Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !101512Monika JabłońskaDRUŻYNA SZPIKUPoznań1973K402-401:01:4301:43:1801:43:12
#2 102425Łukasz WarmbierKamień Pomorski1976M303498-01:03:2201:43:2001:43:09
#3 103137Krzysztof RogalaAmatorski Klub Biegaczy Niezależni.plSośnie1966M402299-01:02:3901:43:4701:43:37
#4 104259Piotr MaciejewskiPoznań1980M3035100-01:03:3001:43:5001:43:32
#5 105338Marek KrólczykRożnowo1975M3036101-01:03:0801:43:5201:43:45
#6 106194Robert SikoraWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1972M4023102-01:03:0601:43:5501:43:35
#7 10764Roman BlaszkaLuboń1958M5012103-01:02:3201:44:1301:44:09
#8 108508Damian AnkudowiczSBZZ/STAROSTWO ZŁOTÓWZłotów1978M3037104-01:01:5301:44:2101:44:14
#9 109444Grzegorz PrzepióraZALASEWO / SWARZĘDZ1978M3038105-01:02:0201:44:2101:44:17
#10 110408Krzysztof MadońOborniki1975M3039106-01:02:2701:44:2401:44:16
#11 111402Karol PiętaNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNowy Tomyśl1989M2027107-01:00:2501:44:2601:44:14
#12 112304Andrzej Wróbelew-pol bhpPoznań1965M4024108-01:02:2301:44:3001:44:23
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 113178Joanna KaczmarekWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWolsztyn1974K403-501:03:1701:44:3101:44:18
#14 114303Łukasz UrbaniakTrzemeszno1980M3040109-01:03:1501:44:3201:44:14
#15 115502Roman WorochDopiewo1958M5013110-01:04:2701:44:3501:44:25
#16 116216Robert PacanowskiGniezno1968M4025111-01:04:0601:44:4101:44:38
#17 117423Konrad GieżekPOSNANIAPoznań1980M3041112-01:05:2301:44:4501:44:20
#18 118384Paweł SkowrońskiPoznań1955M5014113-01:05:2401:44:5001:44:16
#19 119209Wiesław Połeć4RUN TEAM PIŁAPIŁA1949M60+4114-01:03:4901:44:5401:44:48
#20 120164Mariusz PohlWilda BiegaPoznań1973M4026115-01:05:2201:44:5501:44:37
#21 121295Krzysztof ZielińskiWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1963M5015116-01:04:3801:44:5801:44:37
#22 12255Leszek ŚwitalTazar/Morsy MargoninMargonin1974M4027117-01:03:1001:45:0001:44:41
#23 123228Grzegorz SakowskiRunPlanet TeamChojna1966M4028118-01:02:2801:45:0101:44:55
#24 124312Zbigniew NapartyOborniki1966M4029119-01:03:1001:45:1301:45:05
#25 125198Andrzej GrochowskiPoznań1989M2028120-01:03:0201:45:1601:45:11
#26 126437Marek Jałoszyński19861986M2029121-01:03:0001:45:1901:45:07
#27 12741Zbigniew KlipowPiła1990M2030122-01:05:2901:45:2701:45:08
#28 128429Łukasz BartoszekRogoźno1984M3042123-01:03:0001:45:3301:45:21
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129281Kornelia KozłowskaNightRunnersRogoźno1987K203-601:05:0901:45:3501:45:24
#30 130213Bartłomiej SzopkaPoznań1985M2031124-01:04:3401:45:4201:45:16
#31 13189Kamil KluczyńskiOpalenica1984M3043125-01:03:5801:45:4501:45:34
#32 13238Piotr SkorupinskiPoznań1983M3044126-01:05:0001:46:0701:45:55
#33 133134Tomasz JaroniHandexPoznań1977M3045127-01:05:0301:46:0701:45:55
#34 134265Dariusz MajewskiUnilever PoznańPoznań1990M2032128-01:07:3001:46:3301:46:24
#35 135222Olaf StasiakSadki1996M164129-01:01:0401:46:3601:46:35
#36 136503Andrzej PriebeGniezno1987M2033130-01:02:4401:46:4401:46:26
#37 13762Krzysztof ChodziakOborniki1988M2034131-01:05:3601:47:0001:46:29
#38 138363Jacek StanisławskiDookolaSwiata.orgPoznań1985M2034131-01:03:0801:47:0001:46:45
#39 13957Przemysław SobkowiakPoznań1977M3046133-01:04:2501:47:1001:47:06
#40 140413Wojciech KuśmirekKibole w bieguZawilce1970M4030134-01:06:0601:47:2401:46:55
#41 141145Robert CzubaPuszczykowo1968M4031135-01:05:5401:47:2701:47:23
#42 142353Tomasz LewandowiczTruchtacz DobrzycaDobrzyca1970M4032136-01:05:0501:47:3201:47:20
#43 143128Mariusz HoffmannWronki1968M4033137-01:06:3901:47:4001:47:19
#44 144369Jarosław WiniarskiKB MANIAC POZNAŃPoznań1975M3047138-01:03:0101:47:4101:47:35
#45 145129Wiesław FerfetWronki1970M4034139-01:04:1901:47:4101:47:32
#46 146424Sławomir OrzełekOrzełek Team PiłaPiła1965M4035140-01:03:5401:47:4401:47:28
#47 147518Paweł JakubowskiGorzów Wlkp.1972M4036141-01:02:1401:47:4501:47:27
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !148509Joanna GórskaSwarzędz1983K301-701:04:5401:47:4601:47:29
#49 149111Andrzej MuszyńskiTRUCHTACZ-DOBRZYCADobrzyca1953M60+5142-01:05:0401:47:5001:47:37
#50 150415Tomasz CzubakŁowicz1969M4037143-01:07:0201:47:5301:47:41
#51 151181Maciej FiałkaKaczory1974M4038144-01:06:3601:47:5801:47:51
#52 152445Mariusz BekasPoznań1976M3048145-01:06:0501:48:0101:47:38
#53 153340Mariusz MichałowskiPrzemęt1986M2036146-01:04:0101:48:0701:47:34
#54 154282Sławomir KrupaChodzież1983M3049147-01:07:5701:48:0801:47:46
#55 15567Paweł Dziedzic12 Brygada ZmechanizowanaChoszczno1979M3050148-01:06:3001:48:1101:47:43
#56 156177Dawid ChmielLipa1990M2037149-01:05:5701:48:2001:48:00
#57 157434Zdzisław HenkelmanMurowana Goślina1963M5016150-01:04:4401:48:4301:48:39
#58 1583Tomasz KujawaOborniki1969M4039151-01:07:1201:48:4501:48:29
#59 1596Joanna GawlikOborniki1985K204-801:07:1301:48:4701:48:31
#60 160191Piotr KrupaChodzież1973M4040152-01:07:5601:49:0201:48:39
#61 161417Krzysztof NowakOborniki1982M3051153-01:09:1301:49:0401:48:27
#62 162246Magdalena ZemanWągrowiec1985K205-901:04:3801:49:0801:49:00
#63 163505Zenon TalarTKKF LECH OBORNIKIDąbrówka Leśna1953M60+6154-01:08:3401:49:1001:48:34
#64 16473Michał ChorążyczewskiPROMETPLAST ObornikiOborniki1981M3052155-01:04:2101:49:2401:49:16
#65 16582Piotr WalerowskiAZmediaRogoźno1987M2038156-01:03:4101:49:2601:49:15
#66 166157Dariusz SlotałaLeśny LudekZakrzewo1962M5017157-01:05:5201:49:3001:49:16
#67 167156Jan LindaSBZZ ZłotówZakrzewo1980M3053158-01:05:5301:49:3001:49:16
#68 16817Krzysztof Błasikcamouflage_shoppoznań1973M4041159-01:08:1701:49:3901:49:23
#69 16970Roman MarciniakPoznań1976M3054160-01:06:5401:49:4101:49:23
#70 170107Mariola KostrzewaKościelec1989K206-1001:07:3401:49:5101:49:27
#71 171229Marek TalarTKKF LECH OBORNIKIOborniki1985M2039161-01:08:3601:50:0101:49:27
#72 172359Krzysztof BrussEuro-Styl TeamZalasewo1971M4042162-01:06:1001:50:0201:49:56
#73 173388Przemysław KulwasChodzież1972M4043163-01:08:3101:50:0401:49:51
#74 174320Marek Kaźmierczak5 PUŁK ARTYLERII - SULECHÓWKŁOBUCZYN1985M2040164-01:07:2001:50:0701:49:54
#75 175368Adrian PaprotaOborniki1985M2041165-01:04:5501:50:1301:49:59
#76 176380Aleksander RosaSieczka_MiędzyborskaPoznań1982M3055166-01:06:1101:50:1601:49:38
#77 177328Zenon MarciniakChodzież1954M60+7167-01:05:5901:50:2101:50:01
#78 178287Maciej PrzybylakNight RunnersPrzeźmierowo1985M2042168-01:06:5101:50:2101:49:57
#79 179167Miłosz JaśkowiakRogoźno1995M165169-01:02:4701:50:2301:49:57
#80 18087Waldemar GrabińskiRogoźno1973M4044170-01:07:3301:50:3401:50:26
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181223Dorota Biednaoborniki1978K302-1101:08:1101:50:4801:50:24
#82 182243Michał GrabowskiSwarzędz1986M2043171-01:50:4901:50:49
#83 183196Dawid KwiatkowskiPopówko1995M166172-01:07:0301:51:1001:50:39
#84 184163Adrian ŁukasikUnilever PoznańPoznań1987M2044173-01:07:3501:51:2301:51:15
#85 185172Krzysztof AleksandrowiczUnilever PoznańPoznań1983M3056174-01:07:3201:51:2301:51:13
#86 186239Damian UrbaniakSL Olimpia PoznańRogoźno1995M167175-01:00:4201:51:2801:51:28
#87 187300Stanisław LenartowiczStara łubianka1960M5018176-01:07:4601:51:3201:51:22
#88 188174Mirosław GubernatSATORI - Słupski Klub Okinawan Goju-Ryu Karate-DoSłupsk1979M3057177-01:06:5501:51:4201:51:26
#89 18969Konrad ZakrzewskiŁódź1986M2045178-01:11:0101:51:4901:51:35
#90 19076Wojciech OpalaCSWLąd PoznańPoznań1974M4045179-01:06:4101:51:5001:51:40
#91 19156Mateusz ŚwitalTazarMargonin1998M168180-01:08:3401:51:5001:51:31
#92 192315Adam KobusKB HERMES GRYFINOGardno1969M4046181-01:08:2501:51:5201:51:37
#93 193305Jan MiękusOborniki1965M4047182-01:07:0501:51:5201:51:40
#94 194124Michał GaertnerOborniki1979M3058183-01:09:2301:51:5501:51:38
#95 195337Łukasz SkóraSzczecin1981M3059184-01:07:5201:52:2001:51:59
#96 19651Artur ZielińskiSZWAGRY TEAM GNIEZNOGniezno1976M3060185-01:07:0401:52:2501:52:09
#97 197428Filip PrzesławskiDPM Solid PolskaOborniki1986M2046186-01:10:4501:52:2601:51:53
#98 198386Bogusław KasprzakPoznań1961M5019187-01:08:4201:52:3401:52:02
#99 199253Maciej PietruchaOborniki1979M3061188-01:04:2101:52:3601:52:28
#100 200294Jarek NiewiadaTruchtacz DobrzycaKotlin1969M4048189-01:07:1401:52:3901:52:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności