Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Andrey PetrovM1986UZUZBEKISTAN00:30:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Adriy StarżinsijM1990PLPULAWY NOXYPULAWY00:31:15
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Adam CzerwińskiM1988PLWKS WAWELCZASŁAW00:31:49
#4 4182Andrzej LachowskiM1982PLAZS-AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:32:37
#5 571Paweł SmędowskiM1994PLULKS LIPINKISĘKOWA00:33:36
#6 676Marcin CiepłakM1991PLCHEMIKARYBNIK00:33:44
#7 735Michał GąsiorskiM1988PLSPORTIVA.PLRZESZÓW00:33:50
#8 860Viktor StarowubtsevM1970UALWOW00:34:06
#9 9181Jacek RudzińskiM1984PLKRAKÓW00:35:36
#10 10138Dariusz StarzyńskiM1974PLKKL KIELCESĘDZISZÓW00:35:40
#11 11130Dariusz TrenerM1970PLKRAKÓW00:35:48
#12 1270Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:36:07
#13 13125Andrzej KowalczykM1998PLŁAPANÓW00:36:12
#14 14176Robert ZielonkaM1973PLMOTOMASTERCHRZANÓW00:36:13
#15 1540Marina KhmelevskayaK1990UZUZBEKISTAN00:36:20
#16 16154Wojciech LizakM1980PLJASTRZEBIE ZDRÓJ00:36:58
#17 175Łukasz MachlowskiM1986PLKKB DYSTANSKRAKÓW00:36:58
#18 18177Paweł KosekM1991PL40-LATEK RTYCHYTYCHY00:37:06
#19 19133Mateusz BzdylM1997PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:37:07
#20 203Ryszard KobajłoM1962PLS.B.POGÓRZE BARTKOWAGRÓDEK N/DUNAJCEM00:37:20
#21 212Szymon WiktorowiczM1996PLOPOCZNO SPORT TEAMOPOCZNO00:37:21
#22 22214Tomasz KądziołkaM1997PLWKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓW00:37:26
#23 2391Filip KrauzeM1997PLPIEKARY ŚLĄSKIE00:37:48
#24 24190Michał BrzezinaM1982PLENDORFINA KRKKRAKÓW00:38:11
#25 25136Patryk ZymM1998PLFAJFER 2001NOWY WIŚNICZ00:38:26
#26 2667Tadeusz MajM1963PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:38:50
#27 27134Sylwester DudekM1963PLPOLSKARUDNIK00:38:55
#28 28119Marek LubnauM1962PLHARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIEC00:39:05
#29 29128Łukasz KlubaM1998PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:39:06
#30 30175Paulina GolecK1981PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:39:07
#31 31137Jakub JończykM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:39:16
#32 32107Witold SkupieńM1989PLPARAOLIMPIJCZYKKLUSZKOWCE00:39:30
#33 33194Mirosław ZiębowiczM1962PLASAKRAKÓW00:39:39
#34 34108Grzegorz ZającM1969PLWAŁBRZYCH00:40:10
#35 35255Adrian WieciechM1996PLNOWY WIŚNICZ00:40:17
#36 36174Andrzej MaciołM1954PLAZS-AWF KRAKOW MASTERSKRAKOW00:40:22
#37 3769Jerzy SolarczykM1979PLBOCHNIA00:40:25
#38 3827Artur PopowiczM1976PLBĘDZIN00:40:43
#39 39168Dariusz KellerM1989PLNIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓW00:40:49
#40 40229Krzysztof StecM1982PLKB LOK BOCHNIANOWY WIŚNICZ00:40:50
#41 4173Robert BieniekM1969PLBOCHNIA00:41:00
#42 42121Bartosz GawędaM1975PLBOCHNIA00:41:04
#43 43258Rafał MüldnerM1974PLKRAKÓW00:41:19
#44 44263Piotr FilipekM1997PLBOCHNIA00:41:22
#45 4530Bogdan ZmitrowiczM1977PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:41:30
#46 4697Roman SosnowskiM1970PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:42:07
#47 4723Ireneusz JezuitM1985PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:42:20
#48 4845Marek TekieliM1968PLKRAKÓW00:42:29
#49 4951Arti GrabowskiM1977PLKRZESOWICE00:42:34
#50 5050Michał KaczmarekM1986PLFIZJOTERAPIA KACZMAREKKRAKÓW00:42:34
#51 5192Marcin PiecuchM1983PLKRAKÓW00:42:48
#52 52139Krystian MarzecM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:42:54
#53 53235Piotr KostuchM1991PLBOCHNIA00:43:11
#54 54115Michał KierzekM1978PLBOCHNIA00:43:15
#55 55169Jerzy KołodziejczykM1958PLSAPNUR SP. Z O.O. KRAKÓWKRAKÓW00:43:16
#56 56183Maciej UlasM1980PLBOCHNIA00:43:27
#57 57226Dominik NieszkowieckiM1995PLWIELICZKA00:43:46
#58 58189Konrad TokarczykM1992PLKAMIONKA WIELKA00:43:53
#59 594Zbigniew KubasM1970PLDRWINIA00:43:57
#60 60102Marcin BugajM1985PLDOBCZYCKI KLUB BIEGACZARACIECHOWICE00:43:59
#61 61101Dariusz RybaM1996PLRACIECHOWICE00:44:02
#62 62188Wojtek KamieńskiM1983PLKAMIONKA WIELKA00:44:09
#63 636Ryszard MachlowskiM1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:44:15
#64 64110Kinga BrzoszkiewiczK1989PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:21
#65 65112Michał JagiełoM1986PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:22
#66 66222Artur SrokaM1977PLBOCHNIA00:44:26
#67 67254Jarosław MularzM1979PLBOCHNIA00:44:28
#68 6831Zygmunt RutkowskiM1952PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:44:42
#69 6922Anna RochmalskaK1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:45:06
#70 7074Mateusz TworzydłoM1987PLBOCHNIA00:45:19
#71 71166Leszek PytelM1952PLKLĘCZANY00:45:20
#72 7282Anna GrabowskaK1981PLKRAKÓW00:45:21
#73 73117Katarzyna RogóżK1984PLŻEGOCINA00:45:21
#74 74105Rafał MizurM1977PLMIKLUSZOWICE00:45:22
#75 7586Jerzy PodgórskiM1971PLITMBW KRAKÓWBRZESKO00:45:24
#76 7665Paweł WójcikM1998PLBRZESZCZE00:45:24
#77 77213Natalia Brożek-WoźniczkaK1985PLKRAKÓW00:45:25
#78 78165Maciej KnapczykM1987PLKRAKÓW00:45:33
#79 79161Marcin RakoczyM1977PLWOLNY BIEGACZBOCHNIA00:45:33
#80 8046Wieńczysław KamyczekM1968PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:45:38
#81 8143Tomasz KaniaM1988PLAZS UR KRAKÓWKRAKÓW00:45:43
#82 82141Szymon StokłosaM1980PLTARGOWISKO00:45:47
#83 83103Jeremie CieslakM1981FRNIE TRENUJE W KLUBIEANTIBES00:46:07
#84 84158Roman KitaM1969PLBKB VICTORIA BRZESKOBRZESKO00:46:11
#85 85111Jerzy WielochaM1971PLMUSZYNA00:46:11
#86 86259Kazimierz WierciakM1975PLKRAKÓW00:46:17
#87 8756Wojciech BrodaM1969PLKRAKÓW00:46:19
#88 88167Janusz BijotaM1964PLKRAKÓW00:46:19
#89 89197Marcin ZbijowskiM1983PLTOUCHING ITSTARY WIŚNICZ00:46:30
#90 90232Krzysztof BadylaM1978PLNOVUM CONSULTING BHPBOCHNIA00:46:45
#91 91178Kinga KwiatkowskaK1988PLVISEGRAD MARATON RYTROCHEŁMIEC00:46:48
#92 92109Grzegorz WawroM1973PLKROSS KRAKÓWKRAKÓW00:46:49
#93 93145Mirosław KuflikM1967PLNAWOJOWA GÓRA00:46:51
#94 94256Maciej NazimekM1986PLCOFFE CONCEPTBOCHNIA00:46:58
#95 9528Barbara PaczosK1960PLMIELEC00:47:01
#96 96195Dariusz GondekM1966PL8 BLTRBOREK00:47:20
#97 97153Sylwia KalińskaK1983PLKRAKÓW00:47:21
#98 9857Witold GawlikM1969PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:47:26
#99 99217Jakub KądzielawaM1994PLBRAKBOCHNIA00:47:32
#100 100266Piotr MisztakM1983PLIT4IWARSZAWA00:47:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności