Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 145129Wiesław FerfetWronki1970M4034139-01:04:1901:47:4101:47:32
#2 227130Marek JastrząbekJOKER SECURITYRożnowo1981M3074210-01:10:5001:55:0601:54:38
#3 222131Marta Baier-JastrząbekJOKER SECURITYRożnowo1979K305-1701:10:5001:54:5001:54:23
#4 355133Jolanta SzukałaPoznan1971K4012-5901:23:4402:15:1602:14:50
#5 133134Tomasz JaroniHandexPoznań1977M3045127-01:05:0301:46:0701:45:55
#6 354135Beata KlechammerPoznań1974K4011-5801:23:4602:15:1602:14:51
#7 15136Marek WolskiGazownik TeamKaczory1975M30415-00:52:4201:27:0501:27:03
#8 103137Krzysztof RogalaAmatorski Klub Biegaczy Niezależni.plSośnie1966M402299-01:02:3901:43:4701:43:37
#9 230138Dawid PietrowiakManiewo1984M3076213-01:11:4601:55:4101:55:09
#10 309139Maciej AndrzejewskiGablociarze.plSZAMOTUŁY1973M4065265-01:14:0502:04:5902:04:22
#11 299140Mirosław KaraśkiewiczTulce1965M4064259-01:14:4502:03:1802:03:04
#12 288141Marek SiekierskiPoznań1953M60+10253-01:14:0302:02:0802:01:37
#13 297142Patrycja SchneiderPoznań1988K2014-3901:13:5202:02:5602:02:19
#14 32143Mateusz SędzikDRUŻYNA SZPIKURogoźno1988M201032-00:56:1201:32:1801:32:17
#15 141145Robert CzubaPuszczykowo1968M4031135-01:05:5401:47:2701:47:23
#16 333146Marek StarostaSzamotuły1977M30105284-01:17:5702:08:5702:08:40
#17 19147Mateusz StefaniakWronkiWronki1991M20519-00:52:2701:28:2101:28:19
#18 249148Dariusz SteinkeParkowoParkowo1988M2050228-01:11:4701:57:4901:57:17
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !320149Barbara GierszewskaPoznań1954K60+1-4701:16:0802:06:3302:06:21
#20 292150Aleksandra DonigiewiczOLESZKAKoszalin1989K2013-3601:16:2702:02:1702:01:38
#21 291151Leszek DonigiewiczOLESZKAKoszalin1954M60+12256-01:16:2602:02:1702:01:38
#22 347152Renata WulbachOPAŁ MIECZEWOMieczewo1974K4010-5601:19:1902:11:4302:11:19
#23 364153Maciej ZiętekRyczywół1973M4071298-01:18:2702:18:0502:17:47
#24 270155Grzegorz BandurGorzów Wlkp.1988M2051241-01:10:4601:59:4301:59:21
#25 167156Jan LindaSBZZ ZłotówZakrzewo1980M3053158-01:05:5301:49:3001:49:16
#26 166157Dariusz SlotałaLeśny LudekZakrzewo1962M5017157-01:05:5201:49:3001:49:16
#27 261159Radomir PikulaRunPlanet TeamZielona Góra1983M3088236-01:11:4501:58:5601:58:38
#28 84160Ryszard MenzfeldMORS-BIEG CHODZIEŻChodzież1979M302682-01:01:5601:40:3201:40:09
#29 337161Andrzej ŁechPoznań1982M30106286-01:17:5602:09:1402:08:39
#30 336162Anita ŁechPoznań1982K3024-5101:17:5602:09:1402:08:39
#31 184163Adrian ŁukasikUnilever PoznańPoznań1987M2044173-01:07:3501:51:2301:51:15
#32 120164Mariusz PohlWilda BiegaPoznań1973M4026115-01:05:2201:44:5501:44:37
#33 358165Natalia PlewaOBORNIKI1982K3028-6201:21:5702:15:4602:15:39
#34 179167Miłosz JaśkowiakRogoźno1995M165169-01:02:4701:50:2301:49:57
#35 31170Sebastian MilachowskiSBZZ ZłotówZłotów1984M30931-00:56:0901:32:0901:32:06
#36 210171Tomasz BuśkiewiczPOWERS PARTNERTulce1976M3068198-01:08:0101:53:5801:53:43
#37 185172Krzysztof AleksandrowiczUnilever PoznańPoznań1983M3056174-01:07:3201:51:2301:51:13
#38 226173Marian ZdanowskiPoznań1956M5024209-01:09:5101:55:0101:54:34
#39 188174Mirosław GubernatSATORI - Słupski Klub Okinawan Goju-Ryu Karate-DoSłupsk1979M3057177-01:06:5501:51:4201:51:26
#40 85175Przemysław MikołajczykSłynni KenijczycyGniezno1975M302783-01:02:1501:40:4301:40:34
#41 284176Katarzyna Cieślewicz-GalasPOZNAŃ1979K3016-3501:12:3002:01:4302:01:40
#42 156177Dawid ChmielLipa1990M2037149-01:05:5701:48:2001:48:00
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 113178Joanna KaczmarekWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWolsztyn1974K403-501:03:1701:44:3101:44:18
#44 346179Lidia MatysiakTRUCHTACZ-DOBRZYCAKoźmin wlkp1990K2020-5501:18:4202:11:0402:10:50
#45 12180Antoni GrzankaKoziegłowy1956M50412-00:53:3901:26:3701:26:37
#46 151181Maciej FiałkaKaczory1974M4038144-01:06:3601:47:5801:47:51
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212182Katarzyna Golda-WojtkowiakSokolniki Gwiazdowskie1982K303-1301:08:3801:54:0201:53:41
#48 86187Maciej WąsowskiKB SzamotułySzamotuły1982M302884-01:01:2801:40:5801:40:50
#49 330188Jakub PaluszkiewiczEurocashSwarzędz1977M30104282-01:13:3702:08:3002:07:49
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11190Sławomir SzkudlarekTKKF Łabędź ZbąszyńPrzyprostynia1970M40311-00:53:1401:26:2501:26:23
#51 160191Piotr KrupaChodzież1973M4040152-01:07:5601:49:0201:48:39
#52 300192Kamil BuczekWitkowo1988M2056260-01:09:3602:03:2902:02:58
#53 319193Sebastian WegnerSzkoła Policji w PilePiła1980M3098273-01:15:3602:06:3302:06:21
#54 106194Robert SikoraWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1972M4023102-01:03:0601:43:5501:43:35
#55 71195Tomasz Modrzejewskimurowana goslina1979M302269-01:01:3401:39:0301:38:59
#56 183196Dawid KwiatkowskiPopówko1995M166172-01:07:0301:51:1001:50:39
#57 273197Mirosław WegnerPilski Klub Karate Do TsunamiPiła1960M5026244-01:11:1202:00:0001:59:51
#58 125198Andrzej GrochowskiPoznań1989M2028120-01:03:0201:45:1601:45:11
#59 274199Arkadiusz JurekPoznań-Wiórek1963M5027245-01:12:5702:00:1301:59:51
#60 29200Jacek SzymańczukPoznań1986M20929-00:55:1101:31:1301:31:10
#61 334201Agnieszka PachKB MANIAC POZNAŃPoznań1972K409-5001:17:5902:08:5902:08:50
#62 285202Tomasz GłówSzamotuły1970M4063250-01:09:1402:01:4502:01:38
#63 67203Michał SerbaKlub Biegacza SzamotułySzamotuły1992M202065-00:58:0901:38:4201:38:37
#64 204204Piotr TabatTRIATHLON ROGOŹNORogoźno1980M3064193-01:08:4301:53:1901:53:09
#65 26205Maciej AdamczykOborniki1981M30826-00:56:2301:30:5301:30:40
#66 215206Kamila MąkosaOborniki1985K208-1401:07:4101:54:0801:54:00
#67 279207Ewelina SłomińskaOborniki1982K3014-3301:12:5402:01:1702:01:06
#68 283208Hubert UrbaniakKlub Chińskich MotocykliOborniki1974M4062249-01:13:2702:01:3802:00:56
#69 119209Wiesław Połeć4RUN TEAM PIŁAPIŁA1949M60+4114-01:03:4901:44:5401:44:48
#70 298210Marta OsińskaPoznań1989K2015-4001:13:5502:03:0602:02:57
#71 380211Pawel ŚniegockiTarnowo Podgórne1978M30117311-01:18:3902:20:4902:20:13
#72 386212Sławomir StefaniakWinogradzka jednoosobowa postać biegowaPoznań1981M30119316-01:23:5602:28:0802:27:28
#73 130213Bartłomiej SzopkaPoznań1985M2031124-01:04:3401:45:4201:45:16
#74 66215Łukasz WieczorekKB SzamotułySZAMOTUŁY1984M302064-00:58:4001:38:4101:38:36
#75 116216Robert PacanowskiGniezno1968M4025111-01:04:0601:44:4101:44:38
#76 384217Izabela KozłowskaSzczecin1986K2025-7001:23:2102:27:1302:26:55
#77 234218Jacek GrabiaPoznań1971M4051217-01:09:0701:56:0501:55:48
#78 22219Janusz SarnowskiSBZZ ZłotówZłotów1969M40622-00:54:5001:29:3101:29:24
#79 135222Olaf StasiakSadki1996M164129-01:01:0401:46:3601:46:35
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181223Dorota Biednaoborniki1978K302-1101:08:1101:50:4801:50:24
#81 211224Roman PanekMilosnicy Pilki NoznejKożmin Wlkp1959M5021199-01:08:5401:53:5801:53:39
#82 350225Maja PartykaGabinet Masażu ORFEUSZPiła1984K3026-5701:20:4402:12:4702:12:36
#83 257227Paweł WojciechowskiSwarzędz1977M3086234-01:14:3501:58:4101:58:10
#84 123228Grzegorz SakowskiRunPlanet TeamChojna1966M4028118-01:02:2801:45:0101:44:55
#85 171229Marek TalarTKKF LECH OBORNIKIOborniki1985M2039161-01:08:3601:50:0101:49:27
#86 245230Przemysław TwardowskiKoziegłowy1977M3082224-01:13:0001:57:3501:57:16
#87 51231Adam DziurlaPoznań1958M50850-00:59:0101:35:5901:35:54
#88 343232Maciej BalbusWągrowiec1978M30108290-01:19:4902:10:2502:09:57
#89 352233Piotr KaliszewiczKostrzyn nad Odrą1982M30111295-01:16:2002:14:4402:13:58
#90 217234Ewa SakowiczKostrzyn nad Odrą1979K304-1501:10:5001:54:1301:53:28
#91 293235Arkadiusz GacekOborniki Wlkp1978M3092257-01:13:0402:02:3102:02:14
#92 59236Jacek WikaBRACIAWronki1979M301758-00:59:0001:37:1601:37:08
#93 68237Przemysław WikaWronki1976M302166-00:59:1701:38:4301:38:35
#94 247238Marcin BasińskiOKBASPACZKOWO1974M4054226-01:15:3701:57:3601:57:06
#95 186239Damian UrbaniakSL Olimpia PoznańRogoźno1995M167175-01:00:4201:51:2801:51:28
#96 36240Antoni KozłowskiFabryka Papieru KaczoryKaczory1963M50736-00:56:5501:33:2401:33:13
#97 393241Danuta KozłowskaKlub Wesołego BiegaczaKaczory1967K4015-7301:37:1902:46:2002:45:44
#98 63242Sławomir PuchałaBlue Team Piła MasażystaPiła1969M401261-00:59:0201:37:4101:37:37
#99 182243Michał GrabowskiSwarzędz1986M2043171-01:50:4901:50:49
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62244Ewa KaczmarekMieszkowice1989K202-201:00:3401:37:2601:37:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności