Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Lotto Maniacka Piątka

Wyniki - 11 lipca 2014, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 164228Adam DomagalskiPoznań1978M3058136-00:25:3000:24:54
#2 3471Adam DubasLotto Team1959M508209-00:31:2800:31:27
#3 180190Adam HorbowskiNight RunnersPoznań1980M3062144-00:25:5900:25:54
#4 410310Adam JankowiakSPP TeamLuboń1983M3096226-00:34:3900:34:00
#5 92270Adam MaliszewskiPoznań1992M202984-00:23:1100:23:03
#6 36473Adam MatysiakHighSolutionsTarnowo Podgórne1988M201236-00:20:3700:20:36
#7 293379Adam PrzybyłPRESS-SERVICE Monitoring MediówDaszewice1984M3082189-00:29:2100:28:56
#8 39335Adam SzudaPlewiska1986M201339-00:20:4600:20:42
#9 6144Adrian GraczykDrużynowa Liga Biegowa PKOCzarnków1988M2046-00:16:5300:16:53
#10 126191Adrian ZagórskiŚrem1990M2039110-00:24:3100:24:15
#11 366517Aga Kuśnierewicz1990K2067-15300:32:3800:32:12
#12 292216Agata Białachowskavege runnersPoznań1985K2045-10400:29:2000:29:00
#13 441494Agata HalickaQUAYPoznań1977K3079-20400:40:3600:40:03
#14 343182Agata SobczakJarocin1985K2060-13600:31:1400:30:42
#15 276148Agnieszka BłażejczykGOOD FOODKoziegłowy1987K2040-9300:28:4900:28:19
#16 216257Agnieszka Dołęga-KozierowskaNight RunnersPoznań1978K3023-5600:27:0400:26:29
#17 193132Agnieszka DziurlaCITY ZEN_Poznań1983K3016-4400:26:2200:26:16
#18 27195Agnieszka GościniakGOOD FOODPoznań1986K2039-9000:28:4500:28:15
#19 32329Agnieszka IndraszekPoznań1972K4015-12300:30:2400:30:13
#20 35298Agnieszka KaźmierczakPoznań1980K3056-14300:31:3400:31:23
#21 326393Agnieszka KoniecznaPuszczykowo1974K4016-12500:30:4000:29:55
#22 383122Agnieszka KowalskaKibole w bieguPoznań1981K3068-16900:33:2300:32:48
#23 355240Agnieszka KrólMOSINA BIEGAMosina1981K3057-14500:31:5600:31:38
#24 338282Agnieszka Marchlewska-OrganistaKrotoszyn1985K2059-13200:31:0300:30:35
#25 281318Agnieszka NaudziunasGolden Retriver WOŚP w PoznaniuPoznań1978K3040-9700:28:5800:28:27
#26 21573Agnieszka NowakPoznań1979K3022-5500:27:0300:26:52
#27 377146Agnieszka PawlusPoznan1978K3065-16400:33:0800:32:22
#28 26899Agnieszka RudnikPoznań1987K2038-8800:28:4300:28:23
#29 313248Agnieszka TomszewskaWielkopolscy Biegaczepoznań1986K2052-11600:29:5500:29:37
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !65271Agnieszka TyllPoznań1990K201-300:22:0000:22:00
#31 360291Agnieszka Wichura-DemskaPamiątkowo1983K3060-14900:32:2500:31:57
#32 140181Agnieszka Załuska-LipaMOSINA BIEGAMosina1979K308-2200:24:4900:24:30
#33 10950Aleksander KoziołGOOD FOODPoznań1989M203397-00:23:4800:23:18
#34 176501Aleksandra ChodarcewiczNight RunnersPoznań1972K406-3400:25:5700:25:42
#35 312397Aleksandra ManiakPoznań1985K2051-11500:29:5400:29:47
#36 182100Aleksandra PawlikowskaPoznań1994K2017-3700:26:0200:25:54
#37 107491Aleksandra SochaPoznań1986K206-1100:23:4100:23:05
#38 420388Aleksandra StasiakKonin1990K2085-19000:35:3400:35:20
#39 220133Alicja Nowakfiku miku run homikuPoznań1985K2024-5800:27:1200:26:52
#40 142460Andrzej GóralczykKoziegłowy1960M504120-00:24:5000:24:36
#41 143288Andrzej KolasińskiWielkopolscy BiegaczePoznan1976M3053121-00:24:5100:24:42
#42 130456Andrzej LipińskiKB MANIAC POZNAŃKoziegłowy1984M3050113-00:24:3300:24:21
#43 144470Aneta BednarekPoznań1977K309-2300:24:5100:24:46
#44 22171Aneta FrąckowiakPoznań1982K3025-5900:27:2000:27:16
#45 403325Aneta KęsyPoznań1988K2081-18100:34:3600:33:56
#46 322145Aneta KolanowskaPoznań1984K3048-12200:30:2100:30:08
#47 401129Angelika KwaśnaLuboń1993K2080-18000:34:3400:33:54
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 95414Ania WawiórkoPoznań1983K303-900:23:1900:23:13
#49 423495Anita PiątkiewiczQUAYPOZNAŃ1977K3075-19300:35:4300:35:11
#50 134230Anna CerańskaNight RunnersPoznań1967K405-2000:24:4000:24:25
#51 269218Anna GeislerLKP Inter ZdrójPoznań1983K3036-8900:28:4300:28:19
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6064Anna JarczyńskaMOSINA BIEGAMOSINA1976K302-200:21:3900:21:21
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13948Anna KaczmarekSwarzędz1962K501-2100:24:4900:24:46
#54 264321Anna KasztelanRumianek1984K3035-8500:28:3600:28:03
#55 19877Anna Maciejonekbez klubuKostrzyn1978K3017-4600:26:3600:26:08
#56 299483Anna MakowskaMakowscy TeamLuboń1985K2046-10800:29:3900:29:15
#57 438493Anna MejzińskaQUAY POZNAŃPoznań1990K2090-20200:40:2700:39:53
#58 28563Anna Ozimek-BorekPoznań1978K3042-10000:29:0300:28:19
#59 300219Anna PalaczNekla1981K3047-10900:29:4000:29:19
#60 108326Anna PanienkowskaZagórów1988K207-1200:23:4700:23:31
#61 358141Anna PłachtijGruszczyn1978K3059-14700:32:2000:31:36
#62 207147Anna Śledź-RybakKamieniec1983K3019-5100:26:5600:26:53
#63 390418Anna TacijSCIMKomorniki1980K3069-17400:33:3800:33:08
#64 262471Arkadiusz BednarekPoznań1977M3074178-00:28:3500:28:31
#65 25322Arkadiusz DembińskiSkoki biegająSkoki1986M20925-00:19:5700:19:56
#66 415137Artur GodekBiskupice1988M2073229-00:35:0100:34:26
#67 38255Artur Hankiewiczdirect floorPoznań1979M301838-00:20:4400:20:42
#68 80490Artur ZawiszaPoznań1986M202874-00:22:3300:21:58
#69 258475Asia PosiłaMOSINA BIEGAMosina1979K3033-8300:28:3000:28:10
#70 189180Barbara AndrzejewskaMOSINA BIEGAMosina1974K407-4100:26:1500:25:55
#71 341105Barbara ChmielKozuchow1970K4018-13500:31:1300:30:42
#72 381231Barbara GroszczykPoznań1988K2073-16800:33:2000:32:55
#73 204426Barbara HerckaMOSINA BIEGAMosina1979K3018-4900:26:5200:26:33
#74 165333Barbara SzulczykMUD GOATSSuchy Las1981K3011-2900:25:3100:25:27
#75 115330Bartek ObrzutŚremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Poznań Mała1986M2034102-00:24:1000:23:53
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17383Bartosz ArciszewskiOlimpia PoznańPoznań1996M16217-00:18:4400:18:44
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Bartosz MajorczykGRODZISKI KLUB BIEGACZA / GRZEŚ-DACHKarczewo1992M2011-00:15:3400:15:34
#78 35721Bartosz MarkiewiczSwarzędz1976M3089211-00:32:0900:31:32
#79 255244Bartosz RakowskiDark Stork StudiosPoznań1979M3073175-00:28:2100:27:39
#80 306149Bartosz ZającLOOKSFERA/M-TRONICPoznań1989M2061193-00:29:4400:28:58
#81 273439Bartosz Ziembiewiczpoznan1977M3078183-00:28:4700:28:11
#82 62411Bartłomiej PlutaDRUŻYNA SZPIKUGniezno1986M202260-00:21:4900:21:46
#83 442343Beata PałukaPOZNAN1976K3080-20500:42:4100:42:08
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 439307Bernadeta LipińskaKoziegłowy1963K503-20300:40:3500:40:01
#85 170435Błażej BudnikDębogóra1985M2047140-00:25:4400:25:34
#86 102306Damian DrąszkiewiczKB MANIAC POZNAŃPOZNAŃ1968M401493-00:23:2700:23:24
#87 88359Damian SmogurOborniki1984M303480-00:22:5900:22:52
#88 70449Damian StróżakDługie Stare1992M202566-00:22:0800:22:03
#89 166358Damian ZygmaniakSkoki biegająSkoki1986M2046137-00:25:3500:25:33
#90 12372Daniel AngielczykDRUŻYNA SZPIKUPoznań1984M30512-00:18:1100:18:10
#91 37455Danuta Regula BobrowskaPoznań1970K4022-16100:32:5100:32:20
#92 421384Danuta RybarczykRacławiczki1989K2086-19100:35:3500:35:20
#93 26654Danuta StachowiakNight RunnersRokietnica1974K4011-8700:28:3700:28:14
#94 399116Darek GocylaDARZYBÓRUNNERskaPoznań1966M4040221-00:34:2400:33:49
#95 168489Dariusz BuczkowskibuczekPOZNAŃ1977M3059138-00:25:4000:25:18
#96 171251Dariusz WalczakNight RunnersDaszewice1986M2048141-00:25:4400:25:21
#97 302160Dawid PalaczNekla1981M3084192-00:29:4100:29:16
#98 278448Dawid StróżakDługie Stare1990M2059184-00:28:5100:28:44
#99 288103Dobrochna BanaszkiewiczPoznań1982K3043-10200:29:1300:28:52
#100 96179Dominik Iłowieckiscigani.comPoznań1979M303887-00:23:1900:23:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności