Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !721Stefan DobakKB SzamotułySzamotuły1946M60+170-01:01:0001:39:0601:39:00
#2 452Jarosław Troszczyńskibracia TroszczyńscyOborniki1976M301344-00:59:5801:34:4601:34:40
#3 1583Tomasz KujawaOborniki1969M4039151-01:07:1201:48:4501:48:29
#4 474Jarek SzymańskiObornikiOborniki1981M301546-00:58:4601:35:0401:34:52
#5 1596Joanna GawlikOborniki1985K204-801:07:1301:48:4701:48:31
#6 31111Marcin PrusBydgoszcz1979M3094267-01:16:3702:05:4702:05:06
#7 21312Paweł DąbrowskiWielkopolscy BiegaczePoznań1975M3069200-01:06:5401:54:0501:53:41
#8 21914Robert NowakowskiPoznań1973M4049204-01:08:1801:54:3901:54:23
#9 9016Marek PrechALTOM GnieznoZlotniki1968M401988-01:02:3301:41:4301:41:12
#10 16817Krzysztof Błasikcamouflage_shoppoznań1973M4041159-01:08:1701:49:3901:49:23
#11 28019Przemysław JanuszakOBORNIKI1974M4060247-01:08:5002:01:2402:00:55
#12 6920Adam StawickiOborniki1966M401467-00:57:4101:38:5601:38:51
#13 26522Przemysław GlinkaIdę pobiegaćPiła1965M4058237-01:11:3001:59:2701:59:07
#14 31223Adam PaprzyckiPoznań1975M3095268-01:13:2502:05:4702:05:32
#15 25924Joanna PawlikKohorta Poznań Muay Thai GymPoznań1985K2011-2401:12:2501:58:4901:58:17
#16 31625Marcin JarzyńskiOborniki1974M4066271-01:14:0002:06:1302:05:55
#17 22427Jakub Kucharskijku1979Gruszczyn1979M3073207-01:07:3701:55:0001:54:16
#18 22028Joanna GładeckaOborniki1985K209-1601:10:0201:54:4001:54:20
#19 22931Bartosz RzepkaOBORNIKI1982M3075212-01:11:5101:55:3201:55:16
#20 5732Jerzy KamińskiMagdalenaOborniki1970M401156-00:58:3701:37:0201:36:55
#21 2034Mariusz Kaźmierczaktarnowo podgórne1979M30620-00:53:3301:28:4201:28:40
#22 23536Sebastian GładeckiOborniki1979M3079218-01:09:5801:56:0701:55:48
#23 13238Piotr SkorupinskiPoznań1983M3044126-01:05:0001:46:0701:45:55
#24 7039Marek RybarczykKrzyż Wielkopolski1958M501068-00:59:5701:39:0101:38:47
#25 5340Radosław RusinKrzyż Wielkopolski1986M201652-00:59:5801:36:0501:35:53
#26 12741Zbigniew KlipowPiła1990M2030122-01:05:2901:45:2701:45:08
#27 7642Marcin RabiegaRAUNNERSRokietnica1975M302474-00:58:1701:39:2601:39:20
#28 32743Wacław KnopkiewiczPoznań1975M30102280-01:03:5002:07:4701:49:47
#29 32944Agnieszka KnopkiewiczPoznań1975K3022-4801:14:5302:07:4902:07:34
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !546Paweł KuśnierzKaźmierz1987M2025-00:50:5301:22:4701:22:45
#31 38947Katarzyna StoebeWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1982K3031-7101:31:4302:31:2502:30:49
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !648Sławomir KulasTruchtacz DobrzycaDobrzyca1971M4026-00:49:5401:23:1601:23:16
#33 19651Artur ZielińskiSZWAGRY TEAM GNIEZNOGniezno1976M3060185-01:07:0401:52:2501:52:09
#34 32152Paweł NiedzielskiABC LogisticOborniki Wlkp.1983M3099274-01:12:5102:06:4602:06:20
#35 31453Maciej DomagałaPoznań1980M3096269-01:18:2102:06:0102:05:23
#36 3354Bartosz GłubiszPoznań1988M201133-00:56:1801:32:3701:32:35
#37 12255Leszek ŚwitalTazar/Morsy MargoninMargonin1974M4027117-01:03:1001:45:0001:44:41
#38 19156Mateusz ŚwitalTazarMargonin1998M168180-01:08:3401:51:5001:51:31
#39 13957Przemysław SobkowiakPoznań1977M3046133-01:04:2501:47:1001:47:06
#40 4960Karol WalterKokoszczyn1989M201348-00:58:5001:35:5101:35:44
#41 28161Joanna DomańKiekrz1976K3015-3401:15:5902:01:2702:01:02
#42 13762Krzysztof ChodziakOborniki1988M2034131-01:05:3601:47:0001:46:29
#43 2863Marek KolebukTrzcianka1961M50528-00:55:1501:31:0001:30:57
#44 10764Roman BlaszkaLuboń1958M5012103-01:02:3201:44:1301:44:09
#45 10065Jarek MatusiakPoznań1975M303397-01:01:5701:43:1301:43:09
#46 15567Paweł Dziedzic12 Brygada ZmechanizowanaChoszczno1979M3050148-01:06:3001:48:1101:47:43
#47 30568Anna DurkaLeszno1980K3020-4301:15:1202:04:1902:03:59
#48 18969Konrad ZakrzewskiŁódź1986M2045178-01:11:0101:51:4901:51:35
#49 16970Roman MarciniakPoznań1976M3054160-01:06:5401:49:4101:49:23
#50 16473Michał ChorążyczewskiPROMETPLAST ObornikiOborniki1981M3052155-01:04:2101:49:2401:49:16
#51 27574Alicja BarbusińskaUjście1972K407-3001:12:5102:00:4202:00:15
#52 19076Wojciech OpalaCSWLąd PoznańPoznań1974M4045179-01:06:4101:51:5001:51:40
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !277Adrian GraczykDrużynowa Liga Biegowa PKOCzarnków1988M2012-00:49:0701:17:5701:17:57
#54 26878Jarosław MajekDąbrówka1967M4059239-01:11:2001:59:3901:59:11
#55 39679Malina FudalaRokietnica1984K3032-7401:38:3202:51:2202:50:43
#56 39580Tomasz FudalaRokietnica1984M30121322-01:38:3202:51:2202:50:43
#57 32381Marcin MatusiakChodzież1987M2062276-01:17:0502:07:3002:07:02
#58 16582Piotr WalerowskiAZmediaRogoźno1987M2038156-01:03:4101:49:2601:49:15
#59 3583Eligiusz SawickiZłotów1963M50635-00:57:4301:33:0801:33:02
#60 23684Dominik SzafrańskiRun Is So ExcitingOborniki1984M3080219-01:09:2201:56:1301:55:53
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3885Karol ŚlotałaBuk1996M16338-00:57:0701:33:3501:33:34
#62 18087Waldemar GrabińskiRogoźno1973M4044170-01:07:3301:50:3401:50:26
#63 8088Wojciech GrabińskiRogoźno1994M202278-00:55:4701:39:4101:39:41
#64 13189Kamil KluczyńskiOpalenica1984M3043125-01:03:5801:45:4501:45:34
#65 20790Jan KolbuszPoznań1985M2047195-01:04:5101:53:3001:53:11
#66 20691Bartosz KrasowskiPoznań1978M3065194-01:07:4101:53:2701:53:05
#67 35393Jacek WypuszczTEAM PleszewPleszew1974M4070296-01:19:4402:14:5702:14:33
#68 21494Przemysław MarciniakTEAM PleszewPleszew1976M3070201-01:06:1501:54:0801:53:44
#69 9695Grzegorz WodyńskiTEAM PleszewPleszew1971M402093-01:01:4101:42:2801:42:06
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !496Robert AntczakMalta PoznańPoznań1962M5014-00:49:2001:20:4901:20:48
#71 3797Jarosław MadajczakTrzcianka1973M40837-00:56:5001:33:3301:33:10
#72 33599Jacek Wysockipoznań1973M4068285-01:14:5802:08:5902:08:33
#73 345101Michał SwobodaOborniki1977M30109291-01:14:3702:10:3702:10:03
#74 24102Dominik ChmielewskiTT SzczecinSzczecin1981M30724-00:55:2201:29:5401:29:47
#75 322103Piotr GalaSulejów1976M30100275-01:13:3802:07:0102:06:35
#76 359104Katarzyna MantykOborniki1982K3029-6301:21:5502:15:4802:15:38
#77 310105Paweł JanusParkowo1986M2060266-01:15:0102:05:4202:05:09
#78 324106Roman MarkwitzKowanówko1976M30101277-01:13:3302:07:3502:07:08
#79 170107Mariola KostrzewaKościelec1989K206-1001:07:3401:49:5101:49:27
#80 371108Piotr JaryszOborniki1976M30115304-01:20:5002:19:0702:18:43
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14109Bartosz AleksandrowiczALTOM GnieznoGniezno1987M20314-00:52:5201:26:5201:26:51
#82 258110Karol MatysiakRokietnica1978M3087235-01:14:0801:58:4701:58:09
#83 149111Andrzej MuszyńskiTRUCHTACZ-DOBRZYCADobrzyca1953M60+5142-01:05:0401:47:5001:47:37
#84 342112Robert Rymon-LipińskiPiła1986M2063289-01:21:0202:10:2302:09:51
#85 248113Mirosław BiałekWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1984M3084227-01:12:4801:57:3701:57:11
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8114Mirosław PaluchOborniki1964M5028-00:51:4501:24:2501:24:24
#87 93115Marcin JakubowskiPoznań1982M303191-01:00:4101:42:0601:42:01
#88 277116Magdalena Plaszczyk4RUN TEAM PIŁAPiła1979K3012-3101:12:1702:00:5302:00:31
#89 73117Emil Plaszczyk4RUN TEAM PIŁAPiła1978M302371-01:00:3801:39:0801:38:47
#90 52118Szymon RembowiczGniezno1989M201551-00:58:5301:36:0001:35:56
#91 349119Damian MarkwitzRożnowo1993M2064293-01:16:1602:12:0502:11:43
#92 48120Przemysław TomczakNight RunnersPoznań1987M201247-00:56:1001:35:5101:35:35
#93 392121Justyna KozickaMiastko1986K2026-7201:31:2102:35:1302:34:48
#94 303122Łukasz GołubowskiMiastko1986M2057261-01:11:3702:03:5702:03:45
#95 394123Wojciech WłodarskiMiastko1985M2069321-01:33:0702:48:0702:47:42
#96 194124Michał GaertnerOborniki1979M3058183-01:09:2301:51:5501:51:38
#97 39125Zbigniew AdamczakKB SzamotułySzamotuły1984M301039-00:57:2801:34:0401:33:59
#98 302126Monika MurawskaProRunnerSzamotuły1980K3019-4201:14:5002:03:5702:03:38
#99 325127Piotr Majchrzak.WĄGROWIEC1972M4067278-01:15:0002:07:4402:07:17
#100 143128Mariusz HoffmannWronki1968M4033137-01:06:3901:47:4001:47:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności