Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 365245Maciej ZawlikMaZa Naramowice-PoznańPoznań1972M4072299-01:23:5502:18:2202:17:42
#2 162246Magdalena ZemanWągrowiec1985K205-901:04:3801:49:0801:49:00
#3 50247Jakub NowaczykBricomarche RunersRokietnica1988M201449-00:58:3701:35:5601:35:53
#4 307248Michał TurekOSP OcieszynOborniki1993M2059264-01:13:3702:04:4502:04:10
#5 286250Grzegorz GątarskiPoznań1991M2054251-01:12:5802:01:4502:01:24
#6 56251Krzysztof ZeidlerGniezno1957M50955-00:59:2001:36:2801:36:23
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30252Marek WardęgaRyczywół1995M16130-00:55:2701:31:3301:31:30
#8 199253Maciej PietruchaOborniki1979M3061188-01:04:2101:52:3601:52:28
#9 296255Mikołaj SzewczakMonarRożnowice1993M2055258-01:15:1002:02:4502:02:17
#10 23256Bartłomiej SawickiRogoźno1991M20723-00:56:0201:29:5101:29:49
#11 351258Waldemar JastrząbekJOKER SECURITYOborniki1980M30110294-01:19:5202:14:2302:13:58
#12 104259Piotr MaciejewskiPoznań1980M3035100-01:03:3001:43:5001:43:32
#13 383260Franciszek KępkaRogoźno1973M4077314-01:19:2702:24:5702:24:46
#14 79261Krzysztof WewiórPoznań1975M302577-01:02:3901:39:3301:39:16
#15 60262Marcin SkawińskiKolega Braci TroszczyńskichOborniki1976M301859-00:59:3901:37:2101:36:48
#16 134265Dariusz MajewskiUnilever PoznańPoznań1990M2032128-01:07:3001:46:3301:46:24
#17 290266Stanislaw JareckiMPEC Konin - Aktywni KoninKonin1952M60+11255-01:11:4502:02:1402:02:07
#18 241267Milena Ozimek-MadejBrygada Rumcajsa RojberaKaźmierz1984K306-2001:09:2801:56:4801:56:38
#19 61268Piotr SzukałaPOZNAŃ1985M201960-01:00:1501:37:2401:37:17
#20 266269Izabela JurczakPOZNAŃ1987K2012-2901:11:3501:59:3101:59:24
#21 238270Renata Rozwałka-PaizertIron InsaneSzczecin1973K405-1901:11:4801:56:3301:56:16
#22 368271Piotr StolarskiPOZNAŃ1980M30113302-01:20:2902:18:5402:18:19
#23 338272Joanna LiberkowskaRuchocinek1989K2018-5201:20:2102:09:5602:09:16
#24 246273Leszek TecławRożnowo1984M3083225-01:07:5801:57:3601:57:21
#25 306274Przemysław KaźmierczakRożnowo1991M2058263-01:15:3502:04:2002:04:06
#26 391276Jarosław DrożdżyńskiTeam HerbalifePoznań1964M5031320-01:30:1502:33:1002:32:41
#27 272277Tomasz PawlikTeam HerbalifePoznań1988M2053243-01:11:5001:59:5701:59:27
#28 244278Arkadiusz AdamczykBLUE TEAM PIŁAPiła1968M4053223-01:11:3801:57:3101:57:01
#29 74280Wojciech RozmuskiPoznańPoznań1986M202172-01:01:2201:39:1401:39:14
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129281Kornelia KozłowskaNightRunnersRogoźno1987K203-601:05:0901:45:3501:45:24
#31 154282Sławomir KrupaChodzież1983M3049147-01:07:5701:48:0801:47:46
#32 379284Łukasz KempińskiOborniki1982M30116310-01:21:1902:20:4702:20:13
#33 240286Klaudiusz KozłowskiKaczory1986M2049221-01:08:5101:56:3701:56:06
#34 178287Maciej PrzybylakNight RunnersPrzeźmierowo1985M2042168-01:06:5101:50:2101:49:57
#35 376288Adam JaroszyńskiBoruchowo1960M5030307-01:20:5402:20:0202:19:24
#36 13289Piotr Hetzig4RUN TEAM PIŁAPiła1967M40413-00:52:5501:26:4601:26:46
#37 95290Jakub RunowskiPWSZ GnieznoPodrzewie1986M202592-01:02:4901:42:2801:41:46
#38 348293Jakub PowolnyZS.KUTRZEBA OBORNIKIOborniki1997M1610292-01:16:0302:11:5502:11:50
#39 200294Jarek NiewiadaTruchtacz DobrzycaKotlin1969M4048189-01:07:1401:52:3901:52:27
#40 121295Krzysztof ZielińskiWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1963M5015116-01:04:3801:44:5801:44:37
#41 382297Andrzej TomczykelektrisPoznań1971M4076313-01:24:5702:23:2702:22:53
#42 201298Wojtek ZiółkowskiSBZZ ZłotówOkonek1977M3062190-01:08:3101:53:0401:52:38
#43 98299Miłosz RewersMORS-BIEG CHODZIEŻCHODZIEŻ1970M402195-01:02:4101:42:5301:42:30
#44 187300Stanisław LenartowiczStara łubianka1960M5018176-01:07:4601:51:3201:51:22
#45 260301Wioletta StrzelczykPiła1974K406-2501:11:4101:58:5101:58:22
#46 361302Michalina SzepielakOborniki1987K2021-6501:23:3202:16:5202:16:18
#47 114303Łukasz UrbaniakTrzemeszno1980M3040109-01:03:1501:44:3201:44:14
#48 112304Andrzej Wróbelew-pol bhpPoznań1965M4024108-01:02:2301:44:3001:44:23
#49 193305Jan MiękusOborniki1965M4047182-01:07:0501:51:5201:51:40
#50 308306Anna StaśkiewiczOborniki1982K3021-4401:16:3402:04:5502:04:31
#51 77307Romek PietrzakGREEN TEAM RAKOWNIARAKOWNIA1963M501175-01:01:0001:39:2701:39:23
#52 64308Daniel MarekSwarzędz1974M401362-00:58:5601:37:4501:37:40
#53 367309Krzysztof OlejniczakAGROZI ZiółowoGostyń1967M4073301-01:18:4602:18:3202:18:04
#54 83310Jarosław RolnikAMATORGostyń1971M401681-01:01:5301:40:3001:40:06
#55 339311Marcin Wąstata i synOborniki1976M30107287-01:19:3402:10:0702:09:27
#56 124312Zbigniew NapartyOborniki1966M4029119-01:03:1001:45:1301:45:05
#57 65313Krzysztof PiechowskiLokator Nieruchomości PiłaPiła1976M301963-00:58:5001:38:3701:38:30
#58 269314Sebastian JankunpilskiSPORT.plPila1981M3090240-01:11:0001:59:4301:59:13
#59 192315Adam KobusKB HERMES GRYFINOGardno1969M4046181-01:08:2501:51:5201:51:37
#60 357317Agnieszka SypniewskaOborniki wlkp1981K3027-6101:21:1502:15:4502:15:32
#61 252318Jakub GałatKlub Biegacza 365 GostyńGostyń1974M4056231-01:12:5701:58:0201:57:43
#62 362319Stanisław SobalskiGostyń 365Gostyń1957M5028297-01:21:3202:17:3202:17:11
#63 174320Marek Kaźmierczak5 PUŁK ARTYLERII - SULECHÓWKŁOBUCZYN1985M2040164-01:07:2001:50:0701:49:54
#64 233322Adam OpiekulskiWZN TEAMPoznań1971M4050216-01:09:5801:56:0001:55:47
#65 341323Sławomir PinkowskiWZN TEAMPoznań1965M4069288-01:16:4002:10:1402:10:02
#66 17324Dawid DzierżawczykKsiąż Wlkp.1989M20417-00:54:1501:27:4701:27:47
#67 242325Anna WiśniewskaOborniki1986K2010-2101:15:4201:56:5301:56:38
#68 92326Mariusz WachowiakDRUŻYNA SZPIKUPoznań1978M303090-01:01:4501:41:5001:41:46
#69 177328Zenon MarciniakChodzież1954M60+7167-01:05:5901:50:2101:50:01
#70 282329Przemysław ŚmichurskiZalasewo1969M4061248-01:14:3502:01:2802:00:57
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34330Kacper ŚmichurskiZalasewo1998M16234-00:58:0701:32:5601:32:56
#72 239331Bogusław WrońskiSzamotuły1970M4052220-01:12:1001:56:3401:56:13
#73 340332Aldona JąderNight RunnersPoznań1984K3025-5301:16:3102:10:1402:09:50
#74 363333Marianna RutkowskaGdańsk1988K2022-6601:23:4202:18:0202:17:43
#75 369334Tomasz ZarembaGABLOCIARZESKÓRZEWO1975M30114303-01:18:5902:18:5802:18:21
#76 82335Michał SobczakPoznań1985M202480-01:01:0701:39:4901:39:34
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41336Kamila BobińskaDRUŻYNA SZPIKUPoznań1989K201-100:57:0301:34:1101:34:05
#78 195337Łukasz SkóraSzczecin1981M3059184-01:07:5201:52:2001:51:59
#79 105338Marek KrólczykRożnowo1975M3036101-01:03:0801:43:5201:43:45
#80 388339Bartłomiej MichałowskiPrzemęt1989M2068318-01:27:5102:29:3002:28:57
#81 153340Mariusz MichałowskiPrzemęt1986M2036146-01:04:0101:48:0701:47:34
#82 203342Jacek WosickiJuliettaClubOborniki1978M3063192-01:07:5001:53:1301:52:52
#83 81343Bartosz BrustRogoźno1991M202379-01:00:4601:39:4501:39:31
#84 251344Tomasz KowalskiChess & RunningOborniki1974M4055230-01:12:4401:57:5801:57:23
#85 378346Przemek TeodorczykPoznan1967M4075309-01:18:4502:20:1402:19:56
#86 377348Jarosław KołbOloRunnerskórzewo1965M4074308-01:24:3902:20:0702:19:51
#87 231349Grzegorz LewandowskiStowarzyszenie Biegaczy Gminy SzydłowoSzydłowo1976M3077214-01:07:1601:55:5401:55:44
#88 216350Paweł PrzybylakAKTR CyklistaMosina1980M3071202-01:10:0401:54:1301:54:06
#89 387352Aleksander MizeraSzczytniki1992M2067317-01:25:3002:29:3002:28:54
#90 142353Tomasz LewandowiczTruchtacz DobrzycaDobrzyca1970M4032136-01:05:0501:47:3201:47:20
#91 332354Monika KoniecznaNight RunnersPoznań1980K3023-4901:18:2602:08:5202:08:35
#92 209356Rafał WłodarczakWKBWronki1983M3067197-01:10:4001:53:4701:53:27
#93 304357Marek DębczyńskiKalisz1983M3093262-01:15:4102:03:5902:03:22
#94 55358Dawid KaniewskiFundacja RAK OFFRogoźno1992M201854-01:00:4901:36:1101:35:57
#95 172359Krzysztof BrussEuro-Styl TeamZalasewo1971M4042162-01:06:1001:50:0201:49:56
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1360Dariusz SzramaProRunner/Leśne LudkiDąbrówka Leśna1979M3011-00:45:3201:14:0501:14:03
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10361Krzysztof StrykowskiSALOSPoznań1964M50310-00:51:5401:25:0601:25:06
#98 138363Jacek StanisławskiDookolaSwiata.orgPoznań1985M2034131-01:03:0801:47:0001:46:45
#99 295364Elżbieta KaczmarekKÓRNIK1979K3018-3801:13:3802:02:4202:02:19
#100 21365Grzegorz Paweł NowakNight RunnersOlszówka1989M20621-00:55:1601:28:5401:28:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności