Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Hunt Run

Wyniki - 29 czerwca 2014, Bałtów

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1229Chajdaś MateuszM1WAŚNIÓWSAPERZY1. ELITE12:00:0001:11:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Olszewski ArturM2SARNÓWPROMILOWE MISIE1. ELITE12:00:0001:12:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3334Dulęba MarcinM3ŁĄCZNASKARLAND RUNNING TEAM1. ELITE12:00:0001:12:40
#4 416Bieniecki JaroM4WARSZAWARUNMAGEDDON1. ELITE12:00:0001:13:00
#5 5274Pochylski ŁukaszM5RADOMJW 49381. ELITE12:00:0001:13:06
#6 6327Waszczuk WiktorM6MIĘDZYRZEC PODLASKI1. ELITE12:00:0001:13:10
#7 7273Jończyk JakubM7KRAKÓWMISSION IMPOSSIBLE TEAM1. ELITE12:00:0001:13:45
#8 8363Jachimowski BartłomiejM8RZESZÓWWARRIOR1. ELITE12:00:0001:13:54
#9 930Kocot BartoszM9TOPOROWICEPROMILOWE MISIE1. ELITE12:00:0001:15:53
#10 10313Kaszycki NestorM10SZCZECIN1. ELITE12:00:0001:17:02
#11 11338Zwara JacekM11GDYNIAHOOAH!1. SERIA12:10:0001:17:28
#12 12116Balcerek PiotrM12BĘDZINWATAHA CZERWONEGO KAPTURKA1. ELITE12:00:0001:17:31
#13 13265Kuchta ErykM13PUŁAWY3. SERIA14:00:0001:17:45
#14 14320Kuryło PiotrM14AUGUSTÓWPIOTR KURYŁO TEAM1. ELITE12:00:0001:17:45
#15 15336Suchenia ŁukaszM15KIELCE3. SERIA14:00:0001:17:54
#16 1656Nieścier KrzysztofM16GIŻYCKOBRAIN TIRE FIRE1. ELITE12:00:0001:18:15
#17 17305Barański RafałM17OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKICENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI1. ELITE12:00:0001:18:20
#18 182Wosiek PawełM18OSTROWIEC ŚW.CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI1. ELITE12:00:0001:18:47
#19 19220Kończyk GrzegorzM19WARSZAWA3. SERIA14:00:0001:18:53
#20 2077Knurowski PawełM20WIĘCMIERZYCEBRAIN TIRE FIRE1. ELITE12:00:0001:18:56
#21 21351Krupa AdrianM21OŻARÓW MAZOWIECKICROSSFIT URSUS1. ELITE12:00:0001:19:00
#22 22365Kawala KonradM22KALIÓWKA1. ELITE12:00:0001:19:09
#23 23460Galiński BartoszM23GDYNIARUNMAGEDDON1. SERIA12:30:0001:19:09
#24 24149Konarski ŁukaszM24WARSZAWABOOT CAMP POLSKA1. SERIA12:10:0001:19:31
#25 256Kubat BartoszM25MYKANÓW1. ELITE12:00:0001:19:55
#26 26252Raban ŁukaszM26BIAŁYSTOK18 PUŁK ROZPOZNAWCZY3. SERIA14:00:0001:20:02
#27 27459Podgórski MarekM27WARSZAWARUNMAGEDDON1. SERIA12:30:0001:20:03
#28 28374Makowiecki AndrzejM28LEGNICASZYBCY I NIEWŚCIEKLI3. SERIA14:00:0001:20:05
#29 29157Kibart KrzysztofM29WARSZAWABUBBA GUMP RUN TEAM1. ELITE12:00:0001:20:07
#30 30397Kaczor MarcinM30GORZUCHOWO 23PASJONACI SŁUPCA1. ELITE12:00:0001:20:17
#31 31461Bałdak PiotrM31BIAŁYSTOK3. SERIA14:00:0001:20:27
#32 3251Pieróg DariuszM32RACŁAWICE2. SERIA13:00:0001:20:44
#33 33212Marek ŁukaszM33WARSZAWAPOLO KOKTA1. ELITE12:00:0001:20:47
#34 34388Żochowski MikołajM34DZIAŁOSZYNDZIAŁOSZYŃSKA DZIESIĄTKA1. SERIA12:10:0001:21:47
#35 35217Marciniec DamianM35WIELICZKAMISSION IMPOSSIBLE TEAM1. ELITE12:00:0001:21:49
#36 36139Lis MarcinM36KRAKÓWHOOAH!1. SERIA12:10:0001:21:54
#37 37387Pawlicki MateuszM37DZIAŁOSZYNDZIAŁOSZYŃSKA DZIESIĄTKA1. SERIA12:10:0001:21:57
#38 38240Iwanowski KrzysztofM38WARSZAWABOOT CAMP POLSKA1. SERIA12:10:0001:22:46
#39 39144Satora MaciejM39RADOM2. SERIA13:00:0001:23:07
#40 40356Malec PiotrM40STASZÓW3. SERIA14:00:0001:23:13
#41 41386Jaworski MateuszM41DZIAŁOSZYNDZIAŁOSZYŃSKA DZIESIĄTKA1. SERIA12:10:0001:23:30
#42 4211Salski RafałM42ŻYRARDÓW2. SERIA13:00:0001:23:30
#43 4331Król ZbigniewM43MYSŁOWICEPŁONĄCE CIŻEMKI2. SERIA13:00:0001:23:39
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44112Delewska KajaK1DĄBROWA GÓRNICZAWATAHA CZERWONEGO KAPTURKA1. SERIA12:30:0001:23:53
#45 4591Janiszewski JarekM44KATOWICE2. SERIA13:00:0001:24:10
#46 46383Leśniak KrzysztofM45SMYKÓW3. SERIA14:00:0001:24:13
#47 47412Jeleniewski PawełM46WARSZAWAPOLSKABIEGA.PL1. ELITE12:00:0001:24:32
#48 48125Czyż KristianM47DĄBROWA GÓRNICZAWATAHA CZERWONEGO KAPTURKA1. SERIA12:30:0001:24:41
#49 4945Godlewski ŁukaszM48MALBORKGRUPA MALBORK1. ELITE12:00:0001:24:42
#50 50296Biernat MarcinM49TARCZYNBOOT CAMP POLSKA1. SERIA12:10:0001:24:45
#51 51158Mazur KrzysztofM50LIPSKOMISSION IMPOSSIBLE TEAM1. SERIA12:10:0001:25:10
#52 5219Rumiński PiotrM51SUCHEDNIÓW1. ELITE12:00:0001:25:22
#53 53375Bekier PawełM52WARSZAWABUBBA GUMP RUN TEAM1. SERIA12:10:0001:25:36
#54 54343Brzoska PiotrM53CHORZÓWTEAM FIGHTER3. SERIA14:00:0001:25:50
#55 55300Różewicz DariuszM54TYCHYINDYWIDUALNIE3. SERIA14:00:0001:26:04
#56 56215Łabuszewski MichałM55LIPSKO2. SERIA13:00:0001:26:07
#57 57147Tomaszkiewicz RafałM56NOWA SUCHA2. SERIA13:00:0001:26:08
#58 5812Biedrzycki MichałM57ŻYRARDÓW2. SERIA13:00:0001:26:18
#59 591Krasoń JanuszM58GŁOGÓW MŁPRKM SOPELEK1. SERIA12:30:0001:26:20
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !60287Zmokła JoannaK2WARSZAWABENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM1. SERIA12:10:0001:26:32
#61 6133Psuj KamilM59LUBLINBENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM1. SERIA12:10:0001:26:32
#62 62443Skoś RafałM60BIELSKO-BIAŁA1. ELITE12:00:0001:26:33
#63 63286Milczarczyk EmilM61KOZIENICE3. SERIA14:00:0001:26:45
#64 64115Lizner MarcinM62DĘBLIN2. SERIA13:00:0001:26:46
#65 65321Sitek TomaszM63ZWOLEŃ3. SERIA14:00:0001:27:29
#66 66379Greczkowicz TomaszM64BYTOM3. SERIA14:00:0001:27:39
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67103Sobielga AgataK3WARSZAWAVEGE CANNIBAL TEAM1. SERIA12:30:0001:27:41
#68 68308Skaziński MarcinM65POŁANIEC3. SERIA14:00:0001:27:54
#69 69168Dabkiewicz MonikaK4GDAŃSKNORDCITY1. SERIA12:10:0001:27:55
#70 70247Wojewoda MarcinM66KOŁOKOŁO PRZYGODY1. ELITE12:00:0001:28:04
#71 7170Płaza MarcinM67RADOM2. SERIA13:00:0001:28:19
#72 72400Szydłowski MichałM68CHORZOW3. SERIA14:00:0001:28:37
#73 73280Starachowski ŁukaszM69OSTROWIEC ŚW.CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI1. SERIA12:10:0001:28:49
#74 74283Truszkowski PawełM70ŻORY3. SERIA14:00:0001:29:00
#75 75337Mizgała DanielM71MYSŁOWICEMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW3. SERIA14:00:0001:29:10
#76 76385Raczkowiak GrzegorzM72NOWY TOMYŚL1. ELITE12:00:0001:29:14
#77 77160Szulc MagdalenaK5WARSZAWABOOT CAMP POLSKA1. SERIA12:10:0001:29:14
#78 78330Nowacki ŁukaszM73SZCZEKOCINYWILKI POŻERAJĄCE CZERWONEGO KAPTURKA1. ELITE12:00:0001:29:35
#79 79281Siembida KrystianM74NISKOZSP. NR 23. SERIA14:00:0001:29:44
#80 80390Alski AleksanderM75BYDGOSZCZPATO SQUAD3. SERIA14:00:0001:29:49
#81 81246Szczepaniak MichałM76KOŁOKOŁO PRZYGODY1. ELITE12:00:0001:29:57
#82 82248Gonera PiotrM77MYKANÓWCROSSZAPALENCOW.PL3. SERIA14:00:0001:30:25
#83 8355Bondaruk JakubM78RAWA MAZOWIECKA2. SERIA13:00:0001:30:35
#84 84282Bańka DariuszM79STALOWA WOLAINDYWIDUALNIE3. SERIA14:00:0001:30:45
#85 85413Zugaj MichałM80SKARŻYSKOENDORFINA SZYDŁOWIEC1. ELITE12:00:0001:31:13
#86 8675Kołucki MikołajM81WARSZAWAPIKUTKOWO TEAM2. SERIA13:00:0001:31:25
#87 87279Mąkosa NorbertM82PIONKIPIONKI3. SERIA14:00:0001:31:30
#88 8817Kudła GrzegorzM83WIELICZKA1. ELITE12:00:0001:31:32
#89 89121Łakomik KarolM84DĄBROWA GÓRNICZAWATAHA CZERWONEGO KAPTURKA1. SERIA12:30:0001:31:34
#90 90409Pożoga TomaszM85BRZEZIE3. SERIA14:00:0001:31:53
#91 91431Rzekieć SebastianM86NISKO2. SERIA13:00:0001:32:00
#92 9237Netczuk TomaszM87WARSZAWABENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM1. SERIA12:10:0001:32:02
#93 93186Stępień PiotrM88BIDZINY 146/2STĘPIEŃ TEAM1. SERIA12:30:0001:32:27
#94 94450Kryczuk KatarzynaK6TCZEW1. ELITE12:00:0001:32:32
#95 9578Miodek KamilM89BRZĘKOWICE DOLNE/ DĄBIEREPREZENTACJA KS ORZEŁ DĄBIE2. SERIA13:00:0001:32:38
#96 9692Kmuk ŁukaszM90WARSZAWABOOTCAMP POLSKA1. SERIA12:10:0001:32:43
#97 97309Oberzig ŁukaszM91WEJHEROWO3. SERIA14:00:0001:32:49
#98 98328Skrzelinski PawelM92MILANÓWEK3. SERIA14:00:0001:32:57
#99 99197Kukla ŁukaszM93SIEDLCE2. SERIA13:00:0001:32:57
#100 100350Mazurkiewicz PrzemysławM94SŁUPCAPASJONACI SŁUPCA1. SERIA12:30:0001:33:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności