Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy

Wyniki - 26 lipca 2014, Dąbki

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1130Kujawski ŁukaszM11988ŻukowoSKLA Sopot00:32:15
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2162Cichocki JarosławM21971BiałogardKB Dziesiątka Białogard00:32:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3206Wirkus ŁukaszM31988TALEX-BORZYTUCHOM00:32:59
#4 466Borychowski MariuszM41972SŁUPSKKB TUPOT USTKA00:33:34
#5 5138Jamioł MichałM51985Kielce00:35:23
#6 6203Timaszow WladimirM61981DONECKACHILLES LESZNO00:35:30
#7 715Szymura GrzegorzM71971LeszczynyLeszczyny00:36:46
#8 8199Kulczyk JerzyM81962TYCHOWOGONIMY00:37:42
#9 955Sznapka MarcinM91980chłowiceMarcinFit Świętochłowice00:38:14
#10 1059Szopiński TomaszM101983NaćmierzKlub Biegacza Bryza Postomino00:38:27
#11 112Mierzwa WitoldM111974DarłowoBIEGAMY RAZEM DARŁOWO00:38:57
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12205Rychter AntoninaK11985ECINEKMKL SZCZECINEK00:39:27
#13 1376Zborowski RobertM121977OstrzeszowAktywny Ostrzeszów00:40:00
#14 14100Kaleta SebastianM131976Koszalin00:40:14
#15 1537Krukowski BłażejM141979SławnoMKS Święc SM Wybrzeże Sławno00:40:15
#16 16190Kawecki JózefM151961WrześnicaGONIMY00:40:16
#17 17119Wojciechowski JarosławM161979ŚwinoujścieBKS Maniak Wolin00:40:37
#18 18159Nartowski RafałM171985rd SzczecińskiSZWLA00:40:58
#19 193Rudnikowski MaciejM181974DarłowoBIEGAMY RAZEM DARŁOWO00:41:01
#20 20132Kędzierski AndrzejM191980Szczecinek00:41:06
#21 2148Łukaszewski SebastianM201979StargardShobukan00:41:22
#22 22196Powarzyński KrzysztofM211971MalechowoGONIMY00:41:26
#23 23113Wadas AndrzejM221983SzczecinSzczecin Biega00:41:45
#24 24127Kobosko PawełM231977RajskoZadyszka Oświęcim00:41:56
#25 2596Chruściel PrzemysławM241979KielceBBM KIELCE00:41:58
#26 261Rybarczyk JanM251967DarłowoBIEGAMY RAZEM DARŁOWO00:42:11
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2799Czyż KatarzynaK21977uda Śląska00:42:18
#28 2813Ihnatowicz ŁukaszM261989Koszalin00:42:31
#29 29140Szczepanik ŁukaszM271989Goleniów00:42:32
#30 3062Kodź MichałM281985BiałogardKW PTTK "APEDEERY"00:42:40
#31 3178Noga SebastianM291992Koszalin00:42:51
#32 32183Borowik ŁukaszM301982OleśnicaOleśnica bieg 2014 km00:43:33
#33 33144Skierka GrzegorzM311984Kwasowo00:43:37
#34 34224Majewski PrzemysławM321979SKO-KAMIENNA00:43:44
#35 3598Król JacekM331968KoszalinROZBIERANY KOSZALIN00:44:01
#36 36191Staszewski JanM341961AKRZEWO00:44:16
#37 37117Kurłowicz RobertM351991BiałogardRonin Gold Team00:44:19
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38165Łagutko KamilaK31978DarłowoDarłowo00:44:32
#39 39204Lenart JacekM361970RZELECEDI TEAM ZGORZELEC00:44:34
#40 40118Englert GrzegorzM371977Koszalin00:44:35
#41 41166Bonawenturczak AndrzejM381966KrośniewiceApteka LFarm500:44:36
#42 4214Misztal RafałM391971Chrzanów00:44:38
#43 434Sura PawełM401991DąbkiWAT Warszawa00:44:39
#44 4486Zwolenkiewicz SławomirM411976Leśnica00:44:40
#45 4557Pietrzak MichałM421979Szczecinekadr.pietrzak@gmail.com00:44:42
#46 4679Mazur EmiliuszM431976DarłowoDarłowo Biega00:44:43
#47 4718Lewiński KrzysztofM441967Miasto nad PilicąBiegiem przez Polskę00:44:43
#48 48180Wójcik DamianM451970DarłowoDarłowo Biega00:44:45
#49 4925Korab SzymonM461983KępiceKorzybskie Rekiny00:45:19
#50 50109Kajkowski RafałM471975KoszalinDodomisie Koszalin00:45:30
#51 51182Tomaszewicz KrzysztofM481977TYCHY00:45:39
#52 5229Deryło NorbertM491980Mszczonów00:45:46
#53 5395Młynek MarekM501965owiec św.00:45:49
#54 54160Lemańska MartynaK41989rd SzczecińskiSZWLA00:45:52
#55 55202Pancewicz PiotrM511978Darłowo00:45:53
#56 56173Leszczyłowski MarcinM521980Koszalin00:45:54
#57 57148Ludzkowski AndrzejM531969na GoślinaKatorżnik Murowana Goślina00:45:55
#58 58161Żankowski PatrykM541987rd Szczeciński00:45:58
#59 5987Krzanowski MarcinM551980BiałogardRunning My Life-Marcin00:46:00
#60 60164Bogdanowicz KrzysztofM561965KoszalinROZBIERANY KOSZALIN00:46:09
#61 61168Bierkus MirosławM571956KoszalinROZBIERANY KOSZALIN00:46:10
#62 6272Słowiński PawełM581978ŚwidwinJW 271500:46:15
#63 63169Wieleba MarlenaK51988IEMIANICEKB TUPOT USTKA00:46:21
#64 64101Sominka AndrzejM591967Darłowo00:46:25
#65 65149Ludzkowski RobertM601955na GoślinaKatorżnik Murowana Goślina00:46:28
#66 66124Kosicka IwonaK61979SłupskTeam Spirit Słupsk00:46:31
#67 6792Wolski KarolM611966Jeżyce00:46:38
#68 6883Żak ArturM621979WałbrzychKB Faurecia Wałbrzych00:46:39
#69 69105Bandur GrzegorzM631988ów Wlkp.00:46:49
#70 70193Trocha DarekM641972OSZYNA00:46:50
#71 71179Zakrzewski PrzemysławM65196600:46:54
#72 7250Rynkiewicz RafałM661984LegionowoBiegam z CHTMO00:47:16
#73 73158Torba MarcinM671979Tychy00:47:19
#74 7456Kukuła JacekM681982rd SzczecińskiEDUS STARGARD00:47:32
#75 7577Chrystofiak PawełM691978Koszalin00:47:34
#76 76108Mucha BeataK71973Poznań00:47:43
#77 7742Kurczyk ZbigniewM701977Sławno00:47:51
#78 78210Jasiczak JakubM711983ĄBRÓWKA00:48:01
#79 79137Moszyński JacekM721964KoszalinRozbiegany Koszalin00:48:03
#80 80133Wicens JacekM731986Boleszewo00:48:03
#81 81187Poloczek TomaszM741976TYCHY00:48:06
#82 82120Kołodziejczak GrzegorzM751974Turowo00:48:08
#83 83185Kukieła TomaszM761979Koszalin00:48:11
#84 8412Krakowiak PawełM771968DarłowoDarłowo Biega00:48:19
#85 85155Pelc CzesławM781957RybnikPędziwiatr Gliwice00:48:20
#86 86150Ziomek JoannaK81971KoszalinTKKF Koszalin00:48:21
#87 87128Kasprowicz MałgorzataK91981SłupskSTOPA Słupsk00:48:26
#88 888Bąk ZbigniewM791979DarłowoDarłowo Biega00:48:30
#89 89104Grzelak MariaK101990Gniezno00:48:35
#90 9058Kabala SewerynM801977Warszawa00:48:40
#91 91123Bogulak MarekM811980Wałbrzych00:48:41
#92 9238Uryga KatarzynaK111989WrześniaCzerniejewo Biega/Night Runners Września00:48:43
#93 93141Cichocki MarianM821979Koszalin00:48:55
#94 9440Kaleta AdamM831990KowalewiceUrząd Gminy Darłowo00:49:00
#95 95146Piękoś NinaK121998ielsko Biała00:49:04
#96 96106Gotlib IwonaK131976Piła00:49:21
#97 97163Chudzik ZbigniewM841961Stare BieliceROZBIERANY KOSZALIN00:49:25
#98 9821Strzelecki ZbigniewM851956KorzybieKORZYBSKIE REKINY00:49:39
#99 99136Modrzejewski RomanM861967nad ProsnąKings of Metal00:49:49
#100 10091Reszka AgnieszkaK141984KoszalinROZBIERANY KOSZALIN00:50:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności