Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Puchar Złotej Pyry

Wyniki - 29 czerwca 2014, Oborniki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 16970Roman MarciniakPoznań1976M3054160-01:06:5401:49:4101:49:23
#2 170107Mariola KostrzewaKościelec1989K206-1001:07:3401:49:5101:49:27
#3 173388Przemysław KulwasChodzież1972M4043163-01:08:3101:50:0401:49:51
#4 175368Adrian PaprotaOborniki1985M2041165-01:04:5501:50:1301:49:59
#5 177328Zenon MarciniakChodzież1954M60+7167-01:05:5901:50:2101:50:01
#6 179167Miłosz JaśkowiakRogoźno1995M165169-01:02:4701:50:2301:49:57
#7 18087Waldemar GrabińskiRogoźno1973M4044170-01:07:3301:50:3401:50:26
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181223Dorota Biednaoborniki1978K302-1101:08:1101:50:4801:50:24
#9 182243Michał GrabowskiSwarzędz1986M2043171-01:50:4901:50:49
#10 183196Dawid KwiatkowskiPopówko1995M166172-01:07:0301:51:1001:50:39
#11 187300Stanisław LenartowiczStara łubianka1960M5018176-01:07:4601:51:3201:51:22
#12 18969Konrad ZakrzewskiŁódź1986M2045178-01:11:0101:51:4901:51:35
#13 193305Jan MiękusOborniki1965M4047182-01:07:0501:51:5201:51:40
#14 194124Michał GaertnerOborniki1979M3058183-01:09:2301:51:5501:51:38
#15 195337Łukasz SkóraSzczecin1981M3059184-01:07:5201:52:2001:51:59
#16 198386Bogusław KasprzakPoznań1961M5019187-01:08:4201:52:3401:52:02
#17 199253Maciej PietruchaOborniki1979M3061188-01:04:2101:52:3601:52:28
#18 202427Leszek ZającRadomyśl1957M5020191-01:07:1201:53:0901:52:45
#19 20691Bartosz KrasowskiPoznań1978M3065194-01:07:4101:53:2701:53:05
#20 20790Jan KolbuszPoznań1985M2047195-01:04:5101:53:3001:53:11
#21 208381Michał WoźniakPoznan1981M3066196-01:07:1001:53:3001:52:55
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212182Katarzyna Golda-WojtkowiakSokolniki Gwiazdowskie1982K303-1301:08:3801:54:0201:53:41
#23 215206Kamila MąkosaOborniki1985K208-1401:07:4101:54:0801:54:00
#24 217234Ewa SakowiczKostrzyn nad Odrą1979K304-1501:10:5001:54:1301:53:28
#25 21914Robert NowakowskiPoznań1973M4049204-01:08:1801:54:3901:54:23
#26 22028Joanna GładeckaOborniki1985K209-1601:10:0201:54:4001:54:20
#27 226173Marian ZdanowskiPoznań1956M5024209-01:09:5101:55:0101:54:34
#28 228443Michał GrotowskiOborniki1996M169211-01:12:0301:55:2101:54:59
#29 22931Bartosz RzepkaOBORNIKI1982M3075212-01:11:5101:55:3201:55:16
#30 230138Dawid PietrowiakManiewo1984M3076213-01:11:4601:55:4101:55:09
#31 234218Jacek GrabiaPoznań1971M4051217-01:09:0701:56:0501:55:48
#32 23536Sebastian GładeckiOborniki1979M3079218-01:09:5801:56:0701:55:48
#33 239331Bogusław WrońskiSzamotuły1970M4052220-01:12:1001:56:3401:56:13
#34 240286Klaudiusz KozłowskiKaczory1986M2049221-01:08:5101:56:3701:56:06
#35 242325Anna WiśniewskaOborniki1986K2010-2101:15:4201:56:5301:56:38
#36 245230Przemysław TwardowskiKoziegłowy1977M3082224-01:13:0001:57:3501:57:16
#37 246273Leszek TecławRożnowo1984M3083225-01:07:5801:57:3601:57:21
#38 250414Piotr KędzioraPoznań1960M5025229-01:12:2101:57:5101:57:24
#39 253501Anna NiespodzianaRogoźno1982K307-2201:13:0601:58:0201:57:48
#40 254436Mariusz PrzybyłekPOZNAŃ1975M3085232-01:12:1201:58:1101:57:42
#41 257227Paweł WojciechowskiSwarzędz1977M3086234-01:14:3501:58:4101:58:10
#42 258110Karol MatysiakRokietnica1978M3087235-01:14:0801:58:4701:58:09
#43 260301Wioletta StrzelczykPiła1974K406-2501:11:4101:58:5101:58:22
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !546Paweł KuśnierzKaźmierz1987M2025-00:50:5301:22:4701:22:45
#45 263507Ilona KaźmierczakROGOŹNO1975K3010-2701:13:0601:59:0301:58:49
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8114Mirosław PaluchOborniki1964M5028-00:51:4501:24:2501:24:24
#47 264391Dorota SzymaśOborniki1984K3011-2801:16:3401:59:2101:58:57
#48 266269Izabela JurczakPOZNAŃ1987K2012-2901:11:3501:59:3101:59:24
#49 267421Filip MaćkowiakOborniki1979M3089238-01:10:0601:59:3701:59:20
#50 12180Antoni GrzankaKoziegłowy1956M50412-00:53:3901:26:3701:26:37
#51 26878Jarosław MajekDąbrówka1967M4059239-01:11:2001:59:3901:59:11
#52 270155Grzegorz BandurGorzów Wlkp.1988M2051241-01:10:4601:59:4301:59:21
#53 271385Sebastian PrzybyłWronki1989M2052242-01:12:4901:59:4701:59:21
#54 17324Dawid DzierżawczykKsiąż Wlkp.1989M20417-00:54:1501:27:4701:27:47
#55 274199Arkadiusz JurekPoznań-Wiórek1963M5027245-01:12:5702:00:1301:59:51
#56 27574Alicja BarbusińskaUjście1972K407-3001:12:5102:00:4202:00:15
#57 2034Mariusz Kaźmierczaktarnowo podgórne1979M30620-00:53:3301:28:4201:28:40
#58 278393Małgorzata KołackaWągrowiec1977K3013-3201:13:2402:01:0202:00:54
#59 23256Bartłomiej SawickiRogoźno1991M20723-00:56:0201:29:5101:29:49
#60 279207Ewelina SłomińskaOborniki1982K3014-3301:12:5402:01:1702:01:06
#61 28019Przemysław JanuszakOBORNIKI1974M4060247-01:08:5002:01:2402:00:55
#62 28161Joanna DomańKiekrz1976K3015-3401:15:5902:01:2702:01:02
#63 26205Maciej AdamczykOborniki1981M30826-00:56:2301:30:5301:30:40
#64 282329Przemysław ŚmichurskiZalasewo1969M4061248-01:14:3502:01:2802:00:57
#65 2863Marek KolebukTrzcianka1961M50528-00:55:1501:31:0001:30:57
#66 284176Katarzyna Cieślewicz-GalasPOZNAŃ1979K3016-3501:12:3002:01:4302:01:40
#67 29200Jacek SzymańczukPoznań1986M20929-00:55:1101:31:1301:31:10
#68 285202Tomasz GłówSzamotuły1970M4063250-01:09:1402:01:4502:01:38
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30252Marek WardęgaRyczywół1995M16130-00:55:2701:31:3301:31:30
#70 286250Grzegorz GątarskiPoznań1991M2054251-01:12:5802:01:4502:01:24
#71 288141Marek SiekierskiPoznań1953M60+10253-01:14:0302:02:0802:01:37
#72 3354Bartosz GłubiszPoznań1988M201133-00:56:1801:32:3701:32:35
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34330Kacper ŚmichurskiZalasewo1998M16234-00:58:0701:32:5601:32:56
#74 3583Eligiusz SawickiZłotów1963M50635-00:57:4301:33:0801:33:02
#75 3797Jarosław MadajczakTrzcianka1973M40837-00:56:5001:33:3301:33:10
#76 293235Arkadiusz GacekOborniki Wlkp1978M3092257-01:13:0402:02:3102:02:14
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3885Karol ŚlotałaBuk1996M16338-00:57:0701:33:3501:33:34
#78 294426Wieslawa SarniakKamień Pomorski1975K3017-3701:15:1702:02:3802:02:26
#79 295364Elżbieta KaczmarekKÓRNIK1979K3018-3801:13:3802:02:4202:02:19
#80 297142Patrycja SchneiderPoznań1988K2014-3901:13:5202:02:5602:02:19
#81 42438Rafał ZimnyWronki1969M40941-00:58:1801:34:1401:34:10
#82 298210Marta OsińskaPoznań1989K2015-4001:13:5502:03:0602:02:57
#83 43370Waldemar Rybińskirokietnica1971M401042-00:58:5401:34:3501:34:32
#84 299140Mirosław KaraśkiewiczTulce1965M4064259-01:14:4502:03:1802:03:04
#85 44378Grzegorz NowakZbąszyń1979M301243-00:58:1201:34:4101:34:33
#86 300192Kamil BuczekWitkowo1988M2056260-01:09:3602:03:2902:02:58
#87 301418Setha Long-KucharczykMurowana Goślina1970K408-4101:16:3702:03:4602:03:14
#88 303122Łukasz GołubowskiMiastko1986M2057261-01:11:3702:03:5702:03:45
#89 304357Marek DębczyńskiKalisz1983M3093262-01:15:4102:03:5902:03:22
#90 4960Karol WalterKokoszczyn1989M201348-00:58:5001:35:5101:35:44
#91 30568Anna DurkaLeszno1980K3020-4301:15:1202:04:1902:03:59
#92 306274Przemysław KaźmierczakRożnowo1991M2058263-01:15:3502:04:2002:04:06
#93 51231Adam DziurlaPoznań1958M50850-00:59:0101:35:5901:35:54
#94 52118Szymon RembowiczGniezno1989M201551-00:58:5301:36:0001:35:56
#95 308306Anna StaśkiewiczOborniki1982K3021-4401:16:3402:04:5502:04:31
#96 5340Radosław RusinKrzyż Wielkopolski1986M201652-00:59:5801:36:0501:35:53
#97 54387Robert GehrkeChodzież1987M201753-00:57:0601:36:0701:36:06
#98 310105Paweł JanusParkowo1986M2060266-01:15:0102:05:4202:05:09
#99 31111Marcin PrusBydgoszcz1979M3094267-01:16:3702:05:4702:05:06
#100 56251Krzysztof ZeidlerGniezno1957M50955-00:59:2001:36:2801:36:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności