Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Wyniki - 25 maja 2014, Piaseczno

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 197212Kobylarczyk WojciechWARSZAWAPOLSKA1984M303900:14:3300:03:3501:26:4900:01:5000:57:1802:44:05188-
#2 45373Gajewski AdamWARSZAWAPANORAMA FIRM TRI TEAMPOLSKA1990M18---
#3 19836Bocian MariuszWARSZAWAPOLSKA1972M404602:44:07189-
#4 45480Wieczorek GrzegorzWARSZAWAPOLSKA1974M40---
#5 19953Mańkowski MaciejWARSZAWAPOLSKA1977M355200:18:4700:04:1701:24:3700:02:1400:54:1402:44:09190-
#6 45588Gąsiorowski PiotrWARSZAWATRINERGYPOLSKA1973M40---
#7 200491Nozykowski AdamWARSZAWAPOLSKA1978M355300:18:4400:03:4301:20:1300:02:1700:59:1702:44:14191-
#8 45795Iwaszko DorotaWARSZAWAPOLSKA1975K35-00:25:4300:05:5601:50:0500:03:26--
#9 45896Amanowicz MarcinWARSZAWAPOLSKA1972M40---
#10 204316Gronowalski DanielWARSZAWAPOLSKA1991M181200:19:0300:03:5501:19:5800:01:4700:59:5802:44:41195-
#11 460103Ptak PawełWARSZAWAWARSAW INTERNATIONAL TRIATHLONCLUB POLSKA1979M35-00:20:2600:05:23--
#12 461105Fudała WojciechWARSZAWAPOLSKA1985M25-00:20:2000:03:2801:24:4900:04:11--
#13 206356Cisowski ArturWARSZAWAPOLSKA1977M355500:19:3100:03:2601:20:2400:02:4400:58:5002:44:55197-
#14 462131Strzelec ŁukaszWARSZAWANEW YORKPOLSKA1980M30---
#15 207343Janczewski DarekWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1970M404700:20:3400:03:1301:24:1500:02:2500:54:3302:45:00198-
#16 20818Topa BartekWARSZAWABIEGIEMNAPOMOC.PLPOLSKA1967M451300:19:0200:03:0001:23:0200:01:4800:58:1002:45:02199-
#17 466150Filipiuk KonradWARSZAWAPOLSKA1986M25---
#18 212321Surdyn DamianWARSZAWAPOLSKA1975M355600:18:0600:03:0001:22:0500:02:0301:00:1402:45:28203-
#19 468163Narkiewicz-Jodko RafałWARSZAWAPOLSKA1974M40---
#20 470172Jamroziak GrzegorzWARSZAWAPOLSKA1977M35---
#21 471178Zapalski MarekWARSZAWAAKTYWNYSTYL.BLOGSPOT.COM/POLSKA1983M30---
#22 216505Kępka KrzysztofWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1979M355800:18:0600:02:3601:20:5600:01:5701:02:1102:45:46207-
#23 473201Świątkowski AndrzejWARSZAWAPOLSKA1981M30---
#24 218453Skutkiewicz JoannaWARSZAWAPOLSKA1990K18400:16:4100:02:3601:19:2600:01:5101:05:2202:45:56-10
#25 475216Pławiak WojciechWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1985M25---
#26 220242Rykowski AdamWARSZAWAPOLSKA1969M451500:21:1000:04:5901:25:0100:02:5000:51:5902:45:59210-
#27 476224Łakomski OlekWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1975M35---
#28 221440Goławski BartoszWARSZAWALENIWCE.PLPOLSKA1990M181300:19:4100:03:2601:18:5400:01:5201:02:1302:46:06211-
#29 223115Chodowski PatrickWARSZAWAPOLSKA1992M181400:19:2300:03:2101:25:3500:01:1200:56:4202:46:13213-
#30 479262Górski MarcinWARSZAWASZALEJĄCE ZAJĄCEPOLSKA1980M30---
#31 224368Kulikowski ŁukaszWARSZAWAPOLSKA1985M252800:23:3600:02:4601:23:0900:02:2000:54:4402:46:35214-
#32 482318Kosno PiotrWARSZAWAPOLSKA1972M40---
#33 485336Hopfer PrzemysławWARSZAWAPOLSKA1974M40-00:21:1500:03:4200:51:1401:25:43--
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !231310Mazurczyk ZbigniewWARSZAWAWTT WARSZAWAPOLSKA1956M55200:16:5800:02:4001:22:5700:01:5001:03:1502:47:40220-
#35 489372Aszendorf MałgorzataWARSZAWAACCENTURE TRICLUBPOLSKA1984K30---
#36 234160Olczak TomaszWARSZAWAPOLSKA1973M405300:20:2500:03:4601:27:2000:01:4300:54:3702:47:51223-
#37 491404Nowakowski JacekWARSZAWAIRONMAN C/S POLSKA SZCZECINPOLSKA1966M45---
#38 236299Huszcza PawełWARSZAWAWIĘCEJ FUNKU!POLSKA1982M304400:17:4200:03:1201:24:2000:01:5701:00:4202:47:53225-
#39 237173Braun KrzysztofWARSZAWADREWNIACZEK.EUPOLSKA1974M405400:19:0000:03:4301:26:1800:02:0100:57:0002:48:02226-
#40 493414Tusiński ŁukaszWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA1981M30---
#41 242231Grzegrzółka PiotrWARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAMPOLSKA1978M356300:24:0900:05:2401:25:0800:04:0600:50:0902:48:56230-
#42 498448Łojko NataliaWARSZAWAPOLSKA1981K30-00:23:2200:04:1201:37:0300:01:51--
#43 499455Pisarski MarcinWARSZAWAPOLSKA1982M30---
#44 245495Leśniewski JarosławWARSZAWATRINERGYPOLSKA1974M405500:19:3600:03:3901:17:2600:02:0101:06:2502:49:07233-
#45 248134Pachla AdamWARSZAWAPOLSKA1979M356600:21:2900:02:4101:24:3500:02:1400:58:2502:49:24236-
#46 253151Berkovics IgorsWARSZAWAWITCPOLSKA1983M304900:20:1800:03:3301:27:0600:02:0400:57:0202:50:03241-
#47 256451Nawrot JacekWARSZAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1962M50600:19:5800:05:4801:21:5600:02:5401:00:1202:50:48244-
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Luft MikołajWARSZAWAADGARFIT PRO TEAMPOLSKA1985M25100:12:3700:01:3601:06:3400:01:0100:41:2102:03:091-
#49 25727Grochola JakubWARSZAWATRINERGYPOLSKA1979M356800:19:4000:03:2301:23:3700:02:0501:02:1402:50:59245-
#50 263434Kozak KrzysztofWARSZAWAPOLSKA1985M253100:22:4900:04:2601:27:0600:02:2000:54:5602:51:37251-
#51 264244Kędzior PawełWARSZAWASPORTURISMO.PLPOLSKA1985M253200:18:0700:03:0701:27:0400:01:5001:01:5602:52:04252-
#52 265235Litniewski MaciejWARSZAWABULL RACING TEAMPOLSKA1982M305200:18:3100:04:2401:29:5600:01:3800:57:4002:52:09253-
#53 10503Szala TomaszWARSZAWAPOLSKA1990M18500:15:1200:02:4101:09:0500:01:0500:45:3202:13:359-
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12280Nagórski KamilWARSZAWATRINERGYPOLSKA1975M35200:13:2700:02:0301:13:3800:01:3300:44:1602:14:5711-
#55 268198Kurowska MonikaWARSZAWAPOLSKA1986K25500:18:3700:02:2201:25:3400:01:5101:04:0802:52:32-13
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352241Przepiesc KamilaWEGORZEWOPOLSKA1984K30200:18:5700:03:5901:33:0500:01:4901:06:2503:04:15-22
#57 205366Kuffel PiotrWIKTORÓWPOLSKA1985M252400:19:0000:02:5901:24:0800:02:0300:56:3602:44:46196-
#58 285473Sitowski PawelWILCZA GÓRAPOLSKA1970M406100:22:3700:03:5101:29:3600:02:2400:56:2102:54:49272-
#59 276301Lejk PawełWOLA DUCKAPOLSKA1979M357300:19:1000:03:3701:24:4400:02:0101:03:5902:53:31263-
#60 341467Winiarczyk TomaszWOLA KOPCOWAAKWEDUKTPOLSKA1970M407400:19:4200:04:0401:29:5400:02:1501:06:5903:02:54321-
#61 38634Dudek AdamWÓLKA DWORSKAPOLSKA1980M307900:20:0400:04:0201:28:4800:02:1701:16:3803:11:49361-
#62 291169Duda MarekWROCŁAWLABOSPORT TEAMPOLSKA1971M406300:21:0300:02:4101:22:5900:01:4201:06:5702:55:22278-
#63 297158Piróg MarekWROCŁAWKS TĘCZAPOLSKA1984M305700:21:2700:02:0601:04:4902:56:10284-
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 617Susmanek JoannaWROCŁAWADGARFIT PRO TEAMPOLSKA1988K25300:16:4300:01:4901:20:3700:01:2200:44:4602:25:17-5
#65 116141Sabok BernardWROCŁAWGO-LEASINGPOLSKA1974M402600:18:0000:03:1101:17:0200:01:2800:53:0602:32:47110-
#66 176445Zegler GrzegorzWROCŁAWPOLSKA1981M303100:18:5000:03:2501:22:4000:01:4100:53:5702:40:33167-
#67 219433Budzanowski MichałWROCŁAWTRIBITION TEAMPOLSKA1989M252700:17:5800:03:0501:19:2100:01:3701:03:5702:45:58209-
#68 492406Kosiński MarekWYRYBIEGAMZMARKIEM.PLPOLSKA1978-00:21:2400:04:28--
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13385Kalinowski PiotrWŁOCŁAWEKLEKARSKA GRUPA KOLARSKAPOLSKA1973M40100:13:0700:01:5501:13:5600:01:0600:45:2202:15:2612-
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14324Podsiadłowski MichałZĄBKITRINERGY TEAMPOLSKA1984M30300:17:3900:02:1101:08:1300:01:2300:46:0602:15:3213-
#71 483323Lewczuk DanielZAKRĘTPOLSKA1975M35---
#72 183390Jabłoński MichałZALESIE GÓRNETRINERGYPOLSKA1974M404302:42:11174-
#73 150255Bednarski MichałZGIERZPULS STUDIOPOLSKA1978M354200:16:2300:03:0201:19:4700:01:5100:56:1002:37:13142-
#74 175277Ilczyszyn KrzysztofZGORZAŁAUKS 307 WARSZAWA MOKOTÓWPOLSKA1983M303000:16:3200:03:0401:26:4500:01:5100:52:0302:40:15166-
#75 107352Rasztawicki DariuszZIELONKATRISFERAPOLSKA1981M302200:16:4200:02:3101:21:1100:01:3600:49:0402:31:04101-
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !379443Żukowska EwaZIELONKAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1967K45200:22:3400:03:1901:41:5900:02:5900:58:4303:09:34-24
#77 430466Karp JakubZIELONKAPOLSKA1974M409100:28:1600:05:1801:46:1600:02:4001:12:5303:35:23397-
#78 185121Ławecki SzymonZIELONKAMKS POGOŃ SIEDLCEPOLSKA1978M355000:22:5700:03:3801:23:1300:01:5000:50:4202:42:20176-
#79 472195Barwikowski KarolZIELONKATRISFERAPOLSKA1990M18---
#80 115436Szymczak MarekŻYRARDÓWNASZA ERAPOLSKA1976M353100:17:1200:02:3501:19:2000:01:3200:51:5902:32:38109-
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !272168Haibach WernerZŁOTNIKIKS UAM TRAITHLONPOLSKA1946M65200:22:2700:04:1201:25:3600:02:0900:58:2702:52:51259-
#82 306496Wonko EwaŁÓDŹTRI IN BOATPOLSKA1986K25600:19:4500:03:5801:31:5300:02:2100:58:5902:56:56-14
#83 52470Zwoliński RadosławŁÓDŹFIVETRIPOLSKA1971M401100:17:3100:02:4801:15:5200:01:2500:46:0902:23:4548-
#84 353279Michałowski MaciejŁÓDŹPROTEKTPOLSKA1983M307000:27:5700:03:3901:29:1800:01:1801:02:3903:04:51331-
#85 374380Paczesny JanuszŁÓDŹPROTEKTPOLSKA1984M307700:26:2700:03:0201:41:1900:01:5500:55:5903:08:42351-
#86 128421Kaźmierczak MarcinŁÓDŹFIVETRIPOLSKA1974M402800:17:2700:03:3701:17:3600:02:3200:53:3702:34:49121-
#87 392204Gierszewski MichałŁÓDŹPOLSKA1987M254400:22:0200:05:3101:34:2800:02:1601:09:0103:13:18366-
#88 438111Wiliński PawełŁÓDŹPOLSKA1980M309000:27:2900:04:4301:44:2600:03:1001:23:3503:43:23404-
#89 441106Kowara ŁukaszŁÓDŹALLIANZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1977M3511000:21:0800:06:3601:42:0400:02:2401:33:1203:45:24406-
#90 193256Horodniczy MariuszŁÓDŹPOLSKA1983M303600:18:5600:02:4701:19:0900:01:3401:00:5202:43:18184-
#91 196108Zieliński WojciechŁÓDŹPOLSKA1983M303800:19:3800:04:2601:20:0500:02:1500:57:2802:43:52187-
#92 465148Machała RadosławŁÓDŹPOLSKA1971M40---
#93 490397Woźnicki TomaszŁÓDŹWRWPOLSKA1983M30---
#94 23824Maciejewski GrzegorzŁÓDŹPOLSKA1982M304500:19:2700:03:3901:25:5300:02:2900:56:3902:48:07227-
#95 250382Zasada WitoldŁÓDŹTRI IN BOATPOLSKA1971M405600:19:5300:03:2801:20:2700:02:0401:03:4002:49:32238-
#96 27091Derwiszyński ArturŁOMIANKIPOLSKA1974M406000:18:1200:04:5801:28:4900:01:5700:58:5202:52:48257-
#97 56468Łuczak BartoszŁOMIANKILABOSPORT TEAMPOLSKA1974M401200:17:3600:03:3001:11:5900:01:3400:49:3802:24:1752-
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21479Gardener JacekŁOWICZLKS VICTORIA ZABOSTÓWPOLSKA1964M50100:16:3200:01:4901:09:4800:01:3300:47:2202:17:0420-
#99 478249Najder Ewa0POLSKA1957K55---

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności