegani MielecM 2000:50:3200:05:03
#60 6034Przemysław Dębiec1974BBL/ KrosnoM 4000:50:3300:05:03
#61 6190Stanisław Sztorc1962DębicaM 5000:50:3800:05:04
#62 6224Małgorzata Saja1966SKB Stalowa WolaK 4000:50:3900:05:04
#63 6399Adam Baran1946StrzyżówM 6000:50:5500:05:06
#64 6494Tomasz Antoszewski1987RopczyceM 2000:51:0000:05:06
#65 6539Adam Ożóg1976DębicaM 3000:51:1800:05:08
#66 6626Alicja Krakowska1995MielecK 2000:51:2500:05:09
#67 6780Tomasz Zymróz1990RopczyceM 2000:51:3800:05:01
#68 6885Ryszard Basara1983Zabiegani RopczyceM 3000:51:3900:05:01
#69 6941Mariusz Stopa196934WOG/ RzeszówM 4000:51:4100:05:01
#70 7086Dariusz Kostrzewa1990SandomierzM 2000:51:4200:05:01
#71 7118Alicja Kaczyńska1984RzeszówK 3000:51:4400:05:01
#72 7279Tomasz Godek1983RopczyceM 3000:51:4900:05:11
#73 7354Kamil Reguła1995RopczyceM 2000:51:5500:05:12
#74 7469Jolanta Zaręba1965Rzeszowskie Gazele i GepardyK 4000:52:0900:05:13
#75 7555Dariusz Bielamowicz1988JasłoM 2000:52:1800:05:14
#76 7673Maciej Baran1989RopczyceM 2000:52:2500:05:15
#77 7746Krzysztof Wieczerzak1957ChrząstówM 5000:52:3700:05:16
#78 7893Malgorzata Lesiak1973DębicaK 4000:52:4000:05:16
#79 7964Marzena Róg1975RopczyceK 3000:52:4100:05:16
#80 80101Tomasz Kluj1980RRS SkładakM 3000:52:4800:05:17
#81 8156Zbigniew Sycz1959TKKF Sokół Głogów Młp.M 5000:55:2600:05:33
#82 8266Anna Cichowska1997PilznoK 2000:57:2200:05:44
#83 8368Małgorzata Węgrzyn1969KrasneK 4000:58:0700:05:49
#84 8431Małgorzata Banas1969Rzeszowskie Gazele i GepardyK 4000:58:2300:05:05
#85 8549Beata Błachowicz1974Hardy TeamK 4000:58:2400:05:05
#86 8648Rafał Błachowicz1972Zabiegani MielecM 4000:58:2500:05:51
#87 876Kinga Krzemień1982Zabiegani MielecK 3000:59:1100:05:55
#88 8859Zbigbniew Ĝwiniuch1963DębicaM 5001:00:3300:06:03
#89 8919Sebastian Rumianowski1972TrcianaM 4001:02:4500:06:17
#90 901Małgorzata Baran1992ZagorzyceK 2001:06:4800:06:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności