Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 201298Wojtek ZiółkowskiSBZZ ZłotówOkonek1977M3062190-01:08:3101:53:0401:52:38
#2 202427Leszek ZającRadomyśl1957M5020191-01:07:1201:53:0901:52:45
#3 203342Jacek WosickiJuliettaClubOborniki1978M3063192-01:07:5001:53:1301:52:52
#4 204204Piotr TabatTRIATHLON ROGOŹNORogoźno1980M3064193-01:08:4301:53:1901:53:09
#5 205442Agnieszka StanisławskaDookolaSwiata.orgPoznań1985K207-1201:10:5101:53:2001:52:58
#6 20691Bartosz KrasowskiPoznań1978M3065194-01:07:4101:53:2701:53:05
#7 20790Jan KolbuszPoznań1985M2047195-01:04:5101:53:3001:53:11
#8 208381Michał WoźniakPoznan1981M3066196-01:07:1001:53:3001:52:55
#9 209356Rafał WłodarczakWKBWronki1983M3067197-01:10:4001:53:4701:53:27
#10 210171Tomasz BuśkiewiczPOWERS PARTNERTulce1976M3068198-01:08:0101:53:5801:53:43
#11 211224Roman PanekMilosnicy Pilki NoznejKożmin Wlkp1959M5021199-01:08:5401:53:5801:53:39
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212182Katarzyna Golda-WojtkowiakSokolniki Gwiazdowskie1982K303-1301:08:3801:54:0201:53:41
#13 21312Paweł DąbrowskiWielkopolscy BiegaczePoznań1975M3069200-01:06:5401:54:0501:53:41
#14 21494Przemysław MarciniakTEAM PleszewPleszew1976M3070201-01:06:1501:54:0801:53:44
#15 215206Kamila MąkosaOborniki1985K208-1401:07:4101:54:0801:54:00
#16 216350Paweł PrzybylakAKTR CyklistaMosina1980M3071202-01:10:0401:54:1301:54:06
#17 217234Ewa SakowiczKostrzyn nad Odrą1979K304-1501:10:5001:54:1301:53:28
#18 218519Daniel WiśniewskiSBZZ ZłotówZłotów1958M5022203-01:11:1101:54:3701:54:11
#19 21914Robert NowakowskiPoznań1973M4049204-01:08:1801:54:3901:54:23
#20 22028Joanna GładeckaOborniki1985K209-1601:10:0201:54:4001:54:20
#21 221432Sławomir BanaśPredatorOborniki1983M3072205-01:11:0401:54:4701:54:16
#22 222131Marta Baier-JastrząbekJOKER SECURITYRożnowo1979K305-1701:10:5001:54:5001:54:23
#23 223422Michał WiesnerCzerwony SmokPoznań1991M2048206-01:09:0401:55:0001:54:33
#24 22427Jakub Kucharskijku1979Gruszczyn1979M3073207-01:07:3701:55:0001:54:16
#25 225435Marek SzwedaSBZZ - ZŁOTÓWZLOTOW1955M5023208-01:06:2301:55:0101:54:58
#26 226173Marian ZdanowskiPoznań1956M5024209-01:09:5101:55:0101:54:34
#27 227130Marek JastrząbekJOKER SECURITYRożnowo1981M3074210-01:10:5001:55:0601:54:38
#28 228443Michał GrotowskiOborniki1996M169211-01:12:0301:55:2101:54:59
#29 22931Bartosz RzepkaOBORNIKI1982M3075212-01:11:5101:55:3201:55:16
#30 230138Dawid PietrowiakManiewo1984M3076213-01:11:4601:55:4101:55:09
#31 231349Grzegorz LewandowskiStowarzyszenie Biegaczy Gminy SzydłowoSzydłowo1976M3077214-01:07:1601:55:5401:55:44
#32 232419Tomasz SołtysikWWW.NETIS.COM.PLPoznań1976M3078215-01:09:3401:56:0001:55:17
#33 233322Adam OpiekulskiWZN TEAMPoznań1971M4050216-01:09:5801:56:0001:55:47
#34 234218Jacek GrabiaPoznań1971M4051217-01:09:0701:56:0501:55:48
#35 23536Sebastian GładeckiOborniki1979M3079218-01:09:5801:56:0701:55:48
#36 23684Dominik SzafrańskiRun Is So ExcitingOborniki1984M3080219-01:09:2201:56:1301:55:53
#37 237367Małgorzata ChyrowskaKibole w bieguKiekrz1974K404-1801:10:4301:56:2001:56:11
#38 238270Renata Rozwałka-PaizertIron InsaneSzczecin1973K405-1901:11:4801:56:3301:56:16
#39 239331Bogusław WrońskiSzamotuły1970M4052220-01:12:1001:56:3401:56:13
#40 240286Klaudiusz KozłowskiKaczory1986M2049221-01:08:5101:56:3701:56:06
#41 241267Milena Ozimek-MadejBrygada Rumcajsa RojberaKaźmierz1984K306-2001:09:2801:56:4801:56:38
#42 242325Anna WiśniewskaOborniki1986K2010-2101:15:4201:56:5301:56:38
#43 243373Paweł KempaDECATHLON SWADZIMpoznan1981M3081222-01:12:5601:57:0601:56:52
#44 244278Arkadiusz AdamczykBLUE TEAM PIŁAPiła1968M4053223-01:11:3801:57:3101:57:01
#45 245230Przemysław TwardowskiKoziegłowy1977M3082224-01:13:0001:57:3501:57:16
#46 246273Leszek TecławRożnowo1984M3083225-01:07:5801:57:3601:57:21
#47 247238Marcin BasińskiOKBASPACZKOWO1974M4054226-01:15:3701:57:3601:57:06
#48 248113Mirosław BiałekWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1984M3084227-01:12:4801:57:3701:57:11
#49 249148Dariusz SteinkeParkowoParkowo1988M2050228-01:11:4701:57:4901:57:17
#50 250414Piotr KędzioraPoznań1960M5025229-01:12:2101:57:5101:57:24
#51 251344Tomasz KowalskiChess & RunningOborniki1974M4055230-01:12:4401:57:5801:57:23
#52 252318Jakub GałatKlub Biegacza 365 GostyńGostyń1974M4056231-01:12:5701:58:0201:57:43
#53 253501Anna NiespodzianaRogoźno1982K307-2201:13:0601:58:0201:57:48
#54 254436Mariusz PrzybyłekPOZNAŃ1975M3085232-01:12:1201:58:1101:57:42
#55 255366Arkadiusz MiłekNF TeamPoznań1974M4057233-01:12:1201:58:1201:57:43
#56 256439Magdalena WarzychKb WartkoGOLINA1977K308-2301:11:5901:58:1901:57:54
#57 257227Paweł WojciechowskiSwarzędz1977M3086234-01:14:3501:58:4101:58:10
#58 258110Karol MatysiakRokietnica1978M3087235-01:14:0801:58:4701:58:09
#59 25924Joanna PawlikKohorta Poznań Muay Thai GymPoznań1985K2011-2401:12:2501:58:4901:58:17
#60 260301Wioletta StrzelczykPiła1974K406-2501:11:4101:58:5101:58:22
#61 261159Radomir PikulaRunPlanet TeamZielona Góra1983M3088236-01:11:4501:58:5601:58:38
#62 262510Anna Maria WłodarczykRunPlanet TeamZielona Góra1983K309-2601:11:4601:58:5801:58:41
#63 263507Ilona KaźmierczakROGOŹNO1975K3010-2701:13:0601:59:0301:58:49
#64 264391Dorota SzymaśOborniki1984K3011-2801:16:3401:59:2101:58:57
#65 26522Przemysław GlinkaIdę pobiegaćPiła1965M4058237-01:11:3001:59:2701:59:07
#66 266269Izabela JurczakPOZNAŃ1987K2012-2901:11:3501:59:3101:59:24
#67 267421Filip MaćkowiakOborniki1979M3089238-01:10:0601:59:3701:59:20
#68 26878Jarosław MajekDąbrówka1967M4059239-01:11:2001:59:3901:59:11
#69 269314Sebastian JankunpilskiSPORT.plPila1981M3090240-01:11:0001:59:4301:59:13
#70 270155Grzegorz BandurGorzów Wlkp.1988M2051241-01:10:4601:59:4301:59:21
#71 271385Sebastian PrzybyłWronki1989M2052242-01:12:4901:59:4701:59:21
#72 272277Tomasz PawlikTeam HerbalifePoznań1988M2053243-01:11:5001:59:5701:59:27
#73 273197Mirosław WegnerPilski Klub Karate Do TsunamiPiła1960M5026244-01:11:1202:00:0001:59:51
#74 274199Arkadiusz JurekPoznań-Wiórek1963M5027245-01:12:5702:00:1301:59:51
#75 27574Alicja BarbusińskaUjście1972K407-3001:12:5102:00:4202:00:15
#76 276407Witold Radke100 MARATHON CLUWałbrzych1943M60+8246-01:14:4502:00:5202:00:49
#77 277116Magdalena Plaszczyk4RUN TEAM PIŁAPiła1979K3012-3101:12:1702:00:5302:00:31
#78 278393Małgorzata KołackaWągrowiec1977K3013-3201:13:2402:01:0202:00:54
#79 279207Ewelina SłomińskaOborniki1982K3014-3301:12:5402:01:1702:01:06
#80 28019Przemysław JanuszakOBORNIKI1974M4060247-01:08:5002:01:2402:00:55
#81 28161Joanna DomańKiekrz1976K3015-3401:15:5902:01:2702:01:02
#82 282329Przemysław ŚmichurskiZalasewo1969M4061248-01:14:3502:01:2802:00:57
#83 283208Hubert UrbaniakKlub Chińskich MotocykliOborniki1974M4062249-01:13:2702:01:3802:00:56
#84 284176Katarzyna Cieślewicz-GalasPOZNAŃ1979K3016-3501:12:3002:01:4302:01:40
#85 285202Tomasz GłówSzamotuły1970M4063250-01:09:1402:01:4502:01:38
#86 286250Grzegorz GątarskiPoznań1991M2054251-01:12:5802:01:4502:01:24
#87 287441Jerzy GendekKŻ KOTWICAROGOŹNO1947M60+9252-01:15:2102:01:5702:01:38
#88 288141Marek SiekierskiPoznań1953M60+10253-01:14:0302:02:0802:01:37
#89 289406Damian PrzybyłoNATIDANCerkwica1978M3091254-01:14:5002:02:1202:01:46
#90 290266Stanislaw JareckiMPEC Konin - Aktywni KoninKonin1952M60+11255-01:11:4502:02:1402:02:07
#91 291151Leszek DonigiewiczOLESZKAKoszalin1954M60+12256-01:16:2602:02:1702:01:38
#92 292150Aleksandra DonigiewiczOLESZKAKoszalin1989K2013-3601:16:2702:02:1702:01:38
#93 293235Arkadiusz GacekOborniki Wlkp1978M3092257-01:13:0402:02:3102:02:14
#94 294426Wieslawa SarniakKamień Pomorski1975K3017-3701:15:1702:02:3802:02:26
#95 295364Elżbieta KaczmarekKÓRNIK1979K3018-3801:13:3802:02:4202:02:19
#96 296255Mikołaj SzewczakMonarRożnowice1993M2055258-01:15:1002:02:4502:02:17
#97 297142Patrycja SchneiderPoznań1988K2014-3901:13:5202:02:5602:02:19
#98 298210Marta OsińskaPoznań1989K2015-4001:13:5502:03:0602:02:57
#99 299140Mirosław KaraśkiewiczTulce1965M4064259-01:14:4502:03:1802:03:04
#100 300192Kamil BuczekWitkowo1988M2056260-01:09:3602:03:2902:02:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności