Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Stalowa Dycha

Wyniki - 13 lipca 2014, Stalowa Wola

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1138Kulka Szymon1993ULKS LipinkiPOLMM-2000:29:50
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2145Rybak Sergii1986lkb RudnikPOLMM-2000:30:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3286Ukrainets Sergii1990SK KOVEL LKB RUDNIKUKRMM-2000:31:02
#4 4289Holovnytskyy Oleksandr1975SK KOVEL LKB RUDNIKUKRMM-3000:31:33
#5 5171Tsopa Viktor1990SK KOVEL LKB RUDNIKUKRMM-2000:31:46
#6 6344Wojciechowski Michał1988Witar TarnobrzegPOLMM-2000:32:09
#7 7481Bimkiewicz Jarosław1993AZS UMCS LublinPOLMM-2000:32:18
#8 8290Kuznietsov Genadii1982SK KOVEL LKB RUDNIKUKRMM-3000:32:42
#9 9215Pawłowski Patryk1993MKL Sparta Stalowa WolaPOLMM-2000:32:45
#10 10196Biały Michał1991SKB KraśnikPOLMM-2000:32:50
#11 11195Perez Arnold1993KKS Victoria Stalowa WolaPOLMM-2000:33:32
#12 12305Rudziński Jacek1984KrakówPOLMM-3000:33:43
#13 13225Ćwik Hubert1977Agros ZamośćPOLMM-3000:34:11
#14 14199Ceberak Bartosz1988LUBARTÓWPOLMM-2000:34:29
#15 1526Jakubczak Aleksandra1982Fitness Platinium ZamośćPOLKK-3000:35:15
#16 16144Mykhalchuk Petro1960UKRMM-5000:35:56
#17 17374Dybek Paweł1975SALOMON SUUNTO TEAMPOLMM-3000:36:00
#18 18327Zięba Piotr1987AZS KUL LUBLINPOLMM-2000:36:09
#19 19297Połeć Mirosław1968Tkkf Jastrząb Ruda ŚląskaPOLMM-4000:36:12
#20 20367Fila Robert1978SKB Stalowa WolaPOLMM-3000:36:13
#21 21240Jałocha Mieczysław1967Przemyski Klub BiegaczaPOLMM-4000:36:24
#22 22359Łatyshev Yurii1992ULTRAUKRMM-2000:36:36
#23 23479Kurkiewicz Paweł1991Stalowa WolaPOLMM-2000:36:37
#24 244Yaremchuk Sofiya1994UltraUKRKK-2000:36:46
#25 25117Kondyukh Yaroslaw1983UltraUKRMM-3000:36:46
#26 26484Lizak Wojciech1980Jastrzębie-ZdrójPOLSM-3000:37:00
#27 27322Rakoczy Grzegorz1984STARACHOWICEPOLMM-3000:37:02
#28 28387Kamola Kazimierz1960CHEMIK "NOXY" PUŁAWYPOLMM-5000:37:16
#29 29303Kubik Jozef1961RopczycePOLMM-5000:37:28
#30 30294Bargiel Marek1967Topór KlimontówPOLMM-4000:37:40
#31 31489Krawczyk Krzysztof1972STRAŻ POŻARNA STALOWA WOLA POLMM-4000:37:45
#32 32168Dryps Ryszard1957Nowa SarzynaPOLMM-5000:37:48
#33 33167Adamczyk Rafał1978KatowicePOLMM-3000:37:49
#34 34157Zmitrowicz Bogdan1977ZMITEK TEAMPOLMM-3000:37:57
#35 35401Czyżowicz Mirosław1982KKB MOSIR KROSNOPOLMM-3000:38:06
#36 36326Żuk Marek1980Przemyski Klub BiegaczaPOLMM-3000:38:15
#37 37194Marut Wojciech1996KKS Victoria Stalowa WolaPOLMM-2000:38:27
#38 38119Augustyn Andrzej1958SKB Stalowa WolaPOLMM-5000:38:31
#39 39193Biały Piotr1961SKB KraśnikPOLMM-5000:38:34
#40 40139Jezuit Ireneusz1985KB Maratończyk DębicaPOLMM-2000:38:44
#41 41373Grabda Karol1978BIEGIEM RADOMPOLMM-3000:38:46
#42 42252Wicha Mirosław1970OpatówPOLMM-4000:38:55
#43 4371Łączak Magdalena1978SALOMON SUUNTO TEAMPOLKK-3000:38:57
#44 44393Pawlak Łukasz1980ŚWIDNIKPOLMM-3000:39:13
#45 45381Krzemiński Marcin1978GOSIR GORZYCEPOLMM-3000:39:19
#46 4676Miłek Antonina1994CHEMIK "NOXY" PUŁAWYPOLKK-2000:39:22
#47 47187Pasieczny Robert1977GOSIR GORZYCEPOLMM-3000:39:23
#48 48264Tomaszewski Maciej1997Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół''POLMM-2000:39:25
#49 49296Dryniak Daniel1976Przemyski Klub BiegaczaPOLMM-3000:39:31
#50 5039Yakymovycz Natalija1968SK KOVEL LKB RUDNIKUKRKK-4000:39:34
#51 51169Moskal Zbigniew1979NiskoPOLMM-3000:39:39
#52 5273Waśniewska Karolina1980BIEGIEM RADOMPOLKK-3000:39:40
#53 53350Rzepka Krzysztof1976Przemyski Klub BiegaczaPOLMM-3000:39:41
#54 54287Augustyniak Łukasz1992BIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLMM-2000:39:52
#55 55383Maciejewski Karol1974BIEGIEM RADOMPOLMM-4000:39:56
#56 56407Maziarz Krzysztof1983GLINIANKAPOLMM-3000:39:59
#57 57107Sitkowski Rafał1976Stalowe KoniePOLMM-3000:40:02
#58 58218Nowosielski Marek1955SanokPOLMM-5000:40:03
#59 59269Korzonek Marcin1980gorzycePOLMM-3000:40:04
#60 60325Chamera Wiesław1957SKB Stalowa WolaPOLMM-5000:40:06
#61 61333Buba Dariusz1975LeżajskPOLMM-3000:40:22
#62 62209Barański Rafał1978Centrum - Sport Ostrowiec Św.POLMM-3000:40:26
#63 63206Maślanka Jacek1975Jarosławska Grupa Biegowa " Sokół" POLMM-3000:40:30
#64 64258Mazurkiewicz Krzysztof19741SKB Stalowa WolaPOLMM-4000:40:30
#65 65238Tamborski Grzegorz19853 BINŻ NiskoPOLMM-2000:40:38
#66 66186Sąsiadek Maciek1989Zabiegani RopczycePOLMM-2000:40:43
#67 67385Połoński Andrzej1966BIEGIEM RADOMPOLMM-4000:40:50
#68 68280Gondek Andrzej1974WYBIEGAJ MARZENIAPOLMM-4000:40:55
#69 69349Zajączkowski Jerzy1970Przemyski Klub BiegaczaPOLMM-4000:41:19
#70 70342Gałaszkiewicz Karol1989IntersportPOLMM-2000:41:20
#71 71245Proszowski Piotr1972SKB Stalowa WolaPOLMM-4000:41:25
#72 72150Węgrzyn Tomasz1974Lubelska Grupa TriathlonuPOLMM-4000:41:30
#73 73482Tomaka Wojciech1972Rzeszowskie Gazele i GepardyPOLMM-4000:41:30
#74 74356Piekarz Mariusz1975SKB Stalowa WolaPOLMM-3000:41:33
#75 75480Suszek Rafał1993Stalowa WolaPOLMM-2000:41:38
#76 76104Wieczorek Michał1997Ekonomik Stalowa WolaPOLMM-2000:41:40
#77 77227Tomaka Tomasz1992RzeszówPOLMM-2000:41:44
#78 78370Leziak Wojciech1968FCT KRAŚNIKPOLMM-4000:42:01
#79 79185Beśka Michał1983GorzycePOLMM-3000:42:03
#80 8067Rochmalska Anna1987KB Maratończyk DębicaPOLKK-2000:42:09
#81 81198Rutkowski Zygmunt1952ZMITEK TEAMPOLMM-6000:42:12
#82 82148Basznianin Jan1962KUL LublinPOLMM-5000:42:25
#83 83347Pyclik Jan1965Dąbrowa RzeczyckaPOLWM-4000:42:31
#84 84380Kowalczyk Mariusz1965LubartówPOLMM-4000:42:32
#85 85304Ptasznik Grzegorz1971SKB Stalowa WolaPOLMM-4000:42:40
#86 8678Posmysz Anna1984ULKS FAJFER 2001 ŁAPANÓWPOLSK-3000:42:47
#87 87217Jankowski Eugeniusz1954OPEC-PUŁAWYPOLMM-6000:42:50
#88 88483Chudy Bartłomiej1991Stalowa WolaPOLMM-2000:43:02
#89 89174Ścipeiń Marcin1980SKB Stalowa WolaPOLMM-3000:43:08
#90 90123Bednarczyk Antoni1990LublinPOLMM-2000:43:10
#91 91202Szabat Wiesław1960AnnopolPOLMM-5000:43:11
#92 92118Broda Maksymilian1988Stalowa WolaPOLMM-2000:43:14
#93 93204Ptak Arkadiusz1968KielcePOLMM-4000:43:16
#94 94490Grzebyk Sławek1981WIELKA KURAPOLMM-3000:43:16
#95 95153Mcbride Dermot1981Stalowa WolaIRLMM-3000:43:19
#96 96214Herba Krystian1981Struś pędziwiatrPOLMM-3000:43:21
#97 97254Piętak Paweł1987BukowaPOLMM-2000:43:21
#98 98323Laskowski Norbert1995Stalowa WolaPOLMM-2000:43:26
#99 99457Kozłowski Krzysztof1977PrzemyślPOLMM-3000:43:28
#100 100221Włodarski Mariusz1966www.pomalu.doprzodu.comPOLWM-4000:43:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności