Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Cross Dziewicza Góra

Wyniki - 29 czerwca 2014, Poznań, Dziewicza Góra

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 10163Anna Szponar ŻurowskaKicinPOL1969K364-710:17:4711:23:4801:06:01
#2 102127Tomasz RowińskiPromnicePOL1976M363895-10:34:3111:40:3201:06:01
#3 103143Andrzej LipińskiKoziegłowyPOLKb maniac1984M263496-10:38:3111:44:3301:06:02
#4 10483Damian BrodnickiPoznańPOLKB MANIAC Poznań1983M263597-10:23:0211:29:0601:06:04
#5 105132Julia Silbernagel-UrbanowińskaPOLDRUŻYNA SZPIKU1978K365-810:35:4611:41:5401:06:08
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10662Aleksandra PanekDębogóraPOLvw poznan1968K461-910:17:1711:23:2801:06:11
#7 10760Elżbieta WolnaStrykowoPOLPKO BANK POLSKI1973K366-1010:23:1811:29:3801:06:20
#8 108121Piotr TacijKomornikiPOLscim1977M363998-10:33:0111:39:2101:06:20
#9 10988Marian CzubSwarzędzPOLAVIVA Poznań III1967M461599-10:24:3111:30:5901:06:28
#10 11020Tomasz MasłowskipoznanPOL1975M3640100-10:06:3211:13:1401:06:42
#11 1111Jacek RączkowskiPOL1979M2636101-10:01:0111:07:4801:06:47
#12 112120Marcin SławiczPoznańPOLKB MANIAC Poznań1965M4616102-10:32:4611:39:3501:06:49
#13 113117Sebastian IwaszkopoznańPOLscim1982M2637103-10:32:0111:38:5901:06:58
#14 11448Maciej SiodłaCzerwonakPOL1975M3641104-10:13:3111:20:3201:07:01
#15 11564Przemysław KózkaSkórzewoPOLLubie Biegać i już1973M3642105-10:18:0211:25:3701:07:35
#16 11665Krzysztof DuszakSwarzędzPOLsks zakątek1979M2638106-10:18:3211:26:2001:07:48
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11772Aleksandra MichalakPoznańPOLNight Runners1981K263-1110:20:1711:28:1001:07:53
#18 11890Daniel KalembaMUROWANA GOSLINAPOL1978M3643107-10:25:0111:33:0701:08:06
#19 11981Anita BuszkaWągrowiecPOLBiegający Wągrowiec1978K367-1210:22:3411:31:2601:08:52
#20 12091Marek HomaKoziegłowyPOL1965M4617108-10:25:1811:34:1101:08:53
#21 12128Magdalena HanyszKoziegłowyPOL1978K368-1310:08:3211:17:3101:08:59
#22 122140Joanna BestrzyńskaGądkiPOLKb maniac1971K369-1410:37:4611:46:5301:09:07
#23 1232Marcin UcińskiczerwonakPOL1978M3644109-10:01:1711:10:2801:09:11
#24 12475Ada MeissnerSwarzędzPOLHKT Azymut Swarzędz1988K264-1510:21:0311:30:3501:09:32
#25 12582Justyna LirszBiedruskoPOL1976K3610-1610:22:4611:32:2801:09:42
#26 12674Damian PaprzyckiKoziegłowyPOL1971M3645110-10:20:4711:30:3901:09:52
#27 12726Dawid WoźniakPoznańPOL1977M3646111-10:08:0211:17:5601:09:54
#28 128157Przemysław SzarlikPoznańPOL1970M3647112-10:42:0111:51:5701:09:56
#29 12967Aleksandra GałeckaMurowana GoślinaPOLWandal1981K265-1710:19:0211:28:5801:09:56
#30 13097Alina PtakCzerwonakPOLCzerwonak1977K3611-1810:26:4711:37:0401:10:17
#31 13154Aleksandra PowiertowskaCzerwonakPOL1977K3612-1910:15:0311:25:2201:10:19
#32 132133Zygmunt NowaczykTrzemesznoPOLBOLT TRZEMESZNO1963M4618113-10:36:0211:46:3201:10:30
#33 13378Przemysław HoffmannZłotkowoPOL1976M3648114-10:21:4611:32:2401:10:38
#34 13461Jarosław KrukowskiPoznańPOLAZS UAM Judo Poznań1983M2639115-10:17:0111:27:4501:10:44
#35 1357Waldemar KrupaPoznańPOL1957M56+7116-10:02:3311:13:3301:11:00
#36 13695Wojciech JasikPoznańPOL1970M3649117-10:26:1711:37:2301:11:06
#37 137141Tomek SzulczewskikruszewniaPOLmózg murty1984M2640118-10:38:0111:49:2001:11:19
#38 138154Anita StelmaszczykObornikiPOLKB MANIAC Poznań1983K266-2010:41:1711:52:3801:11:21
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13980Bogumiła KamińskaTRZEMESZNOPOLBOLT TRZEMESZNO1967K462-2110:22:1711:33:4101:11:24
#40 14019Tomasz MarciniakCzerwonakPOL1968M4619119-10:06:1711:17:4401:11:27
#41 14156Wojtek WysockiPoznańPOLKS DRZYJ ZELÓWY1983M2641120-10:15:3111:27:0601:11:35
#42 142129Sławomir AntoniakPoznańPOLTicon1962M4620121-10:35:0211:46:4301:11:41
#43 14339Iwona YokokuraKoziegłowyPOL1973K3613-2210:11:1711:23:3701:12:20
#44 14468Magdalena RudnickaPoznańPOLPoznań1985K267-2310:19:1811:31:4501:12:27
#45 14534Joanna SeniówPoznańPOL1982K268-2410:10:0211:23:1101:13:09
#46 14646Tomasz GrzegorskiDominowoPOLSzpot Sp. z o.o.1977M3650122-10:13:0211:26:1401:13:12
#47 147123Gosia CempuraPoznańPOL1974K3614-2510:33:3111:47:0801:13:37
#48 14822Dawid GołębiewskiPoznańPOLPoznań1987M2642123-10:07:0411:21:0001:13:56
#49 14957Piotr GadomskiCZERWONAKPOLFUNDACJA PODAJ DALEJ1970M3651124-10:15:4611:29:5001:14:04
#50 15014Tomasz PrzybyłekPoznańPOL1975M3652125-10:04:4711:19:0001:14:13
#51 15125Justyna DuszakSwarzędzPOLsks zakątek1979K269-2610:07:4711:22:2001:14:33
#52 15255Izabela JabłońskaKoziegłowyPOLdzieciakisportaki.pl1981K2610-2710:15:1611:30:1001:14:54
#53 15331Sylwia SilskaPotaszePOL1972K3615-2810:09:1711:25:0001:15:43
#54 15445Jacek SzulczykBolechówkoPOL1975M3653126-10:12:4611:28:3301:15:47
#55 15529Agnieszka KozaneckaPoznańPOL1975K3616-2910:08:4611:24:4101:15:55
#56 15630Adam SoińskiKicinPOL1990M165127-10:09:0111:25:0801:16:07
#57 15718Wiesław GrzywczakMurowana GoślinaPOLKB Gepard1956M56+8128-10:06:0411:22:2001:16:16
#58 15812Monika JerzykpoznańPOLsks zakątek1981K2611-3010:04:0311:20:4001:16:37
#59 15936Marcin ZamojdaPiłaPOLKróliczki w plecaku1977M3654129-10:10:3211:27:1001:16:38
#60 16024Przemyslaw BoronskiPROMNICEPOL1972M3655130-10:07:3211:24:1301:16:41
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16135Natalia PotempaKicinPOL1991K162-3110:10:1711:27:1101:16:54
#62 16253Marzanna WiśniewskaPoznańPOL1971K3617-3210:14:4711:31:4401:16:57
#63 16338Agnieszka KmiecikKórnikPOLBrylant Kórnik1979K2612-3310:11:0111:28:0201:17:01
#64 164126Tomasz SobkowiakPoznańPOLNight Runners1988M2643131-10:27:2011:44:3601:17:16
#65 165110Dariusz RonowiczKoziegłowyPOL1970M3656132-10:30:1711:47:3801:17:21
#66 1664Jakub WaligóraPobiedziskaPOLDebiutant Pobiedziska )1986M2644133-10:01:4811:19:2101:17:33
#67 16740Paulina ŁakomaPoznańPOL1987K2613-3410:11:3111:29:0501:17:34
#68 16858Mariusz ŻurekKoziegłowyPOL1978M3657134-10:15:5211:33:2901:17:37
#69 169150Łukasz HojanPoznańPOLNight Runners1985M2645135-10:40:1611:57:5801:17:42
#70 17043Aneta BuczkowskaPOL1977K3618-3510:12:1711:30:0101:17:44
#71 171115Łukasz ZawodnyKoninPOL1988M2646136-10:31:3211:49:1801:17:46
#72 1725Małgorzata LauerPoznańPOL1976K3619-3610:02:0211:20:0801:18:06
#73 17323Dawid LudzkowskiMurowana GoślinaPOLKB Katorżnik Murowana Goślina1993M166137-10:07:1811:25:4101:18:23
#74 17471Marta ZaborowskaPoznańPOLConcordia Runners Team1984K2614-3710:20:0211:38:4401:18:42
#75 17598Marcin WolnyCzerwonakPOLKB INTREX Poznań1979M2647138-10:27:0211:46:4201:19:40
#76 176194Remik ŚwiątekOwińskaPOL1976M3658139-10:52:0112:13:5901:21:58
#77 1776Beata MajewskaPoznańPOLPoznań1976K3620-3810:02:1811:24:4601:22:28
#78 17813Wojtek DendekPoznańPOLAZS UAM POZNAŃ1976M3659140-10:04:1711:27:0301:22:46
#79 17910Joanna SkrobałaBolechowoPOL1980K2615-3910:03:1811:26:0801:22:50
#80 180100Przemysław KaniewskipoznańPOL1975M3660141-10:27:4711:51:5301:24:06
#81 18115Agnieszka Baran-IwaszkopoznańPOLscim1980K2616-4010:05:1711:30:4101:25:24
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !182111Ewa WieczorkowskaPOL1957K56+1-4110:30:3211:58:5501:28:23
#83 18350Rafał JagiełłoPoznańPOLnie1974M3661142-10:14:0111:43:3701:29:36
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1848Anna StróżniakSwarzędzPOL1990K163-4210:02:4711:32:2601:29:39
#85 1853Małgorzata JakubowskaPoznańPOL1982K2617-4310:01:3211:31:1301:29:41
#86 186104Dorota WysockaPoznańPOLKS DRZYJ ZELÓWY1984K2618-4410:28:4812:00:0601:31:18
#87 18711Kliczbor JacekMurowana GoślinaPOLKB Gepard1960M4621143-10:03:3311:45:0101:41:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności